1. Strona główna z opiniami o hotelach
  4. Kraków – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  5. Opinie o obiekcie Browar Lubicz Residence

Browar Lubicz Residence – opinie

Lubicz 17J, Grzegórzki, 31-503 Kraków, Polska

Nr 219 z 1 810 obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Kraków

Ocena

9,1

• Bezpłatne WiFi

8,6

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

Wyświetlono 1 – 75

• Ocena dodana: 14 stycznia 2019

Doskonała jakość i dobra lokalizacja przy doskonałej cenie
    • 1 nocleg

W apartamencie (C1 nr. 3) - nie działa gniazdko przy pralce, ale jak się przesunie pralkę na środek łazienki, to można podłączyć ją do drugiego gniazdka ;)))

Duży Apartament i dobrze wyposażony i także w dobrej cenie. Świetna lokalizacja.

• Ocena dodana: 28 grudnia 2018

9,2
    Apartament piękny duży, czysty, wyposażony we wszystko co...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Zamówiłam miejsce parkingowe ale na miejscu okazało się że nie ma karty i musiałam stać na parkingu Piotra i Pawła.

Apartament piękny duży, czysty, wyposażony we wszystko co potrzeba

• Ocena dodana: 26 grudnia 2018

Smaczne śniadanie.
    • 1 nocleg

Czas oczekiwania na śniadanie.....1h.... Niektóre elementy wyposażenia już zużyte....( prysznic, klamka do toalety) należałoby wymienić...

Smaczne śniadanie....

• Ocena dodana: 23 grudnia 2018

8,3
    Klimat i sam pomysł super, fajne miejsce do spotkań i...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Sama restauracja i hotel OK, czysto, ładnie i wygodnie, nie polecam wycieczki po browarze, wszystko co pokazują można zobaczyć samemu a historie która opowiadają można wyczytać samemu, jeśli to kogoś interesuje. Piwo pyszne wiec zamiast płacić podan 30zl za osobę od obejścia lepiej kupić 1.5L piwa 😀

Klimat i sam pomysł super, fajne miejsce do spotkań i firmowych i rodzinnych

• Ocena dodana: 18 grudnia 2018

Przemiła obsługa w recepcji, pomocna i uśmiechnięta.

Brak

Przemiła obsługa w recepcji, pomocna i uśmiechnięta. Pokój zgodny z tym co widać na zdjęciach. Pomimo bliskości drogi i dworca kolejowego pokój stosunkowo cichy. Śniadania bardzo dobre, wybór z menu. Otoczenie - klimat zabytkowego browaru.

• Ocena dodana: 17 grudnia 2018

8,8
    Pobyt udany, cel wyjazdu został osiągnięty. Będę jeszcze raz chciał przyjechać.
    • 1 nocleg

Pobieranie jakiejś formy pieniężnej za ewentualne zniszczenia - pomysł zniechęcający do kolejnego pobytu. Śniadanie w formule obsługi kelnerskiej - KATASTROFA!!! w obiektach tego typu i standardu (cena) to jest szwedzki stół. Tutaj czas oczekiwania ponad 30 min - porażka. Starania i jakość obsługi - OK.

Położenie zespołu hotelowego - super!!. Sam obiekt bardzo ładny czysty i zadbany.

• Ocena dodana: 14 grudnia 2018

7,5
    Apartament spełnił wszystkie moje oczekiwania.
    • 4 noclegi

Mimo, że byłem zapewniony o parkingu bezpłatnym - w dniu przyjazdu nie był dostępny

Apartament spełnił wszystkie moje oczekiwania. Pełne wyposażenie, cicha okolica. Darmowy parking

• Ocena dodana: 6 grudnia 2018

Komfortowo urządzony apartament.
    • 1 nocleg

Widok z okna na mur i okna biurowca. Na wydanie śniadanie w restauracji czeka się od 20 do 30 minut - zdecydowanie za długo.

Komfortowo urządzony apartament.

• Ocena dodana: 4 grudnia 2018

Doskonała lokalizacja, miła pani z recepcji, wygodne ...
    • 2 noclegi

Doskonała lokalizacja, miła pani z recepcji, wygodne materace, czysto, cicho, na poranek zapewnione dobre espresso - słowem wszystko co niezbędne przy krótkim pobycie w mieście.

• Ocena dodana: 3 grudnia 2018

Super miejsce polecam!!!
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Komfortowe apartamenty w świetnej lokalizacji. Znakomita recepcja, w świetnej lokalizacji ok. 10 minut spacerkiem od rynku. Z dworca kolejowego 5 minut. Spędziłem wspaniały czas z rodziną...

• Ocena dodana: 1 grudnia 2018

Absolutnie fantastyczne!

Nie ma co krytykować!

Apartament z którego korzystałem to najlepsze co mnie do tej pory spotkało w Krakowie! No i prywatny parking w cenie w tym rejonie Krakowa! Krótko - Rewelacja!

