1. Strona główna z opiniami o hotelach
  2. Polska – opinie o hotelach
  3. małopolskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Kraków – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  5. Opinie o obiekcie Apartamenty Parkside Kraków

Apartamenty Parkside Kraków – opinie

ul. Kopernika 8, Stare Miasto, 31-034 Kraków, Polska

Nr 319 z 1 808 obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Kraków

Ocena

8,9

• Bezpłatne WiFi

9,1

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

Wyświetlono 1 – 75

• Ocena dodana: 3 stycznia 2019

Wrócę.
    • 1 nocleg

Kompaktowy, przyjemny apartament. Bardzo czysto. Łazienka ładna, łóżko wygodne. Telewizja OK. Obsługa bardzo miła. Parking podziemny był super udogodnieniem.

• Ocena dodana: 30 grudnia 2018

Super lokalizacja.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Srednio co godzine cos buczalo. Internet nie zawsze dzialal

Super lokalizacja. Dobre sniadanie. Ciekawe wykonczenie mieszkan. Kawa, herbata plus wino na powitanie

• Ocena dodana: 23 grudnia 2018

Bardzo fajne miejsce w Krakowie
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Moze warto nieco polepszyc standard sniadania i poprawic informacje/komunikacje na temat dojazdu i parkingu - osoby z poza Krakowa moga miec trudnosc.

Swietna lokalizacja i bardzo ciekawy uklad apartamentu.

• Ocena dodana: 26 listopada 2018

9,2
    Ładnie oraz nowocześnie urządzony apartament, używanie karty...
    • 2 noclegi

Słabo działająca klimaryzacja/ ogrzewanie, brak samoopadającej deski w toalecie, papier powieszony w złą stronę! (o zgrozo ;), sztuczna biblioteczka w pokoju zamiast prawdziwej- aż do takich dupereli musiałem się przyczepić ;)

Ładnie oraz nowocześnie urządzony apartament, używanie karty magnetycznej jako klucza do wszystkich drzwi, naprawdę wygodne łóżka,

• Ocena dodana: 25 października 2018

Przyjemny apartament idealnie zlokalizowany
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo ladny, czysty apartament, podstawowe wyposażenie kuchenne, w łazience mała pralka. Lokalizacja idealna - 10 min spacerkiem od rynku, Wawelu. Dosłownie na przeciwko pierogarnia, również niedaleko sklepy spożywcze. Blisko komunikacja miejska. Z czystym sumieniem polecam ten obiekt

• Ocena dodana: 6 października 2018

Super lokalizacja
    • 6 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

W apartamencie z dwoma sypialniami jest pralka, ale nie ma suszarki do prania. Drobiazg, ale na minus. Fajnie jakby była mała zmywarka i piekarnik. Przy pobycie tygodniowym takie sprzęty się przydają.

Super lokalizacja, blisko rynku, sklepy w pobliżu, idealne miejsce na weekend w Krakowie. Łóżko wygodne, gustownie urządzone wnętrze.

• Ocena dodana: 17 września 2018

Rewelacja!
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Piękne, czyste, komfortowe apartamenty! Do starówki 5 minutek pieszo. Idealna lokalizacja. Możliwość zaparkowania auta w parkingu podziemnym za dodatkową opłatą oraz śniadania w formie bufetu. Śniadanie bardzo smaczne. Na pewno wrócimy tam nie raz ! :)

• Ocena dodana: 6 września 2018

9,6
    Bardzo blisko do centrum miasta.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo blisko do centrum miasta. Szybka i sprawne zameldowanie. Butelka wina na powitanie, oczywiście można sobie kupić samemu, ale to miły gest. Ogólnie bardzo zadowolony i pewnie wrócę!!!

• Ocena dodana: 3 września 2018

5,8
    ....byliśmy niezadowoleni
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Problem z prądem.Sauna nie działała ...korki wysadzalo. Problem z drzwiami głównymi od apartamentu zamykały się bez problemu ,ale z otwarciem ogromny problem ,kończyło się za każdym razem telefonem do recepcji ..... Zero rekompensaty za te nieudogodnienia....

