Magyarország Kisvárda Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Studio Eleven Értékelési pontszám: 10

„A szállás olyan volt mint a képeken. Modern, szép, felszerelt, tiszta.”

• Rose Garden Értékelési pontszám: 9,6

„Minden. ”

• Kristály apartmanok Értékelési pontszám: 9,3

„A szállás elhelyezkedése,berendezése kiváló. A személyzet udvarias, segítőkész.Az apartman tiszta, elegáns és jól felszerelt.”

• Parish Bull Hotel Értékelési pontszám: 8

„A lakosztályban a pezsgőfürdős kád szuper! Az egész hotel nagyon szép. A személyzet kedves. A reggeli igazán finom!”

• Várda Sport Hotel Értékelési pontszám: 9,3

„Nagyon szuper új szálloda, kíváló és jó minőségű megoldásokkal. A szobák fala, fényellátása nagyon ötletes újszerű megoldásokat használ, nem nevezethető standard szobának. Az ágyak nagyon kényelmesek, a törölköző nagyon jó minőségű. Nagy méretű kényelmes szobát jó minőségű bútorokkal. Nagyon jó az összhang. Sporthotel lévén, még a folyosón a képek is sportolást ábrázolnak, látszik, hogy nagyon egységes a hotel képe. Csak dícsérni tudom, nagyon jó ízléssel készült. A fürdőszobát pedig imádtam, én is régebb óta ilyen zuhanymegoldást szeretnék otthonra. A személyeztet is kiemelném a reggelinél utolsóként reggeliztünk, mégis nagyon figyeltek ránk, ami elfogyott abból kérdezték hozzanak-e ki és amit kértünk meg is kaptunk. Az éttermi eszközök, bögrék minden illik a hotel design-hoz és magas minőségű volt. Sajnos a teraszt nem tudtuk kipróbálni, mert kevés időt voltunk.”

Kisvárda 5 legjobb szállodája

372 Booking.comos hotelértékelés alapján