Włochy Rzym Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Julius Caesar Home Ocena: 8,9

„Lokalizacja”

• River Luxury Suites Ocena: 9,4

„Bliskość centrum”

• „Super lokalizacja!5 min drogi przez park do Coloseum. Blisko do Dworca Termini. W pobliżu restauracje i sklepy. Ładny wystrój wnętrza. Pokój był przestronny. Łazienka zadbana. Do przykrycia tylko prześcieradło (podobno we Włoszech tak jest), ale bylo ogrzewanie więc nawet w listopadzie nie zmarzliśmy. Kuchnia do naszej dyspozycji przez cały pobyt. Lekkie, słodkie śniadania i pyszna kawa. Miły i pomocny personel.”

• „Cichy, przyjemny pokój oddalony od centrum 10-15 minut spacerem. Pokój czysty i codziennie sprzątany, personel bardzo miły. Przystanek autobusowy oddalony 200m od obiektu, metro lini B 700 m. Na parterze pizzeria oraz inne restauracje z niskimi cenami. 200m od obiektu znajduje się sklep spożywczy. ”

• By Grace Ocena: 8,4

„Właściciele przemili, pomocni we wszystkim. Śniadanie było bardzo dobre, jak na włoskie przystało. W pokoju bardzo czysto, codzienne sprzątanie. Jedynym minusem to odległość od metra, ale po kilku dniach nam to już nie przeszkadzało. Polecam.”

• B&B Cappellini Ocena: 6,7

„Właściciel uprzejmy i pomocny :)”

30 najlepszych pensjonatów B&B i zajazdów w mieście Rzym

na podstawie 655 141 opinii o pensjonatach B&B i zajazdach dodanych przez użytkowników Booking.com