2. Италия отзиви за хотели
Италия Палермо Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Casa De Paoli - Luminosissimo appartamento vista mare Оценка от отзивите: 9.7

„Всичко“

• Maison Rosie Оценка от отзивите: 9.7

„Всичко беше Супер! Хазайката усмихната и отзивчива. Хубав апартамент, просторен и оборудван с всички необходимо. Близо до катедралата на Палермо. В близост има метростанция. Препоръчвам 🙏🙂“

• A Casa del Genio Оценка от отзивите: 9.3

„Прекрасно място в старата част на града на 10 мин пеша от центъра. Апартаментът е в чудесна старинна сграда, реновиран изцяло с комфортни мебели и всичко необходимо в кухнята. Сградата е на красив малък площад, пълен със заведения за хранене. Районът е спокоен. Перфектна комуникация със собственика. Перфектно чист апартамент.“

• Happie Casa La Cattedrale Оценка от отзивите: 9.2

„Прекрасен апартамент. В центъра и на близко разстояние от забележителности. Лесен достъп до апартамента. Удобни легла. Наличие на кафемашина и достатъчно капсули за кафе, чай и кана за топла вода, а също и насипно кафе и кафеварка. Много приятни тераси. Тиха уличка. В близост до апартамента има няколко тратории с вкусно приготвена храна и ниски цени.“

• Casa PAN (Percorso Arabo Normanno) Оценка от отзивите: 9.7

„Невероятен апартамент, чувствахме се като у дома си! Чисто, уютно, съчетание на модерното със старинното! Чудесно разположение до самата катедрала на Палермо със чудесен изглед към нея!Нищо не ни липсваше, Паола се беше погрижила за всичко. Благодарим ти Паола за чудесния ни престой в този невероятен град!“

30-те най-добри ваканционни имота под наем в Палермо

базирано на 91 978 отзива за ваканционни имоти на Booking.com