1. Strona główna z opiniami o hotelach

8,6

• Stosunek jakości do ceny

• Bezpłatne WiFi

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

Wyświetlono 1 – 75

• Ocena dodana: 11 lutego 2019

8,3
    Polecam apartament ze względu na lokalizację i czystość.
    • 1 nocleg

Nie można było rozłożyć kanapy - zepsuty mechanizm (powyrywane/poodkręcane elementy), uszkodzone było też krzesło. Dobrze by było gdyby gospodarz zrobił przegląd wyposażenia i naprawił usterki. Dodatkowy minus, o którym warto wiedzieć to wąskie i strome schody w budynku - trudno wnieść większy bagaż.

Świetna lokalizacja, mieszkanie duże, czyste i ciepłe (jeden z głównych atutów w styczniu ;)) i ładnie urządzone.

• Ocena dodana: 9 lutego 2019

Szczerze polecam odkrywającym nocne uroki Bydgoszczy
    • 1 nocleg

Z fajnym wystrojem nieco kontrastował "zapaszek" wydobywający się z rur w łazience ale ma to niewielki związek z samym apartamentem :)

Swobodny dostęp do apartamentu, bardzo czysto, bezproblemowy odbiór i przekazanie kluczy, wejście bezpośrednio ze starówki, kilka kroków od restauracji i pubów, w piątek po 17 i w weekendy bezpłatne parkowanie 200-300 metrów od apartamentu na wyspie Młyńskiej. Cisza!

• Ocena dodana: 4 lutego 2019

6,7
    Niestety pobyt w apartamencie, który został nam przydzielony...
    • 2 noclegi

Niestety pobyt w apartamencie, który został nam przydzielony był trochę uciążliwy, ponieważ był na poddaszu i sypialnia + łazienka (głównie miejsce prysznica) była dla ludzi niskiego wzrostu :(

• Ocena dodana: 28 stycznia 2019

6,3
    Lokalizacja bylaby dobra gdyby nie alarm rozlegajacy sie z...
    • 1 nocleg

Jak wyzej a takze w pokoju bylo bardzo zimno, pomimo wlaczonych kaloryferow.

Lokalizacja bylaby dobra gdyby nie alarm rozlegajacy sie z pobliskiego sklepu, przez okolo 2,5 godziny w nocy

• Ocena dodana: 27 stycznia 2019

Świetna lokalizacja,
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

W jednej sypialni było chłodno w nocy, warto przemyśleć zwiększenie mocy kaloryferów. Brak miejsca parkingowego, no ale to starówka, można się było tego spodziewać :)

Nowe meble, schludnie urządzone mieszkanie. Bardzo przyjemnie :)

• Ocena dodana: 22 stycznia 2019

super super super !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • 1 nocleg

bardzo bardzo komfortowe odebranie kluczy !!!! apartament bardzo duży bardzo wygodny!!!! naprawdę wszystko super !!!! jestem mile zaskoczona i polecam wszystkim zwlaszcza tym którzy lubia duże przestrzenie lub podróżują w grupie

• Ocena dodana: 14 stycznia 2019

W samym sercu Bydgoszczy
    • 3 noclegi

W apartamencie (pokój nr 4) było zimno, szczególnie rano temperatura oscylowała w okolicach 19 stopni. Skoro grzejniki "nie dają rady", wystarczyłoby przekazać do dyspozycji gości dodatkowy grzejnik elektryczny. Warto też zadbać o gniazdka "wychodzące" ze ścian. Podróżowałem sam, więc nie stanowiło to większego problemu. Gdybym był z dziećmi, z tego względu nie zdecydowałbym się na to miejsce.

Świetna lokalizacja, sam Stary Rynek.

• Ocena dodana: 14 stycznia 2019

7,9
    Bydgoszcz pięknieje w oczach.
    • 1 nocleg

TO NIE JEST ZARZUT !!! - tylko informacja dla starszych osób. Czasami w takich kamienicach są bardzo strome i kręte schody. Dla starszych osób, które będą chciały zarezerwować sobie taki apartament, to proszę zaznaczyć administratorowi możliwość noclegu na parterze.

Centrum miasta, wygodne łóżko, czysto, spokojnie. Apartament w starej kamienicy, było cicho. Moja końcowa ocena w stosunku jakości do ceny to silne 4+. Pozdrawiam

• Ocena dodana: 16 grudnia 2018

Super lokalizacja
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Świetna lokalizacja, praktyczne sam rynek. W apartamencie czysto, cieplutko, wszystkie udogodnienia, łazienka, wifi, w pełni wyposażona kuchnia, cisza. W apartamencie byłam z mężem i 4 letnim dzieckiem. Polecam i na pewno wrócimy.

Pobyt: Grudzień 2018

• Ocena dodana: 15 grudnia 2018

9,2
    Mimo kilku mankamentów idealne miejsce na nocleg nad Brdą ;)
    • 1 nocleg

Początkowe nieporozumienie z odebraniem apartamentu i płatnością, ale zostało bardzo szybko wyjaśnione co raczej zasługuje na mojej uznanie ;) w końcu błędy są rzeczą ludzką. Co do wyposażenia przydałby się jeszcze jeden dodatkowy garnek, bo mały rondelek to za mało....Niestety niektórzy Goście z niższego piętra nad ranem zaburzyli ciszę nocną głośnym dobijaniem się do drzwi, co spowodowane było tym, że poszli na imprezę zostawiając kolegę z kluczami w mieszkani który zasnął :P ale wiadomo zachowanie innych Gości czasem ciężko przewidzieć. Co do starszych osób problemem może być wejście na wyższe piętra do krórych prowadzą dość kręte i strome schody jak to w kamienicy...

