2. Chorvatsko hodnocení hotelů

8,2

7,7

• Hodnocení napsáno: 22. září 2023

• Pokoj Standard s balkonem a výhledem do parku

Je to family hotel ale všude se kouří a hlavně ráno při snídani to néní moc příjemné.

Personál super ( uklízečky , recepční , servírovací tým , všichni profíci )

• Hodnocení napsáno: 30. července 2023

Vendula
    • Pokoj typu Superior s balkonem a výhledem na moře

Na Vašich stránkách uvádíte vybavení fén na vlasy. Ten na pokoji sice byl ale nefunkční. Kdybych věděla, vezmu si svůj. A věčně se opakující jídla.

Lokalita, vybavení pro děti - dětský koutek. Přímo u pláže.

• Hodnocení napsáno: 30. července 2023

• Pokoj Standard s balkonem a výhledem do parku

Dodatečně platby za parkování a lehátka na pláži. Nejprve nás ubytovali v pokoji který byl propojený s vedlejším dveřmi/apartmán/.Po naší stížnosti nám byl po první noci bez omluvy výměn

Příjemný personál.Dobré jídlo a pití.

• Hodnocení napsáno: 6. července 2023

Hotel na peknem místě, zasloužil by rekonstrukci (koupelna) nedostatek legátek u bazénu, káva příšerná, jídlo se dost op
    • Pokoj typu Superior s balkonem a výhledem na moře

Káva, postel, parkování pouze placené

Soukroma pláž

• Hodnocení napsáno: 5. července 2023

• Pokoj typu Superior s balkonem a výhledem na moře

Nevybalená lehátka a slunečníky celý týden na pláži před hotelem. Škoda. Skladiště na pláži 👎

Rodinný hotel, klidné místo voda čistá, velký výběr jídla a pití.

• Hodnocení napsáno: 3. července 2023

• Pokoj typu Superior s balkonem a výhledem na moře

Jediné co se nám nelíbilo byla pláž (ostrý drobný štěrk)a vstup do moře

Hotel stravování a personál perfektní centrum města nádherné. Voda čistá a teplá.

• Hodnocení napsáno: 14. června 2023

• Pokoj typu Superior s balkonem a výhledem na moře

Jídlo a služby neodpovidaly 4 hvézdičkovemu hotelu. Během dne nebyl v provozu bar v rámci all inclusive, pouze v jídelně byly točené nápoje a místní alkohol v rámci samoobsluhy. Lehátka na pláži byly po celou dobu pobytu (8 nocí) svázané řetězem. Personálu by slušelo více úsměvu.

Čistota na pokoji včetně úklidu velká pochvala.

• Hodnocení napsáno: 16. října 2022

• Pokoj typu Superior s balkonem a výhledem na moře

Ranní káva nic moc. Úklid pokoje spočíval většinou ve výměně ručníků a ustláno. Při pobytu s dítětem víc jak týden by to chtělo alespoň obden vysát, dost se prášilo.

Personál byl opravdu vynikající, recepční, barmanky, obsluha restaurace. Během stravování neustále doplňovali, žádné vršící se nádobí na stolech. Osobně mi chutnal hlavně snídaňový s mix zeleniny, dušená masa. Pelinkovac 😏. Bazén, masáže,... Slušná cena wellness. Prostě nám tam bylo dobře a mohu doporučit. Krásný výhled.

• Hodnocení napsáno: 29. září 2022

• Pokoj Standard s balkonem a výhledem do parku

Odpolední snack mohl být až od 16h-17h (byl už po obědě od 14h), ale to je jen opravdu maličkost, sauna by mohla být také až do 19h + mohlo být více lehátek v odpočívárně u sauny.

Výborné jídlo, čerstvé ovoce i zelenina u snídaně, oběda i večeře, bohatý výběr teplého i studeného bufetu, výběr zákusků a alko i nealko po celý den. Příjemné wellness. Skvělá poloha s vlastní pláží. Velmi klidné místo.

• Hodnocení napsáno: 25. září 2022

Vše čisté a v pořádku.

• Hodnocení napsáno: 20. září 2022

• Pokoj typu Superior s balkonem a výhledem na moře

Parkování - Bohužel co musím vytknout, je parkování... Nedá se tam pořádně zaparkovat ani mimo sezonu a klasika, jak parkujete trochu špatně, tak hned chodí policie a dává pokuty. Mně to díky uzavřenému placenému parkovišti (díky nějaké akci) kousek dál, stálo 300kun a to poslední den pobytu, což prostě mě neskutečně naštvalo.

