2. Jordánia hotelértékelések
  3. Sowayma hotelértékelések
Jordánia Sowayma Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• O Beach Hotel & Resort Értékelési pontszám: 7,4

„Közel a strand és kedves személyzet!”

• Porto dead sea Értékelési pontszám: 7,9

„Mesés szálloda saját stranddal és étteremmel. Két fürdőszobás apartman amely a tengerre néz. Minden csúcsszuper!”

• Mövenpick Resort & Spa Dead Sea Értékelési pontszám: 8,5

„Nagyon kedves, segítőkész személyzet. Felajánlották az upgradot, vagyis jobb szobát kaptunk, mint foglaltunk. (Kettőt). A szállás jól kiépített, építészeti megoldása figyelemre méltó. Saját parton lehet lebegni a tengerben. Gyerek és gyerekmentes medencék. Jó éttermek.”

• Aroma Chalet Értékelési pontszám: 8,4

„Szuper tisztasá és illat! Felszereltség tökéletes volt! Csak ajánlani tudom!!!”

• Porto dead sea Értékelési pontszám: 7,9

„Tágas,tiszta szoba,tengerre néző,hihetetlen panorámával! A parton iszappakaolás,és sóradírozás is volt! Mi Ramadan alatt voltunk,és volt szerencsénk egy Iftar vacsorán is részt venni,ahol nagyon finomak voltak az ételek,és kedves a személyzet!”

• Mövenpick Resort & Spa Dead Sea Értékelési pontszám: 8,5

„Gyönyörű helyen van.. Nagyon tiszta, rendezett hotel.. Végtelenül gondoskodnak a vendégek kényelméről.. Remekül éreztük magunkat.”

• O Beach Hotel & Resort Értékelési pontszám: 7,4

„Csodás helyen található a szálloda. Saját stranddal és tágas parkolóval. Oázis a Holt- tenger partján. Pazar kilátás mellett fogyasztható el a változatos reggeli. A tengerpartra néző szobákból gyönyörű a látvány.”

• Kempinski Hotel Ishtar Dead Sea Értékelési pontszám: 8,7

„Nagyon magas színvonal,kedves hozzáértő személyzet, gyönyörű kilátás,finom ételek,mindenki nagyon nagyon figyelmes,a Spa részleg álom!”

• O Beach Hotel & Resort Értékelési pontszám: 7,4

„Szép, tiszta, könnyen megközelíthető szálloda. A személyzet messze magasan kedves, segítőkész. Folyamatosan a kedvünkben akartak járni, de egy pillanatig sem éreztük őket tolakodónak. Szívből ajánlom ezt a hotelt másoknak is.”

Sowayma 15 legjobb szállodája

37 218 Booking.comos hotelértékelés alapján