Ubytování Lety Pronájem aut Letištní taxi
  4. Lido di Jesolo hodnocení hotelů
Itálie Lido di Jesolo Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

Nedávno napsaná hodnocení

• Hotel Amalfi Průměrné hodnocení: 6,6

„Hotel nedaleko pěkné pláže, s dobrým plážovým servisem. V hotelové restauraci dobrá kuchyně. Musím pochválit pouze paní pokojskou. I přes staré a malé prostory jsme měli denně perfektně uklizeno. V hotelu jsou i pěkné pokoje, proto je při objednávání nutné si dávat pozor, o který pokoj jde.“

• Hotel Beau Rivage Pineta Průměrné hodnocení: 8

„Hotel je u pláže (lehátka a slunečník v ceně), v parku s vysokými piniemi. Pěkná jídelní terasa. Chutné jídlo, velký výběr. Krásný výhled na moře z balkonu (poslední patro). Dobré parkování u hotelu v ceně. Příjemný personál.“

• Hotel Villa Dina Průměrné hodnocení: 8,1

„Jedno z mála zařízení v Jesolu, kde vám uvaří čerstvou kávu, nikoliv z automatu. Příjemný personál. Blízko pláže. Bar a restaurace po celý den. Pokoj se starším vybavením, ale v pohodě.“

• Il Teatro Průměrné hodnocení: 9,4

„Čisté, útulné a vstřícné prostředí celého hotelu. Velmi zajímavě a esteticky řešený welnes v posledním patře hotelu. Vynikající snídaně se širokým výběrem slané i sladké kuchyně!“

• Hotel Malibran Průměrné hodnocení: 7,4

„Postel pohodlná, úklid dobrý, snídaně chutná.“

• Hotel Centrale Průměrné hodnocení: 8,1

„Snídaně výborné.“

• Ute Hotel Průměrné hodnocení: 8,1

„Úžasný personál, podali veškeré informace, jak se nejlépe dostat do Benátek, úplně podrobné. Vyborné snídaně, super výběr.“

• residence puccini Průměrné hodnocení: 8,9

„Ubytovali jsme se tam mimo sezónu. V celém domě jsme byli sami. Pohoda, klid.“

• Hotel Croce Di Malta Průměrné hodnocení: 9,3

„Nejlepší hotel, v jakém jsme kdy byli. Báječné snídaně, zahrada s vyhřívaným bazénem, útulné lobby, skvělá káva, pláž u hotelu, báječná kuchyně, naprosto dokonalý personál, včetně pokojských. Výhled na moře, pohoda, relax, úžasná atmosféra. “

• Hotel Garni San Carlo Průměrné hodnocení: 9,3

„Možnost parkování zdarma na nedalekém parkovišti, vlastní vyhrazená část pláže, dobrá snídaně a ochotný personál “

30 nejlepších hotelů v destinaci Lido di Jesolo

podle 71 978 recenzí na Booking.com