Pobyt moc hezký, hlavně výhled na moře. Personál super. Vše naprosto ok, splňovalo co jsme chtěli a co jsme si zaplatili. Jídla moc dobré a velký výběr. Drinky, pivo a víno dobré, je tam opravdu z čeho vybírat.

• Hodnocení napsáno: 29. srpna 2022

• Apartmá Junior s balkonem a výhledem na moře

Jídlo bylo super a všeho dost ,koupání dobre a můžu všem jen doporučit.

• Hodnocení napsáno: 21. srpna 2022

• Rodinný pokoj s balkonem a výhledem na moře

Parkování - na množství pokojů je málo parkovacích míst. Buď máte štěstí a parkujete u hotelu, nebo štěstí nemáte a parkujete na placeném veřejném parkovišti vedle hotelu, popř. úplně v jiné ulici. Pravdou je, že poloha hotelu a jeho služby toto kompenzují a na špatné parkování brzy zapomenete :-)

Vše bylo naprosto skvělé. Poloha hotelu je na pláži, z terasy hotelu vidíte na moře a máte ho na dlani. Jídlo bylo fantastické a rozmanité, každý si musel vybrat. All inclusive bar zahrnoval vše, co si můžete přát od nealka, piva a vína až po drobné občerstvení, které hojně využívají zejména děti. Pokoj byl dostatečně velký, koupelna už by zasloužila drobné opravy. Výhled na moře z balkonu pokoje se nedá popsat slovy. Personál stále usměvavý, milý, všímavý - od recepčních přes obsluhu až po pokojské. Můžu jen doporučit a rádi se zde vracíme.

• Hodnocení napsáno: 16. srpna 2022

• Apartmá Junior s balkonem a výhledem na moře

Více druhů ovoce na jednom tácu, vše pak bylo nasaty šťávou a rozblemclý

U pláže, all inclusive, pokoj pro rodinu dvě místnosti super

• Hodnocení napsáno: 3. srpna 2022

• Pokoj Standard s balkonem a výhledem do parku

Ocenili bychom 2 karty na vstup do pokoje, hotelové parkování a více místních jídel.

Pohodlné postele, klimatizované pokoje, velký výběr velmi chutného jídla. Pláž před hotelem, pozvolný přístup do vody.

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 29. července 2022

• Pokoj Standard s balkonem a výhledem do parku

Nevyřešené parkování u hotelu. Málo parkovacích míst, opravdu málo. Personál to bohužel moc nezajímalo. Jediné možné parkování je placené. Což by taky nevadilo ale jde o princip. Hotel má psané zajištěné parkování u hotelu a nemá. Policie velmi ráda všem rozdává pokuty 1000K za den :) Tak opatrně. Jinak hezké místo a příjemný pobyt.

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 19. června 2022

• Pokoj typu Superior s balkonem a výhledem na moře

Lokalita hezka, bohuzel trosku mrtva priroda, ale to k tomuto mistu asi patri. Snidane kazdy den stejne ale clovek si vzdy vybral, obedy a vecere se menili a byli chutne, vzdy vse doplneno v co nejkratsi dobe. Personal super. Plaz trosku horsi ale cista i more. Uklid bych si predstavoval trosku lepsi (uklizecky splnili vse co jsme potrebovali takze super) ale treba zanedbane spary v koupelne, kousky plesnive tesneni. Ale jinak vse v poradku.

Termínem pobytu byl červen 2022

• Hodnocení napsáno: 6. září 2021

Parkování. Absolutní nedostatek místa. Policie zde hodně dávala pokuty

Hotel na pláži, pro děti ideální. Jídlo fantastické, pokoj velký, čistý. Milý personál

• Hodnocení napsáno: 1. září 2021

• Pokoj typu Superior s balkonem a výhledem na moře

Malo parkovacich mist, welness - neprakticky pristup, all inclusive - pouze napoje, snack bar jen 2 hodiny.

Lokalita, jidlo, hotel, personal.

