1. Strona główna z opiniami o hotelach
  4. Kraków – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  5. Opinie o obiekcie Aparthotel Best Views

Aparthotel Best Views – opinie

Zwierzyniecka 29, Stare Miasto, 31-105 Kraków, Polska

Nr 580 z 1 812 obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Kraków

Ocena

• Stosunek jakości do ceny

• Bezpłatne WiFi

8,5

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

Wyświetlono 1 – 68

• Ocena dodana: 29 grudnia 2018

7,9
    Bardzo dziękuje za pobyt w Państwa obiekcie, jednakże...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo dziękuje za pobyt w Państwa obiekcie, jednakże zabrakło mi informacji o braku możliwości otwierania okien i konieczności używania klimatyzacji. Łóżka mają bardzo miękkie materace, które akurat dla mnie nie są wygodne. Cały apartament jest piękny i bardzo gustownie urządzony. Reszta super.

• Ocena dodana: 25 grudnia 2018

6,7
    Rozczarowanie
    • 1 nocleg

Co z tego że wszystko jest ładne i dobrze przemyślane jak w środku apartamentu a właściwie łazienki - smród kanalizacji i grzyba. Zastałem zamknięta łazienkę nagrzaną do granic możliwości gdzie drzwi nie dało się otworzyć gdyż tak śmierdziało. Jest jakiś ewidentny problem z wentylacją i kanalizacją w tym apartamencie i nie wierzę że obsługa tego wcześniej nie zauważyła. Musiałem wietrzyć apartament przez cały swój pobyt (zima - krakowski smog!) a jednocześnie jedyny kaloryfer znajduje się w nieszczęsnej łazience do której drzwi nie sposób otworzyć. Zapewne inne apartamenty w tej lokalizacji są ok ale ten jest tragiczny. Dotyczy apartamentu na ostatnim piętrze bez widoku z oknami dachowymi- 503.

Fantastyczna lokalizacja, dobrze urządzony apartament, miła obsługa.

• Ocena dodana: 27 listopada 2018

Penthouse jest piękny i widok naprawdę robi wrażenie.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Penthouse jest piękny i widok naprawdę robi wrażenie. Lokalizacja świetna, wszedzie blisko. Czyściutko, wszystkie niezbędne rzeczy dla wynajmującego są. Obsługa bardzo miła i pomocna. Polecam!

• Ocena dodana: 10 listopada 2018

Cierpliwa Pani z recepcji
    • 1 nocleg

Problemy z TV, stosunkowo długo nagrzewało się pomieszczenie (było mi zimno), beznadziejny hałas z windy i chyba z tramwaju dlatego właśnie na pewno nie skorzystam z noclegu ponownie.

Cierpliwa Pani z recepcji

• Ocena dodana: 8 listopada 2018

9,2
    Bardzo dobrze wspominam pobyt w Aparthotelu. Gorąco polecem, ślicznie, czysto, przyjemnie,blisko
    • 1 nocleg

jestem samakoszem kawy, więc idealnie byłoby gdyby był tam ekspres ciśnieniowy:)

Apartament był urządzony bardzo gustownie, miał miłą atmosferę, obsługa była przemiła i spędziliśmy tam bardzo miły czas. Wyposażenie kuchni było bardzo ładne, łóżko wygodne, łazienka czysta, wyposażenie bardzo odpowiednie. Śliczne miejce blisko Rynku. Polecam serdecznie:)))))

Pobyt: Październik 2018

• Ocena dodana: 5 listopada 2018

3,8
    Nie polecam.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Apartament na wysokim poziomie, jednak 2 sofa jest w korytarzu i po rozłożeniu nie można otworzyć drzwi do jednej z sypialni. Proszę uwarzajcie na extra opłaty. Hotel będzie starał się obciążyć gości za każda drobna rzecz, np wymiana wody w jacuzzi 1000 zł, szlafrok którego nikt nie sprawdzał czy jest 250 itd. Miejsce nastawione na wyciskanie z gości extra opłat, taki Ryanair w hotelu.