• Ocena dodana: 20 sierpnia 2018

Komfortowy apartament o standardzie przewyższającym większość hoteli.
    • Ze zwierzęciem
    • 1 nocleg

Jedyny minus to dość ciasna przestrzeń, pomimo tego iż we dwójkę byliśmy zakwaterowani w apartamencie 3-osobowym.

Apartament był bardzo czysty, świetnie wyposażony i dobrze zlokalizowany. Bogate śniadanie w formie bufetu, wszystko świeże i smaczne. Bardzo miła i pomocna obsługa.

• Ocena dodana: 20 sierpnia 2018

9,2
    Apartament super duże wygodne łóżko, mała funkcjonalna...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Mało miejsca w pokoju gdy ma się dodatkowo łóżeczko dla dziecka. Tak poza tym wszystko super.

Apartament super duże wygodne łóżko, mała funkcjonalna kuchnia wyposażona w sprzęt, łazienka czysta zadbana wyposażona w pralkę i przede wszystkim duzy taras.Tak polecam gorąco.

• Ocena dodana: 29 czerwca 2018

Bardzo miła obsługa, wygodne łóżko, wszystko perfekcyjnie...
    • 1 nocleg

Bardzo miła obsługa, wygodne łóżko, wszystko perfekcyjnie przygotowane na nasz przyjazd, znakomita lokalizacja. Chętnie ponownie skorzystamy z Apatamentów Parkside Kraków.

• Ocena dodana: 15 czerwca 2018

OK.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Sala śniadaniowa jest zbyt mała. Gdy 2 małe grupy jedzą, wszystko jest OK, ale gdy wchodzi więcej osób robi się chaosik.

Szybki internet. Winda. Ładny wystrój.

• Ocena dodana: 13 czerwca 2018

8,8
    Bardzo miła i profesjonalna obsługa.
    • 3 noclegi

Uwaga "na nie" nie dotyczy obiektu, tylko dojazdu do niego samochodem. Dla nieznających Krakowa dojazd jest dość trudny.

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Apartament spełnił oczekiwania. Na pewno, podczas pobytu w Krakowie, bardzo chętnie skorzystam ponownie z tego obiektu.

• Ocena dodana: 11 czerwca 2018

5,4
    Śniadania, które powinny byc zapewnione na poziomie do godz...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Śniadania, które powinny byc zapewnione na poziomie do godz 10 a o godz.9 nie było z czego wybierać...mimo wszystko tak nie powinno być,a tym bardziej kiedy zapłacimy za apartament ponad 1000-złotych za noc:/

• Ocena dodana: 3 maja 2018

Było cudnie...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Luksusowy apartament w cichej i spokojnej okolicy, podziemny parking, blisko rynku, dość blisko Wawelu, butelka wina na powitanie, bardzo czysto, przepyszne śniadanie, nic dodać nic ująć!POLECAM!!!

• Ocena dodana: 30 kwietnia 2018

Wygodne łóżko, bardzo szeroki wybór kanałów w tv, powitalne...
    • 1 nocleg

Wygodne łóżko, bardzo szeroki wybór kanałów w tv, powitalne wino, przemiła obsługa, mydło o ładnym, łagodnym zapachu, znakomita lokalizacja. Jest to obiekt, do którego chętnie wracam.

• Ocena dodana: 26 kwietnia 2018

8,3
    Był to drugi pobyt w Apartamentach.
    • 2 noclegi

Mam tylko zastrzeżenia, co do czystości a w szczególności w łazience. Wyglądała ona tak, jakby po poprzednich gościach były wymienione tylko ręczniki. Podłoga i sanitariaty nosiły ślady niedawnej obecności innych gości..

Był to drugi pobyt w Apartamentach. Wrażenie ogólne jest bardzo dobre. Lokalizacja idealna. Obsługa bardzo miła i pomocna.

• Ocena dodana: 19 lutego 2018

Przytulnie w zimowym Krakowie
    • 7 noclegów

Idealna lokalizacja i choć obiekt położony jest przy ulicy, trzeba było przejść przez malutki zielony dziedziniec - i wtedy nie było słychać nic. Można bezpłatnie zamówić sprzątanie i wymianę ręczników.

