Ubytování Lety Pronájem aut Letištní taxi

8,7

• WiFi zdarma

7,3

100% autentická hodnocení

Skuteční hosté. Skutečné pobyty. Skutečné názory.

Zjistit více– otevře dialogové okno
Napsat hodnocení

zobrazeno 1 – 23

• Hodnocení napsáno: 9. února 2019

7,1
    Výborné jídlo, bohaté snídaně, všeho dostatek.
    • Rodina s malými dětmi
    • Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí a přístupem do aquaparku Zakopane
    • Posláno přes mobil

Malý pokoj. Přistýlka, dětská postýlka, zaparkovaný kočátek v pokoji a nemohli jsme se hnout.

Výborné jídlo, bohaté snídaně, všeho dostatek. Krásné prostředí.

Termínem pobytu byl leden 2019

• Hodnocení napsáno: 6. prosince 2018

Krásný, nový hotel kousek od centra, pokoje velmi útulné,...
    • 2 noci

Krásný, nový hotel kousek od centra, pokoje velmi útulné, příjemný a ochotný personál na recepci, naprosto vynikající snídaně, parkování před hotelem zdarma, nebyl problém s místem, zdarma vstup do aquaparku v ceně pobytu na hodinu, byli jsme na dva dny, takže první den jsme vstup nevyužili, druhý den jsme mohli jít na dvě hodiny. Děkujeme za hezký pobyt.

Termínem pobytu byl prosinec 2018

• Hodnocení napsáno: 30. října 2018

5,0
    pruměrné
    • 3 noci

Dobry den pri přijezdu jsme meli špinavy pokoj ale byl nám vyměněn.Voda ve venkovnim bazénu měla stejnou teplotu jako jsme byli v červenci a ted máme říjen a venku je chladno.

Termínem pobytu byl říjen 2018

• Hodnocení napsáno: 3. října 2018

Snídane i večeře napristo luxusní.
    • 6 nocí

Nic

Snídane i večeře napristo luxusní. Čistota ubytování, pohodlná postel. Vstřícný personál, nic nebyl problém. Parkování před hotelem zdarma, v podzemní garáži placené. Dostupnost do centra super (procházkou přes hezký park)

• Hodnocení napsáno: 9. září 2018

Vsem muzeme doporucit. Hotel vjodny jak pro rodiny s detmi, tak pro pary k relaxu
    • 5 nocí
    • Posláno přes mobil

Krasny, cisty a tichy pokoj, neuveritelne bohate a chutne snidane, navsteva Aquaparku v ramci ubytovani a jen "pres chodbu", mila a privetiva obsluha. Hotel je na skvele vychozi pozici pro tury do hor, kousek od centra..

• Hodnocení napsáno: 3. září 2018

8,8
    Hotel je ve vyšším standartu, vše bylo pohodlné, aquapark je velký tahák pro rodiny s dětmi.
    • 2 noci

Pokoj byl hodně malý, na přespání ale stačil,neměli jsme otevírací okna, větrání řešeno klimatizací, která nešla vypnout, šla regulovat jen teplota a eco či comfort mód.Nikdo z hostů nepoužíval kliku, všichni dveřmi třískali, takže při každé takové ráně se otřásly dveře i v ostatních pokojích, jinak tam bylo ale ticho, pokoje jsou slušně odhlučněné.Problém s parkováním, kdo přijel včas, zaparkoval zadarmo, kdo ne platil podzemní garáž, na dva dny to není tak strašné,ale na týden už by to byla významnější částka (na den asi 130,-).

Snídaně byly skvělé, velmi pestrý výběr, určitě si vybere každý.Večeře byly horší, vyloženě polská kuchyně, byl problém si něco vybrat, téměř všechno na smetaně, při mé alergii na laktozu docela problém.Postel byla pohodlná, pokoj čistý, aquapark super, v rámci ubytování je hodina denně zdarma(překročení jednoduše doplatíte při odjezdu) děti nadšené.Díky tomuto bylo v hotelu opravdu hodně rodin s dětmi.

• Hodnocení napsáno: 1. září 2018

Hotel je velmi příjemně zarizen.
    • Posláno přes mobil

Pokud budete mít pokoj k hlavní silnici, tak ta je rušná a naproti se staví. Okna však perfektně tesni, nic není slyšet.

Hotel je velmi příjemně zarizen. Barvy, design, velmi čisto. Volný vstup do wellnes zony - finska a parní sauna. Snídaně naprosto luxusní, zde si přijdou na své vegani, vegetariáni i raw. Blízko centra. Doporučuji.

• Hodnocení napsáno: 18. června 2018

9,2
    Nový a designově velmi povedený hotel s aquaparkem a blízko centra.
    • Pobyt s domácím mazlíčkem

Nenašli jsme negativa.

Hotel krásný, nový. Pokud mám něco opravdu vyzvednout, tak snídaně. Jsme cestovatelé s letitými zkušenostmi a za dlouhé roky jsme toto zažili snad ještě 2x a to byly velmi drahé pětihvězdy. Prostě úžasné.

