Magyarország Bakonybél Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Bakonyi Kiscsillag Értékelési pontszám: 9,6

„Teljesen rugalmasak! Nagyon egyszerű volt még a késői bejutás is! Csak ajánlani tudom.”

• Főnix vendégház Értékelési pontszám: 8,5

„Nagyon jo helyen van es nagyon jol felszerelt szallas. Colt lehetoseg szalonnat sutni es bogracsozni is.”

• DUBLECZ VENDÉGHÁZ Értékelési pontszám: 9,7

„Nagyon tetszett a ház stílusa. Otthonos volt és a kandalló igazán meghitté tette a hűvös estéket. A konyha pedig csodálatos. :) Nagyon jót kirándultunk a környéken. Igazán szép hely! Csak ajánlani tudom.”

• Bakonyi Mandala Ház Értékelési pontszám: 9,5

„Minden olyan volt, mint a képeken! Csodás környezetben, nagyon kedves vendéglátóval. Programajánló is volt a szobában, ami jó ötletet adott, hogy merre kiránduljunk. Mindenkinek csak ajánlani tudom.”

• Bakonybél Apartment Értékelési pontszám: 9,6

„Minden!kényelmes.tiszta.segitokesz vendeglàtók!Jó elhelyezkedés.minden ķözel! Köszi”

• Bakony Hotel Értékelési pontszám: 8,4

„Szép környezetben valo elhelyezkedés, tiszta szoba, napos erkély, kedves személyzet. Kivàlo konyha.”

• Odvaskő Étterem és Panzió Értékelési pontszám: 9

„Barátságos személyzet, duruzsoló kandalló, finom ételek az étteremben, hideg sörök. Mi kell még? A szállástól rengeteg turistaút indul, a környék pedig mesés! Mivel 3 kilométeren belül nincsen térerő, így a telefon sem fog zavarni senkit... :). Tökéletes kikapcsolódás!”

• Somhegyi Öreg Hársfák Major Még nincsenek értékelések

„Most nyitott panzió első vendégei között voltunk. Gyönyörűen felújított épület, rendkívül kényelmes és igényes berendezéssel. A tulajdonos házaspár mindent megtett a kényelmünkért. A major csodálatos környezetben helyezkedik el, kiváló választás bárkinek aki szereti a kényelmet és a nyugalmat.”

• Katica Vendégház Értékelési pontszám: 9,5

„azt kaptuk amit igértek.............”

• Béli Panzió Értékelési pontszám: 9,4

„Minden.”