2. Ιταλία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Τοσκάνη κριτικές B&B και πανδοχείων
  4. Σαν Τζιμινιάνο κριτικές B&B και πανδοχείων
Ιταλία Σαν Τζιμινιάνο Επαληθευμένα σχόλια για B&B και πανδοχεία από πραγματικούς πελάτες

• Palazzo Mari Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Εξαιρετικό palazzo! Πιο πολύ μου αρέσει το ποσό αυθεντικό ήταν .»

• Casa Milena Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Η οικοδέσποινα πολύ εξυπηρετική και ευγενική. Το δωμάτιο ήταν άνετο και πεντακάθαρο. Πολύ κοντά στο κέντρο και το πάρκινγκ πολύ βολικό. Το μπάνιο φαίνεται μικρό , αλλά έχει φροντίσει η οικοδέσποινα να έχει χώρους για να βάλεις τα πράγματα σου. Η είσοδος μύριζε πολύ ωραία . Διακόσμηση απλή και ωραία για το γούστο μου. Το πρωί ακούς τα πουλάκια να σου τραγουδάνε.!!!!!»

• B&B San Gimignano Diffuso Βαθμολογία σχολίων: 8,2

«Έκανα λάθος την μέρα που θέλαμε κράτηση και έκλεισα μια μέρα μετά το check in που θέλαμε αλλά ευτυχώς μας εξυπηρετησε άμεσα και μασ έβαλε σε διαθέσιμο δωμάτιο..είχε εκπληκτική θέα τον κάμπο της Τοσκάνης σίγουρα θα ξανά πάμε»

• Palazzo Benucci Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Κεντρική τοποθεσια κοντά σε όλα τα αξιοθέατα»

• La Locanda di Quercecchio Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Αν και μείναμε μόνο για μία βραδιά (20/10), μείναμε πολύ ευχαριστημένοι και θεωρούμε ότι το κατάλυμα είναι κατάλληλο και για μεγαλύτερο αριθμό διανυκτερεύσεων. Μεγάλο και καθαρό, με άνετο κρεβάτι και αρκετές παροχές. Πολύ καλή η επικοινωνία με τους υπεύθυνους ενώ κάναμε check in νωρίτερα από τις 15.00 που προβλέπεται. Καταπληκτική η θέση του καταλύματος, αφού προσφέρει υπέροχη θέα.»

• Il FEUDO Βαθμολογία σχολίων: 8,6

«Όλα υπέροχα»