Olaszország Lido di Jesolo Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Falkensteiner Hotel & Spa Jesolo Értékelési pontszám: 9,1

„Nagyon jó helyen, közvetlen a tegerparton, kiválóan felszerelt szálloda. Kényelmes, minden van ami kell, a reggeli fantasztikus, a személyzet kedves és profi.”

• Hotel Al Mare Értékelési pontszám: 8,5

„központban lévő szálloda, erkélyes és napfényes szoba, klíma, szépen felújított fürdőszoba, kiskutya is elszállásolható, kedves személyzet, tisztaság”

• Hotel Lido Értékelési pontszám: 8,6

„Nagyon jó elhelyezkedése van a szállodának, közel a part, éttermek, központ. Imádtuk az ingyen bicikli szolgáltatást, amit előszeretettel ki is használtunk.”

• Hotel Bali Értékelési pontszám: 8,9

„A szálloda szuper, a reggeli nagyon jó, az elhelyezkedés kíváló, abszolút ajánlható kategória, ideális”

• Hotel Malibran Értékelési pontszám: 7,4

„A személyzet nagyon szolgálatkész volt!”

• Almar Jesolo Resort & Spa Értékelési pontszám: 9,4

„Minden nagyon jó volt,kiváló személyzet,bőséges reggeli extra tisztaság.”

• Hotel Savoia Értékelési pontszám: 8,3

„Jó reggeli, kedves személyzet, jó parkolás”

• Hotel Centrale Értékelési pontszám: 8,1

„Mindeb igénynek megfelelt, tiszta, barátságos, finom reggelivel, csak ajánlani tudom. Máskor is idejönnénk :)”

• Il Teatro Értékelési pontszám: 9,4

„Mindennel elégedettek vagyunk bőséges a reggeli,a személyzet kedves és segítőkész. Medence a tetőn klassz. Harmadazor voltunk ott,de még biztosan megyünk! :)”

• Appartment Sabbhia Értékelési pontszám: 9,3

„Mindennel maximalisan meg voltunk elegedve, izleses, tágas apartman, jo felszereltséggel. A szállásadók segítőkészek, közvetlenek, kedvesek voltak. Ajánljuk midnekinek.”

Lido di Jesolo 29 legjobb szállodája

57 877 Booking.comos hotelértékelés alapján