Będziemy wracali
    • 2 noclegi

Pani (gość) w chodakach za ścianą przygotowująca się do maratonu na drewnianym parkiecie... stuk stuk stuk stuk stuk stuk stuk stuk...

Jak zwykle ukłony p. Igorowi i całej reszcie personelu za wielką życzliwość. Niemalże ścisłe centrum. Parking w podziemiu. Wygodny apartament z aneksem kuchennym. Wino na powitanie. Wymieniać można by długo. Wracamy więc chyba to również świadczy że nam się tam podoba.

• Ocena dodana: 12 lutego 2018

9,2
    Świetne apartamenty w świetnym miejscu.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Mimo wyłączenia grzejników, wietrzenia i klimatyzacji nastawionej na auto i chłodzenie było porostu ciepło. Byłem w lutym a temperatura mimo tych działań była lekko za wysoka. Kiepskie zdjęcia na booking- wygląda jak mieszkanie i to średnie a nie mega apartament. Budowa niedaleko niektórym może przeszkodzić ale osobiście prawie nic nie słyszałem i przy szynie telewizory czy muzyki nie było problemów.

Lokalizacja- do rynku 4 minuty pieszo, do większości dobrych restauracji max 12 minut pieszo. Apartament jest świetnie wyposażony, bardzo ładny, wygodny oraz przytulny. Przebywanie w nim to była czysta przyjemność. Obsługa bardzo uprzejma i pomocna, profesjonalizm na każdym kroku.

• Ocena dodana: 29 stycznia 2018

Bardzo udany !;)
    • 1 nocleg

Kilka żarówek przepalonych i niewymienionych, w rączce od prysznica brakowało śruby. Ogólnie ok, choć brakowało wizyty konserwatora, który rozwiązałby te drobiazgi co podniosłoby jakość oceny i odbiór jako całość.

Łóżko, pokój - wszystko świetnie. Aneks kuchenny bardzo fajny i dobrze wyposażony. Dodatkowo poprosiliśmy o łóżeczko dla dziecka - nie było problemu, wszystko czekało przygotowane. Ręczniki, pościel, czysta i schludna. Doskonała lokalizacja, zaraz obok rynku. świetna baza wypadowa. Polecam

• Ocena dodana: 22 stycznia 2018

Pierwszy raz w Krakowie ale nie ostatni
    • 3 noclegi

To tylko pierwsze wrażenie trudno było znaleźć brak reklamy napisu nad drzwiami że to Parkside a nie bank

Kalendarz na 100 lecie odzyskania niepodległości , który zawieszony był w apartamencie - mogłem go kupić i jest naszą najlepszą pamiątką z Krakowa. Blisko wszędzie czyli na stare miasto i Wawel A jeszcze torba na zakupy, która wisiała w apartamencie a której podobnej nawet nie udało mi się kupić w Sukiennicach - dostałem gratis. Dobre syte śniadanie. Jak na centrum - cicho nocą

• Ocena dodana: 20 stycznia 2018

Ferie w Krakowie
    • Rodzina ze starszymi dziećmi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Przeszkadzał nam okropny hałas z budowy obok,który budził nas już o 7 ,00.Przyznam również,że byłam trochę rozczarowana faktem,że nie miałam dostępu do sauny i jacuzzi,którymi tak się chwali Parkside na zdjęciach.Okazało się,że takie wygody posiadają apartamenty za ok.1000zł za dobę!

Super w pełni wyposażony aneks kuchenny(lampki do wina,korkociąg,biała porcelana itd),sprawnie działająca telewizja,pralka,wygodne łóżka,przemiła obsługa!Bardzo blisko do starówki!!!!

• Ocena dodana: 1 stycznia 2018

9,6
    Drugi pobyt w tym obiekcie, trzymają poziom.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Remont sąsiedniej kamienicy. Odgłosy pracy od rana. Otwieranie najwyższej szafki w kuchni zakończyło się jej upadkiem.

