Magyarország Barcs Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Belvárosi Apartmanház Értékelési pontszám: 9

„Összességében minden és az extra Tandem kerékpár .”

• Colorado Apartmanház Értékelési pontszám: 8,8

„A Szállásadó nagyon kedves, szívélyes Úriember. Későn jeleztem, hogy mikor érkezünk pontosan (már nem tudtam a viszontválaszt ellenőrizni), azonban a megadott időpontban már mosolyogva fogadott bennünket. A szálláshely rendkívül tiszta, csinos és rendes volt! Az ágyak nagyon kényelmesek voltak, az ágynemű, a szoba, a fürdőszoba is makulátlanul tiszta volt. A szállás TV-vel és hűtőszekrénnyel felszerelt. Hangulatos hely, pihenésre tökéletes. Külön előnyként emelném ki a gyógyfürdőhöz való közelségét, gyakorlatilag szinte "papucsban" át lehetett volna sétálni, ami nagyon fontos, ha az ember pihenni érkezik Barcsra. A szálláshelyhez zárt parkoló tartozik, így az ember az autóját is biztonságban tudhatja. Az esti közlekedést a mozgásérzékelő-lámpa könnyítette meg. Összességében minden tökéletes volt, a vártnál és a megszokottnál sokkal szebb, jobb és tisztább! :) Ha lesz még lehetőségünk, legközelebb is ezt a szálláshelyet választjuk! Jó szívvel ajánlom Mindenkinek! Köszönjük szépen a Szállásadó Úrnak a rendezett szállást és sok vendéget kívánunk!”

• Sövényes Szálláshely Értékelési pontszám: 9,5

„tágas”