2. Indonésie hodnocení hotelů
  3. Bali hodnocení hotelů
  4. Banyuwedang hodnocení hotelů
Indonésie Banyuwedang Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Maha Nusa Menjangan Průměrné hodnocení: 9,4

„Velmi milí majitelé, ochotní, starostliví, se vším pomohou, zařídí výlety, dopravu, téměř cokoliv.Velmi rodinné a přátelské prostředí.“

• Umma Bali Menjangan Retreat Průměrné hodnocení: 9,5

„Ciste apartmany, cisty bazen“

• Eco Moringa Garden Průměrné hodnocení: 8,6

„Majitelka se nás denně ptala, co si budeme následující den přát k snídani. Snídaně byly výborné. Majitelé nám byli ve všem nápomocni.“

• Menjangan Hill Průměrné hodnocení: 7,6

„Vyhled, klid a parkovani.“

• Menjangan View Průměrné hodnocení: 8,8

„Velmi milí a ochotní hostitelé, organizují i další aktivity. My s nimi byli šnorchlovat a bylo to skvělé. Pokoj byl hezky vybavený, pohodlný a měl příjemnou atmosféru.“

• Naya Gawana Resort & Spa Průměrné hodnocení: 8,6

„Ubytování čisté a pěkně, trochu mimo všeho, ale to může pro někoho být výhodou.“

• Yuda Menjangan Homestay Průměrné hodnocení: 9,4

„Jednoduché, čisté ubytování s "otevřenou" koupelnou, Pro nás netradiční, na Bali to tak občas bývá. Snídaně podávaná na terase před pokojem. Příjezdová cesta a nejbližší okolí vypadá hůř, než pak samotné ubytování umístěné v pěkné udržované zahradě. Vedle ubytování bylo hlučné místo (restaurace?). Nevíme, jestli je to tak každý den, nebo jen občas. Na pokoji jsou pro každý případ připravené i špunty do uší. Yuda nám pomohl zorganizovat výlet na Menjangan ostrov (šnorchlování). Pomohl nám zařídit i odvoz zpět směrem do Loviny. Chtěli jsme nejdříve použít Grab, ale tady nám aplikace Grab moc nepomohla. Nedaleko je restaurance Dapoer Chandra. Milá obsluha a výborné (i levné) jídlo.“

• Naya Gawana Resort & Spa Průměrné hodnocení: 8,6

„Ubytování bylo čisté a pohodlné, velká postel, dobré parkování.“

• Yuda Menjangan Homestay Průměrné hodnocení: 9,4

„Velmi příjemný a ochotný personál, dobrá snídaně.“

10 nejlepších hotelů v destinaci Banyuwedang