Srí Lanka Hikkaduwa Hiteles panzió- és fogadóértékelések valódi vendégektől

• Randhila Beach View Hotel Értékelési pontszám: 8,3

„1 éjszakára foglaltam, végül 3 éjszakát maradtam. Hátizsákosoknak tökéletes hely, az ár nagyon kedvező, Hikkaduwa olcsóbbik részén található, sok filléres falatozó és étterem mellett. A tengerpart és a vasútállomás 1-1 perc gyalog. A szoba tiszta volt, nem volt bogárinvázió sem, mint a legtöbb Sri Lanka-i szálláson. Légkondi és ventilátor is van, a szobához erkély, az ágyhoz szúnyogháló jár. A család nagyon kedves, mindig ott vannak a földszinten és mindenben segítenek.”

• Mango Villa 703 Értékelési pontszám: 8,7

„Nagyon kedves család, tágas nag ház, jo elhelyezkedés a part kb 100 méter 🙂”

• Great Villa Beach Hikkaduwa Értékelési pontszám: 7,8

„A hely egy valaha jobb időket látott luxusvilla, amit jelenlegi tulajdonosa folyamatosan újítgat, bővítget, pofozgat. Hatalmas terek vannak benne, a szobák és a mellékhelységek rendkívül tágasak, az erkély és a kilátás pedig valami csodálatos. Aki személyes nyugalomra vágyik, annak ez a hely a paradicsom. Nekünk legalább is az volt. A part, amerre a szem ellát, jó értelemben véve kihalt. Hosszú sétákat lehet tenni, és bár az óceán az erős hullámverés miatt úszásra itt nem alkalmas, de pancsolásra igen. Gyerekes családoknak is ajánlanám a helyet, és medence is van, amit folyamatosan tisztítanak. A reggelik finomak és bőségesek, a személyzet pedig nagyon kedves, és nagyon együttműködő. A tulajdonos mindent elintéz, ami csak kérésként felmerül. Alapvetően Srí Lankán nagyjából mindenhol vannak csótányok, hangyák, egyéb nem kívánt szomszédok... Itt is. Előzetes kérésünkre azonban 'elintézte', hogy ott tartózkodásunk alatt ezek távol maradjananak a szobánktól. :) (Nem akarom tudni hogyan. :) ) Az ott töltött 6 napon vacsorát is kértünk, ami mindig bőséges és mindig csodás volt. A szakács nagyon finom gyümölcs dzsúzokat is készít, és mi csak az étlapról rendeltünk, de biztosan bármit elkészítene.”

• Le Reve D'Hikka Értékelési pontszám: 8,5

„Kedves szemèlyzet. Finom reggeli. Közel van egy szèp part. ”

Hikkaduwa 29 legjobb panziója és fogadója

6 479 panziókról szóló értékelés a Booking.com oldalán