Maldív-szigetek Malé Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Malahini Kuda Bandos Resort Értékelési pontszám: 8,4

„Minden tetszett. Az étkezéseken bőséges volt a választék, finomak és minőségiek voltak az alapanyagok. A kiszolgálás a sok vendég ellenére zökkenőmentes volt, kedvesek és kézségesek a pincérek. A szobafiúnk szintén mindent megtett azért, hogy jól érezzük magunkat, a szobánk rendezett, jól felszerelt és tiszta volt. A part csodálatos, a víz meleg és tiszta, átlátszó. A fakultatív programokat is magas színvonalon szervezték meg. Mindenben a vendég kívánságait lesik. ”

• Adaaran Prestige Vadoo Értékelési pontszám: 8,8

„Nagyon kedves segitőkész kommunikatív mindenki. Egy meseszép hely csodás kilátással. Minden tiszta. Az ételek isteni finomak. Mi teljes ellátást kértünk és minden, szó szerint minden benne volt. Koktélok ételek üdítök rövidek programok. Minden. A mi lakásunk mondjuk nem az alap felszereltségű volt így arrol nem tudok mit mondani csak hogy egy álom... Jakuzzibol nyilik egy hatalmas fürdő tv vel tusoloval dupla mosdoval. Dupla klima gondoskodik az állandó hűs szobáról Hatalmas terasz medencével. Lejáróval az óceánba. Napozóággyal. Asztalokkal székekkel. Senki nem bánja meg ha ezt a helyet válsztja mert hibátlan...”

• Paradise Island Resort & Spa Értékelési pontszám: 8,7

„Rendkívül segítőkész, felkészült és kedves személyzet,a Haven vízi villa felszereltsége , a tisztaság, a kiváló kiszolgálás és ellátás, valamint a valóban csodálatos part feledhetetlenné tették a nyaralásunkat.”

• Paradise Island Resort & Spa Értékelési pontszám: 8,7

„Sok szolgáltatást ingyen kínál a szálloda a vendégeknek. Ha rossz idő van akkor sem lehet unatkozni. A reggeli és a vacsora bőséges, hatalmas a választék, többféle nemzetközi ételből lehet mindíg választani. A sziget nagyon fotogén. Széles, hosszú tengerpartjával és a sok pálmafával a sziget körül szép fotókat lehet készíteni.”

• Marble Hotel Értékelési pontszám: 6,9

„A személyzet segítőkész,barátságos volt. Hamarabb érkeztünk és rugalmasan kezelték a becsekkolást,szerencsére nem kellett délután 2ig várni.”

• Summer Island Maldives Resort Értékelési pontszám: 8,9

„Nagyon barátságos személyzet,változatos,bőséges, minden igényt kielégítő ételek. Tökéletes hely a pihenésre vágyóknak,nem találtunk negatívumot. Szívből ajánljuk pároknak akik élvezni szeretnék a nyugalmat,a csodás környezetet és azt a természetes kedvességet,amiben nekünk részünk volt.”

Malé 25 legjobb szállodája

20 985 Booking.comos hotelértékelés alapján