Świetnie położona kawalerka na bydgoskiej starówce. Cała kamienica zamykana i na wynajem. Mieszkanie dosyć dobrze wyposażone. Bardzo dobry kontakt z gospodażem i ekspresowe zameldowanie/wymeldowanie. Darmowa kawa i herbata dla Gości. Mimo zimowej aury było dość ciepło w mieszkaniu. Łóżko wygodne, co jest najważniejsze w noclegu poza domem :) No i oczywiście cena ekonomiczna jak na dobę w prywatnym mieszkaniu

Pobyt: Grudzień 2018

• Ocena dodana: 27 listopada 2018

4,2
    Nie polecam, wrecz odradzam
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

W pokoju zimno. W lazience bardzo nieprzyjemny zapach. Polamany przycisk od toalety. Gniazdka ,,wychodzace,, ze scian. Firanki czarne z brudu. ogolnie obiekt zaniedbany i malo przytulny.

Jesli chodzi o obiekt, to jedynym plusem jest lokalizacja.

• Ocena dodana: 27 listopada 2018

8,8
    Cała reszta była w porządku.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

W pokoju (numer 4) było dość zimno. Grzejniki chodziły jak mogły, ale mimo wszystko pod tym względem nie było zbyt komfortowo.

Cała reszta była w porządku. Apartament czysty, było tam cicho, wszystko działało.

• Ocena dodana: 20 listopada 2018

Super lokalizacja.
    • 1 nocleg

Klienci powinni zostać uprzedzeni, że budynek jest bez windy a do mieszkania prowadzą bardzo strome, wąskie schody. Może być problem z wniesieniem walizki. Mała i bardzo skromnie wyposażona łazienka z wysoko umieszczonym lusterkiem (jest to jedyne lustro w lokalu). Bardzo blisko podziemny parking ale drogi (doba 40 zł). Innych miejsc do parkowania nie ma w pobliżu, bo jest to ścisłe centrum.

Super lokalizacja. Wystarczające wyposażenie. Działające W-fi. Czysto. Wygodne łóżko. Bezproblemowe udostępnienie i zdanie kluczy. Cicho. Miła obsługa sprzątająca. Właściciel udostępnił herbatę i kawę w saszetkach.

• Ocena dodana: 28 października 2018

Wygodne łóżko, dobra komunikacja z właścicielami, dogodna...
    • 1 nocleg

Trochę niesie hałasy z klatki schodowej

Wygodne łóżko, dobra komunikacja z właścicielami, dogodna lokalizacja, dobrze wyposażony apartament (ręczniki, czajnik, talerze... wszystko jest).

• Ocena dodana: 22 października 2018

Czysto,schludnie.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wyzwaniem są bardzo strome schody które mogą być przeszkodą dla wnoszenia bagażu i częstego wychodzenia. Niestety w centrum nie można parkować ale my znaleźliśmy bezpłatny parking pod aresztem śledczym.

Czysto,schludnie. Cena adekwatna do oferty. Doskonale położenie w centrum Starego Miasta.

• Ocena dodana: 5 października 2018

Jestem zadowolona z pobytu. Bydgoszcz warta odwiedzenia.
    • 2 noclegi

Schody są bardzo strome, zabiegane, więc poręcz w ręku non-stop. Tego jednak nie da się zmienić, bo to stara choć zadbana kamienica.

Łóżko bardzo wygodne. Ciepło. Czysto. Cicho. Aneks kuchenny w pełni wyposażony. Internet śmiga. Ładna aranżacja wnętrza. Ciepła woda z bojlera szybko i do woli. Lokalizacja tuż przy Rynku, blisko do filharmonii, kina i innych atrakcji.

• Ocena dodana: 19 września 2018

9,6
    Świetna lokalizacja, czysty i przytulny obiekt
    • 2 noclegi

Warto poprawić możliwość kontaktu telefonicznego z właścicielem w przypadku problemów z telefonem, na który przysłano kod dostępu do mieszkania :)

Przytulny wystrój, czystość, dostęp do czajnika i łazienki, świetna lokalizacja

• Ocena dodana: 17 września 2018

Mieszkanko bardzo przyjemne, czyste i w bardzo dobrej...
    • 1 nocleg

Dobrze by było mieć informacje o tym, na którym piętrze się znajduje apartament oraz informacje, gdzie w okolicy można zaparkować.

Mieszkanko bardzo przyjemne, czyste i w bardzo dobrej lokalizacji. Komunikacja z gospodarzami poprzez SMS bardzo ułatwiła korzystanie z mieszkania, zameldowanie i wymeldowanie. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie.

• Ocena dodana: 16 września 2018

5,0
    Niestety nie mam dobrych doświadczeń.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Niestety nie mam dobrych doświadczeń. Po przyjeździe okazało się że poprzedni lokator nie opuścił zaplanowanego dla mnie pokoju. Dostałem inny pokój ale nie do końca posprzątany. Następnego dnia dostałem mój pokój. Obsługa sympatyczna. Nie ma suszarki.

