Malajzia Kuala Lumpur Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• „Nagyon jó elhelyezkedés,kiváló személyzet,tisztaság,barátságos környezet!”

• Mercure Kuala Lumpur Shaw Parade Értékelési pontszám: 8,7

„Bőséges reggeli mellett,ami egy bővitett komplex reggeli!!!amibe a rántottától a meleg ételekig minden beletartozik.rengeteg gyümölccsel,saltákkal,aszalt gyümölcsökkel.Ki csekkolás után ami 12 órakor van,mi esetünkbe felmehettünk este 8-ig a tetőteraszra,és fürödhettünk,ehettünk,stb. köszönjük..”

• Verdant Hill Hotel Kuala Lumpur Értékelési pontszám: 8,6

„Kiváló helyen, jó tömegközlekedéssel, közelben sok látnivaló (pl. KL Menara Tower, Petronas Towers, KLCC park), boltok, kifőzdék, éttermek. Reggeli bőséges, hatalmas választékkal, tiszta, rendezett az egész hotel, tágasak a szobák. Medence szuper, bár nekem kicsit hideg volt a víz.”

• Le Meridien Kuala Lumpur Értékelési pontszám: 9,1

„Kitűnő lokáció, szinte közvetlen csatlakozás a reptéri expresszhez ,tágas szoba,kényelmes ágy,giga tv,igényes fürdőszoba,pazar medence részleg.Dél előtt már megérkeztem,nem problémáztak,azonnal szobát adtak!Jó tematikus éttermek : olasz ,japó....Nagyon rendben van a szállás! Ár-érték viszonylatban szenzációs !”

• „Kedves személyzet,kényelmes ágy,ingyenes minibár!/üdítő imádók előnyben/,jó szobai kapszulás kávé,lehengerlő kilátás a tetőteraszról,pazar a tető medence.Reggel ötkor csekkoltunk ki.és kaptunk csomagolva reggelit!-Ez igen jófejség!!!”

• WP Hotel Értékelési pontszám: 7,9

„A reggeli bőséges volt. A szoba tiszta. A kedvencünk a rooftop bár volt a medencével a szuper kilátással és a bárral.”

Kuala Lumpur 30 legjobb szállodája

339 158 Booking.comos hotelértékelés alapján