• Ocena dodana: 21 listopada 2018

Wygodnie, blisko starówki i dworca kolejowego.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo przestronny, nowoczesny apartament z balkonem, blisko starego miasta i dworca kolejowego. Do dyspozycji ekspres do kawy (wraz z kawą), pralka, zmywarka, zastawa stołowa, słowem wszystko czego potrzeba. Położony na cichym osiedlu, widok niestety na osiedle i to jedyny minus.

• Ocena dodana: 19 listopada 2018

Weekend w Krakowie 🙂
    • Podróżujący ze znajomymi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Drobne usterki w postaci niesprawnej rolety w oknie, przepalonych żarówkach... Brak miejsca postojowego na czas załatwiania formalności, a przed skorzystaniem z miejsca w parkingu podziemnym.

Bardzo dobre miejsce jako baza wypadowa do zwiedzania Krakowa. Blisko dworca, blisko do Starego Miasta. Czysty, wygodny apartament, wyposażony we wszystko co jest potrzebne do kilkudniowego pobytu. Polecam.

• Ocena dodana: 18 listopada 2018

8,3
    Czysty, nowoczesny apartament z dostępem do balkonu.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

W salonie było uszkodzone regulowanie żaluzji, przez co na dużym oknie nie było możliwości zasłonienia widoku. Dobrze byloby, gdyby w łazience były podajniki na żel/ szampon wzorem dobrych hoteli.

Czysty, nowoczesny apartament z dostępem do balkonu. Kuchnia z pełnym wyposażeniem. Ogromny plus za ekspres do kawy z kapsułkami.

• Ocena dodana: 18 listopada 2018

Jak Kraków to spanie tylko w Lubicz :-) !
    • 1 nocleg

Bardzo komfortowe warunki, zarówno sam apartament jak i całe jego najbliższe otoczenie są wspaniałe. Lokalizacja jest idealna, do rynku pieszo kilkanaście minut ... przy czym w połowie drogi jesteśmy już w okolicach Barbakanu - więc jest to bardzo przyjemny spacer ! Apartament posiada znacznie więcej udogodnień niż normalnie się spotyka w stylu - żelazko, pralka, zmywarka, ekspres do kawy ( w dodatku dobrej ) - dla mnie to wszytko razem wzięte oznacza miejsce wyjątkowo przemyślane i nastawiona na podróżujących. Obsługa apartamentów też znacznie przewyższa ogólnie spotykany standard, jest nad wyraz zaangażowana i pomocna. Słowa tego nie opiszą - sprawdź sam :-)

• Ocena dodana: 17 listopada 2018

9,2
    Bardzo czysto, świetne wyposażenie, centrum miasta a cisza i...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Kilka drobnych usterek: nie przymocowana bateria w łazience, brak łańcuszka do zasłonięcia rolety, źle wyprofilowany odpływ prysznica - łatwo zalać całą łazienkę.

Bardzo czysto, świetne wyposażenie, centrum miasta a cisza i spokój.

• Ocena dodana: 12 listopada 2018

7,9
    Obsługa- poziom po niżej granicy dobrego wychowania.
    • 6 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Obsługa- poziom po niżej granicy dobrego wychowania. Zepsuta pralka i ogrzewanie w pokoju dziennym. Zmieniono nam apartement ponieważ po zarezerwowania okazało się ze to nie mieszkanie z dwiema sypialniami a osobna jest tylko 1 sypialnia, druga to salon z aneksem sypialnym za szklanymi przesuwnymi drzwiami.

• Ocena dodana: 12 listopada 2018

5,8
    Śniadania !
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wybrałam to miejsce,bo mam małe dziecko i wózek,chciałam windy i garażu.Garaż był,ale w parkingu podziemnym musiałam drałować cały kawał,a tuż obok wejścia do klatki były miejsca:(((Oprócz tego okazało się,że jeśli chcę co logiczne,pójść na stare miasto no piechotę,natrafiam na tory kolejowe i przejście podziemne !!! Jedyna opcja ! A ja z wózkiem!!! -to moja wina,nie obwiniam hotelu,powinnam sprawdzić topografię,ale na to nie wpadłam .Co do obiektu -miało być piętro z balkonem ,był ciemny parter z ogródkiem i mega zapchany odpływ w ładnym ,nowoczesnym prysznicu .Ogólnie wrażenie piwnicy😳...bo tak ciemno na tym parterze .Najgorsza rzecz na świecie :śniadanie !!! Nie idźcie tam 🤦‍♀️ja zeszłam .Z dzieckiem na ręku.Po schodach.Bo inaczej się nie dało . Stoły jak w stołówce pracowniczej.Brudne białe ściany i podchodzi w smrodzie otoczenia pani i pyta nie podając karty co zjemy....to od razu dźwignęła dzidzię i z powrotem 2 piętra w górę...bo to była głęboka piwnica. Nie polecam🤢🤕☠️

Śniadania ! Piwniczny nastrój parteru ....z niby ogródkiem,który ,żywo -o ironio -przypominał Powązki

• Ocena dodana: 6 listopada 2018

Kraków i fajny apartament w Browar Lubicz
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Na dziedobry trzeba wypełnić pismo podajac swoje dane zdowodu zamiast wystarczyłoby podac dowód do wglądu pani recepcjonistce