• Ocena dodana: 11 września 2018

Rozczarowanie
    • 1 nocleg

Gospodarz nie informuje o bardzo stromych i niezbyt wygodnych schodach. Osoby z problemami ruchowymi nie mają szans się tam wdrapać. Kolejna sprawa to brak informacji o obniżonych sufitach. Osoba o wzroście 180 cm ma problem aby wziąć prysznic, a w sypialni musi chodzić schylona. Natomiast najgorsze było to, że mieszkanie było po prostu brudne. Na pościeli było pełno włosów i rzęs, te same włosy znalazłam w łazience. Na podłodze odbite ślady butów. Niedomyta umywalka i zlew w kuchni. Kafle w łazience noszące ślady zacieków od piany i pasty, i pleśń na fugach. Wszystko to spowodowało, że noc była koszmarem i opuszczałam lokal z wielką przyjemnością. Gdyby nie fakt, że do Bydgoszczy dotarłam prawie przed północą, po ponad 24 godzinach w podróży, uciekłabym z tego lokalu i poszukała hotelu. Miejsce z potencjałem, ale wymaga porządnego sprzątania (zmiany pościeli po każdym gościu!) i tylko dla sprawnych.

Lokalizacja obiektu w samym sercu Starówki.

• Ocena dodana: 10 września 2018

Bardzo dobry kontakt z właścicielką.
    • 1 nocleg

Bardzo dobry kontakt z właścicielką. Przesympatyczna Pani z personelu, która dawała klucze. Pokój duży, przestronny i czysty. Łazienka przyjemna i czyściutka. Mieszkanie bardzo blisko centrum. Żadnych zastrzeżeń. Możliwość zaparkowania bez opłaty nieopodal pod Urzędem Miasta (sob/ndz). Polecam.

• Ocena dodana: 5 września 2018

6,7
    Lokalizacja w samym centrum, idealna dla osób które chcą...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brak ciepłej wody! Bardzo mnie to zdziwiło, spiesząc się rano na wyjazd, chciałam chociaż wziąć szybki prysznic, niestety po 15 minutach puszczania wody musiałam zrezygnować, bo leciała tylko zimna.

Lokalizacja w samym centrum, idealna dla osób które chcą zwiedzić starówkę i okolice.

• Ocena dodana: 3 września 2018

Bardzo przyjemne miejsce na Starówce.
    • 1 nocleg

Szkoda, że nie było suszarki do włosów - ale to tylko drobnostka, która nie ujmuje komfortowi apartamentu :)

Bardzo przyjemne miejsce na Starówce. Polecam na weekendowy wypad ;) Komfortowe i idealne dla dwójki osób. W pobliżu Muzeum Brudu i Mydła, do którego warto wstąpić i posłuchać historii czystości.

• Ocena dodana: 3 września 2018

Jak za ta cene- super
    • Podróżujący ze znajomymi

W lazience czuc wilgocia/grzybem

Swietny kontakt z wlascicielka, bezproblemowe przedluzenie doby, cudowna Pani sprzatajaca, ladnie urzadzone wnetrza

• Ocena dodana: 21 sierpnia 2018

6,7
    Na przespanie się na jedną, dwie noce może być
    • 3 noclegi

Zbyt szybkie pobieranie opłat za wynajem apartamentu i brak możliwości wycofania się z rezerwacji. Brak miejsc parkingowych bezpłatnych( nawet dla osób niepełnosprawnych, blisko miejsca zamieszkania). Wysokie, kręcone schody. Duszno w pokoju mimo otwartych okien- przydałby się wiatrak.

Blisko do obiektów, które chcieliśmy zwiedzić. Bardzo dobra komunikacja z właścicielem co do odbioru i oddania kluczy od apartamentu.

Pobyt: Sierpień 2018

• Ocena dodana: 11 sierpnia 2018

7,5
    Pokój przestronny, dobry odbiór klucza .
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brak klimatyzacji, było w pokoju bardzo gorąco a przy otwartym oknie nie da się spać, bo na ulicy jest bardzo głośno.

Pokój przestronny, dobry odbiór klucza .Plusem jest lokalizacja

Pobyt: Sierpień 2018

• Ocena dodana: 3 sierpnia 2018

7,5
    Niewystarczająca informacja o trudnościach z parkowaniem i...
    • 2 pokoje
    • 1 nocleg

Niewystarczająca informacja o trudnościach z parkowaniem i restrykcjach dotyczących wjazdu w strefę centrum miasta. Pokój na poddaszu powalił swoją wysokością: połowa poniżej ca. 1,7 m na szczęście udało się za dopłatą zamienić na inny.

• Ocena dodana: 2 sierpnia 2018

5,4
    popsuta klamka od lodówki, duchota w pokojach ( brak nawet...
    • 1 nocleg

popsuta klamka od lodówki, duchota w pokojach ( brak nawet zwykłego wentylatora ), drzwi od prysznica nie chodziły dokładnie ( zostawała szpara przy pełnym zamknięciu ), brudny sedes .

• Ocena dodana: 26 lipca 2018

4,2
    strome schody,zapach grzyba w lazience,zacieki na suficie,...
    • 2 noclegi

strome schody,zapach grzyba w lazience,zacieki na suficie, przejscie z pokoju stolowego do sypialnianego przegrodzone slupem wentylacyjnym,bardzo slabe wi-fi, brak komunikacji z obsluga po przybyciu

• Ocena dodana: 20 lipca 2018

6,7
    Lokalizacja na duży plus, w samym środku Starego Miasta.
    • 2 noclegi

Skrzypiąca podłoga, oświetlenie w łazience koszmarne, ciężko cokolwiek zobaczyć, klimat jak przy zapalonych świecach. Nie działa 1 przycisk w spłuczce toaletowej, strasznie dużo pająków.

Lokalizacja na duży plus, w samym środku Starego Miasta.

• Ocena dodana: 2 lipca 2018

4,6
    Bydgoszcz to przepiękne miasto, natomiast miejsce noclego porażka!
    • 1 nocleg

W ofercie było napisane Apartament, a to było mieszkanie na poddaszu na trzecim piętrze, do którego prowadziły bardzo strome i niewygodne schody. Duże skosy, jedna kołdra na dwie osoby!!! Przykro....

Lokalizacja - bardzo blisko Starówki i parkingu.

• Ocena dodana: 24 czerwca 2018

Świetna lokalizacja
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Apartament mieści się na poddaszu, przez co sufit w sypialni był zdecydowanie za nisko dla mężczyzny mierzącego 190 cm wzrostu. Niestety wyraźnie wyczuwalny był zapach wilgoci. Brak parkingu przy obiekcie.

Mieszkanie czyste i ładnie urządzone. Bardzo dobra lokalizacja. Świeże ręczniki.

Pobyt: Czerwiec 2018

• Ocena dodana: 6 maja 2018

6,3
    Pokój ładnie urządzony, przestronny z wygodnym łóżkiem.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Łazienka nie spełnia oczekiwań - pod prysznicem woda bardzo wolno spływa (biorąc prysznic stoi się w wodzie), z umywalki wydobywają się nie przyjemne zapachy, na ścianie widoczne działanie wilgoci, spłuczka działa ale nie wygląda najlepiej jak cała łazienka. Jeśli dla kogoś jest ważny komfort w łazience to nie polecam tego obiektu.

Pokój ładnie urządzony, przestronny z wygodnym łóżkiem.

Pobyt: Maj 2018

• Ocena dodana: 4 maja 2018

8,8
    Super lokalizacja w fajnym mieście / czysto i nowocześnie jak na starą kamienicę
    • 2 noclegi

Kto ma kłopoty z chodzeniem po schodach niech omija takie miejsca - ale dla sprawnych i młodych - nie ma problemu. Warto brać małe walizki do takich miejsc. Wąskie schody wykluczają duże walizy. Poddasze - można dostać w głowę podchodząc do łóżka:) Jest skos. Ale można się przyzwyczaić. TO NIE SĄ UWAGI DO OBIEKTU - A RACZEJ REFLEKSJA CO DO TYPU (STARÓWKA - PODDASZE). Dwa pokoje - ale bez drzwi. Dzieci śpią za ścianą na rozkładanej kanapie. Cóż... :)

Super lokalizacja. Jak na starą kamienicę - dość czysto i nowocześnie (mam porównanie, po to był tour TORUŃ - BYDGOSZCZ - to samo: STARÓWKA i 3 piętro bez windy; BYDGOSZCZ o klasę wyżej niż APARTAMENT KOPERNIKA w TORUNIU). Czysto, nowocześnie i funkcjonalnie. Niezwykły proces meldowania: kod - wchodzisz i masz:) Wymeldowanie - tak samo. Krótki SMS z instrukcją. Ultra sprawnie i prosto. Wygodne łóżka. Miałem wątpliwości co do parkowania - ale blisko jest parking i miejsca publicznie dostępne na parkometr. Na mapie dalej niż w rzeczywistości. Była obawa - niepotrzebna. Internet ok - choć powiało grozą - wykupiona LIGA MISTRZÓW (w tv tylko podstawowe kanały), a tu nagle router padł. Interwencja u właścicieli i druga połowa już na zresetowanym routerze bez problemu. Plus za szybką reakcję. Generalnie bardzo dobrze - a i Bydgoszcz pozytywnie zaskoczyła jako miasto turystyczne. MUZEUM BRUDU - must see! Dużo opcji kulinarnych na dole pod apartamentem.

Pobyt: Maj 2018

• Ocena dodana: 29 kwietnia 2018

6,5
    Zaskoczenie.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Schody niemal pionowe - z walizką i bagażem trudno się wchodzi na 3 piętro. Kabina prysznicowa grzyb jak się masz na suficie, bardzo słaby odpływ wody,słabe oświetlenie w pokoju dziennym. Uważam ,że trzeba te mankamentu wyeliminowac lub przynajmniej uprzefzic o mich potencjalnych wynajmujacych ten apartament.

