1. Strona główna z opiniami o hotelach

• Stosunek jakości do ceny

9,5

• Bezpłatne WiFi

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

Wyświetlono 1 – 18

• Ocena dodana: 17 grudnia 2018

9,6
    Bardzo dobry kontakt z sympatycznym gospodarzem,...
    • 1 nocleg

Mocno słychać sąsiadów, niestety wynajmujący nie ma na to wpływu, takie budownictwo.

Bardzo dobry kontakt z sympatycznym gospodarzem, bezproblemowy proces zameldowania. Rewelacyjne wyposażenie mieszkania, jest dosłownie wszystko czego potrzeba od naczyń do sztućców, korkociągów itp.,nawet parasol czy parawan na plażę.Przygotowane plany i atrakcje okolicy w kilku językach, środki higieniczne, ręczniki, pełne wyposażenie kuchni, kawa, herbata - super. Wygodne łóżka, czyściutka pościel. Mieliśmy być w 3 osoby ale okazało, że będzie nas czworo. Dla wynajmującego żaden problem, przygotowana dodatkowa pościel i ręcznik - dziękujemy. Mieszkanie - 2 pokoje, w każdym telewizor, w salonie łóżko rozkładane, w sypiali dwuosobowe. Łazienka z dużą kabiną prysznicową, pralka automatyczna. Parkowanie pod blokiem jest możliwość przed garażem właścicieli. W odległości 100m kilka sklepików, apteka.

Pobyt: Grudzień 2018

• Ocena dodana: 11 sierpnia 2018

Jesteśmy bardzo zadowoleni
    • 7 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Uprzejmość gospodarzy i szybsze zameldowanie niż planowaliśmy. Bliskość plaży i droga do niej prowadzonca przez las cudowna mimo że powrót pod górkę więc ciężej trochę, wszystko co potrzebne można było dostać blisko. Z czystym sumieniem polecam wszystkim ten obiekt. Nawet sąsiedzi bardzo uprzejmi.

Pobyt: Sierpień 2018

• Ocena dodana: 15 maja 2018

Bardzo miły właściciel, z którym podczas pobytu był stały...
    • Podróżujący ze znajomymi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo miły właściciel, z którym podczas pobytu był stały kontakt. Wszystko działało jak należy, wyposażenie zgodne z opisem na booking, dobra lokalizacja. Bardzo miło spędziliśmy czas w tym apartamencie. Nie było żadnych problemów z zameldowaniem i wymeldowaniem, obie czynności przebiegły sprawnie. Polecamy! :)

Pobyt: Maj 2018

• Ocena dodana: 16 sierpnia 2017

Pobyt bardzo udany. Chetnie tam wrocimy
    • 4 noclegi

Bardzo dobre wyposażenia apartamentu. Dużo więcej niż w opisie na booking. Była suszarka, reczniki do rąk i plazone, wiele kompletów pościeli. Pełne wyposażenie kuchni, garnki patelnie talerze szklanki. Łazienka posiada wszystkie niezbędne środki czystości i do kąpania. Polwecaam apartament bardzo zadbany i czysty. Polecam odwiedzic strone apartamentu: apartament-redlowo KROPKA pl

Pobyt: Sierpień 2017

• Ocena dodana: 23 czerwca 2017

Super lokalizacja, w pobliżu sklep spożywczy, piekarnia,...
    • 2 noclegi

Super lokalizacja, w pobliżu sklep spożywczy, piekarnia, cukiernia, świeże warzywa i owoce, apteka - wszystko jest na miejscu. Do plaży około 12 minut piechotą, przez las, droga powrotna lekko pod górkę. Można jednak zaparkować bezpośrednio przy plaży. Kontakt z właścicielem super, mieszkanie bardzo ładne, wszystkie potrzebne sprzęty na miejscu. Jeśli się uda - można parkować bezpośrednio pod blokiem, jeśli nie - dużo miejsca np. przy sklepie spożywczym. Na pewno wrócimy ze znajomymi do tego obiektu :)

Pobyt: Czerwiec 2017

• Ocena dodana: 5 czerwca 2017

7,9
    Polecam pieszy spacer przez malowniczy las w kierunku nadmorskiej promenady. Ogólnie OK
    • W parze
    • 1 nocleg

Polecam pieszy spacer przez malowniczy las w kierunku nadmorskiej promenady. Okolica spokojna (mimo lokalizacji w osiedlu). Kontakt z obsługą bezproblemowy.

Pobyt: Czerwiec 2017

• Ocena dodana: 28 maja 2017

Świetna baza wypadowa do eksploracji Trójmiasta i nie tylko
    • 7 noclegów

Brak pralki w łazience

Bliskość plaży, wygodne miejsce postojowe (garaż + przestrzeń przed nim na sporego SUV-a) a to wielka zaleta, cicha zielona okolica, dogodny dojazd do ważnych miejsc Trójmiasta, dobre sklepiki osiedlowe z warzywami i wędlinami (można zapomnieć o marketach), bardzo mili właściciele

• Ocena dodana: 15 maja 2017

9,6
    Dobra lokalizacja dla lubiących spacery nad morzem, cisza ,...
    • 2 noclegi

Dobra lokalizacja dla lubiących spacery nad morzem, cisza , spokój. Wyposażenie lokalu bardzo dobre , kawa , herbata cukier , naczynia , żelazko itp.

• Ocena dodana: 7 maja 2017

Dobry kontakt z właścicielem.
    • 5 noclegów

Pogoda!!! To żart, bo nie było tak źle.

Dobry kontakt z właścicielem. Nie było żadnych problemów z uzyskaniem kluczy mimo późnej pory przyjazdu. Kłopot z parkingiem został załatwiony miejscem w prywatnym garażu. Lokalizacja- dla mniej idealna, bo miałem blisko do znajomych, którzy tam mieszkają a jednocześnie wystarczająco blisko do SKM co bardzo ułatwiło poruszanie się po Trójmieście. Polecam.

• Ocena dodana: 22 stycznia 2017

8,8
    Pobyt choć krótki to naprawde udany.
    • 3 noclegi

Pobyt choć krótki to naprawde udany. Właściciele uprzejmi . Lokalizacja apartametu super,blisko plaży i portu. Blisko sklepy, apteka i przychodnia .W apartamencie czysto i pachnąco, kuchnia wyposażona na wysokim poziomie. Miejsce godne polecenia. Pozdrawiamy.

Pobyt: Styczeń 2017

• Ocena dodana: 11 stycznia 2019

9,2
    Bardzo udany pobyt. Polecamy!
    • 4 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Okna sie trudno zamykaja.

Bardzo dobry kontakt z wlascicielami mieszkania. Bardzo dobrze wyposazone mieszkanie.

Pobyt: Styczeń 2019

• Ocena dodana: 4 października 2018

Polecam apatament
    • Wyjazd służbowy
    • W parze
    • 3 noclegi

Dobra lokalizacja. Cisza w obiekcie i spokój.

Pobyt: Wrzesień 2018

Wszystko zgodne z opisem 🙂 Polecam 🙂👍

Pobyt: Wrzesień 2018

• Ocena dodana: 23 kwietnia 2018

• 2 noclegi

Piękne, czyste mieszkanie. Wyposażenie przerosło nasze oczekiwania. Właściciel bardzo sympatyczny.

Pobyt: Kwiecień 2018

• Ocena dodana: 19 marca 2018

9,6
    Wrócę w to miejsc, już polecam je znajomym!
    • 2 noclegi

Nie mam uwag negatywnych!

Lokalizacja, dojście do plaży i centrum Gdyni i Orłowa, kontakt z właścicielami, czystość, wyposażenie!

Pobyt: Marzec 2018

• Ocena dodana: 16 marca 2018

7,1
    Generalnie pozytywne wrażenie z pobytu

Łazienka w starym stylu,

Bardzo wygodne łóżko w sypialni,dobre wyposażenie w kuchni,spokojna okolica, miły wypoczynek.Cena adekwatna do jakości

Pobyt: Marzec 2018

• Ocena dodana: 5 lutego 2018

9,2
    Spacery po klifie - coś wspaniałego.
    • 3 noclegi

Bliskość kompleksu handlowego (spożywczy, mięsny, piekarnia, apteka). Idealny na spacery ku morzu. Duży, przestronny salon, wyposażenie.

Pobyt: Luty 2018

• Ocena dodana: 24 kwietnia 2017

Właściciele bardzo mili, blisko morza przez co wyjazd nam...
    • 1 nocleg

Właściciele bardzo mili, blisko morza przez co wyjazd nam się opóźnił. Dziękujemy.

Pobyt: Kwiecień 2017

Obiekt ma także 16 opinii, które nie zawierają tekstu. Mają one jednak wpływ na ogólną ocenę.

Wyświetlono 1 – 18

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!