Śliczne pokoje. Super lokalizacja. Świetny parking podziemny w dobrej cenie. Fajne udogodnienia w pokoju pralka, mikrofalówka, żelazko, suszarka, piekarnik itp. Bardzo wygodne łóżko. Profesjonalna i pomocna obsługa.

• Ocena dodana: 14 grudnia 2017

• 3 noclegi

Polecam wszystkim, super lokalizacja, miła obsługa pomocna w każdej sytuacji, czysto schludnie. Parking podziemny, niczego więcej nie potrzeba . Zdecydowanie polecam.

• Ocena dodana: 23 listopada 2017

6,7
    Bardzo miły personel, na powitanie butelka wina i płócienna...
    • 1 nocleg

Brak całodobowej recepcji to duży minus. Pokój trochę za mały, trudno się w nim swobodnie poruszać.

Bardzo miły personel, na powitanie butelka wina i płócienna torba na zakupy. Dobrze wyposażona kuchnia.

Pobyt: Listopad 2017

• Ocena dodana: 20 listopada 2017

Będziemy wracali.
    • 2 noclegi

Trochę mało miejsca w stołówce, która pełni jednocześnie funkcję biura gdzie się meldujemy i płacimy. Niezbyt to komfortowe.

Przede wszystkim doskonałe położenie. Niemalże w samym centrum. Do Rynku jakieś 500 m. A jednak na uboczu i w zaciszu :-) Dodatkową zaletą jest miejsce parkingowe w podziemnym garażu. Pokoje o wysokim standardzie. W pokoju i w łazience bardzo ciepło. Obsługa jak zwykle niezwykle uprzejma i użyteczna. Usługi na wysokim poziomie.

Pobyt: Listopad 2017

• Ocena dodana: 23 października 2017

9,2
    Fajny pobyt w apartamencie dla rodzin
    • 2 noclegi

Trochę było słychać sąsiadów.

Świetna lokalizacja. Blisko Starówki, a jednocześnie spokojniej. Bardzo dobra kolacja w polecanej przez personel "Rzeźni" - i 10 proc. upustu. Bardzo ładny apartament - salon i 2 sypialnie. Dla rodziny - super!

• Ocena dodana: 23 października 2017

Piekny luksus i odpoczynek !!
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Niesamowite wrażenia, piękne apartamenty , swietne miensce do relaksu jak i do zwiedzania, lokalizacja jest rownie swietna lecz relaks jaki sie tu odczuwa jest nie ziemski i nie jest do porownania z zadnym innym miejscem, gorąco polecam ;)

• Ocena dodana: 9 października 2017

Super miejsce, byliśmy drugi raz.

brak szafki na buty

Świetna lokalizacja, cisza - brak hałasu ulicznego, nowoczesne wnętrze z fajnym oświetleniem, czystość. Idealne miejsce do wypadów na rynek.

• Ocena dodana: 1 października 2017

Polecam.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Aneks kuchenny jest bardzo mały i niewygodny do dłuższego użytkowania. Bardzo mało miejsca w apartamencie, żeby odłożyć rzeczy, my trzymaliśmy na parapecie, bo nie było gdzie.

Bardzo fajne miejsce, wszędzie blisko, rewelacyjne jacuzzi. Na zewnątrz trwają prace budowlane, akurat z naszego apartamentu było słychać tylko trochę, z tym, że byliśmy w deszczową pogodę, więc nie otwieraliśmy okien. Na duży plus wygodny parking podziemny. Płatny 45 zł, ale zdecydowanie warto zapłacić. Wygodne łóżko. Nasz pobyt w tym miejscu oceniamy bardzo pozytywnie.

• Ocena dodana: 25 września 2017

Magiczne miejsce!
    • 1 nocleg

Absolutnie polecam to miejsce. Apartament genialny, czysty, wygodny- najkrócej mówiąc miejsce wprost idealne!!! Doskonała obsługa, rewelacyjna lokalizacja. Było to najlepsze miejsce na spędzenie uroczego weekedu w Krakowie. Polecam serdecznie.