• Ocena dodana: 24 kwietnia 2018

6,0
    Pomimo pewnych niedociągnięć wyjazd uważam za bardzo udany.
    • 3 noclegi

kurz, kurz i jeszcze raz kurz,,aż grubo wszędzie :(( połamany przycisk spłuczki woda w zlewie ledwie spływała niemiłe zapachy z odpływów brak półki pod lustrem na podręczne przybory i kosmetyki ogólnie łazienka pozostawia do życzenia.... zimno w pokoju przydałoby się odświeżenie całego apartamentu

Lokalizacja świetna,wszędzie naprawdę blisko łóżko wygodne wi fi płatność pobrana z karty kontakt sms z właścicielem dot. przyjazdu

• Ocena dodana: 18 kwietnia 2018

ogólnie w miare
    • 5 noclegów

najbardziej doskwiera fakt ze w telewizji cały czas uciekaja programy , zła jakośc anteny lub dekodera. schody są skrete i strome, maszynka do gotowania okropna - nie z tej epoki .

lokalizacja, pani opiekująca sie domem miła

• Ocena dodana: 18 kwietnia 2018

7,1
    Czysto i schludnie, dobra lokalizacja.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brak deski do krojenia, żelazka, podstawowych rzeczy, które w każdym apartamencie być powinny jak sól, pieprz kawa, herbata.

Czysto i schludnie, dobra lokalizacja.

• Ocena dodana: 16 kwietnia 2018

Idealna lokalizacja.
    • 2 noclegi

Idealna lokalizacja. Bardzo wygodne łóżka. Czysto i estetycznie. Dobra cena. Byłam z dwójką dzieci poniżej 18 lat i pobyt zaliczamy do bardzo udanego, na pewno przyjadę jeszcze ze znajomymi.

• Ocena dodana: 11 kwietnia 2018

Pokój super.
    • 1 nocleg

Zdecydowanie brak windy!! Wchodzić na drugie piętro z walizkami po schodach, na dodatek kręconych, było bardzo trudne. Brak recepcji na miejscu. Chociaż wszystko poszło OK w moim wypadku, recepcja na miejscu daje pasażerom poczucie bezpieczeństwa i pewności wrazie czegoś.

Pokój super. Wygodny, ładny, czysty, na poziomie. Dobre ogrzewanie. Sam pokój i lokalizacja super. Jedyna wada to brak windy. Schody kręcone na drugie piętro z walizkami były bardzo trudne.

• Ocena dodana: 11 kwietnia 2018

Pokój super.

• Ocena dodana: 16 marca 2018

Nocleg godny polecenia
    • Podróżujący ze znajomymi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Sugeruję posprzątanie balkonu na którym leżą niedopałki.

Obiekt czysty, wszystko jest zgodne z zamieszczonymi na stronie zdjęciami, kontakt z właścicielami bez zastrzeżeń, super lokalizacja.

• Ocena dodana: 9 marca 2018

6,7
    W mrozy straaasznie zimno.
    • 5 noclegów

Jeżeli zapowiadają temperatury poniżej 0st.C, odpuście sobie. Przez pierwsze dwa dni bardzo zimno w mieszkanku. Spałem pod dwoma kołdrami, w trzech koszulkach. Okna bardzo nieszczelne. Na kanapie bez kurtki nie do wysiedzenia. Chyba jakiś problem z kanalizacją (toaleta przypchana, w umywalce i prysznicu woda schodziła bardzo wolno). Powinna być również informacja o baaardzo stromych schodach na klatce schodowej.

Lokalizacja super.

• Ocena dodana: 26 lutego 2018

7,5
    Podstawowy apartament w dobrej lokalizacji .
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Stara kamienica wykończona podstawowi , schody bardzo strome ciężko się wchodzi na ostatnie piętro. W większości apartamentów jest podstawa kawa, herbata , cukier , sól w tej niestety nie było 😕 Na poddaszu w łazience nie spływa dobrze woda w prysznicu.

Bardzo dobra lokalizacja ! Wszędzie blisko sklepy bary restauracje. Ogólnie apartament ładny schludny czysty.

• Ocena dodana: 13 lutego 2018

9,2
    Bardzo ładny, przestronny i czysty apartament.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Czajnik niestety miał bardzo dużo kamienia, nie zachęcał do korzystania. Nie było ciepłej wody w kranie nad umywalką w łazience. Mimo tego apartament warty polecenia

Bardzo ładny, przestronny i czysty apartament. Duży plus za aneks kuchenny. Bardzo blisko centrum. Ogólnie super.

• Ocena dodana: 7 lutego 2018

zadowolona
    • 2 noclegi

Brak żelazka i deski do prasowania, brak np. kawy czy herbaty na wyposażeniu

samo centrum miasta, ale mimo to apartament mieści się w cichej i spokojnej ulicy, wszędzie blisko, dobry kontakt z gospodarzem, nie trzeba nigdzie jeździć i odbierać kluczy tylko są zostawione w mieszkaniu i tak samo z oddaniem -wrzuca się po prostu do skrzynki na listy - za to mega plus bo pozwala to oszczędzić czas i zapobiega niepotrzebnej jazdy po mieście, wygodne łóżko, przestronna przestrzeń.

• Ocena dodana: 16 stycznia 2018

7,9
    Przestronne mieszczenie w świetnej lokalizacji.
    • 1 nocleg

Brudne sztućce w szufladzie. Zatęchłe ręczniki. W pomieszczeniu przydałoby się odświeżenie - niewielki remont. Klatka schodowa dosyć trudna do pokonania (strome, kręte schody) i bardzo zniszczona. Brak klamki w drzwiach sprawia, że od środka zamykamy pokój jedynie na zasuwkę - mało bezpieczne i nieszczelne drzwi.

