Magyarország Cserkeszőlő Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• Blue Lagoon LOVE Értékelési pontszám: 9,4

„Minden tetszett, hatalmas nappali, kényelmes ágy, zárt parkoló, jól felszerelt!”

• Éva Apartman Cserkeszőlő Értékelési pontszám: 8,8

„Közel van a fürdő a szallashoz ”

• Semiramis Apartman Értékelési pontszám: 9,3

„Nagyon szép modern volt a szállás. Tiszta ”

• Horváth Apartman Értékelési pontszám: 9,8

„A szállás kiváló adottságokkal rendelkezik az apartmanház 1. emeletén. Jó helyen van ahol minden közel megtalálható - a bejárat mellett hosszú nyitva tartású üzlet, a másik oldalon reggelit, ebédet és vacsorát is kínáló étterem (normál áron) és szemben a télen-nyáron üzemelő termálfürdő (előtte üzletsor tele vendéglátóhelyekkel). Kell ennél jobb? A lakás 2 hálószobás, tágas nappalival és étkezővel, konyhával, fürdőszobával és külön WC-vel akár 7 (!) személynek is szállást adhat (bár az már elég nyüzsgős lenne...). És van egy kb. 15 m2-es terasz ami a lakópark közepén lévő nádassal övezett tóra nyílik és mindennapi vendég a hat vadkacsa, akik persze jönnek kunyerálni... Sajnos mi késő ősszel voltunk itt, így a működő medencéket, éttermet, bárt nem találtuk nyitva, de bízom benne, hogy szezonban ezek is működnek a lakóparkon belül. Mi biztosan visszatérünk és barátainkat is hívjuk, mert kiváló ár-érték aránnyal rendelkező hely. Ajánljuk mindenkinek!”

• Pálma Apartman Értékelési pontszám: 9,4

„Termálvízzel lehet megtölteni a kádat! Ilyennel még sehol sem találkoztunk, pedig rengeteg helyen jártunk már. Nagyon szuper!”

Cserkeszőlő 5 legjobb nyaralója

931 nyaralókról szóló értékelés a Booking.com oldalán