2. Mauritius hotelértékelések
  3. Tamarin hotelértékelések
Mauritius Tamarin Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Veranda Tamarin Hotel & Spa Értékelési pontszám: 7,9

„Az internet gyorsasága, tengerre néző szobát kaptunk ami meglepetés volt. A mindennapi takarítás és víz feltöltés .”

• Villa Chan Értékelési pontszám: 9

„Órákig tudnám sorolni mennyi minden tetszett a villában: hatalmas nappali hatalmas kör ülőgarnitúrával, nagy és sok hálószoba (4 darab), hifirendszer nagy tévével, a konyhában mosogatószer, fűszerek, zacskós tészták, papír kéztörlő, a hűtőbe a tulaj bekészített vizet és jegesteát, egy hatalmas jacuzzi az emeleti fürdőszobában, a kertben pálmafa, zuhanyzó, kinti konyha, grillgömb, még faszén is volt odakészítve! A medencében volt külön ülőrész, így kényelmes ott időzni. A villa tetejét napozóterasznak lehet használni, csodálatos a kilátás Tamarin hegyére. Nem tudok olyat mondani, amit ne találtam volna meg a házban: még naptej, szúnyogriasztó, rovarölő spray is van :). Bármi kérdésem volt, Laura pár percen belül válaszolt viberen. Segítőkész!”

• Veranda Tamarin Hotel & Spa Értékelési pontszám: 7,9

„Kedves fogadtatás bejelentkezéskor.Nagyon szép gondozott kert,szép és tiszta medence,és tetőmedence. Az étterem hangulatos. Minden este élőzene.”

• Tamarin Chambres d'Hotes Értékelési pontszám: 8,4

„A házigazda, Jean-Pierre elképesztően kedves volt, nagyon jó volt vele beszélgetni és rendkívül segítőkész is volt: megkínált minket sörrel a megérkezésünkkor, segített nekünk hajós utat szervezni, elvitt minket a buszmegállóba stb. A reggeli egyszerű, de finom volt és teljesen megfelelőnek találtuk.”

• Esplanade by Horizon Holidays Értékelési pontszám: 8,3

„Lélegzetelállító helyen fekszik. Exkluzív, modern az épület, a környezet”

• Veranda Tamarin Hotel & Spa Értékelési pontszám: 7,9

„A szállás nagyon hangulatos, olyan min a képeken, a szobák szépek, ízlésesek. Nyugodt de mégis központi helyen található, jó kiindulási alap a sziget déli felének felfedezéséhez. Az ételek egyszerűek de finomak, mindig találtunk magunknak megfelelőt. Nyugodt szívvel ajánlom. Tipp: Kelj fel korán reggel és nézd meg a delfineket az öbölben ;-) The accommodation is very cosy, just like the pictures, the rooms are nice and tasteful. It's in a quiet but central location, a good base for exploring the south of the island. The food is simple but delicious, we always found something to suit us. I recommend it with a clear heart. Tip: Get up early in the morning and watch the dolphins in the bay ;-)”

• Veranda Tamarin Hotel & Spa Értékelési pontszám: 7,9

„Szuper ár-érték arány, bőséges és változatos reggeli és vacsora (félpanzióval voltunk). Külön említést érdemel, hogy minimum 4 nap tartózkodás esetén napi 400 MUR-t programokra lehet beváltani (tömbösítve is), így csodás dolgokban vehettünk részt (mi a vízesés-túrát, naplementés túrát, napfelkeltés kajakozást és delfines katamaránozást választottunk, és mindegyik csodálatos volt!).”

• Veranda Tamarin Hotel & Spa Értékelési pontszám: 7,9

„A reggeli finom volt viszont nem túl változatos. Mindennap ugyanabból lehetett választani. Ár érték arányban pont megfelelő. Mindennap többször jöttek takarítani a szobát.”

• Veranda Tamarin Hotel & Spa Értékelési pontszám: 7,9

„A kiszolgálas, figyelem, kényelem. Itt volt az esküvőnk első osztályú volt a szervezés.”

• Veranda Tamarin Hotel & Spa Értékelési pontszám: 7,9

„A vacsora finom, változatos volt, a személyzet szíves, kedves, a kett gyönyörű, a tetőtéri medencét imadtuk”