Bardzo dobra lokalizacja z widokiem na jedną z głównych ulic. Dobry kontakt z obsługą. Wygodne łóżko, podstawowe wyposażenie. Przestronne pomieszczenie z aneksem oraz osobną łazienką. Sporo miejsca na bagaże (szafa, komoda, wieszaki, szafki kuchenne, półka w łazience oraz haczyki).

Pobyt: Styczeń 2018

• Ocena dodana: 13 grudnia 2017

6,7
    Podrozowalem z dwojka malych dzieci.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Podrozowalem z dwojka malych dzieci. Wyszukiwalem obiekty wedlug kryterium ‘parking oraz ‘pokoj rodzinny’. Okazalo sie ze na ulicy przy ktorej znajduje sie apartament nie mozna parkowac a na sasiedniej ulicy wszystko bylo zajete. Wchodzenie z dwojka malych dzieci po stromych kretych schodach na poddaszu kamiennicy mocno utrudnione. Chcialem skrocic pobyt o jeden dzien ale korzysci materialne zwyciezyly i Pani wlascicielka nie zgodzila sie. Tagowanie apartamentu celowo wprowadza w blad. Blat kuchenny bardzo maly. Dwa palniki, jeden nie dziala. Mieszkanie przy niskich temperaturach w nocy-zimne. Telewizor albo nie dzialal albo nie potrafilem wlaczyc (przy czym na codzien posluguje sie urzadzeniami elektronicznymi) To nie jest apartament dla rodzin z malymi dziecmi. A juz na pewno nie dla osoby doroslej z dziecmi.

Pobyt: Grudzień 2017

• Ocena dodana: 5 grudnia 2017

8,8
    Apartament spełnił moje oczekiwania na krótki pobyt weekendowy.
    • 2 noclegi

Bardzo strome schody. Pojawia się grzyb w na suficie w pokoju i kabinie w łazience. Kabina prysznicowa bardzo niewygodna. Skrzypiące panele podłogowe. Obniżający się sufit w części sypialnej może stanowić problem dla osób wysokich.

Aranżacja i wyposażenie wnętrza, z wyjątkiem łazienki. Czysto i schludnie. Apartament na poddaszu dobrze wyposażony w podstawowe urządzenia i przedmioty kuchenne. W obiekcie są inne apartamenty na niższych kondygnacjach, zdecydowanie takie polecam na dłuższy pobyt.

Pobyt: Grudzień 2017

• Ocena dodana: 29 listopada 2017

Ogólne zadowolenie
    • 1 nocleg

w samym centrum zakaz parkowania.... Trzeba szybko się wypakować i odstawiać samochód na miejski parkin (płatny). straż miejska zakłada blokady natychmiast (także w soboty i niedziele)

Świetna lokalizacja, bardzo, wygodne łóżka, bardzo przestronne apartamenty, dobrze wyposażone

Pobyt: Listopad 2017

• Ocena dodana: 2 listopada 2017

• Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo strome kręte schody, ciasna i mała łazienka. Nieprzyjemny zapach w korytarzu i apartamencie zniechęcił mnie do ponownej rezerwacji tego apartamentu.

• Ocena dodana: 30 października 2017

8,3
    Lokalizacja super! Bydgoszcz na rozrywkowy wieczór- rewelacja.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wygodne łóżka i ich dobre położenie w apartamencie. Czysto, schludnie i profesjonalnie. Bezproblemowy kontakt z gospodarzem. Taxi dojedzie pod same drzwi(nikt się nie zgubił:-)) Gorąco polecam.

• Ocena dodana: 12 października 2017

8,3
    Dobra relacja jakosci apartamentow do ceny, swietna...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Strome schody ciezko pokonac szczegolnie z bagazami i malym dzieckiem na reku ale takie uroki apartamentu w kamienicy ☺

Dobra relacja jakosci apartamentow do ceny, swietna lokalizacja na Starym Miescie

• Ocena dodana: 10 września 2017

9,2
    Czyste, nowoczesne miejsce w samym centrum Bydgoszczy
    • 1 nocleg

Na minus problem ze znalezieniem miejsca parkingowego - w pobliżu jest duży, kilkupoziomowy parking, ale tutaj cena za postój jak na Riwierze Francuskiej:) w nocy trochę głośno - ale cóż, taki urok lokalizacji, musimy liczyć się ze śpiewami kończących imprezę nad ranem. Tak czy inaczej chętnie bym tam wrócił i taki jest plan.

Czysty, nowoczesny apartament w centrum miasta - starówka. W bliskiej odległości szeroki wybór lokali gastronomicznych. Duży plus za kontakt z gospodarzami i odbiór "kluczy". Zdecydowanie polecam na wyjazd ze znajmymi.

• Ocena dodana: 6 września 2017

Wygodnie w Centrum.
    • 1 nocleg

Siłą rzeczy, miejsca parkingowego trzeba poszukać, ale to w końcu Starówka, więc nie ma co się dziwić. W budynku, osoby wyższe muszą uważać na głowę - stropy, framugi, itp :)

Świetna lokalizacja, komfortowe warunki, przestronny metraż, rzeczowy i pomocny właściciel, atrakcyjna cena.

