1. Strona główna z opiniami o hotelach
  4. Kraków – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  5. Opinie o obiekcie Parkside Apartments Old Town

Parkside Apartments Old Town – opinie

ul. Kopernika 8, Stare Miasto, 31-034 Kraków, Polska

Nr 352 z 1 936 obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Kraków

Ocena

• Stosunek jakości do ceny

8,9

• Bezpłatne WiFi

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

Wyświetlono 1 – 75

• Ocena dodana: 15 kwietnia 2019

Apartament wyposażony w pełni, pralka, aneks kuchenny,...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Apartament wyposażony w pełni, pralka, aneks kuchenny, strefa wypoczynku, bardzo wygodne łóżko, balkon, dobre oświetlenie. Do tego smaczne śniadanko, podziemny garaż, bardzo miła obsługa, idealna lokalizacja... Jak dla mnie 10/10 😀. Pozdrawiam i polecam.

Pobyt: Kwiecień 2019

• Ocena dodana: 24 marca 2019

9,6
    Lokalizacja była wyjątkowo korzystna.
    • 1 nocleg

Zabrakło szafeczki na ubrania. W czteroosobowym pokoju z dwójką dzieci przydałaby się. Nie było wieszaka na kurtki przy wyjściu. Zabrakło gąbki do zmywania naczyń. Ale są to tak niewielkie niedociągnięcia, że właściwie niezauważalne.

Lokalizacja była wyjątkowo korzystna. Pokój wyjątkowo komfortowy, czyściutko. Łóżka bardzo wygodne. Wszystkie sprzęty sprawne w nienagannym stanie. Jednorazowe klapki i szlafroki w pokojach. Duży zapas papieru toaletowego. Wydaje się, że rzeczy o których piszę są prozaiczne i właściwie można je spotkać w każdym hotelu/apartamencie. Jednak ten apartament wyróżniał się właśnie w tych szczególikach. Szlafroki wyjątkowo mięsiste, grube, cieplutkie. Klapki również nie były z flizeliny (co nam się już zdarzało w niektorych hotelach). Na przywitanie butelka wina i to bardzo dobrego wina. Obiekt ten oferował również usługę bezpłatnej wysyłki kartki pocztowej. Bardzo miła niespodzianka. Polecam.

• Ocena dodana: 11 marca 2019

Bardzo pomocna obsługa.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brakowało mi właściwie tylko kawiarki/małego ekspresu.

Bardzo pomocna obsługa. Lokalizacja blisko Rynku. Dobre miejsce dla rodziny z dziećmi (oddzielne łóżka dla dzieci).

• Ocena dodana: 14 lutego 2019

Bardzo udany pobyt w apartamencie, na pewno tam wrócę, gorąco polecam!
    • 1 nocleg

Wszystko było na najwyższym poziomie

Profesjonalne podejście do klienta. Przyjechaliśmy przed godz 14.00 udostępniono nam garaż i apartament. Apartament ciepły,czyściutki, słoneczny, bardzo wygodne materace do spania. Miły gest na powitanie: butelka dobrego wina, zestaw kawy i herbaty.Bardzo dobrze wyposażony. Super położenie!! wszędzie blisko...Panie w recepcji z uśmiechem udzielają informacji, służą pomocą. Ważnym atutem jest podziemny parking!

• Ocena dodana: 3 stycznia 2019

Wrócę.
    • 1 nocleg

Kompaktowy, przyjemny apartament. Bardzo czysto. Łazienka ładna, łóżko wygodne. Telewizja OK. Obsługa bardzo miła. Parking podziemny był super udogodnieniem.

• Ocena dodana: 30 grudnia 2018

Super lokalizacja.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Srednio co godzine cos buczalo. Internet nie zawsze dzialal

Super lokalizacja. Dobre sniadanie. Ciekawe wykonczenie mieszkan. Kawa, herbata plus wino na powitanie

• Ocena dodana: 23 grudnia 2018

Bardzo fajne miejsce w Krakowie
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Moze warto nieco polepszyc standard sniadania i poprawic informacje/komunikacje na temat dojazdu i parkingu - osoby z poza Krakowa moga miec trudnosc.

Swietna lokalizacja i bardzo ciekawy uklad apartamentu.