• Hodnocení napsáno: 13. srpna 2021

Hotel hned na pláži s dobrým all inclusive
    • Apartmá Junior s balkonem a výhledem na moře

Nejhorší je opravdu parkování - velmi málo parkovacích míst co patří hotelu (navíc je v okolí víc hotelů bez parkoviště, takže se parkuje kde se dá). Z boku hotelu je veřejné parkování za 60 kuna/den, pokud se vám tam podaří zaparkovat (bývá neustále plné), můžete si říct hotelu o parkovací kartu a nemusíte pak platit za parkování - ale jen pod podmínkou, že stojíte mezi modrými čárami (spousta aut totiž parkuje mimo tyto čáry nebo mezi oranžovými čárami a pak se parkovné platí)....Nám se podařilo na první dobrou zaparkovat na veřejném parkovišti mezi modrými čárami, ale přiznám se, že raději jsme za celý pobyt nikam neodjeli, jelikož jsme z pokoje viděli, že najít místo je opravdu nadlidský úkol. Wi-fi v našem pokoji moc nefungovala, velmi slabý signál. Lednička nechladila, ale protože jsme ji nevyužívali, tak nám to nevadilo.

Bydleli jsme v apartmá junior s výhledem na moře. Pokoj pro rodinu dostatečný. Zařízení starší, ale funkční. Postele vcelku pohodlné. Prostorný balkon s výhledem na moře i město. Klima fungovala bez potíží. Na pláž je to opravdu kousek. Jídlo bylo bohaté, vybrali jsme si vždy, na mě sice občas málo dochucené, ale tím pádem vhodné i pro děti. Chybělo mi víc čerstvé zeleniny, zejm. k snídani. Personál výborný, všichni milí, oceňovala jsem rychlý úklid a desinfekci stolů, nestalo se nám, že bychom si neměli kam sednout. Líbilo se mi, že k obědu a večeři vždy byla nějaká ryba nebo něco z plodů moře. Zákusky se sice hodně opakovaly, ale vždy byl alespoň jeden druh jiný/nový. All inclusive bar - funguje do 23 hod, vchod je možný i z pláže, nabízí pivo, postmixové nápoje (hodně přeslazené, doporučuji ředit vodou), přístroj na kávu a míchané alkoholické nápoje (rovněž je nutno vychytat namíchání), na požádání nalejí i panáka místního alkoholu. Od 14 do 16 je snack - tj. koláčky, toasty, ovoce a nejen dětmi oblíbený popcorn. Pro děti jsou dostupné animační programy, pro dospělé dopoledne aqua aerobic v bazénu. Večer bývá zábava - živá hudba, bingo, hudební kvíz, mini diskotéka.... Hotel má dva bazény, oba jsme využívali, vhodné pro děti, když je moře omrzí. Centrum města, které vcelku žije, je dostupné procházkou, hodně lidí i restaurací a suvenýrů. Podle recenzí jsme věděli do čeho jdeme, takže jsme byli připravení a proto nakonec i spokojení, zejm. s all inclusive. Nicméně tato destinace nás moc neoslovila (co se moře a pláží týče), ale to není chyba hotelu. Pláže jsou kamínkové, některá místa s pozvolným vstupem do vody vhodným pro děti, jiná s kameny, místo se dalo najít vždy.

• Hodnocení napsáno: 5. srpna 2021

Hotel bych hodnotil velice kladně krom parkovacích míst.
    • Pokoj typu Superior s balkonem a výhledem na moře

Nedostatek parkovacích míst. Při naplněné kapacitě parkoviště před hotelem a vyčerpaném počtu hotelových parkovacích karet na městském parkovišti je potřeba si zaplatit parkování na místním parkovišti (60 HRK den).

Snídaně byla dostačující a pestrá. Nejvíce se nám líbila poloha hotelu blízko moře.

• Hodnocení napsáno: 4. srpna 2021

• Rodinný pokoj s balkonem a výhledem na moře

Uvítal bych víc pomoci s parkováním...

Ochotný a milý personál, dostatek prostoru u jídla, pláž u hotelu bomba, výhled na moře super!

• Hodnocení napsáno: 26. července 2021

Poznal jsem lepší
    • Pokoj Standard s balkonem a výhledem do parku

Bylo nám odepsáno balkon do zahrady, bylo to parkoviště, a naopak parkování u hotelu stále plné , tak že nezajištěno.

Super. Personál senzační a ochotný👍

• Hodnocení napsáno: 26. července 2021

ok
    • Pokoj Standard s balkonem a výhledem do parku

Jídlo bylo průměrné, lepší více čerstvého než polotvarů

Snídaně super, velký výběr, škoda množství polotvarů.