• Ocena dodana: 19 września 2017

Przepiękny apartament z namiastką kominka i akwarium w...
    • Apartament z 1 sypialnią z widokiem na ogród
    • 2 noclegi

Przepiękny apartament z namiastką kominka i akwarium w łazience :). Eleganckie wyposażenie i wszelki sprzęt. Mozna odpocząć na balkoniku, wypić kawkę. Bardzo dobra lokalizacja , wszędzie blisko.Miła obsługa.

• Ocena dodana: 24 sierpnia 2017

Przemiły krakowski citybreak
    • 8 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Nie było takich kwestii poza trwającym remontem sąsiedniego budynku.

Bliskość do Rynku i Dworca. Cisza i spokój w nocy od zgiełku Rynku. Znakomita lokalizacja przy Kopernika i Mikołajskiej.

Pobyt: Sierpień 2017

• Ocena dodana: 20 lipca 2017

Halas z placu budowy
    • 6 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Powinnysmy otrzymac informacje przed przyjazdem ze w sasiedztwie sa prace budowlane i halas. I codzienna pobudka o 7.00 Uwazam ze brak inf byl nieuczciwy ze strony wlasciciela.

Pobyt: Lipiec 2017

• Ocena dodana: 18 czerwca 2017

Miła obsługa, dobra lokalizacja, bardzo wygodne łóżko, dużo...
    • 1 nocleg

Warto byłoby powiadamiać gości, że rozmowy prowadzone w nocy lub nad ranem na świeżym powietrzu - czy to na balkonach czy na podwórku - są niestety dość uciążliwe dla sąsiadów.

Miła obsługa, dobra lokalizacja, bardzo wygodne łóżko, dużo miejsca pod prysznicem, wino na powitanie, torba jako prezent, wyposażenie kuchni. Jesteśmy bardzo zadowoleni i już zarezerwowaliśmy nocleg na przyszłoroczny wypad do Krakowa.

• Ocena dodana: 15 czerwca 2017

Pewne miejsce w Krakowie
    • 1 nocleg

Sąsiedni budynek jest całkowicie przebudowywany i o 7 rano rusza budowa, ale o to akurat trudno się czepiać. Ponieważ wstaję wcześnie, mnie to nie przeszkadzało, ale dla lubiących pospać będzie na pewno uciążliwe.

Bardzo dobra obsługa, znakomita lokalizacja, zadbany i wygodny apartament.

• Ocena dodana: 14 czerwca 2017

Super.Jezeli bede sie wybierac do Krakowa to do Pakside
    • 5 noclegów

Jedynie w apartamentach moglobyc jedno do dodania -bided

Apartament byl super .Lozko niespotykanie wygodne(b dobry materac)Bardzo dobra lokalizacja.Wyposazenie bardzo dobre.Najwyzsza ocene dostaje ode mnie personel recepcji Pan przystojny i Pani Ania oraz Security.Bardzo bardzo wszyscy mili i super szybka i przyjemna obsluga.Mojemu gosciowi z Wielkiej Brytanii tez sie bardzo podobalo.Mysle ze mial dobre wrazenia z Krakowa.

• Ocena dodana: 10 kwietnia 2017

Pelen pozytywnych wrazen pobyt w Krakowie!
    • 3 noclegi

Dodatkowe spanie /rokladana kanapa, bardzo niewygodna, twarda, nierowna do spania tylko na przescieradle, powinna miec cienki materac przynajmniej 5 cm aby wyrownac poziomy nierownosci kanapy rozkladanej.

Sniadanie bylo wysmienite i osbsluga przy snadaniu wspaniala. Lozko w sypialni bardzo wygodne i modne, wyposazenie pokoju wysmienite. Obsluga Apartamentow bardzo mila, pomocna i dostepna w kazdym momecie. Bardzo polecam to miejsce zamieszkania.

Pobyt: Kwiecień 2017

• Ocena dodana: 13 marca 2017

Apartament duży , wyjście na mały ogródek - stolik i...
    • Apartament z 1 sypialnią z widokiem na ogród
    • 2 noclegi

Apartament duży , wyjście na mały ogródek - stolik i krzesełka , fajny prysznic , aneks kuchenny , wygodne łóżko w kształcie koła . Obsługa bardzo miła i bardzo elastyczna - z niczym nie ma problemu !!