• Ocena dodana: 26 listopada 2018

9,2
    Ładnie oraz nowocześnie urządzony apartament, używanie karty...
    • 2 noclegi

Słabo działająca klimaryzacja/ ogrzewanie, brak samoopadającej deski w toalecie, papier powieszony w złą stronę! (o zgrozo ;), sztuczna biblioteczka w pokoju zamiast prawdziwej- aż do takich dupereli musiałem się przyczepić ;)

Ładnie oraz nowocześnie urządzony apartament, używanie karty magnetycznej jako klucza do wszystkich drzwi, naprawdę wygodne łóżka,

• Ocena dodana: 25 października 2018

Przyjemny apartament idealnie zlokalizowany
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo ladny, czysty apartament, podstawowe wyposażenie kuchenne, w łazience mała pralka. Lokalizacja idealna - 10 min spacerkiem od rynku, Wawelu. Dosłownie na przeciwko pierogarnia, również niedaleko sklepy spożywcze. Blisko komunikacja miejska. Z czystym sumieniem polecam ten obiekt

• Ocena dodana: 6 października 2018

Super lokalizacja
    • 6 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

W apartamencie z dwoma sypialniami jest pralka, ale nie ma suszarki do prania. Drobiazg, ale na minus. Fajnie jakby była mała zmywarka i piekarnik. Przy pobycie tygodniowym takie sprzęty się przydają.

Super lokalizacja, blisko rynku, sklepy w pobliżu, idealne miejsce na weekend w Krakowie. Łóżko wygodne, gustownie urządzone wnętrze.

• Ocena dodana: 17 września 2018

Rewelacja!
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Piękne, czyste, komfortowe apartamenty! Do starówki 5 minutek pieszo. Idealna lokalizacja. Możliwość zaparkowania auta w parkingu podziemnym za dodatkową opłatą oraz śniadania w formie bufetu. Śniadanie bardzo smaczne. Na pewno wrócimy tam nie raz ! :)

• Ocena dodana: 6 września 2018

9,6
    Bardzo blisko do centrum miasta.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo blisko do centrum miasta. Szybka i sprawne zameldowanie. Butelka wina na powitanie, oczywiście można sobie kupić samemu, ale to miły gest. Ogólnie bardzo zadowolony i pewnie wrócę!!!

• Ocena dodana: 3 września 2018

5,8
    ....byliśmy niezadowoleni
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Problem z prądem.Sauna nie działała ...korki wysadzalo. Problem z drzwiami głównymi od apartamentu zamykały się bez problemu ,ale z otwarciem ogromny problem ,kończyło się za każdym razem telefonem do recepcji ..... Zero rekompensaty za te nieudogodnienia....

• Ocena dodana: 20 sierpnia 2018

Komfortowy apartament o standardzie przewyższającym większość hoteli.
    • Ze zwierzęciem
    • 1 nocleg

Jedyny minus to dość ciasna przestrzeń, pomimo tego iż we dwójkę byliśmy zakwaterowani w apartamencie 3-osobowym.

Apartament był bardzo czysty, świetnie wyposażony i dobrze zlokalizowany. Bogate śniadanie w formie bufetu, wszystko świeże i smaczne. Bardzo miła i pomocna obsługa.

• Ocena dodana: 20 sierpnia 2018

9,2
    Apartament super duże wygodne łóżko, mała funkcjonalna...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Mało miejsca w pokoju gdy ma się dodatkowo łóżeczko dla dziecka. Tak poza tym wszystko super.

Apartament super duże wygodne łóżko, mała funkcjonalna kuchnia wyposażona w sprzęt, łazienka czysta zadbana wyposażona w pralkę i przede wszystkim duzy taras.Tak polecam gorąco.

• Ocena dodana: 29 czerwca 2018

Bardzo miła obsługa, wygodne łóżko, wszystko perfekcyjnie...
    • 1 nocleg

Bardzo miła obsługa, wygodne łóżko, wszystko perfekcyjnie przygotowane na nasz przyjazd, znakomita lokalizacja. Chętnie ponownie skorzystamy z Apatamentów Parkside Kraków.

