Pobyty Loty Wynajem samochodów Atrakcje Taksówki lotniskowe
  4. Kraków – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  5. Opinie o obiekcie Parkside Apartments Old Town

Parkside Apartments Old Town – opinie

ul. Kopernika 8, Stare Miasto, 31-034 Kraków, Polska

Nr 357 z 2 316 obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Kraków

Ocena

9,4

• Stosunek jakości do ceny

• Bezpłatne WiFi

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

Wyświetlono 1 – 75

• Ocena dodana: 20 Luty 2020

Uroki Krakowa plus wygodny hotel równa się przyjemny weekedowy wypad z najbliższymi.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Czysto, cicho, blisko do głównego rynku. Blisko sklep spożywczy. Wygoda z parkingiem dla auta. Super, że kuchnia jest kompletnie wyposażona. Miły gest w postaci butelki wina w sam raz na walentynkowy wieczór.

• Ocena dodana: 18 Luty 2020

Dobra lokalizacja.
    • 2 noclegi

Lokal 205 - przerobiony z mniejszego mieszkania. Dodatkowy pokój jest tak na prawdę zabudowanym tarasem i jako taki jest trochę mało komfortowy. Jest to mieszkanie na parterze z wyjście do "ogródka" ale jest to na prawdę mini ogródek. Taki raczej na zapalenie papierosa

Dobra lokalizacja. Lokal trochę głośny ze względu na imprezowiczów ale w końcu to Kraków :-). Podziemny garaż to duże udogodnienie w tej części Krakowa. Nie było problemu z noclegiem z psem

• Ocena dodana: 11 Luty 2020

9,6
    Polecam na każdy rodzaj pobytu
    • 1 nocleg

Proponuję pod wieszakiem dla dorosłych umieścić niżej wieszak dla dzieci , oraz gdzieś w korytarzyku podłużne lustro. Będzie wtedy na 100% luksusowo.!

Żadnych uwag , wystrój i wyposażenie -świetne , położenie b.dobre , śniadanie OK, miła niespodzianka : kawa, herbata , wino - gratis, Polecam na każdy rodzaj pobytu chociaż nie jest tanio.

• Ocena dodana: 29 Styczeń 2020

9,6
    Super pobyt dzięki wspaniałej lokalizacji bardzo blisko Starego Miasta.
    • 2 noclegi

Okna trochę nieszczelne i hałas z ulicy, choć niewielki, wpadał do pokoju. Nie było to jednak uciążliwe.

Śniadania bardzo dobre chociaż sala mogłaby być większa.

• Ocena dodana: 26 Styczeń 2020

Apartamenty godne polecenia.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Pani Kasia Manager Parkside Apartments Old Town, wykazała pełen profesjonalizm. Osoba bardzo kompetentna gotowa "przychylic nieba swoim gościom". Obsługa na najwyższym poziomie. Dziękujemy

Apartamenty godne polecenia.

• Ocena dodana: 16 Styczeń 2020

Gorąco polecam na
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Jedyne co waga uwagi to odkamienienie deszczownicy i słuchawki prysznicowej, poza tym reszta bez zarzutu.

Bardzo czysto, smaczne sniadania, miła i kompetentny personel, bardzo blisko do rynku około 5min piechotą.

• Ocena dodana: 15 Listopad 2019

Brak szaf.
    • Ze zwierzęciem
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Apartament typu Luxury z wanną z hydromasażem i sauną (4 osoby dorosłe)
    • 3 noclegi

Bardzo fajny obiekt. Fantastyczna lokalizacja- blisko centrum ale cicho. Bardzo miły personel. śniadania ok Sauna i jacuzi w naszym pokoju - bardzo fajne, choć polecam sprawdzać przy sprzątaniu co poprzedni goście namalowali na suficie, bo pokazuje sie dopiero po zaparowaniu

Brak szaf. Buty musielismy trzymac po prostu na srodku pokoju. zero miejsca na kurtki.lepiej skasowac pralke bo prania i tak nie ma gdzie powiesić a zrobic w to miejsce szafe i szafke na buty. ciezko zmiescic ciuchy 4 osobowej rodziny na dostepnych 4 wieszaczkach w sypialni. w weekend bardzo tłoczno na śniadaniu - mało miejsca na tyle osob

• Ocena dodana: 14 Listopad 2019

Super miejsce, blisko do rynku, bardzo czysto, ...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Mało miejsca na ubrania, ale to kropla w morzu, przy tym co było super.

