3. Toskania – opinie o hotelach

9,1

• Ocena dodana: 15 czerwca 2023

Magiczne miejsce!
    • Mały Apartament z 1 sypialnią - Parter

Prawdziwa toskańska willa. Położona na wzgórzu, prowadzi do niej aleja z cyprysami. Sam dom jest urządzony bardzo stylowo, choć prosto. Właściciel oferuje wybór toskańskich win, prowadzi tez farmę, która wytwarza pyszną oliwę, wino oraz przetwory. Willa ma dobry basen oraz kilka miejsc do wypoczynku ze stołem lub huśtawkami. Piękny ogród jest zadbany i pachnie kwiatami. Do miasteczka Pienza jest niedaleko (2 km), warto je odwiedzić, bo jest urocze.

• Ocena dodana: 30 kwietnia 2023

Agriturismo na najwyższym poziomie. Cisza, spokój, doskonale miejsce na wypoczynek.
    • Mały Apartament z 1 sypialnią - Parter

Nic, wszystko nam się podobało. Szkoda jedynie, że tak krótko byliśmy i z pewnością tam wrócimy w przyszłości.

Miejsce, Agroturystyka z najwyższymi standardami. Mimo późnego przyjazdu Pan Francesco przyjechał i nas zakwaterował. Wszystko na starcie wytłumaczył. Indywidualną ankieta w kwestii preferencji sniadaniowych

• Ocena dodana: 28 sierpnia 2022

• Pokój dwuosobowy

Woda w basenie była całkiem zimna (zapewne w związku ze złą i deszczową pogodą)

Obiekt jest wyjątkowy. Pyszne śniadania (!) lecz po kilku dniach stają się troszkę monotonne. Bajkowe widoki z okna pokoju. Bardzo polecamy wycieczkę w pobliskiej wytwórni oliwy z oliwek. Sympatyczna obsługa. Pobyt w tym obiekcie pozwolił nam odpocząć i cieszyć się tym kawałkiem Toscanii nawet pomimo złej pogody. Lokalne wino od Francesco - jedno z lepszych jakie piliśmy!

• Ocena dodana: 27 lipca 2021

• Pokój dwuosobowy

Idealne miejsce na toskański chillout. Bardzo mili właściciele, przyjemny basen ze wspaniałym widokiem, wygodne łóżko.

Pobyt: lipiec 2021