Podobalo mi sie wszysto poczawszy od milej pani na redepcji az po standart apartamentu w którym jest wszystko co potrzebne na krotki czv dłuzszy pobyt .Cisza i spokój a przede wszystkim mega wygodne łóżko.Brawo za ekspres z dobrą kawą .pPolecam

• Ocena dodana: 6 listopada 2018

Hitel Browar w Krakowie
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Beznadziejna obsługa w recepcji. Nie informują o niczym, nawet o voucherach na śniadania. Restauracja beznadziejna. Kelnerki w brudnych bluzkach nie oranych przez kilka dni. Brak współpracy z hotelem. W całej restauracji mdlący zapach zaczynu piwnego. Ze wszystkim jest problem: z zamówieniem, z fakturą. ODRADZAM posiłki w tej restauracji.

Wygodny duży apartament ze wszystkimi szczegółami z oferty.

• Ocena dodana: 29 października 2018

7,1
    Blisko do rynku, fajne mieszkanko z wydzieloną sypialnią.
    • 2 noclegi

Trochę niedokładnie posprzątane. Mieszkanie zostało popsikane jakimś dziwnym odświeżaczem, który okropnie śmierdział... za to minus.

Blisko do rynku, fajne mieszkanko z wydzieloną sypialnią. Ogólnie ok.

• Ocena dodana: 20 października 2018

9,6
    Pobyt był bardzo udany - polecamy ten obiekt znajomym.
    • 4 noclegi

Brakowało wieszaków w łazience - przy czterech użytkownikach identycznych ręczników ciągle był problem, który ręcznik jest czyj. Było to kłopotliwe, zwłaszcza przy dzieciach.

Bardzo dobre zaopatrzenie w sprzęt agd, poza tym wymienionym w ofercie, taki jak np. ekspres do kawy, suszarka do włosów, żelazko. Dodatkowo apartament zaopatrzony był w ramach ceny w kapsułki kawy, herbatę i wodę mineralną.

• Ocena dodana: 15 października 2018

9,6
    Super apartament ,z dwoma sypialniami ,w kuchni wszystko co...
    • Ze zwierzęciem
    • 2 noclegi

Super apartament ,z dwoma sypialniami ,w kuchni wszystko co niezbędne sniadanie mozna zjeść w pokoju i wyruszyc na zwiedzanie ,do rynku 10 min spacerkiem ,polecamy auto zostawic na parkingu i ew z miasta wrócic taxi za 10-15 zł ,bo z parkowaniem w mieście problem i parking wyjdzie drozej ,bylismy z pieskiem a to tez ważne dla posiadaczy czworonogów że sa mile widziani :)

• Ocena dodana: 3 października 2018

Polecam to miejsce, jest idealne 👌
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wspaniałe miejsce 👌 Idealna lokalizacja tylko raz musieliśmy skorzystać z samochodu, wszędzie chodziliśmy pieszo. Obsługa przyjazna. Apartament wspaniały 👌 Łóżka bardzo wygodne, w sumie można bez problemu przyjechać pociągiem i mieć ze sobą tyllo przybory i odzież osobistą 😁 W apartamencie znajduje się wszystko czego potrzebujesz 😁 Polecam!!!

• Ocena dodana: 26 września 2018

Atrakcyjna propozycja w Krakowie
    • 1 nocleg

Niestety nie działał WiFi, ponieważ nie pasował pozostawiony nr urządzenia. Wykorzystałem własny mobilny, ale dla osób z zagranicy może być to istotne.

Korzystna lokalizacja - blisko centrum i blisko do dworca, nowy, zadbany i czysty apartament, życzliwy i pomocny personel, wygodny parking pod budynkiem.

• Ocena dodana: 26 września 2018

Bardzo przyjemny weekend

Wszystko na najwyższym poziomie

Komfort, cisza, spokój, idealna czystość, wszystko bardzo gustownie urządzone, przyjemnie, wyposażenie full, czujesz się jak w domku.

• Ocena dodana: 25 września 2018

Lovely ;-)
    • 3 noclegi

Lodówka wymagała lekkiego doprowadzenia do czystości. Słabo odkurzone. Uszczelka (silikon) przy prysznicu była uszkodzona.

Otwartość na potrzeby Klienta. Elastyczność w załatwieniu sprawy.

• Ocena dodana: 18 września 2018

Świetna obsługa w recepcji, bardzo profesjonalna i...
    • 1 nocleg

Świetna obsługa w recepcji, bardzo profesjonalna i sympatyczna. Apartament urządzony w dobrym standardzie, z gustem. Dużą łazienka, wygodne łóżko. Parking wygodny w użytkowaniu.

• Ocena dodana: 17 września 2018

6,3
    Może być
    • 1 nocleg

Sąsiedztwo z peronem dworca PKP - permanentny hałas z tym związany uniemożliwiał dłuższe otwarcie okna. Brak tymczasowego ,wyszczególnionego miejsca parkingowego na krótki okres wy-/meldowania. Uciążliwość związana z wpisywaniem różnych kodów do różnych drzwi .

