Kazahsztán Asztana Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• G Empire Értékelési pontszám: 8,2

„Nagyon kedves volt a személyzet, jók a szolgáltatások, finom volt a reggeli.”

• The Square Értékelési pontszám: 7,7

„A recepción nem beszeltek angolul, fordítóprogrammal próbáltunk boldogulni. Reggeli is lett volna az árban, de nem sikerült zöldágra vergődni a google fordítóval, hogy tudnának-e valamit csomagolni a korai indulásra való tekintettel. A szállással hívattunk taxit hajnalban a reptérre, ami inkább vki ismerősének tűnt, és elég borsos árat kért a végén. A hűtő és a szekrény között tálaltunk talatunk egy melltartót. A wi-fi működött (csak a szobában, a recepciónál nem), ugyan a kódot többször meg kellett kerdezni, mert nem igazán tudták a recepción, csak tippelgettek...”

• Boutique-Hotel AYKUN Értékelési pontszám: 9,1

„A tisztaság és a személyzet tökéletes, szuper elhelyezkedés. Mindenben segítőkészek.”

• Come Inn Értékelési pontszám: 8,9

„A szálloda a Hazrat Sultan mecset környékén található , több látnivalóval a környéken ! A repülőtéri 100-as busszal könnyen megközelíthető ! Kértünk transzfert , vártak kint a repülőtéren !”

• Elite Apart-Hotel Értékelési pontszám: 9,6

„A szoba modern felszereltségű, az ágynemű is megbízhatóan tiszta, személyzet kiemelkedően udvarias és segítőkész volt. Minden kérésünkben, kérdésünben segítettek: taxit rendeltek számunkra a repülőtérre érkezéskor és a hazautazáskor is. A taxisok pontosan érkeztek és sosem akartak becsapni minket. A neten rendelt vonatjegyünket is kinyomtatta nekünk a recepciós hölgy.”

• King Hotel Astana Értékelési pontszám: 8,1

„kedves segitő személyzet. legjobb ár érték arány. jó döntés mindenkinek.”

• Sultan Beibarys Értékelési pontszám: 8,3

„Nagyon kommunikatív, kedves és segítőkész a személyzet. Az előzetesen leegyeztetett reptéri transzfer várt minket. Az ára korrekt volt. Késő éjszaka érkeztünk a szállodába, az étterem már nem volt nyitva, de a recepció segített pizzát rendelni. A recepción kapható üdítő, sör. A szoba tiszta volt és rendezett. Négyágyas szobát foglaltunk, tágas lakrészünkben két szoba volt, mindegyikban TV, klíma. A fűtés tökéletes, még melegünk is volt. Az ablakok az utcára néztek, de soha nem éreztük zajosnak. Törölköző, fogkefe/fogkrém, szappan és sampon volt a fürdőben. Hűtőszekrény nincs, de nem is volt rá szükségünk. A folyosón vízautomata van. A reggelit előző este kell kiválasztani, 6 vagy 7 féle ételből lehet választani, jó volt. Lehet kérni, hogy felhozzák a szobába, de mi lent akartuk megenni, az kényelmesebb. Nagyon szépen megterítettek nekünk, és felszolgálták azt. Mennyisége elegendő, jól nem lakni vele, de a nap indításához elég... Szeretném kiemelni a nagyon kedves személyzetet. A nyelvi akadályok ellenére (angolul nem tudnak) mindig igyekeztek megoldani minden kérésünket. Nagyon jól éreztük magunkat, szívesen térünk vissza bármikor!”

Asztana 30 legjobb szállodája

23 903 Booking.comos hotelértékelés alapján