Ubytování Lety Pronájem aut Letištní taxi

Nedávno napsaná hodnocení

• Stayokay Amsterdam Stadsdoelen Průměrné hodnocení: 7,8

„Poloha ubytování byla fantastická.“

• Hotel Atlas Vondelpark Průměrné hodnocení: 8

„Všechno ostatní bylo super! Jídlo,personál,čistota hotelu,lokalita(u parku)“

• Hotel Plantage Průměrné hodnocení: 6,4

„Skvělá poloha, pohodlně dojdete pěšky do centra a když chcete někam dále, přímo před hotelem jezdí tramvaj. Velmi milý recepční nám do mapky zakreslil to nejlepší co v Amsterdamu vidět. Pokoj je vcelku čistý a každý den uklizený. V hotelu se nepodávají snídaně, ale v pokoji je kapslový kávovar a chladnička.“

• Hotelboat Fleur Průměrné hodnocení: 9,2

„Vynikající ubytování na lodi, blízko u centra. Všude se dá dojít pěšky. Snídaně neměly chybu, na výběr mnoho druhů sýrů, pečiva, ovocný salát atd. Kajuty malé ale pohodlné, vše perfektně čisté. Cena za ubytování trochu vyšší ale za ten pocit, že bydlíte v Amsterdamu na lodi to stojí.“

• Botel Průměrné hodnocení: 7,5

„Pokoj (kajuta) byl sice malý, ale čistý. V pokoji byla postel, skříň, stůl s židlí, TV a koupelna. Koupelna byla opravdu malinká, ale jelikož nám to vůbec nevadilo, neřadím to mezi mínusy ubytování. Wifi připojení fungovalo bez problémů. Trochu jsme se báli, jestli nebude na lodi zima, ale radiátory fungovaly skvěle a velmi rychle vytopily celý pokoj.“

• Hotel Nieuw Slotania Průměrné hodnocení: 7,9

„Super ubytovani v dosahu MHD, dobra dostupnost po celem meste, letiste, centrum i Ajax pohodlne. Bydleli jsme ve zrenovovanem pokoji, ktery byl dobre vybaveny. Prodlouzeny vikend jsme si skvele uzili🙂“

• Amsterdam Downtown Hotel Průměrné hodnocení: 7,3

„Dobrá lokalita, všude jsme došli po svých popř. na kole. Hned vedle hotelu se nachází půjčovna kol s ochotným personálem.“

30 nejlepších hotelů v destinaci Amsterdam

podle 858 866 recenzí na Booking.com