Accommodation Flights Flight + Hotel Car rentals Airport taxis

7.5

• Free WiFi

7.3

100% verified reviews

Real guests. Real stays. Real opinions.

Read more
Write a review

Showing 1 - 7

• Reviewed: 4 May 2017

3.8
    Podróżuję dużo i to w 99% przypadków w celach wypoczynku.
    • Double or Twin Room
    • Stayed 1 night

Pierwsze negatywne doświadczenie to trudności w płatności kartą. Z oferty wynikało, że można płacić kartą, natomiast na miejscu pani w recepcji powiedziała, że tylko gotówka, bo terminal jej nie działa... Po tym, jak powiedziałem, że w booking.com nie było informacji o braku możliwości płatności kartą, pani z recepcji łaskawie przeszła 5m (!) dalej i tam przyjęła płatność kartą (drugi terminal). Miałem wrażenie, że pani po prostu się nie chciało. Generalnie pani wyglądała jakby była tam za karę, każdą informację musiałem sam wyciągać (od której śniadanie, do której wymeldowanie, etc). Sam hotel jest zapuszczony, wygląda jakby był zamknięty kilka miesięcy i otworzony tuż przed naszym przyjazdem (trawa nie koszona i pełna chwastów, chwasty wyrastające przy schodach wejściowych spomiędzy szczelin kostki brukowej, zżółkłe i brudne "białe" fotele na werandzie i pełne kiepów popielniczki na stoliku przy nich). Obsługa bardzo niemiła. Z rana pani z recepcji po wejściu na stołówkę, gdzie siedzieliśmy tylko my i inna para (której zresztą niosła jajecznicę) nie wydusiła z siebie nawet "dzień dobry" już nie mówiąc o tym, że nie zapytała, czy też nie chcielibyśmy jajecznicy. W całym obiekcie są pokoje tylko dla niepalących, mimo to, gdy dostaliśmy klucz do pierwszego pokoju i weszliśmy do niego, bardzo śmierdziało papierosami. Powiadomiliśmy o tym recepcję i dostaliśmy inny pokój. Teraz po kolei: Pokój: - FATALNE łóżko, leżąc na materacu czujesz w niektórych miejscach wyłażące sprężyny. Prawdopodobnie właściciel kupił tanie materace, które już dawno się wysłużyły i powinny być wymienione. - Brudna poduszka ("ozdobna" poduszka na łóżku pobrudzona była szminką, zdjęcia załączam) - Jeśli boso przejdziesz z łazienki do łóżka, to z powrotem musisz tam wrócić aby umyć stopy. - Ściany brudne, poobtłukiwane narożniki, generalnie wrażenie, że dawno wnętrze nie było odświeżane.

Podróżuję dużo i to w 99% przypadków w celach wypoczynku. Nocowałem w bardzo wielu hotelach w Polsce i zagranicą. Rzadko zdarzało i się zobaczyć taki hotel jak ten... tym bardziej, że jak wynika z opisów, właściciele mają aspiracje aby był on odbierany jako w miarę luksusowy i designerski. Nie jestem "gościem nasłanym przez konkurencję" ani roszczeniowym turystą, zresztą zerknijcie na inne moje opinie... o tym hotelu naprawdę nie można napisać nic dobrego...

Stayed in May 2017

6.3
    Amplacement,near Mount !
    • 2 rooms
    • Submitted via mobile

TV not function,furniture paint black & very poor!

Amplacement,near Mount !

Stayed in October 2017

• Reviewed: 25 September 2017

Good
    • Group
    • Single Room
    • Stayed 1 night

The included breakfast doesn't have coffee machines, so you must order and pay it separately.

Good price

Stayed in September 2017

• The following reviews were written more than 24 months ago. They no longer impact the property's overall review score – but may still be helpful when choosing the perfect place to stay.

• Reviewed: 10 May 2016

Great location and a super Breakfast

Great location and a super Breakfast

• Reviewed: 11 February 2016

2.5
    Nothing
    • Solo traveller

this place is very dirty and not confortable!!

Nothing

• Reviewed: 12 December 2015

8.3
    Very clean

dark room avarage breakfast

Very clean

There is 1 review without text. This impacts the overall review score.

Showing 1 - 7

Guests also reviewed these properties: