2. Польща: відгуки про готелі
  3. Любельське: відгуки про готелі
  4. Холм: відгуки про готелі
Польща Холм Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Apartament w Centrum przy Studni 102m2 Оцінка за відгуками: 9,8

“Сподобався комфорт, чистота , всі дрібнички для кухні і ванної кімнати присутні . Тихо , балкон виходить прям на площу . Магазин прям під балконом .“

• Lwów Оцінка за відгуками: 7,9

“Недалеко від вокзалу. Сніданок - чудовий. Магазини та дитячий майданчик поруч з готелем.“

• Lwów Оцінка за відгуками: 7,9

“Чудовий готель, зручне розташування, смачний сніданок.“

• Edels Оцінка за відгуками: 9,3

“Комфортні, чисті номери, відмінний сніданок, дуже ввічливий персонал, класна кухня в ресторані ввечорі.“

• Hotel Duet Оцінка за відгуками: 8,4

“Не снідали, бо рано виїхали з отелю. Розташування гарне. Доброзичливий персонал.“

• Apartament Chełm Оцінка за відгуками: 10

“Закрита парковка з окремим місцем. Сучасна квартира зі всім необхідним. Кімнати не великі, але дуже комфортні. Є ліфт, що дуже зрузчно. Обов'язково бронюватиму ще. 😀👍“

• Na Szczycie Оцінка за відгуками: 9,2

“Нічого, я там не мешкав. Як тільки зайшов, побачив все, то одразу поїхав шукати інший готель. Про це я повідомив власника. Той навіть не спромігся компенсувати мою відмову.“

“Розташування, чистота, сніданки“

• Hotel Kozak Оцінка за відгуками: 8,5

“Співвідношення ціни та якості“

• Hotel Kozak Оцінка за відгуками: 8,5

“Вже дуже багато разів зупиняюсь у цьому готелі. Дуже гарний персонал на рецепції котрий завжди люб'язно допоможе на всі прохання ( з мого досвіду). Велике дякую дівчатам з рецепції! Друже смачні сніданки у готелі. Є парковка для автомобілів.“

15 найкращих готелів - Холм