2. Hrvatska: recenzije hotela
  3. Splitsko-dalmatinska županija: recenzije hotela
  4. Podaca: recenzije hotela
Hrvatska Podaca Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• MORENIA Park Villas Prosječna ocjena: 9,1

„Ljubazno osoblje na recepciji”

• MORENIA Park Villas Prosječna ocjena: 9,1

„Hotelski ugodjaj u mobilnim kućicama. Jako čisto, uredno, i dosta prostrano za mobilnu kućicu, velike tuš kabine u kupatilima, posjeduje kuhalo, mikrovalnu, mašinu za sudje, plate na plin. Dočekale su nas zdjelice za psa sa kesicom hrane i krevetić, na stolu svježe voće, u frižideru tri vrste pića dobrodošlice, šampončići i sapunčići, bazen održavaju svako jutro oko 8, testiraju vodu i čiste bazen, ali ni ne primijetite osoblje, pravila se poštuju i nisu prenapadna, zaista ugodan ambijent. Bilo nam je prelijepo iako smo bili u vrijeme bure i kiše u septembru. Pet friendly kućice imaju potpuno ogradjenu terasu pa smo bili komotni i bez brige sa našim malim psom. Takodje dobijete hotelske narunkvice i slobodni ste koristiti veliki bazen i ležaljke na bazenu i na plaži.”

• MORENIA Park Villas Prosječna ocjena: 9,1

„Sve je bilo super, od hrane do odrzavanja bazena i ciscenja... Nadam se da cu opet doci... Hvala na gostoprimstvu😁”

„uredno čisto ugodno”

• Apartments PEHAR Prosječna ocjena: 8,8

„Odlicna cijena i prekrasan pogled”

• Villa Nike Prosječna ocjena: 7,7

„Najviše me se dojmio pogled i sama blizina plaze.”

• „Pogled na plažu s jedne strane, a na planine s druge.”

• Apartments Tea Prosječna ocjena: 9,7

„Apartman je prostran. Plaža je blizu, trgovina i pekarnica također. Dovoljno besplatnog parkinga. Domaćini ljubazni.”

• Villa Nike Prosječna ocjena: 7,7

„Apartman je od plaže par metara, osoblje je jako ljubazno i na usluzi. Apartman je čist i kreveti su udobni. Preporučujemo definitivno.”

• MORENIA All Inclusive Hotel Prosječna ocjena: 8,1

„Smještaj, hrana, usluga, sadržaji, sve je zaista odlično. Plaža je odmah do hotela, mi smo imali sreću da smo u sobi iz koje nam je trebalo 30ak koraka do plaže. Wifi je prisutan u cijelom kompleksu nebitno da li ste na plaži, u sobi ili na parkingu. Osoblje je super ljubazno i uvijek dostupno. Piće i hrana (snacks) koji su tu za all inclusive van perioda obroka su zaista dobri. Ukratko, fenomenalno za odmoriti se s porodicom.”

30 najboljih hotela u gradu 'Podaca'

na temelju 2.667 recenzija hotela na Booking.com-u