Mexikó Cancún Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Hyatt Ziva Cancun Értékelési pontszám: 9,4

„Tisztaság, 99%-ban rendkívül barátságosak az emberek, jó minőségűek és nagyon finomak az ételek, nagy a választék. Hasmenés közelében sem voltunk. Örülnek a borravalónak de nem tolakodóak. Mi ocean front master szobát foglaltunk, ez egy külön 11 emeletes épület, ami felnőttek számára van fenntartva. Egész nap programokat kínál a szálloda animátor csapata, gyerekekkel is külön foglalkoznak. Sok a medence, szép a vízpart. Ami számunkra nagyon tetszett az a kávézó ahol tényleg nagyon finom kávékat ihat az ember, illetve a candy bar ami a gyerekek kedvence. Csak ajánlani tudom. The rooms are very clean and comfortable. The staff is extreme friendly and helpful. Don't worry about the food quality and selection. We did'nt get any stomach problem. They prepare always shows and programs for kids and adults too. Beach is like on the pictures. I can just recomnend this Resort, you will never disappointed. ”

• Beachscape Kin Ha Villas & Suites Értékelési pontszám: 8,2

„Csodálatos helyen van, maga a paradicsom. A part része vakítóan fehér homokos, tökéletesen tisztán és rendben tartott, nincsenek nagy hullámok, strandolásra is szuper, csodás sétákat lehet tenni mindkét irányba. A szobánk (villa részen) igazából semmi extra, de tiszta és kényelmes. A reggeli fantasztikus, helyi specialitások és kontinentális fogások is megtalálhatóak. A villa rész nagyon kedves, kellemes, tökéletesen ápolt parkban van. A hotel zóna "belvárosa" gyalog is könnyen, jó negyedórás sétával elérhető, rengeteg étterem, üzlet található ott, mindenféle árfekvésben.”

• Occidental Tucancún Értékelési pontszám: 8,5

„A kilátás a teraszunkról az óceánra pazar volt. Az elhelyezkedése nagyon jó a szállodának és az a személyzet, aki nem akar eladni semmit extra kedves, nagyon segítőkészek. ”

• Ocean Dream BPR Értékelési pontszám: 8,1

„Önmagában a szálloda kifejezetten jó helyen van. Kellemes a tengerpart.”

• Flamingo Cancun Resort Értékelési pontszám: 7,9

„Teljessen meg felelt az elvarasoknak.Tokeletes ar ertek arany. Ajanlom masoknak is! Etel finom volt.Tisztasag tokeletes.Udvarias,segittokesz szemelyzet. A harom csillagnak tokeletes😀”

• Emporio Cancun Értékelési pontszám: 8,3

„Az elhelyezkedés, a kiszolgálás, a személyzet kedvessége. Az ételek kiválóak, a koktélok finomak. Csak ajánlani tudom a hotelt, biztosan visszatérünk még valamikor.”

• Hotel Xbalamqué & Spa Értékelési pontszám: 6,6

„Egyetlen jó dolog benne az elhelyezkedése.”

• Hostel Mundo Maya Értékelési pontszám: 7

„A személyzet nagyon segítőkész volt. A belvárosban található, a környéken nagyon jó éttermekkel.”

• Reflect Krystal Grand Cancun - All Inclusive Értékelési pontszám: 8,1

„A szálloda Cancún egyik legszebb tengerparti részén helyezkedik el, közvetlenül a parton. Tengerre néző erkélyes szobát foglaltunk all inclusive ellátással. A szoba hatalmas, erkélyes, a kilátás pazar volt. A szálloda nagyon színvonalas. A reggeli buffet rendszerű, bőséges, választékos. Több étterem van, ahol ebédelni és vacsorázni lehet. Mi általában a Grill étteremben étkeztünk, aminek a konyhája mennyei. Nagyon finom, frissen készült ételek, Salvador vezetésével nagyon kedves kiszolgálás. Átlag feletti. Tudom még ajánlani a Beach bárt Ignacioval, ahol szintén lehet napközben étkezni. A személyzet rendszeresen körbejár a parton és felveszi a rendeléseket. A recepciónál segítőkész személyzet, precíz takarítás, 24 órás szobaszervíz, minibár. Több, csodálatos medence, a parton napágyak, napernyők, strandtörölközők. A Lobbyban működő bár reggeltől késő estig nyitvatart, ahol nagyon finom italokat kevernek. A hotelben utazásszervező pult műküdik, amit szintén jó szívvel tudok ajánlani, mi náluk foglaltunk utat Chichen Itzába. Kis kavarodás miatt lekéstük a buszt, amit azonnal segítettek átszervezni másnapra. Egész nap vátozatos sportprogramok a parton, ahová nagyon kedvesen invitálnak mindenkit. A hotel naponta különböző szórakoztató műsorokat szervez. Aki másra vágyik, könnyen el tud jutni helyi busszal Cancun óvárosába. A busz a központban tesz le, az ADO pályauvarnál, ahonnan helyközi buszok indulnak a Yukatán különböző pontjaira. Rövid sétatávolság a Fórum Plaza, ahol nagy éjszakai élet zajlik. Sajnálom, ha valami kimaradt.”

• Beachscape Kin Ha Villas & Suites Értékelési pontszám: 8,2

„Gyönyörű part, szép környezet, kedves személyzet, finom ételek. Tisza a szállás és a környék is, minden felé gigantikus hotelek vannak az utcában. Viszont a szemben lévő langúnában krokodilok vannak, ami egyébként nem probléma, mert nem bántanak, de jó tudni, hogy az utva melyik oldalán sétáljon az ember! :)”

Cancún 30 legjobb szállodája

93 626 Booking.comos hotelértékelés alapján