Pobyt: Wrzesień 2017

• Ocena dodana: 1 września 2017

Jedynym minusem był fakt, że miałam pokój od strony ulicy...
    • 1 nocleg

Jedynym minusem był fakt, że miałam pokój od strony ulicy Długiej. Jest to ścisłe centrum miasta dlatego też było całkiem głośno do późnych godzin nocnych. Oprócz tego wszystko było jak najbardziej pozytywne.

• Ocena dodana: 18 sierpnia 2017

7,1
    Doskonała lokalizacja. Super apartament na max.1-2 dni.
    • 1 nocleg

Niemiły zapach w całej kamienicy. Wysokość apartamentu (w sypialni ok 150 cm). Konieczność samodzielnego przebierania pościeli ,wyrzucenia śmieci (gdzie?)..

Fantastyczna lokalizacja

• Ocena dodana: 10 sierpnia 2017

5,8
    Bydgoska tragedia
    • 1 nocleg

Na oknie stoi prośba o zdjęcie pościeli , wyrzucenie śmieci , pozmywanie naczyń. Obiekt na terenie Starego Miasta bez możliwości parkowania, parkingi daleko i prywatne. Pod oknem knajpa i pijani goście do póznych godzin. Brodzik zapchany , pod ścianą mop więc możesz sobie ogarnąć. Zero możliwości negocjacji, pieniądze z konta ściągnięte automatycznie przed zamaldowaniem. Brak mozliwości kontaktu z żywym człowiekiem, klucz przy wymeldowaniu zostawiasz w skrzynce na listy, tragedia .... To nie aprartamenty, raczej hostel.

Poza ceną nic , i tak dopłaciłem za parking . A za te pieniądze są hotele z parkingiem własnym i śniadaniem.

• Ocena dodana: 7 sierpnia 2017

8,3
    Fajne miejsce na nocleg na krótki wypad.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Lodówka nie działała. Zamrażalnik zawalony lodem, a w środku lodówki ciepło!...

Apartament czysty, przyjemny, na poddaszu starej kamienicy. Raczej dla osób o dobrej kondycji- III piętro i strome schody. Bardzo ciekawe w swojej konstrukcji. Lokal dobrze położony- wszędzie blisko.

• Ocena dodana: 5 sierpnia 2017

Ogólnie ok, stosunek jakości do ceny świetny.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Nie udało się połączyć z WiFi na żadnym z moich urządzeń.

Ogólnie ok, stosunek jakości do ceny świetny. Bardzo miła i pomocna obsługa. Obiekt zgodny z opisem, żadnych niespodzianek.

• Ocena dodana: 31 lipca 2017

Fantastyczna lokalizacja, blisko do wszystkiego, piękny pokój, bardzo klimatycznie
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Czasem skrzypi podłoga, łóżko albo schody, ale nie jest to wadą - nadaje to klimatu! :) Trzeba jednak przyznać, że schody prowadzące do apartamentu są bardzo strome i trzeba uważać, żeby się nie potknąć.

Czysto, wygodnie, w świetnej lokalizacji, mogliśmy odebrać mieszkanie w każdej chwili. Duże pokoje, zachowane w "starówkowym" stylu, ale z nowoczesnymi elementami. Cena naprawdę niska jak na tę jakość, z chęcią bym tu wróciła! :)

• Ocena dodana: 25 lipca 2017

8,3
    Pobyt wspaniały, wszędzie blisko z wyjątkiem zaparkowanego samochodu (ostatnia noc ponad kilometr)
    • 2 noclegi

Nie podobała mi się niepełna informacja na Booking.com. Nieprawdą jest, że można zaparkować samochód na pobliskich uliczkach. Czy odległość 800 - 1000m odległości to jest w pobliżu? Podjechać pod dom w celu wyładunku bagaży można od 7:00 - 11:00 ale doba zaczyna się od 14:00 oraz od 17:00 do 20:00 ale tego w informacji na stronie nie znalazłem. Kolejny przypadek pobrania pieniędzy od razu po rezerwacji mimo waszych zapewnień że tak nie jest (na Słowacji miałem podobnie mimo Waszych zapewnień że nie a pobrano już 3 miesiące naprzód). Gdybym wiedział o kłopotach parkingowych nie skorzystał bym z tej oferty przyjeżdżając z wnuczkami.

• Ocena dodana: 10 lipca 2017

9,2
    Jeden dzień w Bydgoszczy.
    • 1 nocleg

Kłopoty ze znalezieniem miejsca do zaparkowania.

Ścisłe centrum. Bardzo dobra lokalizacja. Klucze czekały w apartamencie. Bez problemu można było je też zostawić w dniu wyjazdu. Dobry kontakt z właścicielem. Czysto i wygodnie. Świetny stosunek jakości do ceny.

• Ocena dodana: 26 czerwca 2017

6,7
    Lokalizacja przy samym rynku jest fantastyczna, ale jest...
    • 2 noclegi

Brak suszarki do włosów, zniszczone meble w kuchni. Drzwi wejściowe do mieszkania z prześwitami nie wydają się bezpieczne.

Lokalizacja przy samym rynku jest fantastyczna, ale jest olbrzymi problem z parkingiem. W pobliskim domu parkingowym parking od popołudnia do rana następnego dnia kosztuje 40 zł.

• Ocena dodana: 19 czerwca 2017

Bardzo fajny apartament
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Trzeba ściągać pościel oraz wynosic śmieci, ale nie jest powiedziane gdzie. Schody bardzo strome, jeżeli ktoś ma duży bagaż, będzie miał problemy. Brakuje dużego lustra, jest tam miejsce na ścianie w salonie po lewej stronie w apartamencie nr 3, gdzie duże lustro pasowałoby idealnie i na pewno właściciele uzyskaliby za ten drobny szczegół dodatkowe plusy w ocenie:)

Idealna lokalizacja, czysto, spory salon

• Ocena dodana: 4 czerwca 2017

3,8
    nie polecam
    • 2 noclegi

Zdjęcia pokoi odbiegają od rzeczywistości.Pokój zniszczony , brak żelazka , brzydki zapach. Prośba od właściciela o wyrzucenie śmieci do zrobienia tylko nie znalazłam śmietnika.W ofercie parking przy obiekcie , którego nie ma.

zameldowanie i wymeldowanie

• Ocena dodana: 12 maja 2017

9,2
    Świetna lokalizacja przy rynku, obiekt monitorowany, czysto,...
    • 1 nocleg

Skrzypiący strop, no ale taki to urok lokali w starych kamienicach. Przydałby się drugi działający zamek na klucz, a nie wyłącznie na gałkę.

Świetna lokalizacja przy rynku, obiekt monitorowany, czysto, dobrze wyposażony aneks kuchenny, b. dobry kontakt z właścicielem/zarządcą.

Pobyt: Maj 2017

• Ocena dodana: 6 maja 2017

Bardzo przyjemnie!
    • 1 nocleg

Starsze osoby mogą mieć problem z wdrapaniem się po stromych, trzeszczących schodach, ale taki urok starych kamienic ;)

Świetna lokalizacja, najważniejsze atrakcje są dosłownie rzut beretem od apartamentu. Fajny widok z okna :) W środku czysto i schludnie, przyjemnie zaaranżowane wnętrze. Jest wszystko czego potrzeba. Apartament jest przestronny, spokojnie mogą mieszkać w nim 4 osoby. W pobliżu kilka dobrych restauracji. Duży plus dla właścicielki i pracownicy za bezproblemową i bezkosztową zmianę terminu rezerwacji na naszą prośbę, dziękujemy i polecamy! :)

Pobyt: Maj 2017

• Ocena dodana: 30 kwietnia 2017

5,8
    Lokalizacja może dogodna, ale sąsiedztwo pubów i klubów...
    • 8 noclegów

Lokalizacja może dogodna, ale sąsiedztwo pubów i klubów nocnych przez cały tydzień nie dawało możliwości spokojnego snu. Praca przy dostępnym darmowym wifi - :( Wyposażenie apartamentu oceniam dobrze - ale zapachu wilgoci niestety nic nie zamaskuje.

Pobyt: Kwiecień 2017

• Ocena dodana: 23 kwietnia 2017

Pobyt w Bydgoszczy

Nie mam żadnych uwag.

Apartament położony jest w samym centrum bydgoskiej Starówki, przy urokliwej ulicy. Duży, przestronny, czysty. Czego chcieć więcej?

Pobyt: Kwiecień 2017

• Ocena dodana: 2 marca 2017

Świetna lokalizacja na Starówce
    • 1 nocleg

W kwestii sprzątania - przydałoby by się większe zaangażowanie personelu, wtedy wszystko może być ocenione na 5

Lokalizacja świetna- praktycznie wszystko w zasięgu pieszego spaceru, apartament w starej kamienicy, ale warunki praktycznie domowe, dobre WiFi, wystarczające wyposażenie kuchni. Podczas pobytu był pewien problem, ale Właścicielka zrekompensowała go w 100% - ocena PERSONEL na ocenę 5 dotyczy właśnie Właścicielki. Pozdrawiam

Pobyt: Luty 2017

• Ocena dodana: 24 lutego 2017

Doskonałe miejsce, polecam!
    • 1 nocleg

Bardzo drobna uwaga, która nie zaniża całościowej oceny, ale zwracam na to uwagę dla innych gości. Nie ma suszarki do włosów. Poza tym wszystko cacy :)

Lokalizacja najlepsza z możliwych. Ładny wystrój, bardzo czysto, zadbanie. Bardzo ciepło, świetnie dogrzane apartamenty. Doskonały kontakt z obsługą. Gorąco polecam pod każdym względem.

Pobyt: Luty 2017

• Ocena dodana: 19 lutego 2019

Wspaniale miejsce.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wspaniale miejsce. Lozko bardzo wygodne, jest wszystko co trzeba, lokalizacja super. Polecam

• Ocena dodana: 16 lutego 2019

9,6
    Przestronne, ładne pokoje, wygodne meble, świetna...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brak pochłaniacza zapachów w lodówce.

Przestronne, ładne pokoje, wygodne meble, świetna lokalizacja.

• Ocena dodana: 5 lutego 2019

7,9
    Swietna lokalizacja, dobry kontakt z wlasciecielem.

Platny parking

Swietna lokalizacja, dobry kontakt z wlasciecielem.

Wyświetlono 1 – 75

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!

Goście ocenili również te obiekty: