Magyarország Badacsonytördemic Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Miliő Apartman Badacsony Értékelési pontszám: 9,7

„Tökéletesen felszerelt, kíváló helyen lévő hangulatos apartman. A szállásadók kedvesek, segítőkészek, csak ajánlani tudom.”

• AnnApartman Még nincsenek értékelések

„Minden gyönyörű új volt,tágas,jó elhelyezkedés,nagyjából egy kenyelmes 30 perces sétára Badacsonytol.”

• Balaton Sunshine Apartment Értékelési pontszám: 9,8

„Nagyon jo es gyonyoru helyen van a szallas, pazar kilatas minden iranyba, kozel az allomas, a strand az abc. Teljesen felszerelt a haz, futessel is. A hazigazda nagyon kedves es teljeskoru felvilagositast adott minden kerdesre. Csak ajanlani tudom aki ezen a kornyeken keres szallast :)”

• Berkes Vendégház Értékelési pontszám: 9,5

„A vendéglátók nagyon kedvesek, tényleg kutyabarát szállás, nem csak eltűrik a kutyusokat :) Nagyon szép a kilátás, tiszták a szobák, és gyönyörű a környezet.”

• Badacsony Vendégház Értékelési pontszám: 9,8

„Párommal csodás hétvégét töltöttünk ebben az elragadó kis házban. A házikó gyönyörű helyen van csodás kilátással, nagyon tiszta, otthonos és jól felszerelt. Gábor szeretettel fogadott minket, mindent gondosan elmondott. Reggel a kandalló melegénél a párnákon ülve kávézni, miközben az ablakon át kémleled a természetet pedig felejthetetlen. Nagyon köszönjük ezt a csodás hétvégét.”

Badacsonytördemic 5 legjobb szállodája

495 Booking.comos hotelértékelés alapján