Pobyt: Marzec 2017

• Ocena dodana: 10 marca 2017

Bardzo dobra lokalizacja, w przypadku podrozujacych...
    • 4 noclegi

Bardzo dobra lokalizacja, w przypadku podrozujacych pociagiem dojscie pieszo z dworca zajmuje ok 3-5 minut (z walizka). Lokalizacja przy samej starowce. Przestronne pokoje, cisza i spokoj, wnetrze czyste i przyjemne. POLECAM.

Pobyt: Luty 2017

• Ocena dodana: 6 marca 2017

7,1
    Szybka reakcja na nasze uwagi pani opiekującej się...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Po przyjeżdzie zastaliśmy brudne podłogi, uszkodzony tv - sprzątanie i naprawa tv po naszej prośbie

Szybka reakcja na nasze uwagi pani opiekującej się apartamentami

Pobyt: Marzec 2017

• Ocena dodana: 31 stycznia 2017

9,6
    Standardowo na najwyższym poziomie :)
    • 5 noclegów

Strasznie wysokie łóżka, że aż mi się nie podobały. Dość ubogi wybór stacji tv. Jedynie podstawowy.

Obsługa na najwyższym poziomie. Ponownie brawa dla p. Igora. Za troskę i zaangażowanie.

Pobyt: Styczeń 2017

• Ocena dodana: 11 grudnia 2018

5,4
    Zdjęcia nie odzwierciedlają stanu faktycznego.
    • 1 nocleg

Zdjęcia nie odzwierciedlają stanu faktycznego.

• Ocena dodana: 8 grudnia 2018

Było miło

Wszystko

Wszystko

• Ocena dodana: 21 listopada 2018

było bardzo profesjonalnie od obsługi do samego wypoczynku.
    • 1 nocleg

było bardzo profesjonalnie od obsługi do samego wypoczynku.

• Ocena dodana: 18 listopada 2018

Dobra alternatywa dla hotelu
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo głośna impreza nad naszym pokojem do 3 rano, zakończona wizytą policji.

Dobra lokalizacja , dobre śniadanie.

• Ocena dodana: 14 listopada 2018

Super lokalizacja.
    • 1 nocleg

Mało stolików w pomieszczeniu gdzie serwowane jest śniadanie.

Super lokalizacja. Parking pod budynkiem.

• Ocena dodana: 13 listopada 2018

Płatny parking

Płatny parking

• Ocena dodana: 1 listopada 2018

miejsce wyjątkowe. lokalizacja super.

nic:)

bardzo miła obsługa - Pani z recepcji najlepsza:). super pomysł z wysyłaniem kartek.

• Ocena dodana: 27 października 2018

Pplecam gorąco.

Pplecam gorąco. Wszystko na plus. I najważniejsze, jest garaż

• Ocena dodana: 4 października 2018

7,5
    Dobry.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wąskie łóżka, budowa na podwórku.

Lokalizacja, personel.Wąskie

• Ocena dodana: 27 września 2018

Wzorowo!

Wzorowo!!!

• Ocena dodana: 26 września 2018

Super miła Pani w recepcji.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Super miła Pani w recepcji. Piękny czysty apartament.

• Ocena dodana: 23 września 2018

8,8
    Interesujące wnętrza w samym centrum Krakowa
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wcześnie kończy się doba hotelowa

Styl, komfort, lokalizacja, miła i pomocna obsluga: - mogłem zostać godzinę dłużej, - mogłem przechować bagaż

• Ocena dodana: 13 września 2018

Jestem już drugi raz i na pewno skorzystam za każdym razem gdy będę w Krakowie
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Dla mnie wszystko było kompletne i znowu się powtórzę, ale poczęstunek butelką wina to bardzo miły gest.

• Ocena dodana: 11 września 2018

7,9
    Najbardziej nie podoba mi się pośrednik firma booking ...
    • 2 noclegi

Najbardziej nie podoba mi się pośrednik firma booking która nie szanuje swoich stałych klijentów. Dramat!

