Magyarország Sopron Hiteles panzió- és fogadóértékelések valódi vendégektől

• Panoráma Üdülőszálló Értékelési pontszám: 8,2

„Nem kértem reggelit, mert elkerülte a figyelmemet, hogy lehet külön kérni. De a kontinentális étkezés nem az én izlésemnek megfelelő, mivel egy-két dolgot nem eszem. Nagyon szép az elhelyezkedés, most csak kipróbáltam a szállodát, mert majd még szeretnék jönni. Ár-érték arányu... a központtól nincs messze, persze autóval. A szoba felszereltsége nagyon jó. Köszönöm hogy megismerehettem ezt a szállodát is. Régebben a közelben foglaltam egy nagyobb hotelben szobát, de nem igen látok különbséget.”

• Braun Rooms Deluxe Értékelési pontszám: 9,5

„A szoba olyan volt, mint a képeket. Tiszta és nagyon modern. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. A szállás nagyon jó helyen helyezkedett el hisz pár perc sétával mindent elértem könnyedén. Teljes mértékben ajánlott :) Máskor is választanám.”

• Rácz Vendégház Értékelési pontszám: 9,3

„Jó helyen van: Lővérek alján a Volt fesztiválhoz vezető út mellett, de a vasútállomás és a belváros is max negyed óra gyalog. A főúti fekvés ellenére csendes. Nem teljesen új, de rendezett, tiszta szoba. Kényelmes, valóban kétszemélyes ágy fejenként két párnával. Nagyon jól működő wifi. Rendes, segítőkész tulajdonos.”

• Rita Vendégszobák Értékelési pontszám: 8,6

„Kedves, segítőkész házigazdák, csndes jól felszerelt otthonosan berendezett szoba.”

• Tercia Hubertus Panzió Értékelési pontszám: 8,4

„Szép környezet”