• Ocena dodana: 4 października 2018

7,5
    Rozczarowanie. A szkoda bo doskonała lokalizacja
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Zamiast pięknego widoku tak bardzo reklamowanego, ze względu na który właśnie wybrałem ta lokalizacje widok na... Parking!!!! Duże rozczarowanie. Brudny smierdzacy czajnik. Brak pościeli w pokoju. I 30 minut czekania aż obsługa znajdzie rezerwację która im zaginęła i wogle jej ponoć nie było... Mimo doskonałego umiejscowienia w mieście, duże rozczarowanie, zawiedziony syn...

Świetna lokalizacja. Ale nie wszystkie pokoje mają ładne widoki. To powinno być od razu powiedziane. Oklamanie klientów, parking to właśnie to co najpiękniejsze w Krakowie?

• Ocena dodana: 30 września 2018

Bardzo miły hotel
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Mógłby być lepszy widok na miasto. W opisie pokoju było opisane więcej przedmiotów wyposażenia których nie było. Mogło by być więcej poduszek bo były nie wygodne. Brakowało koca i szlafrokow.

Bardzo fajne, ciepłe i dobrze wyposażone wnętrze. Wygodne łóżko. Miła Obsługa . Cisza i konfort w hotelu. Bliskość do miasta. Bardzo dobry kontakt drogą mailową z hotelem. Również cieszę się z pomocy z parkingiem.

• Ocena dodana: 31 sierpnia 2018

Pobyt na 2 dni dla pary.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Za malo herbaty i kawy w pokoju. Brak mleka do kawy.

Wygodne lozko. Wyposazona kuchnia. Kieliszki do wina. Czysto. Podgrzewana podloga w lazience. Klimatyzator w sypialni

• Ocena dodana: 25 sierpnia 2018

7,1
    Nie otrzymałem do dzisiaj zwrotu depozytu 500 zł ,...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Nie otrzymałem do dzisiaj zwrotu depozytu 500 zł , kontaktowałem się z hotelem trzykrotnie w tej sprawie. Zawsze była odpowiedz ze za chwile zostanie odblokowany. Kiedy dzwoniłem po raz ostatni Pani zapewniła mnie ze to musi być wina banku i wyślę mi potwierdzenie odblokowania środków na mojej karcie lecz do tej chwili nic nie otrzymałem . Wielka szkoda ze tak się tu podchodzi prostych spraw.

• Ocena dodana: 15 sierpnia 2018

5,0
    Zdjęcie to nie to co rezerwowalam
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Apartament zupełnie inny niż na zdjęciach, że zdjęć ocena 5 a w rzeczywistości nigdy bym go nie zarezerwowala, śniadanie trzeba umówić na konkretną godzinę

Czystość

• Ocena dodana: 6 sierpnia 2018

Apartament przewyższył nasze oczekiwania.
    • 1 nocleg

Apartament przewyższył nasze oczekiwania. Przede wszystkim bardzo czysty, nowocześnie urządzony i w pełni wyposażony. Przemiła, bardzo pomocna obsługa. Świetny kontakt z wynajmującym, szybki proces zameldowania i wymeldowania. Rewelacyjna lokalizacja, z okna widok na Wawel i Wisłę. W pobliżu sklep całodobowy oraz liczne punkty gastronomiczne. Gorąco polecamy i dziękujemy za udany pobyt.

• Ocena dodana: 31 lipca 2018

9,6
    Czysto, przyjemnie, pokoje nowe, pachnące świeżością.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Pobrana kaucja za ewentualne szkody i spis kosztów za ewentualne zniszczenia sprawiły , że prawie chodziłam tam na palcach , żeby przypadkiem czegoś nie stłuc, pobrudzić czy zniszczyć. Nie mogłam się przez to czuć w 100% luźno i komfortowo .