• Hodnocení napsáno: 5. června 2018

Hotel doporučuji.
    • 1 noc

Nevychytaný problém jsou hotelové výtahy. Pokud máte těžký kufr nebo bágl, tak si budete muset trochu počkat.

Opravdu bohaté snídaně. Pro rodiny s malými dětmi je asi úžasné, když mohou přejít přímo z hotelu do sousedícího aquaparku jen v plavkách. V posledním patře hotelu je herna pro děti. Myslím si, že všechno OK. Dobré výchozí místo do centra města. Parkování u hotelu taky v pořádku.

• Hodnocení napsáno: 4. června 2018

Nádherný moderní hotel s krásnou restauraci a barem.
    • Posláno přes mobil

Nádherný moderní hotel s krásnou restauraci a barem. Jídlo vynikající,snídaně mě vyrazila dech takový široký výběr jsme ještě nikde neměli. Pokoje krásné,skvělý přístup do aquaparku. Krásný výhled na hory...za mě úžasně určitě se vrátíme.

• Hodnocení napsáno: 9. dubna 2018

snídaně báječná, postel pro nás s partnerem nepohodlná
    • 2 noci

s parkováním byl problém i když jsme měli mít parkovací místo, nezbylo a tak chtěli 50zl za garážované místo,

snídaně báječná, postel pro nás s partnerem nepohodlná

• Hodnocení napsáno: 11. března 2018

7,1
    Lokalita, novy hotel, ochotni personal, pekne izby, slusne...
    • 6 nocí
    • Posláno přes mobil

Urcite 3* nie 4*,mali sme izbu na 2 poschody otocenu do stavebniska gde bager zacal kopat o 7.30 rano, 5 metrov od terasy, kazdu noc cca 22:00/22:30 naky zvastny cinkot zo strany kupelne alebo rozvodov ktore su medzy izbami, dalkovy ovladac prepinal telku vo vedlejsie izby a naopak, aquapark je 100 metrov od izby a dostat se tam je dost komplikovame po tom co se odcipujete 10 krat se dosttanete do bazenov ktory zdielate s beznim klientom aquaparku takze neni tam ziadna diskrecia na to ze ste vo 4* hotely, vstup do sauny je za poplatok co je absurdne za hotel 4* s casovim obmedzenim na 2 hodiny ktory se potom tiez spoplatni.

Lokalita, novy hotel, ochotni personal, pekne izby, slusne ranajky

Termínem pobytu byl březen 2018

• Hodnocení napsáno: 12. února 2019

7,5
    super
    • 2 noci

přistýlka byla nevyhovující nedalo se na ní spát

super

Termínem pobytu byl únor 2019

• Hodnocení napsáno: 29. prosince 2018

8,8
    Vyborná snídaně.
    • Posláno přes mobil

Internet stale vyskakoval a v televizi byly pouze Polske programy.

Vyborná snídaně. A opravdu čisté a pohodlné pokoje.

Termínem pobytu byl prosinec 2018

výtahy nestíhali množství lidí čekali jsme i 15 minut

snídaně výborná

• Hodnocení napsáno: 2. září 2018

9,2
    Dobrá poloha v centru, v županu do Aquaparku, nadprůměrně...
    • 1 noc

Dobrá poloha v centru, v županu do Aquaparku, nadprůměrně bohatá snídaně s nepřeberným množstvím sladkého od cukráře.

• Hodnocení napsáno: 10. srpna 2018

9,2
    Velký výběr na snídani ,krásné nové pokoje a skvělý ...

Recepce,čekali jsme dlouho.

Velký výběr na snídani ,krásné nové pokoje a skvělý Aquapark.

• Hodnocení napsáno: 3. srpna 2018

9,0
    Vše ok

Vše ok

• Hodnocení napsáno: 8. července 2018

Výborná snídaně, propojení s aquaparkem.

Žádný problém.

Výborná snídaně, propojení s aquaparkem. Blízko do centra.

• Hodnocení napsáno: 13. června 2018

4,2
    Arogantní necitlivé jednání

Arogantní necitlivé jednání

• Hodnocení napsáno: 4. dubna 2018

Top snídaně
    • Služební cesta
    • Posláno přes mobil

nemáme nic co bychom vytknuli

Top snídaně

• Hodnocení napsáno: 3. dubna 2018

Snídaně fantastické.
    • 3 noci

Nemůžeme nic vytknout, vše bylo fantastické.

Snídaně fantastické.

• Hodnocení napsáno: 2. dubna 2018

8,3
    Breakfast
    • Skupiny přátel

Breakfast

Termínem pobytu byl duben 2018

Máme také 16 hodnocení bez textu. Tato hodnocení mají vliv na celkové bodové ohodnocení.

zobrazeno 1 – 23

Rozdíl v ceně vyrovnáme
Rozdíl v ceně vyrovnáme
Nízké ceny • Žádné rezervační poplatky • Našel/našla jste se nižší cenu? Rozdíl v ceně Vám vyrovnáme!
Prohlédněte si fotografie ubytování Hotel Aquarion pořízené hosty