Kambodzsa Sziemreap Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• The Thirdfold Residence Értékelési pontszám: 9,7

„A személyzet minden tagja nagyon nagyon előzékeny, ugyanakkor nagyon profi. (Nem helyesírási elírás a 3 "nagyon"). Kellemes fogadtatásban volt részem, minden lehetséges"kellemeségre", ami ebben a térségben érhet, felhívták a figyelmemet és jó tanácsokkal láttak el. Köszönöm szépen! Kellemes élmény volt velük. ”

• Hima Boutique Értékelési pontszám: 8,6

„A szemêlyzet kedves, udvarias, a kênyelem, tisztasàg àr- érték arâny kivâló. :). Nagyon tetszett a szàlloda stílusa. Szinte minden teakfàból kifaragva. Az ajtók, a falikép, a lépcső, stb. 😀 ”

• Golden Temple Boutique Értékelési pontszám: 9,8

„Segítőkész személyzet, kellemes környezet, ajándék meglepetések, nyitottság, jó reggeli.”

• Visoth Angkor Residence Értékelési pontszám: 8,7

„Bőséges menüválasztós reggelit lehet kapni, a szobák a képeknek megfelelőek, az ágyak kényelmesek, a medence jól karbantartott. A személyzetről csak jót tudok mondani, nagyon kedvesek. A hotel a központtól tuk-tuk-kal pár percre van, ami 1-2 $. Sok dolog nagyon olcsó, pl. pólók, ajándéktárgyak. Érdemes megkóstolni a városban a kapart fagyit, kuriózum! Az Angkor túrák fix árasok, a kis kör 15$, a nagy kör 18$, ez fizethető akár a hotelben, kártyával is. Mi kis körön voltunk, a végére az is pont elég volt, van egy-két igen magas templom is...”

• Gold Smith Residence Értékelési pontszám: 9,7

„Nagyon szép szálloda, egészen új. Igaz, nem a főszezonban szálltunk meg, de nagyon olcsó áron pazar minőségű szolgáltatást élvezhettünk. A személyzet szinte zavarbaejtően segítőkész és kedves. Welcome drinkkel és frissítő törölközővel vártak érkezéskor. A reggelinél 5-6 menüből lehet választani. Lehetőség van ebédre és vacsorára is a szállodában. A szoba tágas, tiszta, kénylemes az ágy. A medence kellemes kikapcsolódást nyújt az egész napos Angkor túra után egy koktéllal a kézben. Elképesztő rózsaszirom és törölközőhattyú kompozícióval kedveskedtek nekünk nászútunk alkalmából. Összességében nagyon ajánlom.”

• Angkor Heart Bungalow Értékelési pontszám: 9,6

„Rendkívül kedvesek voltak. A reggeli nagyon bőséges, a személyzet minden igényt kielégítő volt. Csak ajánlani tudom mindenkinek.”

• Wheel Garden Residence Értékelési pontszám: 8,7

„Magán a szálláson minden tökéletes volt, a személyzet nagyon kedves, a szoba rendben, a kert és a medence szuper volt és tiszta, rendezett.”

• The Night Hotel Értékelési pontszám: 9,5

„Kitünő szálloda! Mindenre és mindenkire figyelnek! Személyzet segìtőkész, tiszta szálloda és szoba. Jó az elhelyezkedése.”

• Golden Citadel Hotel Siem Reap Értékelési pontszám: 8,8

„Rendkívül kedves a személyzet, nagy terek, jól felszerelt. A megbeszéltek szerint vártak a reptéren. Nagyszerű medence.”

• Khmer Mansion Boutique Hotel Értékelési pontszám: 9,6

„Nagyon magas szìnvonalú tökèletes szolgaltatàst ès kedvességet, figyelmessèget kapunk.”

Sziemreap 30 legjobb szállodája

122 284 Booking.comos hotelértékelés alapján