Czysto, przyjemnie, pokoje nowe, pachnące świeżością. Bardzo dobra lokalizacja, bardzo miła i pomocna obsługa.

• Ocena dodana: 15 lipca 2018

7,5
    Uprzejma obsługa, Recepcjonista który był przy moim...
    • 4 noclegi

Jedyna nieprzyjemna rzecz - włosy na ścianie pod przysznicem w dniu mojego przyjazdu. Nie obniżajcie standardów.

Uprzejma obsługa, Recepcjonista który był przy moim check-in'ie i chek-out'cie (9.07 i 13.07) był bardzo miły i pomocny. Dobra lokalizacja, ładny widok z okna, wygodne łóżka, super atmosfera jak dla pracy tak i wypoczynku.

• Ocena dodana: 9 lipca 2018

7,5
    Dobra lokalizacja , ale organizacja jeszcze do poprawiania
    • 5 noclegów

W ciagu 4 dni pobytu kazdego dnia musielismy prosic o nowe klucze - rano i wieczorem , bo ciagle nie dzialaly w sumie 8 sztuk (elektroniczny system nie dziala jak nalezy).W budynku oprocz hotelu znajduja sie tez biura komercyjnych firm. Bezposrednio przed wejsciem na podjezdzie do budynku ciagle zaparkowane sa samochody wlascicieli/dyrektorow hotelu lub biur.

Lokalizacja bardzo dobra, personel pomocny, serwis sprzatajacy swietny ( wszystko na czas wymienione i posprzatane )

• Ocena dodana: 17 czerwca 2018

6,7
    Apartament położony korzystnie w stosunku do starego miasta...
    • 1 nocleg

Niestety pokój, który posiadałem maił tylko okna dachowe, trochę klaustrofobicznie.

Apartament położony korzystnie w stosunku do starego miasta - 5 minut

• Ocena dodana: 9 czerwca 2018

8,8
    lokalizacja, obsługa bardzo miła i pomocna na recepcji.
    • 1 nocleg

była to rezerwacja bezzwrotna - brak możliwości zmiany rezerwacji ( kiepski kontakt z Menadżerem hotelu - nie dostałam odpowiedzi na moje zapytanie odnośnie zmiany terminu rezerwacji / lub ewentualnej anulacji ( dużo wcześniej przed przyjazdem) )

lokalizacja, obsługa bardzo miła i pomocna na recepcji.

• Ocena dodana: 4 czerwca 2018

8,8
    Świetny wybór w promocyjnej cenie.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Obsługa bardzo miła, ale jeszcze niezbyt doświadczona. Apartamenty znajdują sie w budynku biurowca z lat 90-tych. Słaba architektura. Trochę ruchliwe otoczenie (okolice dużego ronda)

Eleganckie wnętrza w niezbyt eleganckim budynku biurowym. Duży apartament, swietnie zaprojektowane oświetlenie w łazience. Łazienka przestronna. Świetne położenie względem Wawelu czy Podgórza. W promocyjnej cenie warte wynajęcia.

• Ocena dodana: 31 maja 2018

8,3
    Hotel, personel, cała reszta w porządku.

OSOBY DECYZYJNE :)

Hotel, personel, cała reszta w porządku. Niestety ze względu, że dziecko nam zachorowało musieliśmy zrezygnować z jednej doby. Zapytaliśmy, czy zostaną nam zwrócone koszty tej jednej doby. Personel skontaktował się z szefostwem, które niestety nie wyraziło zgody. Jak dla mnie mało ludzkie i pazerne, podejrzewam, że nikt by na tym po pierwsze nie "zbiedniał" po drugie nie ucierpiał. To nie było nasze widzimisie, tymbardziej ,że maluszek ma dopiero 7 miesięcy. Mieliśmty rozmawiać z szefową, która akurat w tym czasie była w hotelu, niestety nie odważyła się. Cała reszta ok, niestety właściciele popsuli nam całokształt opinii.

• Ocena dodana: 29 maja 2018

9,6
    Komfort i wysoka jakość za w miarę przystępną cenę.
    • 2 noclegi

Mało miejsc parkingowych w okolicy apartamentowca. Drobne zastrzeżenia co do czystości kabiny prysznicowej. Brak wcześniejszej informacji o konieczności wniesienia kaucji (jest ona zwracana po wymeldowaniu)

Bardzo wygodna i przestronna Łazienka. Bardzo wygodny i komfortowy prysznic. Wygodnie, duże łóżko. Cicho w pokoju pomimo sąsiedztwa rodziny z małymi dziećmi. Ładny widok na rzekę. Bardzo blisko Wawelu.

• Ocena dodana: 8 maja 2018

9,2
    Wygodny obiekt dla rodziny z dzieckiem (nawet malutkim) :)
    • 2 noclegi

Parking w bardzo wysokiej cenie.

Duży apartament, dobrze wyciszony (lokalizacja bardzo dobra przez co hałas na zewnątrz był do późnych godzin nocnych a po zamknięciu okna w ogóle nie było słychać), czysty i dobrze wyposażony.

• Ocena dodana: 19 lutego 2018

5,0
    NIE POLECAM
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

8h30 rano wiertarki w scianie obok łóżka zrobiły nam ostry ból głowy. Jakies nieporozumienie. Za te cene takie atrakcje??? Nie polecam

Pobyt: Luty 2018

• Ocena dodana: 21 października 2017

9,2
    Ciekawe mieszkanie na poddaszu z małymi okienkami.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Sypialnia miała cienką ścianę i w nocy było wyraźnie słychać sąsiadkę.

Standard mieszkania odpowiedni. Pralka, lodówka, zmywarka, wszystko na miejscu. Oddzielna sypialnia.

• Ocena dodana: 11 października 2017

8,3
    Apartament niestety nie spełnił moich oczekiwań ze względu na brak best viewa.
    • 2 noclegi

Best views - oczekiwałem wspaniałego widoku na Kraków. Tymczasem były to 2 okna w dachu z widokiem na niebo. Całe 5 piętro nie posiada widoku best ale no wiev.

Do spania ok.

• Ocena dodana: 1 października 2017

Wspaniale
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Apartamenty typu LUXURY to klasa i komfort. Piękne meble, luksusowe wnętrze i barrrdzo wygodne łóżka! Wykwalifikowany personel pomocny w każdej kwestii. Zażyczyłam sobie powitalny kosz owoców i był przepiękny- dorzucam zdjęcie :) Polecam wszystkim którzy cenią sobie luksus.

• Ocena dodana: 19 września 2017

8,8
    Biorąc pod uwagę komfort apartamentu i świetną lokalizację, mogę go polecić innym.
    • 2 noclegi

Dużym minusem jest błędna informacja na Booking, mówiąca o możliwości zjedzenia śniadania w obiekcie. Po przyjeździe na miejscu okazało się, że taka usługa nie jest dostępna :-( Podając informację o dostępności parkingu, należałoby również wspomnieć, że jest to usługa dodatkowo płatna, a parking w Aparthotel Best Views to jeden z najdroższych w Krakowie. Cena za dobę wynosi 60 zł.

Czystość bez zarzutu, apartament ładnie urządzony i przestronny, wygodny materac. Łazienka komfortowa, zgodna z opisem na Booking. Zadawalające wyposażenie kuchni, kompletny sprzęt AGD, w pokoju była również deska do prasowania i żelazko.

• Ocena dodana: 9 maja 2017

7,1
    Pokoj ok , czysty , zadbany.
    • 2 noclegi

Problem z internetem, pomimo prosb nie zostal naprawiony..., w salonie ciezko bylo odpoczac z powodu, halasu zza sciany - (wiatraki , chlodnie , klimatyzatory) - nie wiem dokladnie co to moglo byc, w kazdym razie spokoju i ciszy w salonie nie ma przez caly czas. Parking 65 zl za dobe na chodniku...

Pokoj ok , czysty , zadbany. Dodatkowe kosmetyki w lazience, czekoladki na poduszkach :)

Pobyt: Kwiecień 2017

• Ocena dodana: 10 kwietnia 2017

Polecam
    • 1 nocleg

na miejscu okazało się, że nie było właściciela i nie mogłam zapłacić kartą a na stronie była informacja, że jest możliwa płatność nie tylko gotówką a na gotówkę nie byłam przygotowana. Za to minus.

Super lokalizacja, bardzo czyściutko, dobre wyposażenie apartamentu.

Pobyt: Kwiecień 2017

• Ocena dodana: 18 grudnia 2018

Polecam wszystkim ten hotel pokoje dużo lepsze niż na...
    • Apartament typu Luxury Grand Lux z widokiem na Wisłę
    • 2 noclegi

Polecam wszystkim ten hotel pokoje dużo lepsze niż na zdjęciach obsługa miła bardzo dobra lokalizacja jeszcze raz polecam

• Ocena dodana: 6 grudnia 2018

Śniadanie smaczne ,obsługa

Śniadanie smaczne ,obsługa

• Ocena dodana: 27 października 2018

5,8
    Lokalizacja i standard w porządku.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Fatalne śniadania za 49 zł i niekompetentny personel.

Lokalizacja i standard w porządku.

Pobyt: Październik 2018

• Ocena dodana: 11 października 2018

9,6
    Super lokalizacja, czysto w pokojach, smaczne jedzenie,...
    • 2 pokoje
    • 2 noclegi

Trochę mało miejsc parkingowych.

Super lokalizacja, czysto w pokojach, smaczne jedzenie, bardzo miła obsługa. Polecam.

• Ocena dodana: 9 października 2018

wygodny, luksusowy

Widok z okna

• Ocena dodana: 29 września 2018

Polecam
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Świetna lokalizacja. Bardzo miły personel! Dziękuję za miły pobyt! Na 100% tam wrócę :)

• Ocena dodana: 7 września 2018

doskonała lokalizacja,bardzo uprzejmy i pomocny personel ...
    • 1 nocleg

doskonała lokalizacja,bardzo uprzejmy i pomocny personel ,szczerze polecam

• Ocena dodana: 6 sierpnia 2018

Bardzooo fajny hotel
    • 2 pokoje
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

W cenie pobytu nie ma śniadania.

Dobra lokalizacja, elegancko i bardzo czysto.

• Ocena dodana: 3 sierpnia 2018

Zaćmienie księżyca
    • Podróżujący ze znajomymi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Cudowny apartament. Szczególnie kiedy można siedzieć na balkonie w jacuzzi i patrzeć na Marsa i zaćmienie księżyca 😎

• Ocena dodana: 29 lipca 2018

• Ocena dodana: 30 czerwca 2018

6,3
    Miła obsługa, blisko rynku i Wawelu
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo nieprzyjemny zapach w toalecie. Nie do zniesienia.

Miła obsługa, blisko rynku i Wawelu

• Ocena dodana: 18 czerwca 2018

7,5
    Brak możliwości otwierania okien.
    • 2 noclegi

Brak możliwości otwierania okien. Lodówka w nocy bardzo hałasowała natomiast okna po gorącym dniu oddawały naprężenia nocą po przez trzeszczenie.

• Ocena dodana: 10 czerwca 2018

Bardzo komfortowy apartament!

Wejście do budynku.

Bardzo czysty i komfortowy apartament. Chętnie tam wrócę!

• Ocena dodana: 9 czerwca 2018

Personel natychmiast reagował na zgłoszony problem
    • 2 noclegi

problemy z zamkiem elektromagnetycznym do pokoju

Personel natychmiast reagował na zgłoszony problem

• Ocena dodana: 29 maja 2018

Polecam gorąco

Wszystko

• Ocena dodana: 20 maja 2018

Czystość,wystrój i miła obsługa .
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Drzwi wejściowe do pokoju powinny być bardziej wytłumione

Czystość,wystrój i miła obsługa . Polecam z czystym sumieniem

• Ocena dodana: 8 kwietnia 2018

Pobyt: Kwiecień 2018

• Ocena dodana: 2 kwietnia 2018

9,2
    Absurdalny cennik za ewentualne uszkodzenia czy stluczenie...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Absurdalny cennik za ewentualne uszkodzenia czy stluczenie Np talerza.

• Ocena dodana: 29 marca 2018

Czystość, wyposażenie pokoju, bardzo miła i pomocna obsługa
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Parking mógłby być lepszy.

Czystość, wyposażenie pokoju, bardzo miła i pomocna obsługa

• Ocena dodana: 20 marca 2018

Wysoki standard

Wysoki standard

• Ocena dodana: 15 marca 2018

9,6
    Wszystko idealne polecam ,jeden z lepszych w Polsce na pewno...
    • 3 noclegi

Że musiałem wyjechać do domu

Wszystko idealne polecam ,jeden z lepszych w Polsce na pewno wrócę tam

• Ocena dodana: 5 marca 2018

9,6
    Kaucja w wysokości 500 zł, o ktorej dowiedziałam sie na...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Kaucja w wysokości 500 zł, o ktorej dowiedziałam sie na miejscu.

• Ocena dodana: 10 lutego 2018

Świetna lokalizacja

Pobyt: Styczeń 2018

• Ocena dodana: 22 stycznia 2018

9,6
    Wygoda, dobra cena i idealne położenie.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wygodne łóżka, taras, internet.

Pobyt: Styczeń 2018

• Ocena dodana: 12 listopada 2017

Bardzo udany weekend z rodziną.
    • 1 nocleg

Uprzejmy i pomocny personel. Czysty i dobrze wyposażony apartament, Świetna lokalizacja. Przyzwoita cena. Widok z okna.

Pobyt: Listopad 2017

• Ocena dodana: 31 października 2017

Wyposażenie, lokalizacja obiektu

Wyposażenie, lokalizacja obiektu

• Ocena dodana: 6 października 2017

Strefa Luxury-ZDECYDOWANIE POLECAM!
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Strefa Luxury-ZDECYDOWANIE POLECAM! Duże okna z widokiem na miasto, całkowicie nowe apartamenty z najwyższej klasy materiałami!!!!

• Ocena dodana: 12 września 2017

ok
    • 1 nocleg

Brak normalnych okien (są tylko dachowe) to bardzo duży minus.

Mieszkanie urządzone w bardzo ładnym, nowoczesnym stylu. Dobra lokalizacja.

• Ocena dodana: 26 sierpnia 2017

• Wysłana przez urządzenie mobilne

Klimatyzacja głośno hałasowała. Niedało się spać bez wyłączenia z kontaktu.

Pobyt: Sierpień 2017

Pobyt: Lipiec 2017

• Ocena dodana: 6 czerwca 2017

Świetne miejsce
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Świetnie położony lokal z genialnym widokiem na Wisłę. Czysty bardzo dobrze wyposażony z wygodnymi łóżkami. Jest klima i pralka.

Pobyt: Czerwiec 2017

Pobyt: Czerwiec 2017

• Ocena dodana: 22 stycznia 2017

strzał w dziesiątkę
    • 1 nocleg

czyściutko, nowocześnie, wszystko zgodne z opisem. byłyśmy w apartamencie w piątkę i nie mamy zastrzeżeń.

Pobyt: Styczeń 2017

Obiekt ma także 66 opinii, które nie zawierają tekstu. Mają one jednak wpływ na ogólną ocenę.

Wyświetlono 1 – 68

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!
Przeglądaj galerię zdjęć obiektu Aparthotel Best Views zrobionych przez Gości