2. Шрі-Ланка: відгуки про готелі
  3. Ratnapura District: відгуки про готелі
  4. Удавалаве: відгуки про готелі
Шрі-Ланка Удавалаве Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Maika safari lodge Оцінка за відгуками: 9,7

“Я провела незабутні дні в Maika safari lodge, який розташований недалеко від національного парку Udawalawe. Лодж має прекрасний вид на сад, безкоштовний Wi-Fi та приватну парковку. Номери дуже затишні та стильні, з усім необхідним для комфортного перебування. Санвузол обладнаний душем та безкоштовними туалетними приладдями. Персонал був дуже уважний та привітний, завжди готовий допомогти та порадити. Сніданки тут найсмачніші! Одним з найкращих моментів мого відпочинку була сафарі-екскурсія по національному парку, де я мала змогу побачити різноманітних тварин. Це була неймовірна пригода, яку я ніколи не забуду. Я дуже рекомендую Maika safari lodge всім, хто хоче відчути справжню красу Шрі-Ланки.“

• Makulu Safari Camping Оцінка за відгуками: 9,5

“Розташування, завтрак, персонал, все було на дуже високому рівні. Дуже гарний кемпінг у джунглях поруч із тросниковим полем та річкою. Дуже приємний та турботливий персонал. Дуже смачна їжа. Перевершили очикування. Повернемося ще.“

• Green View Safari Resort Оцінка за відгуками: 9,5

“Чудові хатинки, з усіма зручностями Нам організували чудове сафарі! Наш водій був нашим гідом. Сім'я власників дуже привітні, вони пропонують буфет шріланкійських страв на ввечерю, рекомендую! В Удавалаві немає що робити окрім Сафарі, ми були тут лише тут один день“

• Private Organic House Оцінка за відгуками: 9,7

“Одне з найкращих місць, де ми зупинялись на Шрі Ланці. Прохолодна кімната з кондиціонером, прекрасний сніданок з гарним видом і чудові власники. Рекомендую!!!“

• Green View Safari Resort Оцінка за відгуками: 9,5

“Дуже демократична ціна за будиночок зі всіма зручностями. Неймовірно привітливі власники. Подають вечерю та сніданок для своїх гостей. Організували нам чудове сафарі. Водій-гід, який розмовляв англійською знає усі потаємні місця перебування тварин, розповів цікаву інформацію про них.“

• Royal Tusker Hotel Оцінка за відгуками: 8,5

“В цілому готель сподобався, свіжий ремонт, чиста постільна білизна, зручні ліжка. Сподобалося оформлення лоббі та «коридорів» в еко стилі, у дворі росте величезне дерево. Є балкон з гарним видом. Замовляли у цьому ж готелі сафарі, все сподобалося (бачили багато слонів та інших тварин). За 4 годинне сафарі (джип лише для нас двох) заплатили 7500 рупій, додатково заплатили за вхід у нац парк 8696 рупій за двох.“

• Forest Edge Safari Villa Оцінка за відгуками: 9,8

“привітний власник, гарний новий номер зі зручним ліжком.“

• Forest Edge Safari Villa Оцінка за відгуками: 9,8

“дуже дорога сантехніка, зручні меблі , гарна постільна білизна , гарний посуд для іжи і чаю . Дуже зручна тераса з обох сторін кімнати і гарна столова .“

30 найкращих готелів - Удавалаве