Jordánia Amman Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Zaman Ya Zaman Boutique Hotel Értékelési pontszám: 8

„Kedves, segítőkész személyzet. Finom, igényesen felszolgált reggeli. Kiváló a hotel elhelyezkedése. ”

• Amman International Hotel Értékelési pontszám: 9,1

„A hotel teljes személyzete nagyon kedves volt. A hotel gyönyörű! A szoba tiszta, tágas, kényelmes az ágy. A reggeli bőséges, hatalmas a választék, a pincérek minden kívánságomat teljesítették. Kiváló a hotel masszőre. Tetszett a programszervezés: a szálloda autója privát sofőrrel minden nap a rendelkezésemre állt. Így a repülőtérről volt transzferem, és eljutottam Petrába, a Holt-tengerhez, és Amman városának nevezetességeit is láttam. Köszönet Yaranak a remek programokért, és az udvarias sofőrnek a biztonságos utakért! Köszönet a hotelnak a remek vakációért! Szívből ajánlom mindenkinek!”

• Jasmine leaves furnished apartments Értékelési pontszám: 7,7

„Nagyszerű elhelyezkedés, főleg aki Petrába szeretne eljutni, tőle 100m-re a JETT állomás. Ugyanakkor, tiszta, korrekt, szobák, ingyenes ásványvíz, kávé-val.”

• Nobel Hotel Értékelési pontszám: 7,2

„Tiszta, korrekt szobák, igen segítőkész recepciós”

• Jasmine leaves furnished apartments Értékelési pontszám: 7,7

„Tökéletes elhelyezkedés, aki Petrába utazik.”

• The House Boutique Suites Értékelési pontszám: 9,2

„Szép, modern stílusú hotel, közel a nevezetességekhez, kedves figyelmes személyzet. A szoba kényelmes és nagyon csendes volt.”

• New Park Hotel Értékelési pontszám: 7,3

„Az ágy kényelmes, és megfelelően tiszta volt”

• 7Boys Hotel Értékelési pontszám: 8,5

„Jó helyen van. Mellette étterem nem, de sok élelmiszerbolt található. A személyzet segítőkész volt.”

• Sufara Hotel Suites Értékelési pontszám: 7,7

„Ár érték arány. Tiszta szép szoba. Bőséges reggeli szobaszervizzel.”

• Mansour Hotel Értékelési pontszám: 7,1

„Kedves, segítőkész volt a személyzet, Jó helyen volt a szállás.”

Amman 30 legjobb szállodája

52 944 Booking.comos hotelértékelés alapján