3. Toskánsko hodnocení ubytování k pronájmu
  4. San Giuliano Terme hodnocení ubytování k pronájmu
Itálie San Giuliano Terme Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Casavacanzepisa Průměrné hodnocení: 9,5

„Velmi krásný dům, vkusně zařízený, velmi dobře vybavený. V noci klid a ticho, pohodlné postele. K dispozici tablety do myčky i do pračky, šampón, sůl, cukr,... Roberto i jeho maželka jsou velmi vstřícní, usměvaví a pozitivní. Velmi dobře dojezditelné autem do Pisy (cca 15 min ) i k moři (10 min). Velmi krásné koupání pod Livornem u Torre di Calafuria ( 40 min ).“

• Villa Bruna Průměrné hodnocení: 9,1

„Skvělé místo, do historických měst Lucca a Pisa 15 minut autem, stejně jako na skvělou písčitou pláž s vlnama. Pěšky v dosahu cukrárna se skvělou domácí zmrzlinou. Za cestou u objektu cyklostezka. Milý hostitel, dokonce nám pomohl přinést kufry z auta, parkování hned vedle objektu. Byli jsme ubytováni i se psem. U apartmánu je i malá předzahrádka se slunečníkem a posezením, vzadu malý dvorek, taktéž s posezením. Je k dispozici pračka, gril, vybavená kuchyně, mikrovlnka.“

• Hostly - Il Casale dei Ninì Průměrné hodnocení: 9

„Lokace, dispozice bytu. Ubytování bylo moc pěkné a dobre vybavené. Měli jsme vše k dispozici.“