1. Strona główna z opiniami o hotelach
  2. Polska – opinie o hotelach
  3. lubelskie – opinie o pensjonatach B&B i zajazdach
  4. Kazimierz Dolny – opinie o pensjonatach B&B i zajazdach
Polska Kazimierz Dolny Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Dom Architekta Ocena: 7,9

„Lepszej lokalizacji nie ma! Szczególnie pokoje z widokiem na Rynek. To główny atut. Obecnie nie było dużo turystów i nie ma jeszcze ogródków więc panowała błoga cisza. Pokoje nie są nowoczesne ale to widać dokładnie na zdjęciach. Cały budynek zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz ma swój specyficzny klimat. Stare, skrzypiące drzwi i parkiet ale nie do przesady :) , urocza restauracja, w której serwowane są śniadania. Pokoje w starym designie i brakuje im trochę świeżości ale najważniejsze że było czysto (pościel, ręczniki, łazienka). Poza tym w pokoju przebywalismy jedynie kilka godzin w nocy :) Parking w cenie noclegu z tylu budynku jest dodatkowym atutem. ”

• Willa Ahava Ocena: 9,1

„Pokój bardzo czysty, duże i wygodne łóżko z pachnąca pościelą. W pokoju ciepło i miło. Sporo miejsca aby rozłożyć rzeczy. Mega plusem jest lodówka oraz suszarka na wyposażeniu! W łazience także bardzo czysto i ciepło. Personel super miły! Mimoże byliśmy na miejscu dużo przed rozpoczęciem doby hotelowej, pokój był już przygotowany i mogliśmy z niego skozystac. Istotne jest tez to, iż obiekt posiada swój parking i znajduje się blisko centrum Kazimierza, co przy dużym obłożeniu w mieście jest szalenie ważne. ”

• Rezydencja Eger Ocena: 9,4

„Czyściutko, nawet bardzo. Wyśmienite śniadanie i przemiła Pni w recepcji.... Dyskretne i intymne miejsce. Bardzo polecam!”

• „Poczucie prywatności”

• Willa Ostoja Ocena: 8,9

„Super lokalizacja, wśród zieleni. Bardzo cicho - spaliśmy jak dzieci.”

20 najlepszych pensjonatów B&B i zajazdów w mieście Kazimierz Dolny

na podstawie 11 085 opinii o pensjonatach B&B i zajazdach dodanych przez użytkowników Booking.com