• Ocena dodana: 27 sierpnia 2018

Mile zaskoczeni
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Kochani było naprawdę super !!! Polecam i wracam już nie długo dzięki i do zobaczenia

• Ocena dodana: 26 sierpnia 2018

6,7
    Dobra lokalizacja, blisko Starego Rynku.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Apartament, w którym byliśmy zakwaterowani miał sypialnie bez okien.

Dobra lokalizacja, blisko Starego Rynku. Czysto, miły personel.

• Ocena dodana: 21 sierpnia 2018

Swieta lokalizacja,fantastyczny personel, mieszkanie z...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Swieta lokalizacja,fantastyczny personel, mieszkanie z pieknym ogrodkiem. Scisle centrum i ciaza i spokoj. Polecam

• Ocena dodana: 9 sierpnia 2018

9,6
    Minusem był nie zamontowany dobrze kominek w ściankę,...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Minusem był nie zamontowany dobrze kominek w ściankę, wypadał. Trzeba było uważać by dziecko nie podeszło pod niego i go nie dotknęło bo by wypadł.

• Ocena dodana: 25 czerwca 2018

Nie działająca tv kablowa

Nie działająca tv kablowa

• Ocena dodana: 20 czerwca 2018

Apartament jest po prostu cudowny!
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Apartament jest po prostu cudowny! W jacuzzi można przesiedzieć całą noc. Znakomita lokalizacja i wystrój.

• Ocena dodana: 12 czerwca 2018

Idealnie królewski pobyt w pobliżu rynku :)
    • 1 nocleg

Nie mam do czego się doczepić. Wszystko było idealne :)

Bliska lokalizacja od Krakowskiego Rynku, miły personel, czyste i zadbane pokoje

• Ocena dodana: 16 kwietnia 2018

Elegancki apartament
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Komfort, dobre podejście do gości, lepiej niż w opisie. + za wiono w prezencie.

• Ocena dodana: 10 kwietnia 2018

Jacuzzi

Jacuzzi

• Ocena dodana: 8 kwietnia 2018

9,2
    Bardzo przyjemne miejsce,dobrze usytuowane, idealnie...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo przyjemne miejsce,dobrze usytuowane, idealnie wyposażone,smaczne śniadania,...odpoczynek i relaks gwarantowane... Z pewnością wrócimy ...

• Ocena dodana: 29 marca 2018

Bardzo wygodne łóżko jak i fajny rozkład całego apartamentu
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Niestety za ścianą mieliśmy budowe, nie można było otworzyć okna ani spać po godzinie 7

Bardzo wygodne łóżko jak i fajny rozkład całego apartamentu

• Ocena dodana: 16 lutego 2018

Budowa zaraz obok 😞

Budowa zaraz obok 😞

7,1
    Hałas od rana do popołudniowej,jak bym mieszkał na budowie.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Hałas od rana do popołudniowej,jak bym mieszkał na budowie.

Jestem zadowolony

Trochę wiało od okien

Super

• Ocena dodana: 21 stycznia 2018

7,9
    Jacuzzi i sauna do wyłącznego prywatnego użytku oraz...
    • Apartament typu Luxury z sauną i wanną z hydromasażem
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Zbyt malutkie pokoje jak na poziom luxury i cenę apartamentu

Jacuzzi i sauna do wyłącznego prywatnego użytku oraz lokalizacja znakomita

• Ocena dodana: 23 grudnia 2017

Swietna mila obsluga a apartamenty swietnego poziomu

Swietna mila obsluga a apartamenty swietnego poziomu

• Ocena dodana: 5 grudnia 2017

Polecam każdemu apartamenty Parkside.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Hałasy z budowy w ciągu dnia.

Funkcjonalność pokoju, wygodne łóżko i fotele, piękna łazienka, sztuczny kominek nadający klimat.

Wyświetlono 1 – 75

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!
Przeglądaj galerię zdjęć obiektu Apartamenty Parkside Kraków zrobionych przez Gości

Goście ocenili również te obiekty: