2. Magyarország hotelértékelések
Magyarország Veresegyház Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Veres Motel Értékelési pontszám: 9,3

„Terasz kialakitàsa.”

• Green Chalet Értékelési pontszám: 9,7

„A szállásadó nagyon kedves és segítőkész volt, a ház tiszta és otthonos. A fenti francia ágyat használtuk, az nagyon kényelmes volt. A privát szaunázás és dézsafürdőzés, remek esti programok voltak. A Veresegyházi-tavak nagyon közel voltak, kellemes délutáni program volt körbesétálni. Nagyon jól éreztük magunkat :)”

• Termál Apartmanház Értékelési pontszám: 8,9

„Mi a legfelso szinten voltunk, kenyelmes, tagas volt az apartman es csendes. A konyha es furdoszoba tiszta, jol felszerelt, az agy kenyelmes. Kedves volt a recepcios Zsuzsi, ide szivesen vissza jovunk es tudom masoknak is ajanlani.”

• Veres Motel Értékelési pontszám: 9,3

„Minden tetszett. Nagyon szép helyen van. Külön kiemelném az ott lévő dolgozókat, nagyon kedvesek és mindenre nyitottak. Nekik a vendég az első, és ezt éreztetik is. Bármilyen felmerülő kérdésre választ kaptunk. A Szoba tiszta volt és finom illat volt benne még másnap is. Az éjszaka is nyugodalmasan telt. Az Ételek amit a Marika Konyhája biztosított számunkra, fenomenálisak, A kávéjuk tökéletes. A koktélok finomak és ízletesek. A Jakuzzi egy élmény , még hidegebb időben is. Tehát összeségében 10/10 és vissza fogunk még jönni a VeresMotel -ba hogy kipihenjük a fáradalmakat! :) Utóirat: A Képek saját képek!”

• Éden Lounge Restaurant & Pension Értékelési pontszám: 8,6

„A szoba tágas volt.”