• Ocena dodana: 15 czerwca 2018

OK.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Sala śniadaniowa jest zbyt mała. Gdy 2 małe grupy jedzą, wszystko jest OK, ale gdy wchodzi więcej osób robi się chaosik.

Szybki internet. Winda. Ładny wystrój.

• Ocena dodana: 13 czerwca 2018

8,8
    Bardzo miła i profesjonalna obsługa.
    • 3 noclegi

Uwaga "na nie" nie dotyczy obiektu, tylko dojazdu do niego samochodem. Dla nieznających Krakowa dojazd jest dość trudny.

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Apartament spełnił oczekiwania. Na pewno, podczas pobytu w Krakowie, bardzo chętnie skorzystam ponownie z tego obiektu.

• Ocena dodana: 11 czerwca 2018

5,4
    Śniadania, które powinny byc zapewnione na poziomie do godz...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Śniadania, które powinny byc zapewnione na poziomie do godz 10 a o godz.9 nie było z czego wybierać...mimo wszystko tak nie powinno być,a tym bardziej kiedy zapłacimy za apartament ponad 1000-złotych za noc:/

• Ocena dodana: 3 maja 2018

Było cudnie...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Luksusowy apartament w cichej i spokojnej okolicy, podziemny parking, blisko rynku, dość blisko Wawelu, butelka wina na powitanie, bardzo czysto, przepyszne śniadanie, nic dodać nic ująć!POLECAM!!!

• Ocena dodana: 30 kwietnia 2018

Wygodne łóżko, bardzo szeroki wybór kanałów w tv, powitalne...
    • 1 nocleg

Wygodne łóżko, bardzo szeroki wybór kanałów w tv, powitalne wino, przemiła obsługa, mydło o ładnym, łagodnym zapachu, znakomita lokalizacja. Jest to obiekt, do którego chętnie wracam.

• Ocena dodana: 26 kwietnia 2018

8,3
    Był to drugi pobyt w Apartamentach.
    • 2 noclegi

Mam tylko zastrzeżenia, co do czystości a w szczególności w łazience. Wyglądała ona tak, jakby po poprzednich gościach były wymienione tylko ręczniki. Podłoga i sanitariaty nosiły ślady niedawnej obecności innych gości..

Był to drugi pobyt w Apartamentach. Wrażenie ogólne jest bardzo dobre. Lokalizacja idealna. Obsługa bardzo miła i pomocna.

• Ocena dodana: 19 lutego 2018

Przytulnie w zimowym Krakowie
    • 7 noclegów

Idealna lokalizacja i choć obiekt położony jest przy ulicy, trzeba było przejść przez malutki zielony dziedziniec - i wtedy nie było słychać nic. Można bezpłatnie zamówić sprzątanie i wymianę ręczników.

• Ocena dodana: 13 lutego 2018

Będziemy wracali
    • 2 noclegi

Pani (gość) w chodakach za ścianą przygotowująca się do maratonu na drewnianym parkiecie... stuk stuk stuk stuk stuk stuk stuk stuk...

Jak zwykle ukłony p. Igorowi i całej reszcie personelu za wielką życzliwość. Niemalże ścisłe centrum. Parking w podziemiu. Wygodny apartament z aneksem kuchennym. Wino na powitanie. Wymieniać można by długo. Wracamy więc chyba to również świadczy że nam się tam podoba.

• Ocena dodana: 12 lutego 2018

9,2
    Świetne apartamenty w świetnym miejscu.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Mimo wyłączenia grzejników, wietrzenia i klimatyzacji nastawionej na auto i chłodzenie było porostu ciepło. Byłem w lutym a temperatura mimo tych działań była lekko za wysoka. Kiepskie zdjęcia na booking- wygląda jak mieszkanie i to średnie a nie mega apartament. Budowa niedaleko niektórym może przeszkodzić ale osobiście prawie nic nie słyszałem i przy szynie telewizory czy muzyki nie było problemów.

Lokalizacja- do rynku 4 minuty pieszo, do większości dobrych restauracji max 12 minut pieszo. Apartament jest świetnie wyposażony, bardzo ładny, wygodny oraz przytulny. Przebywanie w nim to była czysta przyjemność. Obsługa bardzo uprzejma i pomocna, profesjonalizm na każdym kroku.

