Magyarország Balatongyörök Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Frankie Holiday Apartment III. Értékelési pontszám: 8,7

„Rugalmasan kezeltek a kereseinket. Gyors visszajelzes a szallasado reszerol. Bicikliseknek is ajanlom, mert biztonsagos helyen megoldhato a tarolas.”

• Albergo Giardino Hotel Értékelési pontszám: 9,1

„Nagyon finom, jó minőségű volt a reggeli, igazi házias ízek, kiváló minőségű termékekkel. A házigazda és a felesége nagyon kedves és segítőkész volt, ráadásul nagyon kellemes társaságot biztosítottak, sokat beszélgettünk. Az ágy nagyon kényelmes volt, a szoba és a szálláshely összes helysége tiszta és rendezett. Mindenkinek jó szívvel ajánlom ezt a szálláshelyet.”

• Hotel Panoráma Értékelési pontszám: 8,9

„Megvoltunk elègedve mindennel tetszett a kilàtàs az udvar felöl a gyerekeknek a jàtszotér.batrsn”

• Villa Terrazza Értékelési pontszám: 9,5

„Szuper volt a szállásadóval a kommunikáció, még szombaton este is felhívhattuk őt és ő segített megoldani a problémánkat. Egyből kaptunk pl. kotyogós kávéfőzőt is, amely nem volt alapfelszerelés, mégis szerzett nekünk a házigazda. A szállás tiszta, napfényes, egy rossz szavunk sem lehet rá. :)”

• Emil Panzió Értékelési pontszám: 9,1

„Tiszta szoba, kényelmes ágy, csendes nyugodt környék.”

• Andrea Apartmanház Értékelési pontszám: 9,3

„Tágas, kényelmes, nyugodt környezet. Jól felszerelt konyha. A kertben a diófa alatt kényelmesen lehet pihenni.”

• Villa Astoria Értékelési pontszám: 9,3

„Szép környezet. Szép az egész kis hotel, igazi ékszerdoboz.”

• Orgona Apartman- és Nyaralóház Értékelési pontszám: 9

„Nagyon praktikusan volt berendezve az apartman. Jó az elhelyezkedés. Minden szükséges eszköz megtalálható az apartmanban.”

Balatongyörök 10 legjobb szállodája

1 368 Booking.comos hotelértékelés alapján