Bliskość do starówki.Parking

• Ocena dodana: 31 sierpnia 2018

Polecam w 100 %
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo fajne i klimatyczne miejsce, super lokalizacja 15 min spacerem i już można podziwiać serce Krakowa - Sukiennice, Wawel itp. Bardzo na plus że dostaliśmy łóżeczko dla naszego malucha o które pytaliśmy przy rezerwacji. Bardzo miła obsługa zameldowanie i wymeldowanie wyjatkowo sprawne :)

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2018

9,2
    Warunki super,ale jakość obsługi w podstawowych czynnościach budzi zastrzeżenia
    • 2 noclegi

trzeba się nabiegać za kluczem-współczuję osobom samotnym z małymi dziećmi, brak choćby soków na stole szwedzkim na śniadaniu, sprecyzowane śniadania i tyle,

super mieszkanie, b dobrze wyposażone, wygodne łóżka

• Ocena dodana: 27 sierpnia 2018

polecam
    • 3 noclegi

Na pewno w sezonie letnim potrzebna jest klimatyzacja ( warto byłoby pomyśleć o cieńszych kołdrach na lato ).

Ładny budynek , blisko do galerii krakowskiej , dworca i do starówki, super parking , śniadania w restauracji też ok.

• Ocena dodana: 23 sierpnia 2018

9,2
    Wyposażenie świetne, łóżko bardzo wygodne, super sprawa ze...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Hałas w apartamemcie spowodowany przejeżdżającymi prawie pod samymi oknami (budynek E) pociągami. Mieliśmy pokój akurat od strony torów, przy otwartych czy chociaż uchylonych oknach huk pociągów był naprawdę denerwujący. W nocy ten hałas budził nas kilkakrotnie.

Wyposażenie świetne, łóżko bardzo wygodne, super sprawa ze stolikiem i krzesłami na balkonie, na którym pomimo tylko dwudniowego pobytu po prostu musieliśmy wypić kawę

• Ocena dodana: 12 sierpnia 2018

dot. apartamentu 55 m2 z klimatyzacją
    • Apartament typu Deluxe z klimatyzacją
    • 6 noclegów

bez uwag

Świetna lokalizacja , bezpieczny i wygodny parking , klimatyzacja, wyposażenie , nowoczesna aranżacja i standard apartamentu , duży prysznic, dobrze wygłuszony apartament, cicha i spokojna okolica,

• Ocena dodana: 11 sierpnia 2018

Dobra lokalizacja
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brak klimatyzacji doskwierał bardzo, wiec jeśli ktoś wybiera się w upały to odradzam ten apartament. Nawet wentylator nie pomógł w nocy. W pokoju 28 stopni. W łazience brzydki zapach z kanalizy w umywalce- odpływ musi być cały czas zamknięty. Byliśmy trzy noce a zapas kawy był na 4 filiżanki- trochę słabo. Nie dostaliśmy FV mimo że podczas zameldowania prosiliśmy o jej wystawienie.

Blisko do Starego Rynku, parking podziemny w cenie apartamentu,

• Ocena dodana: 9 sierpnia 2018

Super!
    • 2 noclegi

Trochę za głośno na zewnątrz - blisko torów kolejowych, przejeżdżające pociągi trochę hałasowały ale tylko przy otwartych oknach.

Właściwie w samym obiekcie nie ma się do czego przyczepić. Wszystko jest ponad przeciętne.

• Ocena dodana: 8 sierpnia 2018

7,9
    Lokalizacja, oraz sam apartament był - Ok.
    • Apartament typu Deluxe z 2 sypialniami
    • 4 noclegi

Moja uwaga dotyczy tylko klimatyzacji. Nie wyobrażam sobie apartamentów w takiej kwocie w innych miastach predysponujących na Europejskie bez klimatyzacji.

Lokalizacja, oraz sam apartament był - Ok.

• Ocena dodana: 6 sierpnia 2018

8,3
    kameralne położenie, niekrepujące apartamenty położone w...
    • 1 nocleg

kameralne położenie, niekrepujące apartamenty położone w pięknym nowoczesnym kompleksie tuz przy starym browarze, podziemny parking z windą do apartamentu, bezpiecznie i cicho , w kompleksie kawiarnia i sklep oraz browar z piwem.browar urządzony bez stylu a po 22 nic nie da się zjeść.

• Ocena dodana: 5 sierpnia 2018

Tam trzeba zajrzeć!!!
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Nic nie jestem w stanie nic wymyślić.

Jedno z ciekawszych miejsc w jakich byłem. Standart hotelu z czterema gwiazdkami i domowa atmosfera. W pełni wyposażone mieszkanie, super standart i świetny gust jeśli chodzi o aranżację. Bardzo dobra lokalizacja kilka kroków od starego miasta. Gorąco polecam na odpoczynek jak również świetną bazę wypadową do zwiedzania Krakowa. Podziękowania dla chłopaków z obsługi. Świetna robota. Jeśli tylko będę w Krakowie bez wahania instaluje się u Was.

• Ocena dodana: 27 lipca 2018

Polecam
    • 5 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brak w kuchni kubków do zrobienia herbaty. Brak klimatyzacji w pokojach. Przy temp. powyżej 30 stopni noc i pobyt dzienny był uciążliwy.

Bardzo dobra lokalizacja. Blisko do dworca głownego, Starówki. Na ulicy linie tramwajowe i autobusowe umożliwiające łatwe przemieszczanie się do dalszych miejsc Krakowa. Pomieszczenia czyste, nowoczesne. Bardzo miła obsługa na Recepcji. Polecam mimo małych minusów.

• Ocena dodana: 25 lipca 2018

standard apartamentu
    • 2 noclegi

Śniadanie - poza budynkiem, długi czas oczekiwania po zamówieniu, płatne i to wysoko napoje, jedzenie niesmaczne , niemiła i niekompetentna obsługa w restauracji.

standard apartamentu

• Ocena dodana: 18 lipca 2018

Na pewno tam jeszcze kiedyś wrócimy!!! Polecamy wszystkim!!!
    • 2 noclegi

Trudno znaleźć recepcję. Słabe oznaczenia.

Apartament bardzo czysty, zadbany, nowocześnie urządzony, wyposażony we wszystko, co potrzebne. Wygodne łóżka. Super położenie - praktycznie w centrum, bardzo blisko Galerii Krakowskiej. Spokojna okolica. Ekskluzywny kompleks apartamentowców, na którego terenie był nawet supermarket. Podziemny garaż. Bardzo nam się tam podobało. Pozdrawiamy właściciela!

• Ocena dodana: 14 lipca 2018

9,6
    Byliśmy tam razem z dziećmi, bardzo polecamy ten nowocześnie...
    • 2 noclegi

Po deszczu woda stała na tarasie. Brak akcesoriów do zamiatania lub odkurzacza.

Byliśmy tam razem z dziećmi, bardzo polecamy ten nowocześnie oraz wygodnie urządzony apartament. Jest świetnie zlokalizowany (10 min spacerkiem od Starego Miasta) dobrze wyposażony, łącznie z tabletkami do prania i zmywarki. Szybki internet oraz TV z dużym wyborem kanałów (dla dzieci też). Miłym zaskoczeniem był ekspres do kawy z kapsułkami :) Do apartamentu przylega bardzo duży taras wyłożony płytkami. Pomimo bliskiej odległości od torów, nie było to uciążliwe.

• Ocena dodana: 7 lipca 2018

3,3
    Bardzo głośny
    • 1 nocleg

Bardzo głośno, w mieszkaniu obok odbywał się remont, burzenie scian od godziny 7:30 rano. ( Teoretycznie pracę budowlane nie powinny zaczynać się wczesniej niż 8:30 ale robotnicy ignorowali to). Mieszkanie bez wentylacji, bardzo duszne, co oznaczło spanie przy otwartych oknach. Położone bardzo blizko dworca więc odgłosy pociągow budziły w nocy nie pozwalając spać. (Zobacz zdjęcie)

Czyste, nowoczesne mieszkanie obok dworca kolejowego.

• Ocena dodana: 6 lipca 2018

9,2
    Spokojne miejsce w centrum miasta
    • Ze zwierzęciem
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Parking jest słabo oznaczony, cena za psa jest wysoka 50 zł za noc.szkoda ze są tylko 4 os pokoje.

Czysto, wygodnie, super lokacja, ładne wnętrze i architektura, miły personel

• Ocena dodana: 5 lipca 2018

Bardzo komfortowy i świetnie urządzony apartament.
    • 1 nocleg

Lekko mylący wjazd na parking przy recepcji.

Bardzo komfortowy i świetnie urządzony apartament. Intuicyjne rozwiązanie z kodem wejściowym. Wygodne łóżko, dobrze wyposażona kuchnia i plus za balkon. Idealna lokalizacja w ścisłym centrum.

• Ocena dodana: 4 lipca 2018

Blisko centrum, dobrze wyposażone i czyste apartamenty.
    • 2 noclegi

Blisko centrum, dobrze wyposażone i czyste apartamenty. Sympatyczna i pomocna obsługa. Dodatkowy plus to zlokalizowana na miejscu restauracja ze smacznymi daniami oraz lokalnie ważonym piwem.

• Ocena dodana: 3 lipca 2018

6,3
    Ok
    • 1 nocleg

Nowe bloki a już bardzo zaniedbane. W mieszkaniu okropnie czuć było wilgoć, prawdopodobnie kwestia braku odpowiedniej wentylacji w łazience. Wnętrza bardzo ciemne. My mieliśmy to mieszkanie akurat w promocji ale w stałej cenie nie było by warte tych pieniędzy.

Dobra lokalizacja. Nowy budynek, nowoczesne wnętrza.

• Ocena dodana: 17 czerwca 2018

Weekendowy pobyt
    • 2 noclegi

Świetna lokalizacja - b. blisko Rynku, sam obiekt b.ładny. Polecam wizytę w restauracji Browar Lubicz oraz degustację lokalnych piw. Na plus możliwość pobytu z psem.

• Ocena dodana: 4 czerwca 2018

8,3
    Świetna lokalizacja, ledwie kilkaset metrów od Rynku Starego...
    • 1 nocleg

Ciężko znaleźć recepcję (schowana jest w restauracji) nie ma żadnych wskazówek prowadzących do niej, natomiast konkurencja oferująca apartamenty w tych samych budynkach oznakowana jest świetnie. Trudno jest też się dodzwonić do pracowników recepcji gdyż ich telefony nie mają zasięgu w miejscu gdzie pracują. Częstym widokiem byli turyści krążący wokół budynków ciągnących za sobą walizki i z telefonem w ręku. Można się domyśleć, że spotkał ich ten sam problem. Apartament mało przewiewny dlatego przy wysokich temperaturach brak klimatyzacji dał nam mocno w kość. Ostatnim minusem była rozkładana sofa która miała połamane lub powyjmowane deski co skutkowało zapadaniem się w trakcie snu.

Świetna lokalizacja, ledwie kilkaset metrów od Rynku Starego Miasta. Dla podróżujących pociągiem istotny będzie fakt, iż apartament znajduje się około 3 minuty od Dworca Głównego (pieszo). Plusem jest miejsce parkingowe na parkingu podziemnym w cenie apartamentu. Z racji, iż podróżowaliśmy na dwa auta otrzymaliśmy drugie miejsce parkingowe bez dodatkowej opłaty.

• Ocena dodana: 28 maja 2018

Poczucie komfortu oraz wspaniałe podejście do klienta.

Brak minusów.

Jeden z lepszych obiektów w Krakowie w jakim mogłem do tej pory nocować. Niesamowita atmosfera Starego Browaru. Obsługa rewelacyjna, szybkie i miłe wydanie kluczy co należy do rzadkości w tego typu obiektach.

• Ocena dodana: 28 maja 2018

8,8
    Apartament super - cichy, czysty, znakomicie położony.
    • 1 nocleg

Zrezygnowałam z wykupienia śniadania, bo jest serwowane w piwnicy, mało przytulnej. Gotowe zestawy śniadaniowe, po 28 PLN, jakoś mi to wszystko nie przypadło do gustu. O tej porze roku przyjemniej jest jeść w ogródku, który znalazłam w kawiarni na pobliskiej Rakowickiej. Przed zameldowaniem w apartamencie Lubicz należy się precyzyjnie umówić przez telefon - dowiedzieć, gdzie można odebrać klucze, jak wjechać samochodem (trzeba mieć kartę do wjazdu). My mieliśmy z tym problem i był to nerwowy wstęp do miłego pobytu.

Apartament super - cichy, czysty, znakomicie położony. Z ogródkiem, sypialnią, dużym, dobrze wyposażonym aneksem, łazienka z pralką. Zdecydowanie polecam. Można pojechać z rodziną. Kupiłam pobyt bez śniadania.

• Ocena dodana: 23 maja 2018

9,6
    Gorąco i serdecznie, a przede wsystkim z czystym sumieniem POLECAM.
    • 1 nocleg

Troszkę cena, ale ... jakość kosztuje, a tu była naprawdę OK>

Lokalizacja SUPER. Spokojnie piechotą można iść na Rynek Krakowski. Bloki postwaione na terenie starego browaru z czerwonej cegły. Świetny klimat. Podziemny parking. Przesytronne apartamenty. Bardzo miła obsługa. Był problem z dekoderem, po zgłoszeniu zamieniono nam apartament, i ... co najciekawsze ... na terenie "osiedla" w pięknym, starodawnym klimacie jest urządzona "knajpa", gdzie można dobrze zjeść i ... przede wszystkim napić się śweżo ważonego (na miejscu) piwa Browaru Lubicz. - Śniadania też na wsokim poziomie. Niby nie "szwedzki stół", ale karta z 8-10 możliwościami do wyboru i ... naprawdę smaczne. Nieraz jest "szwezki stól" i .. NIC do jedzenia. Tu naprawdę śniadanie (zestaw 2) było tym czego oczekiwaliśmy. Gorąco i serdecznie, a przede wsystkim z czystym sumieniem POLECAM. Paweł

• Ocena dodana: 23 maja 2018

Największe zalety to komfort i lokalizacja.
    • 1 nocleg

Gościom przeszkadzała uszkodzona - brak wentylacji w łazience. A przede wszystkim nieoznakowana recepcja. Rodzice w poszukiwaniu bardzo się nachodzili, i nazłościli po czym wykonali telefon do recepcji i pani wskazała drogę do punktu recepcji.

Standard apartamentu na wysokim poziomie. Wyposażenie i wygląd na duży plus. Bardzo fajna lokalizacja, z PKP/PKS kilka minut. (kontaktowałam się z obsługą w sprawie personalnej kartki/liściku dla gości - prezent wyjazd dla moich rodziców - w recepcji wszyscy pracownicy byli bardzo pomocni i życzliwi)

• Ocena dodana: 22 maja 2018

+ bardzo gustowne wnetrze ,
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

-ciezko bylo znalezc miejsce parkingowe w garazu podziemnym -Brak informacji jak wydostac sie z garazu do odpowiedniej klatki schodowej ( moze jakas informacja czym sie kierowac bylaby pomocna )

+ bardzo gustowne wnetrze , +dobre wyposazenie, dosłownie jak w domu :) +wygodne lozko +blisko rynku i dworca głównego + cisza i spokoj mimo ze blisko głównej ulicy + urokliwa okolica wewnatrz kompleksu + blisko sklep spożywczy

• Ocena dodana: 14 maja 2018

9,2
    Bardzo fajne miesce na któtki i długi pobyt.
    • 3 noclegi

Trochę brakuje wyposażenia, np. brak szafek nocnych przy łózkach. I trochę brak dbałości w utrzymaniu, np. brak żarówek w stojącej lampie, zegar jest ale nie chodzi, ale to drobiazgi.

Bardzo dobre miejsce na krótki oraz długi pobyt w Krakowie. Blisko do dw. kolejowego i starego Krakowa, dobra komunikacja z innymi miejscami w Krakowie. Apartament komfortowy, w ciekawym kompleksie po starym browarze Lubicz.

• Ocena dodana: 13 maja 2018

9,6
    Było super tylko szkoda, że tak krótko
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Obiekt w centrum miast a odczucia jakby był gdzieś na uboczu ponieważ było bardzo cicho. Super, że parking jest w cenie anie trzeba za niego dodatkowo dopłacać. Personel bardzo miły i bezproblemowy. Apartament jest we wszystko wyposażony.

• Ocena dodana: 26 kwietnia 2018

Świetny apartament w samym centrum miasta, w którym można odpocząć w luksusowych warunkach.
    • 2 noclegi

Wszystko było ok. Mała uwaga- przydałaby się deska do krojenia, żeby nie niszczyć pięknego drewnianego blatu.

Położenie obiektu- bardzo blisko dworca i plantów a jednocześnie cicho i spokojnie. Wielkość apartamentu oraz dwa duże balkony. Wyposażenie w sprzęt kuchenny- małe i duże agd. Bardzo miła i pomocna obsługa personelu.

• Ocena dodana: 18 kwietnia 2018

9,2
    Jak odwiedzę Kraków kolejny raz, to na pewno zatrzymam się w tym miejscu.
    • 2 noclegi

Jedyny problem to przejeżdżający pociąg towarowy i to dość często.

Świetna lokalizacja. Apartament w pełni wyposażony, niczego nie brakowało, pyszna kawa, czyściutko, parking podziemny. Bardzo miła obsługa.

• Ocena dodana: 16 kwietnia 2018

Bardzo dobrze urządzony i komfortowo wyposażony apartament.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Nawet jak był przejściowy problem z internetem i z telewizją to został bardzo szybko rozwiązany a my dostaliśmy drobną ale miłą rekompensatę.

Bardzo dobrze urządzony i komfortowo wyposażony apartament. W zasadzie to można by tam od zaraz zamieszkać na stałe. Bardzo sprawny, energiczny i komunikatywny rezydent. Fajna lokalizacja - z balkonu widzieliśmy Planty. Na terenie osiedla delikatesy Piotr i Paweł. Bezpłatny wygodny garaż podziemny.

• Ocena dodana: 16 kwietnia 2018

Wspaniała obsługa
    • 3 pokoje
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Kiedy ok 16 przyjechaliśmy do obiektu nie było jeszcze przyszykowanych wszystkich pokoi lecz jako rekompensatę za opóźnienie zaproponowano nam kolacje oraz drinki w znajdującej się na terenie obiektu restauracji. Obsługa za wszelka cenę chciała nam wynagrodzić powstałe niedogodności. Pokoje bardzo ładne, czyste, w pokojach wszystkie najpotrzebniejsze reczy( żelazko, pralka, ekspres do kawy itp). Miejsce spełniło nasze oczekiwania w 100%

• Ocena dodana: 9 kwietnia 2018

Czystosc , mila obsluga , garaz

Wszytko bylo super

Duze lozko , czystosc w apartamencie , szybkie zameldowanie , mila i pomocna obsluga , bezplatne miejsce garazowe w podziemnym parkingu

• Ocena dodana: 8 kwietnia 2018

Najlepsze miejsce w Krakowie, dosłownie jak na Starym Browarze
    • 1 nocleg

Za krótko, ale do nadrobienia następnym razem:)

Czysty i przytulny apartament jak na zdjęciach Bardzo dobra lokalizacja około 5 minut od Starego Rynku. Bardzo wygodne łóżko, szybki internet. Parking wliczony w cenę w centrum Krakowa:) jest niesamowitym atutem. Szybkie zameldowanie jak mało gdzie:) Pozdrowienia dla obsługi.