Super miejsce, blisko do rynku, bardzo czysto, śniadanie rewelacyjne było wszytko co powinno być I zawsze świeże, rewelacja. Obsulga hotelu bardzo miła i pomocna. Na pewno jeszcze odwiedzimy.

• Ocena dodana: 7 Październik 2019

5,8
    Lokalizacja bardzo dobra, kilka kroków od Rynku Głównego
    • 2 noclegi

Niestety pokój wymaga odnowienia, ściany brudne wymagają malowania, przeciekający prysznic, napęczniały blat łazienkowy. Pokój niewielki, a przez źle dobrane łóżko bardzo ciasny.

Lokalizacja bardzo dobra, kilka kroków od Rynku Głównego

Pobyt: Październik 2019

• Ocena dodana: 30 Sierpień 2019

Lokalizacja korzystna, mieszkaliśmy bardzo blisko rynku.
    • 1 nocleg

Pokoje troszkę małe. Może sama ulica ciemna przed aparthotelem, ale to akurat ciężko zarzucić hotelowi :)

Lokalizacja korzystna, mieszkaliśmy bardzo blisko rynku. W pobliżu płatny, strzeżony parking, więc w razie braku miejsc przy hotelu lub w razie zwiększenia bezpieczeństwa można było tam zaparkować. Nowa winda w budynku co było wygosne, bo nie zawsze jest w tego rodzaju miejscach, a byliśmy z dzieckiem i wózek zmieścił się bez problemu

• Ocena dodana: 14 Sierpień 2019

Pobyt z dziećmi w apartamencie 3 osobowym, na 4 piętrze
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Nie podobało mi się: w pierwszej kolejności brak ręczników, podczas deszczu apartament "przeciekał", zleżane płatki śniadaniowe, które odbierały apetyt. No i w sumie doba hotelowa mogłaby mieć godzinkę więcej. Tak do 11 byłoby idealnie.

Podobało mi się niemal wszystko. Poczynając od kontaktu mailowego, przez jakość obsługi pań w recepcji, podążając korytarzami, na które wpuszcza nas zamek na kartę magnetyczną, aż do fantastycznego apartamentu. Ja i moje dzieci czuliśmy się tam bardzo dobrze. Pani obsługująca bufet śniadaniowy niezwykle uprzejma. No i oprócz starych płatków i ciasteczek wszystko było smaczne. Lokalizacja fantastyczna. Blisko rynku, ale na tyle daleko, by spać w ciszy i spokoju. Ach, winko w pokoju było pyszne!

• Ocena dodana: 11 Sierpień 2019

Rewelacyjnie spędzony czas w Krakowie
    • 5 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Pobyt w apartamencie spełnił moje oczekiwania. Czysto, przestrzennie, niezwykle komfortowo. Wygodne łóżko, klimatyzacja, prysznic z biczami to tylko kilka argumentów na to, że apartament przyslużył się do odpoczynku. Wyśmienite I różnorodne śniadania i przemiła obsługa zasługują na wyróżnienie. No i lokalizacja...blisko lecz bez zgiełku. Z ogromną przyjemnością wrócę ponownie.

• Ocena dodana: 21 Lipiec 2019

było super !!!!!!!!
    • 2 noclegi

trochę ciasno w czasie śniadania, ale to nie problem, można zjeść w apartamencie.

lokalizacja prawie w centrum starego miasta, wszędzie blisko ,z dworca PKP NA PIECHOTĘ spacerkiem, nawet z walizką .

• Ocena dodana: 2 Lipiec 2019

NA 100% tam wrócę.

że byliśmy tylko 2 dni :D

Wystrój i wyposażenie apartamentu niebanalne, lokalizacja-rewelacja, a do tego cena bardzo przystępna. Wino w pokoju gratis. POLECAM

• Ocena dodana: 30 Czerwiec 2019

Śniadanie na obiekcie znakomite.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Śniadanie na obiekcie znakomite. A w pokojach czysto, pięknie i z klimatyzacja! Parking podziemny bezproblemowy z możliwością otrzymania pilota do bramy w przypadku podróży samochodem po okolicach.

• Ocena dodana: 25 Czerwiec 2019

Naprawdę udany pobyt

Nic

Pobyt bardzo udany, doskonała lokalizacja, bardzo miła obsługa, czysto, super wyposażenie, wszystko dosłownie do ręki, bardzo wygodne łóżka i super smaczne śniadania, będę polecać.