• Ocena dodana: 29 stycznia 2018

Bardzo udany !;)
    • 1 nocleg

Kilka żarówek przepalonych i niewymienionych, w rączce od prysznica brakowało śruby. Ogólnie ok, choć brakowało wizyty konserwatora, który rozwiązałby te drobiazgi co podniosłoby jakość oceny i odbiór jako całość.

Łóżko, pokój - wszystko świetnie. Aneks kuchenny bardzo fajny i dobrze wyposażony. Dodatkowo poprosiliśmy o łóżeczko dla dziecka - nie było problemu, wszystko czekało przygotowane. Ręczniki, pościel, czysta i schludna. Doskonała lokalizacja, zaraz obok rynku. świetna baza wypadowa. Polecam

• Ocena dodana: 22 stycznia 2018

Pierwszy raz w Krakowie ale nie ostatni
    • 3 noclegi

To tylko pierwsze wrażenie trudno było znaleźć brak reklamy napisu nad drzwiami że to Parkside a nie bank

Kalendarz na 100 lecie odzyskania niepodległości , który zawieszony był w apartamencie - mogłem go kupić i jest naszą najlepszą pamiątką z Krakowa. Blisko wszędzie czyli na stare miasto i Wawel A jeszcze torba na zakupy, która wisiała w apartamencie a której podobnej nawet nie udało mi się kupić w Sukiennicach - dostałem gratis. Dobre syte śniadanie. Jak na centrum - cicho nocą

• Ocena dodana: 20 stycznia 2018

Ferie w Krakowie
    • Rodzina ze starszymi dziećmi
    • 4 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Przeszkadzał nam okropny hałas z budowy obok,który budził nas już o 7 ,00.Przyznam również,że byłam trochę rozczarowana faktem,że nie miałam dostępu do sauny i jacuzzi,którymi tak się chwali Parkside na zdjęciach.Okazało się,że takie wygody posiadają apartamenty za ok.1000zł za dobę!

Super w pełni wyposażony aneks kuchenny(lampki do wina,korkociąg,biała porcelana itd),sprawnie działająca telewizja,pralka,wygodne łóżka,przemiła obsługa!Bardzo blisko do starówki!!!!

• Ocena dodana: 1 stycznia 2018

9,6
    Drugi pobyt w tym obiekcie, trzymają poziom.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Remont sąsiedniej kamienicy. Odgłosy pracy od rana. Otwieranie najwyższej szafki w kuchni zakończyło się jej upadkiem.

Śliczne pokoje. Super lokalizacja. Świetny parking podziemny w dobrej cenie. Fajne udogodnienia w pokoju pralka, mikrofalówka, żelazko, suszarka, piekarnik itp. Bardzo wygodne łóżko. Profesjonalna i pomocna obsługa.

Pobyt: Grudzień 2017

• Ocena dodana: 14 grudnia 2017

• 3 noclegi

Polecam wszystkim, super lokalizacja, miła obsługa pomocna w każdej sytuacji, czysto schludnie. Parking podziemny, niczego więcej nie potrzeba . Zdecydowanie polecam.

Pobyt: Grudzień 2017

• Ocena dodana: 23 listopada 2017

6,7
    Bardzo miły personel, na powitanie butelka wina i płócienna...
    • 1 nocleg

Brak całodobowej recepcji to duży minus. Pokój trochę za mały, trudno się w nim swobodnie poruszać.

Bardzo miły personel, na powitanie butelka wina i płócienna torba na zakupy. Dobrze wyposażona kuchnia.

Pobyt: Listopad 2017

• Ocena dodana: 20 listopada 2017

Będziemy wracali.
    • 2 noclegi

Trochę mało miejsca w stołówce, która pełni jednocześnie funkcję biura gdzie się meldujemy i płacimy. Niezbyt to komfortowe.

Przede wszystkim doskonałe położenie. Niemalże w samym centrum. Do Rynku jakieś 500 m. A jednak na uboczu i w zaciszu :-) Dodatkową zaletą jest miejsce parkingowe w podziemnym garażu. Pokoje o wysokim standardzie. W pokoju i w łazience bardzo ciepło. Obsługa jak zwykle niezwykle uprzejma i użyteczna. Usługi na wysokim poziomie.

Pobyt: Listopad 2017

• Ocena dodana: 23 października 2017

9,2
    Fajny pobyt w apartamencie dla rodzin
    • 2 noclegi

Trochę było słychać sąsiadów.

Świetna lokalizacja. Blisko Starówki, a jednocześnie spokojniej. Bardzo dobra kolacja w polecanej przez personel "Rzeźni" - i 10 proc. upustu. Bardzo ładny apartament - salon i 2 sypialnie. Dla rodziny - super!

• Ocena dodana: 23 października 2017

Piekny luksus i odpoczynek !!
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Niesamowite wrażenia, piękne apartamenty , swietne miensce do relaksu jak i do zwiedzania, lokalizacja jest rownie swietna lecz relaks jaki sie tu odczuwa jest nie ziemski i nie jest do porownania z zadnym innym miejscem, gorąco polecam ;)

• Ocena dodana: 9 października 2017

Super miejsce, byliśmy drugi raz.

brak szafki na buty

Świetna lokalizacja, cisza - brak hałasu ulicznego, nowoczesne wnętrze z fajnym oświetleniem, czystość. Idealne miejsce do wypadów na rynek.

• Ocena dodana: 1 października 2017

Polecam.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Aneks kuchenny jest bardzo mały i niewygodny do dłuższego użytkowania. Bardzo mało miejsca w apartamencie, żeby odłożyć rzeczy, my trzymaliśmy na parapecie, bo nie było gdzie.

Bardzo fajne miejsce, wszędzie blisko, rewelacyjne jacuzzi. Na zewnątrz trwają prace budowlane, akurat z naszego apartamentu było słychać tylko trochę, z tym, że byliśmy w deszczową pogodę, więc nie otwieraliśmy okien. Na duży plus wygodny parking podziemny. Płatny 45 zł, ale zdecydowanie warto zapłacić. Wygodne łóżko. Nasz pobyt w tym miejscu oceniamy bardzo pozytywnie.

• Ocena dodana: 25 września 2017

Magiczne miejsce!
    • 1 nocleg

Absolutnie polecam to miejsce. Apartament genialny, czysty, wygodny- najkrócej mówiąc miejsce wprost idealne!!! Doskonała obsługa, rewelacyjna lokalizacja. Było to najlepsze miejsce na spędzenie uroczego weekedu w Krakowie. Polecam serdecznie.

• Ocena dodana: 19 września 2017

Przepiękny apartament z namiastką kominka i akwarium w...
    • Apartament z 1 sypialnią z widokiem na ogród
    • 2 noclegi

Przepiękny apartament z namiastką kominka i akwarium w łazience :). Eleganckie wyposażenie i wszelki sprzęt. Mozna odpocząć na balkoniku, wypić kawkę. Bardzo dobra lokalizacja , wszędzie blisko.Miła obsługa.

• Ocena dodana: 24 sierpnia 2017

Przemiły krakowski citybreak
    • 8 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Nie było takich kwestii poza trwającym remontem sąsiedniego budynku.

Bliskość do Rynku i Dworca. Cisza i spokój w nocy od zgiełku Rynku. Znakomita lokalizacja przy Kopernika i Mikołajskiej.

Pobyt: Sierpień 2017

• Ocena dodana: 20 lipca 2017

Halas z placu budowy
    • 6 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Powinnysmy otrzymac informacje przed przyjazdem ze w sasiedztwie sa prace budowlane i halas. I codzienna pobudka o 7.00 Uwazam ze brak inf byl nieuczciwy ze strony wlasciciela.

Pobyt: Lipiec 2017

• Ocena dodana: 18 czerwca 2017

Miła obsługa, dobra lokalizacja, bardzo wygodne łóżko, dużo...
    • 1 nocleg

Warto byłoby powiadamiać gości, że rozmowy prowadzone w nocy lub nad ranem na świeżym powietrzu - czy to na balkonach czy na podwórku - są niestety dość uciążliwe dla sąsiadów.

Miła obsługa, dobra lokalizacja, bardzo wygodne łóżko, dużo miejsca pod prysznicem, wino na powitanie, torba jako prezent, wyposażenie kuchni. Jesteśmy bardzo zadowoleni i już zarezerwowaliśmy nocleg na przyszłoroczny wypad do Krakowa.

• Ocena dodana: 15 czerwca 2017

Pewne miejsce w Krakowie
    • 1 nocleg

Sąsiedni budynek jest całkowicie przebudowywany i o 7 rano rusza budowa, ale o to akurat trudno się czepiać. Ponieważ wstaję wcześnie, mnie to nie przeszkadzało, ale dla lubiących pospać będzie na pewno uciążliwe.

Bardzo dobra obsługa, znakomita lokalizacja, zadbany i wygodny apartament.

• Ocena dodana: 14 czerwca 2017

Super.Jezeli bede sie wybierac do Krakowa to do Pakside
    • 5 noclegów

Jedynie w apartamentach moglobyc jedno do dodania -bided

Apartament byl super .Lozko niespotykanie wygodne(b dobry materac)Bardzo dobra lokalizacja.Wyposazenie bardzo dobre.Najwyzsza ocene dostaje ode mnie personel recepcji Pan przystojny i Pani Ania oraz Security.Bardzo bardzo wszyscy mili i super szybka i przyjemna obsluga.Mojemu gosciowi z Wielkiej Brytanii tez sie bardzo podobalo.Mysle ze mial dobre wrazenia z Krakowa.

• Ocena dodana: 12 kwietnia 2019

Rewelacja
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wspaniała lokalizacja apartament bardzo komfortowy

• Ocena dodana: 5 kwietnia 2019

Genialna lokalizacja, podziemny parking dodatkową atrakcją.
    • Apartament typu Luxury z sauną i wanną z hydromasażem

Genialne miejsce!

Genialna lokalizacja, podziemny parking dodatkową atrakcją. Śniadanie bardzo dobre.

• Ocena dodana: 20 marca 2019

• Ocena dodana: 16 marca 2019

Super miejscówka w przystępnej cenie i świetnej lokalizacji
    • 1 nocleg

Bardzo miła obsługa, apartamenty czyste i ciche, fajna aranżacja wnętrz, bogate wyposażenie, super położenie - bardzo blisko Starówki.

• Ocena dodana: 19 lutego 2019

Komfortowy, dobrze wyposażony apartament, wygodne łóżko,...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Komfortowy, dobrze wyposażony apartament, wygodne łóżko, parking, świetna lokalizacja, dobre śniadania.

• Ocena dodana: 17 lutego 2019

Fajna lokalizacja
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Ladny apartament duzo miejsca , fajny garaż podziemny można zaparkować auto z boksem dachowym :)

• Ocena dodana: 6 lutego 2019

9,6
    Ogólnie bardzo sympatycznie i po królewsku.
    • 4 noclegi

Mało naturalnego światła. Brak drzwi do sypialni,

Bliskość Starego Miasta, teatrów, dworca. Polecam wszystkim.

• Ocena dodana: 11 grudnia 2018

5,4
    Zdjęcia nie odzwierciedlają stanu faktycznego.
    • 1 nocleg

Zdjęcia nie odzwierciedlają stanu faktycznego.

• Ocena dodana: 8 grudnia 2018

Było miło

• Ocena dodana: 21 listopada 2018

było bardzo profesjonalnie od obsługi do samego wypoczynku.
    • 1 nocleg

było bardzo profesjonalnie od obsługi do samego wypoczynku.

• Ocena dodana: 18 listopada 2018

Dobra alternatywa dla hotelu
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo głośna impreza nad naszym pokojem do 3 rano, zakończona wizytą policji.

Dobra lokalizacja , dobre śniadanie.

• Ocena dodana: 14 listopada 2018

Super lokalizacja.
    • 1 nocleg

Mało stolików w pomieszczeniu gdzie serwowane jest śniadanie.

Super lokalizacja. Parking pod budynkiem.

• Ocena dodana: 13 listopada 2018

Płatny parking

Płatny parking

• Ocena dodana: 1 listopada 2018

miejsce wyjątkowe. lokalizacja super.

nic:)

bardzo miła obsługa - Pani z recepcji najlepsza:). super pomysł z wysyłaniem kartek.

• Ocena dodana: 27 października 2018

Pplecam gorąco.

Pplecam gorąco. Wszystko na plus. I najważniejsze, jest garaż

• Ocena dodana: 4 października 2018

7,5
    Dobry.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wąskie łóżka, budowa na podwórku.

Lokalizacja, personel.Wąskie

• Ocena dodana: 27 września 2018

Wzorowo!

Wzorowo!!!

• Ocena dodana: 26 września 2018

Super miła Pani w recepcji.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Super miła Pani w recepcji. Piękny czysty apartament.

• Ocena dodana: 23 września 2018

8,8
    Interesujące wnętrza w samym centrum Krakowa
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wcześnie kończy się doba hotelowa

Styl, komfort, lokalizacja, miła i pomocna obsluga: - mogłem zostać godzinę dłużej, - mogłem przechować bagaż

• Ocena dodana: 13 września 2018

Jestem już drugi raz i na pewno skorzystam za każdym razem gdy będę w Krakowie
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Dla mnie wszystko było kompletne i znowu się powtórzę, ale poczęstunek butelką wina to bardzo miły gest.

• Ocena dodana: 11 września 2018

7,9
    Najbardziej nie podoba mi się pośrednik firma booking ...
    • 2 noclegi

Najbardziej nie podoba mi się pośrednik firma booking która nie szanuje swoich stałych klijentów. Dramat!

• Ocena dodana: 27 sierpnia 2018

Mile zaskoczeni
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Kochani było naprawdę super !!! Polecam i wracam już nie długo dzięki i do zobaczenia

• Ocena dodana: 26 sierpnia 2018

6,7
    Dobra lokalizacja, blisko Starego Rynku.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Apartament, w którym byliśmy zakwaterowani miał sypialnie bez okien.

Dobra lokalizacja, blisko Starego Rynku. Czysto, miły personel.

• Ocena dodana: 21 sierpnia 2018

Swieta lokalizacja,fantastyczny personel, mieszkanie z...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Swieta lokalizacja,fantastyczny personel, mieszkanie z pieknym ogrodkiem. Scisle centrum i ciaza i spokoj. Polecam

• Ocena dodana: 9 sierpnia 2018

9,6
    Minusem był nie zamontowany dobrze kominek w ściankę,...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Minusem był nie zamontowany dobrze kominek w ściankę, wypadał. Trzeba było uważać by dziecko nie podeszło pod niego i go nie dotknęło bo by wypadł.

• Ocena dodana: 25 czerwca 2018

Nie działająca tv kablowa

Nie działająca tv kablowa

• Ocena dodana: 20 czerwca 2018

Apartament jest po prostu cudowny!
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Apartament jest po prostu cudowny! W jacuzzi można przesiedzieć całą noc. Znakomita lokalizacja i wystrój.

• Ocena dodana: 12 czerwca 2018

Idealnie królewski pobyt w pobliżu rynku :)
    • 1 nocleg

Nie mam do czego się doczepić. Wszystko było idealne :)

Bliska lokalizacja od Krakowskiego Rynku, miły personel, czyste i zadbane pokoje

• Ocena dodana: 16 kwietnia 2018

Elegancki apartament
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Komfort, dobre podejście do gości, lepiej niż w opisie. + za wiono w prezencie.

• Ocena dodana: 10 kwietnia 2018

Jacuzzi

Jacuzzi

• Ocena dodana: 8 kwietnia 2018

9,2
    Bardzo przyjemne miejsce,dobrze usytuowane, idealnie...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo przyjemne miejsce,dobrze usytuowane, idealnie wyposażone,smaczne śniadania,...odpoczynek i relaks gwarantowane... Z pewnością wrócimy ...

• Ocena dodana: 29 marca 2018

Bardzo wygodne łóżko jak i fajny rozkład całego apartamentu
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Niestety za ścianą mieliśmy budowe, nie można było otworzyć okna ani spać po godzinie 7

Bardzo wygodne łóżko jak i fajny rozkład całego apartamentu

Wyświetlono 1 – 75

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!
Przeglądaj galerię zdjęć obiektu Parkside Apartments Old Town zrobionych przez Gości

Goście ocenili również te obiekty: