Polska Bukowina Tatrzańska Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Wołynianka Ocena: 8,6

„Wszystko na 5+.Przesympatyczna gospodyni.Bardzo uczynna i pomocna.Śniadanko przepyszne i ważna rzecza jest że gospodyni nie pogania tylko usiądzie pogada.Pokoje i lazienka bardzo czyste.”

• „Pyszne śniadanie, super lokalizacja i czyste pokoje.. Hotel piękny na wysokim poziomie. Serdecznie polecam. ”

• Willa Silene Ocena: 9,3

„Hotel bardzo ładny, czysty, zadbany. Jedzenie smaczne, obsługa bardzo miła i pomocna ”

• „Bardzo wysoki standard pokoju "economy" jak i całego obiektu. Swietna lokalizacja, cicha i spokojna z cudownymi widokami.”

• Wanta Ocena: 9,4

„Swietne miejsce, wspaniałe śniadania,duże pokoje, czysto ciepło ,cudowna Pani która nas obsługiwała :) najlepsze pierogi kiedykolwiek jadłem , ładny pies w zagrodzie :)”

• Willa Zima Ocena: 9,3

„Cieply, przytulny pokoj. Czystosc pierwsza klasa, sniadanie przepyszne. Wlasciciele bardzo mili i zyczliwi.”

• Ku Sośnie Ocena: 9,6

„Pobyt w obiekcie Ku Sośnie był bardzo przyjemny. Cichy i przytulny pokój wyposażony we wszystko co potrzebne, zarówno na krótki weekendowy wyjazd, a także dla kogoś, kto chciałby się zatrzymać na dłużej. Polecam w 100% każdemu. Do tego widok z okna o poranku nastraja i dodaje energii do działania. Lokalizacja fantastyczna, z dala od ruchu ulicznego, jednak wszędzie blisko, dojazd komfrtowy.”

• Pensjonat Orlik Ocena: 9,5

„śniadanie przepyszne <3”

30 najlepszych pensjonatów B&B i zajazdów w mieście Bukowina Tatrzańska

na podstawie 7 635 opinii o pensjonatach B&B i zajazdach dodanych przez użytkowników Booking.com