• Ocena dodana: 31 Maj 2019

Po za małymi problemami z rezerwacją , rozwiązanie ich i...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Po za małymi problemami z rezerwacją , rozwiązanie ich i dalszą współpraca wzorowa. Wielki szacunek dla pani od bufetu śniadaniowego pyszne śniadanie i ilość pracy jaką pani wykonuje zasługuje na medal. Apartamenty czyste i zadbane obsługa super ;)

• Ocena dodana: 14 Maj 2019

Świetny Apartament
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Nie widzę słabych punktów

Komfort, udogodnienia. Świetna lokalizacja. Olbrzymim plusem podziemny parking i winda. Bardzo dobre opcjonalne śniadanie. Pomocny i miły personel.

• Ocena dodana: 15 Kwiecień 2019

Apartament wyposażony w pełni, pralka, aneks kuchenny,...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Apartament wyposażony w pełni, pralka, aneks kuchenny, strefa wypoczynku, bardzo wygodne łóżko, balkon, dobre oświetlenie. Do tego smaczne śniadanko, podziemny garaż, bardzo miła obsługa, idealna lokalizacja... Jak dla mnie 10/10 😀. Pozdrawiam i polecam.

Pobyt: Kwiecień 2019

• Ocena dodana: 24 Marzec 2019

9,6
    Lokalizacja była wyjątkowo korzystna.
    • 1 nocleg

Zabrakło szafeczki na ubrania. W czteroosobowym pokoju z dwójką dzieci przydałaby się. Nie było wieszaka na kurtki przy wyjściu. Zabrakło gąbki do zmywania naczyń. Ale są to tak niewielkie niedociągnięcia, że właściwie niezauważalne.

Lokalizacja była wyjątkowo korzystna. Pokój wyjątkowo komfortowy, czyściutko. Łóżka bardzo wygodne. Wszystkie sprzęty sprawne w nienagannym stanie. Jednorazowe klapki i szlafroki w pokojach. Duży zapas papieru toaletowego. Wydaje się, że rzeczy o których piszę są prozaiczne i właściwie można je spotkać w każdym hotelu/apartamencie. Jednak ten apartament wyróżniał się właśnie w tych szczególikach. Szlafroki wyjątkowo mięsiste, grube, cieplutkie. Klapki również nie były z flizeliny (co nam się już zdarzało w niektorych hotelach). Na przywitanie butelka wina i to bardzo dobrego wina. Obiekt ten oferował również usługę bezpłatnej wysyłki kartki pocztowej. Bardzo miła niespodzianka. Polecam.

• Ocena dodana: 11 Marzec 2019

Bardzo pomocna obsługa.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brakowało mi właściwie tylko kawiarki/małego ekspresu.

Bardzo pomocna obsługa. Lokalizacja blisko Rynku. Dobre miejsce dla rodziny z dziećmi (oddzielne łóżka dla dzieci).

• Ocena dodana: 14 Luty 2019

Bardzo udany pobyt w apartamencie, na pewno tam wrócę, gorąco polecam!
    • 1 nocleg

Wszystko było na najwyższym poziomie

Profesjonalne podejście do klienta. Przyjechaliśmy przed godz 14.00 udostępniono nam garaż i apartament. Apartament ciepły,czyściutki, słoneczny, bardzo wygodne materace do spania. Miły gest na powitanie: butelka dobrego wina, zestaw kawy i herbaty.Bardzo dobrze wyposażony. Super położenie!! wszędzie blisko...Panie w recepcji z uśmiechem udzielają informacji, służą pomocą. Ważnym atutem jest podziemny parking!

Pobyt: Luty 2019

• Ocena dodana: 3 Styczeń 2019

Wrócę.
    • 1 nocleg

Kompaktowy, przyjemny apartament. Bardzo czysto. Łazienka ładna, łóżko wygodne. Telewizja OK. Obsługa bardzo miła. Parking podziemny był super udogodnieniem.

• Ocena dodana: 30 Grudzień 2018

Super lokalizacja.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Srednio co godzine cos buczalo. Internet nie zawsze dzialal

Super lokalizacja. Dobre sniadanie. Ciekawe wykonczenie mieszkan. Kawa, herbata plus wino na powitanie

• Ocena dodana: 23 Grudzień 2018

Bardzo fajne miejsce w Krakowie
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Moze warto nieco polepszyc standard sniadania i poprawic informacje/komunikacje na temat dojazdu i parkingu - osoby z poza Krakowa moga miec trudnosc.

Swietna lokalizacja i bardzo ciekawy uklad apartamentu.

• Ocena dodana: 26 Listopad 2018

9,2
    Ładnie oraz nowocześnie urządzony apartament, używanie karty...
    • 2 noclegi

Słabo działająca klimaryzacja/ ogrzewanie, brak samoopadającej deski w toalecie, papier powieszony w złą stronę! (o zgrozo ;), sztuczna biblioteczka w pokoju zamiast prawdziwej- aż do takich dupereli musiałem się przyczepić ;)

Ładnie oraz nowocześnie urządzony apartament, używanie karty magnetycznej jako klucza do wszystkich drzwi, naprawdę wygodne łóżka,

Pobyt: Listopad 2018

• Ocena dodana: 25 Październik 2018

Przyjemny apartament idealnie zlokalizowany
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo ladny, czysty apartament, podstawowe wyposażenie kuchenne, w łazience mała pralka. Lokalizacja idealna - 10 min spacerkiem od rynku, Wawelu. Dosłownie na przeciwko pierogarnia, również niedaleko sklepy spożywcze. Blisko komunikacja miejska. Z czystym sumieniem polecam ten obiekt

Pobyt: Październik 2018

• Ocena dodana: 6 Październik 2018

Super lokalizacja
    • 6 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

W apartamencie z dwoma sypialniami jest pralka, ale nie ma suszarki do prania. Drobiazg, ale na minus. Fajnie jakby była mała zmywarka i piekarnik. Przy pobycie tygodniowym takie sprzęty się przydają.

Super lokalizacja, blisko rynku, sklepy w pobliżu, idealne miejsce na weekend w Krakowie. Łóżko wygodne, gustownie urządzone wnętrze.

Pobyt: Październik 2018

• Ocena dodana: 17 Wrzesień 2018

• Wysłana przez urządzenie mobilne

Piękne, czyste, komfortowe apartamenty! Do starówki 5 minutek pieszo. Idealna lokalizacja. Możliwość zaparkowania auta w parkingu podziemnym za dodatkową opłatą oraz śniadania w formie bufetu. Śniadanie bardzo smaczne. Na pewno wrócimy tam nie raz ! :)

Pobyt: Wrzesień 2018

• Ocena dodana: 6 Wrzesień 2018

9,6
    Bardzo blisko do centrum miasta.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo blisko do centrum miasta. Szybka i sprawne zameldowanie. Butelka wina na powitanie, oczywiście można sobie kupić samemu, ale to miły gest. Ogólnie bardzo zadowolony i pewnie wrócę!!!

Pobyt: Wrzesień 2018

• Ocena dodana: 3 Wrzesień 2018

5,8
    ....byliśmy niezadowoleni
    • Luksusowe Studio z sauną i wanną z hydromasażem
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Problem z prądem.Sauna nie działała ...korki wysadzalo. Problem z drzwiami głównymi od apartamentu zamykały się bez problemu ,ale z otwarciem ogromny problem ,kończyło się za każdym razem telefonem do recepcji ..... Zero rekompensaty za te nieudogodnienia....

• Ocena dodana: 20 Sierpień 2018

Komfortowy apartament o standardzie przewyższającym większość hoteli.
    • Ze zwierzęciem
    • 1 nocleg

Jedyny minus to dość ciasna przestrzeń, pomimo tego iż we dwójkę byliśmy zakwaterowani w apartamencie 3-osobowym.

Apartament był bardzo czysty, świetnie wyposażony i dobrze zlokalizowany. Bogate śniadanie w formie bufetu, wszystko świeże i smaczne. Bardzo miła i pomocna obsługa.

• Ocena dodana: 20 Sierpień 2018

9,2
    Apartament super duże wygodne łóżko, mała funkcjonalna...
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Mało miejsca w pokoju gdy ma się dodatkowo łóżeczko dla dziecka. Tak poza tym wszystko super.

Apartament super duże wygodne łóżko, mała funkcjonalna kuchnia wyposażona w sprzęt, łazienka czysta zadbana wyposażona w pralkę i przede wszystkim duzy taras.Tak polecam gorąco.

• Ocena dodana: 29 Czerwiec 2018

Bardzo miła obsługa, wygodne łóżko, wszystko perfekcyjnie...
    • 1 nocleg

Bardzo miła obsługa, wygodne łóżko, wszystko perfekcyjnie przygotowane na nasz przyjazd, znakomita lokalizacja. Chętnie ponownie skorzystamy z Apatamentów Parkside Kraków.

• Ocena dodana: 15 Czerwiec 2018

OK.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Sala śniadaniowa jest zbyt mała. Gdy 2 małe grupy jedzą, wszystko jest OK, ale gdy wchodzi więcej osób robi się chaosik.

Szybki internet. Winda. Ładny wystrój.

• Ocena dodana: 13 Czerwiec 2018

8,8
    Bardzo miła i profesjonalna obsługa.
    • Studio typu Superior
    • 3 noclegi

Uwaga "na nie" nie dotyczy obiektu, tylko dojazdu do niego samochodem. Dla nieznających Krakowa dojazd jest dość trudny.

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Apartament spełnił oczekiwania. Na pewno, podczas pobytu w Krakowie, bardzo chętnie skorzystam ponownie z tego obiektu.

Pobyt: Maj 2018

• Ocena dodana: 11 Czerwiec 2018

5,4
    Śniadania, które powinny byc zapewnione na poziomie do godz...
    • Luksusowe Studio z sauną i wanną z hydromasażem
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Śniadania, które powinny byc zapewnione na poziomie do godz 10 a o godz.9 nie było z czego wybierać...mimo wszystko tak nie powinno być,a tym bardziej kiedy zapłacimy za apartament ponad 1000-złotych za noc:/

• Ocena dodana: 3 Maj 2018

Było cudnie...
    • Studio typu Superior
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Luksusowy apartament w cichej i spokojnej okolicy, podziemny parking, blisko rynku, dość blisko Wawelu, butelka wina na powitanie, bardzo czysto, przepyszne śniadanie, nic dodać nic ująć!POLECAM!!!

Pobyt: Maj 2018

• Ocena dodana: 30 Kwiecień 2018

Wygodne łóżko, bardzo szeroki wybór kanałów w tv, powitalne...
    • 1 nocleg

Wygodne łóżko, bardzo szeroki wybór kanałów w tv, powitalne wino, przemiła obsługa, mydło o ładnym, łagodnym zapachu, znakomita lokalizacja. Jest to obiekt, do którego chętnie wracam.

Pobyt: Kwiecień 2018

• Ocena dodana: 26 Kwiecień 2018

8,3
    Był to drugi pobyt w Apartamentach.
    • 2 noclegi

Mam tylko zastrzeżenia, co do czystości a w szczególności w łazience. Wyglądała ona tak, jakby po poprzednich gościach były wymienione tylko ręczniki. Podłoga i sanitariaty nosiły ślady niedawnej obecności innych gości..

Był to drugi pobyt w Apartamentach. Wrażenie ogólne jest bardzo dobre. Lokalizacja idealna. Obsługa bardzo miła i pomocna.

Pobyt: Kwiecień 2018

• Ocena dodana: 22 Luty 2020

Apartament niesamowity, przepiękny, na wysokim poziomie.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Apartament niesamowity, przepiękny, na wysokim poziomie. Wart każdej złotówki. Najlepszy apartament w Krakowie.Napewno wrócimy z mężem.

• Ocena dodana: 3 Luty 2020

Ładnie, wygodnie, czysto, blisko centrum.
    • 1 nocleg

Ładnie, wygodnie, czysto, blisko centrum. Bardzo miła obsługa na recepcji. Pyszne śniadanie.

• Ocena dodana: 26 Styczeń 2020

super apartament

nic

wszystko

• Ocena dodana: 21 Styczeń 2020

Wszystko super.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wszystko super. Byliśmy pozytywnie zaskoczeni apartamentem

• Ocena dodana: 20 Styczeń 2020

Smaczne śniadania.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Smaczne śniadania. Czysto i podziemny parking dla zmotoryzowanych. Lokalizacja idealna.

• Ocena dodana: 8 Grudzień 2019

7,9

Widokzpokojubyłniezaciekawy.

Pobyt: Grudzień 2019

• Ocena dodana: 8 Grudzień 2019

Czysto.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Czysto. Schludnie. Miła obsługa.

Pobyt: Grudzień 2019

• Ocena dodana: 17 Listopad 2019

Podziemny parking.

Podziemny parking. Super lokalizacja do rynku 5 minut pieszo

• Ocena dodana: 15 Listopad 2019

Bardzo nam się podobało
    • 3 noclegi

apartament mógł być trochę większy

lokalizacja świetna, wszystko blisko. Śniadania bardzo dobre

• Ocena dodana: 12 Listopad 2019

Profesjonalizm Obsługi

Profesjonalizm Obsługi

• Ocena dodana: 7 Listopad 2019

Bardzo ładny i dobrze urządzany apartament, miła obsługa,...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo ładny i dobrze urządzany apartament, miła obsługa, świetna lokalizacja blisko rynku i jednocześnie cicha okolica.

• Ocena dodana: 3 Listopad 2019

Jestem bardzo zadowolony
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Kawa słabej jakości można lepszą podawać

Super pokój i świetna sprawa to mały ogród oraz duży telewizor i blisko nana Wawel

• Ocena dodana: 18 Październik 2019

Wonderful place!! Highly recommend
    • 2 noclegi

Genialna lokalizacja. Super obsługa. Gorąco polecam to miejsce!

• Ocena dodana: 15 Październik 2019

Bardzo ładny, funkcjonalny apartament.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo ładny, funkcjonalny apartament. Profesjonalna miła obsługa. Dobre śniadanie. Podziemny parking.

Pobyt: Październik 2019

• Ocena dodana: 24 Wrzesień 2019

Wszystko suuuuper

Wszystko suuuuper

• Ocena dodana: 22 Wrzesień 2019

9,2
    Super weekend w świetnym miejscu
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Apartament jest wyposażany we wszystkie potrzebne sprzęty , super lokalizacja, piękny wystrój

• Ocena dodana: 19 Wrzesień 2019

Klimatycznie

• Ocena dodana: 12 Sierpień 2019

Polecam
    • 1 nocleg

Mały ale piękny ogródek w którym można było zjeść śniadanie.

• Ocena dodana: 11 Sierpień 2019

Polecamy.

Synergia stylu i wygody.

• Ocena dodana: 8 Sierpień 2019

9,6
    Bardzo fajnie i przyjemnie , lokalizacja zachwyca ...
    • 1 nocleg

Bardzo mało miejsca w miejscu serwowania śniadania.

• Ocena dodana: 28 Lipiec 2019

Personel super, lokalizacja rewelacja.

wszystko ok.

Personel super, lokalizacja rewelacja. To już nasz drugi pobyt w tym miejscu i wrócimy ponownie.

• Ocena dodana: 28 Lipiec 2019

czystość i konfort OK

czystość i konfort OK

• Ocena dodana: 26 Lipiec 2019

9,6
    Podziemny parking, ładny apatrament, bardzo blisko rynku. Polecam !!!
    • 1 nocleg

Parking podziemny w centrum Krakowa jest super. Funkcjonalnie urządzony apartament. Bardzo blisko rynku. Polecam !!!

• Ocena dodana: 25 Lipiec 2019

Przestronny apartament

Zbyt monotonne śniadanie

Przestronny apartament

• Ocena dodana: 12 Lipiec 2019

Klasa
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brak codziennego sprzątania w cenie

Klasa

• Ocena dodana: 7 Lipiec 2019

ogólnie super

Tańszy parking.

Personel super, pokój super, bardzo blisko do Rynku pieszo około 10 minut. Drogi parking podziemny koszt to aż 45 złotych.

• Ocena dodana: 16 Czerwiec 2019

9,6
    Łażenie przez cały dzień po Krakowie, a wieczorem sauna i...

Miałem za krótki urlop!

Łażenie przez cały dzień po Krakowie, a wieczorem sauna i oglądanie meczu w jacuzzi!

• Ocena dodana: 16 Czerwiec 2019

Obsługa, komfort

Śniadanie trochę za krótko do 10

Obsługa, komfort

• Ocena dodana: 28 Maj 2019

• Ocena dodana: 29 Kwiecień 2019

Miły i wygodny pobyt w dobrej lokalizacji.
    • 1 nocleg

ciekawy wystrój pokoju, duże, przestrzenne pomieszczenie.

• Ocena dodana: 26 Kwiecień 2019

Super

Nic

Dobra lokalizacja śniadanie super apartament

Pobyt: Kwiecień 2019

• Ocena dodana: 12 Kwiecień 2019

Rewelacja
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wspaniała lokalizacja apartament bardzo komfortowy

• Ocena dodana: 5 Kwiecień 2019

Genialna lokalizacja, podziemny parking dodatkową atrakcją.

Genialne miejsce!

Genialna lokalizacja, podziemny parking dodatkową atrakcją. Śniadanie bardzo dobre.

• Ocena dodana: 20 Marzec 2019

Wszystko

Wszystko

Wyświetlono 1 – 75

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!

Goście ocenili również te obiekty: