1. Strona główna z opiniami o hotelach
  2. Polska – opinie o hotelach
  3. pomorskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Gdynia – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Polska Gdynia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Apartamenty Gdynia Ocena: 9,6

„Apartament bardzo ładnie urządzony i czysty - wszystko wyglądało jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Wygodne łóżko, piękna łazienka, w kuchni wszystko czego potrzeba. Szkoda było wyjeżdżać :) Właściciele sympatyczni. Bardzo cicha i spokojna okolica. Do stacji SKM jakieś 15 min piechotą. Jeśli wrócimy do Gdyni to na pewno tam. Polecam!”

• Apartament Nadmorski Ujejskiego Nie ma jeszcze opinii o tym obiekcie

„wyposażenie mieszkania”

• mieszkanie Ocena: 9,3

„Bardzo dobra lokalizacja, to szczególnie było istotne, gdyż zależało mi na bliskiej okolicy do startu Gdynia Półmaraton czyli Skweru Kościuszki. Mieszkanie z balkonem w wysokim bloku z windą, wewnątrz niezwykle czysto i schludnie. Nawet luneta w pokoju jest, jeśli ktoś chciałby obejrzeć w nocy gwiazdy ;)”

• „Widok z okna wart wszystkich pieniędzy (zdjęcie). Bardzo miły i bezproblemowy gospodarz/właściciel”

• „Bardzo udany pobyt i świetny kontakt z gospodarzem. Apartament bardzo czysty z wszystkimi udogodnieniami w doskonałej lokalizacji. Bardzo polecam.”

30 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Gdynia

na podstawie 17 434 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com