Indonézia Amed Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Amed Dream Értékelési pontszám: 8,5

„Sunrise from the seaview rooms is a must. Beautiful view at breakfast too. Great snorkeling spot, japanese ship wreck only at walking distance. Shuttle service to Amed (I did not use it). Great value for money, spacious rooms with comfortable beds, harmony lights in the shower. Nice breakfast . Friendly staff, professional management. Reduction of plastic usage: guests are encouraged to refill their water bottle. #iamnotplastic Vétek kihagyni a tengerre néző szobákból a napfelkeltét. Reggelinél és napközben is csodálatos kilátásban gyönyörködtem. Örülök, hogy eljutottam Amedbe és itt szálltam meg. Érdemes sznorkelezni a szálloda tengerpartján és egészen különleges élmény az alig pár perces sétára eső japán hajóroncsnál való sznorkelezés is. Shuttle-t is működtetnek, ami hasznos lehet, mert a szálloda Amed központjától távolabb esik. Verhetetlen ár-érték arányban ez a szálloda, kellemes, tágas szobáival, kényelmes ágyakkal. Finom a reggeli. Figyelmes és kedves a személyzet. A management profi. Öröm látni, hogy odafigyelnek a környezetvédelemre. A vendégeket arra ösztönzik, hogy az ingyenes vizes palackjukat újratöltsék. #iamnotplastic”

Amed 15 legjobb szállodája

5 406 Booking.comos hotelértékelés alapján