Помешкання Переліт Оренда автомобілів Таксі в аеропорт
Шрі-Ланка Tissamaharama Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

Нещодавні відгуки

• Hotel Grand Halabana Оцінка за відгуками: 9,3

“Найкраще місце де ми зупинялися на Шрі Ланці. Готель розташований прямо на узбережжі озера серед красивих кокосових пальм та інших дерев. З берега озера можна спостерігати за неймовірно красивим закатом. Місце затишне, красиве, тихе. Приємно свіже повітря наповнене тихими співами птахів та звуками природи. Прямо біля готелю гуляє та танцює павич, можна побачити бурундучків та великого варана, а на озері неймовірна кількість різних цікавих птахів та навіть метрах в 15 можна побачити та поспостерігати за чималим крокодилом! Тварини та птахи дещо остерігаються людей, тому тримаються на невеликій відстані. Біля готелю облаштовано зручні оглядові майданчик та місця для відпочинку, серед пальм біля озера – зручний гамак. Для кращого спостереження за природою та тваринами господар пропонує бінокль. На терасі готелю облаштовано зручну обідню зону – є чайник, посуд, чай, кава, цукор, печиво, фрукти. По приїзді господар пригощає охолодженими кокосами. Дуже приємний, гостинний та щирий господар, який дійсно піклується про комфортний відпочинок своїх гостей. Для нього дійсно важливо щоб гості були ситими, задоволеними та відчували себе якнайкраще. Прямо у нього можна розпитати та замовити чудове сафарі в національні парки по хорошим цінам. З собою на сафарі господар надає дуже об’ємний та ситний сніданок з бутербродів, снеків, фруктів, солодощів та напоїв. Також можна замовити дійсно хороші смачні та красиві ланч та вечерю. Саме помешкання невелике, добре об лаштоване, чисте та комфортне. Гостей зустрічають живі квіти. Тут дійсно варто зупинитися на кілька днів, щоб розслабитися, насолодитися неймовірною природою, та відвідати національні парки та інші цікаві місця навколо про які з захватом розповідає по-справжньому гостинний господар. З моменту приїзду і до самого відбуття ми насолоджувалися щирим піклуванням. І навіть наш подальший переїзд чудовий господар допоміг влаштувати набагато краще ніж ми це собі планували. Ще й зібрав нам в дорогу з собою фруктів та солодощів!“

20 найкращих готелів типу "ліжко і сніданок" та міні-готелів у місті Tissamaharama

на основі 5 673 відгуків про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі на Booking.com

Вибір гостей