2. Srí Lanka - hodnotenia hotelov
  3. Galle District - hodnotenia bed and breakfasts a penziónov
  4. Bentota - hodnotenia bed and breakfasts a penziónov
Srí Lanka Bentota Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• Happy Man Village Priemerné hodnotenie: 9,7

„po dvoch tyzdnoch s deckami na cestach sme toto miesto potrebovali! priestranny domcek, obrovsky dvor, a faaakt velky bazen. o dizajnovej kupelke napoly bez strechy ani nehovorim. ranajky bohate, ked sme si objednali obed (2.000lkr) alebo veceru (3500lkr), nevedeli sme to dojest.. domaci nas ochotne a zadarmo zaviezol do obchodu alebo na plaz, aj viackrat pocas dna.“

• Jungle Fence Priemerné hodnotenie: 10

„Výnimočné ubytovanie v čistej a tichej lokalite, ak nepočítame zvuky džungle, ktoré neodnysliteľne patria k Sri Lanke :) K tomu veľmi milí domáci, ktorí s vami radi strávia čas s rozhovorom o krajine v ktorej žijú a vážia si ju. Ak sa ešte raz vrátime na Sri Lanku, toto miesto určite neobídeme. Cítili sme sa veľmi príjemne!“

• Villa Paradise Ocean Priemerné hodnotenie: 9,7

„Všetko!!! Od skvelej komunikácii s ubytovateľom až po koniec nášho ubytovania. Raňajky sú fenomenálne ! Ver že lepšie široko ďaleko nenájdeš! Čistota izieb neskutočná za celý pobyt sme na izbe nemali ani jedného komára. Majitelia dobrosrdečný dajú Vám aj z posledného. Skvelá lokalita, pláž ani nejdem opisovať aká bola nádherná a mali ste tam súkromie ! :) Za nás bolo všetko fantastické a ak zvažujete tak neváhajte za mňa najalepšie ubytovanie“

• Manel Villa Priemerné hodnotenie: 9,2

„Super miesto, 50 metrov od oceána. Majiteľ je asi najlepší kuchár na Srí lanke. Kľudné miesto. Majiteľ vždy ochotný odviesť nás kamkoľvek. Kamil“

• Sahana Sri Villa Priemerné hodnotenie: 9,1

„Vďaka majiteľom tohto ubytovania sa Sri Lanka stala mojou najlepšou dovolenkou v živote.. Úžasní milí ľudia, ktorí urobia všetko aby ste sa tam cítili ako doma,vo všetkom Vám ochotne pomôžu a vždy kedy si pomyslíte.. ďakujem 🙏“

30 najlepších Bed&Breakfasts a penziónov v destinácii Bentota

podľa 3 103 hodnotení Bed & Breakfast a penziónov na Booking.com