• Ocena dodana: 8 kwietnia 2018

Mieszkanie jest absolutnie NIESAMOWITE!
    • 2 pokoje
    • 1 nocleg

Mieszkanie jest absolutnie NIESAMOWITE! Pierwszym słowem po jego zobaczeniu jest "wow!" (lub inne, niecenzuralne słowo). Jasne, przestronne, pięknie urządzone i wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty (w tym również pralkę, zmywarkę, żelazko czy suszarkę!). Cały kompleks budynków jest zresztą utrzymany w pięknym, industrialnym stylu. Plusem jest również usytuowanie budynków, tj. ok. 450 m od Dworca PKP, co jest idealną lokalizacją, bez względu na to, czy odwiedzamy Kraków w celach służbowych, wypoczynkowych czy imprezowych. Świetną opcją jest także możliwość pozostawienia samochodu na parkingu podziemnym. Niekwestionowanym atutem oferty są również opiekunowie budynku ;) Panowie są przesympatyczni, służą radą i pomocą, kontakt z nimi również jest bez zarzutu. Dzięki ich uprzejmości mogłyśmy przyjechać do mieszkania wcześniej i wymeldować się dopiero koło 15, co pozwoliło nam spędzić w słonecznym Krakowie kilka chwil więcej :) Chyba nigdy nie spotkałam się z lepszą ofertą krótkoterminowego wynajmu mieszkania mając na względzie stosunek ceny, jakości, komfortu i lokalizacji apartamentu. Na pewno pozostaniemy wierne tej ofercie i przy następnej wizycie w Krakowie nasze drogi skierują się wprost do Browaru Lubicz :) Nie znajduję żadnych wad tej oferty, gdyby na bookingu była taka możliwość, to moją oceną z pewnością byłaby jedenastka :) Polecam całym sercem!

• Ocena dodana: 4 kwietnia 2018

Kontakt z opiekunem apartamentu był bardzo dobry.
    • 1 nocleg

Kontakt z opiekunem apartamentu był bardzo dobry. Obiekt zgodny ze zdjęciami: czysty, schludny, dobrze wyposażony. Dostępność parkingu podziemnego też jest dla mnie dużym plusem. Mogę z czystym sercem każdemu polecić, bo wszystko było na najwyższym poziomie.

• Ocena dodana: 17 marca 2018

Duze wygodne lozko , czystosc i widok z apartamentu
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo wygodne duze lozko i dobrze urzadzony w pieknym stylu duzy apartament z pieknym widokiem na odnowione budynki browaru, cisza i spokoj w samym centrum Krakowa :-)

• Ocena dodana: 16 marca 2018

9,6
    apartament położony w spokojnej okolicy,blisko dworca PKP i...
    • 1 nocleg

nie ma się do czego przyczepić

apartament położony w spokojnej okolicy,blisko dworca PKP i starówki bardzo miły Pan rezydent,bezproblemowe przedłużenie pobytu w dniu wyjazdu o 2 godziny.

• Ocena dodana: 7 marca 2018

Doskonaly apartament i super lokalizacja

nie dostrzeglem minusow

gustownie urzadzone wnetrze i przemila obsluga , duzy przestronny apartament bez zbednego przepychu ale wyposazony we wszystko co potrzeba bylem pozytywnie zaskoczony stosunkiem jakosci do ceny. Doskonala lokalizacja , ogolnie firma godna polecenia

• Ocena dodana: 4 marca 2018

Świetna lokalizacja, bardzo przyjemny i bezproblemowy pobyt.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Nic podczas mojego pobytu.

Bardzo dobra lokalizacja. Czysto, przytulnie i w pełni wyposażony apartament. Przyjechałam pociągiem i dojście do apartamentu zajeło mi 5 min. Dobrze że tak blisko bo była noc - pomimo tego nie było problemu z zameldowaniem - dobry kontakt z rezydentem który czekał już na mnie i przekazał kod do drzwi oraz pokazał jak dojść do centrum, max 5 min. Dawno nie byłam aż tak miło zaskoczona.

• Ocena dodana: 1 marca 2018

Rewelacyjny obiekt

Wszystko bylo super

Jak dla mnie najlepsza opcja jesli chodzi o pobyt w Krakowie , nowy elegancki apartament w samym centrum Krakowa. Samo centrum Krakowa ,a cisza i spokoj , piekny widok z okna i miejsce w garazu podziemnym Na pewno bedzie to dla mnie pierwsza opcja jesli chodzi o nocleg w Krakowie przy moim kolejnym pobycie.

Pobyt: Luty 2018

• Ocena dodana: 13 stycznia 2019

Czysto.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Czysto. Wygodne łóżko. Dużo gniazdek sieciowych. Szybki internet. Dobra lokalizacja.

• Ocena dodana: 12 stycznia 2019

Blisko Centrum, cieplutko, duże apartamenty, czyściutko.
    • 1 nocleg

Blisko Centrum, cieplutko, duże apartamenty, czyściutko.

• Ocena dodana: 11 stycznia 2019

Po prostu fantastycznie😀 Wszystko !
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Po prostu fantastycznie😀 Wszystko !!!

• Ocena dodana: 10 stycznia 2019

Super lokalizacja.
    • 1 nocleg

Super lokalizacja, blisko centrum, czystko, przestronne apartamenty i pomocny personel.

• Ocena dodana: 8 stycznia 2019

Świetna lokalizacja.
    • 1 nocleg

Świetna lokalizacja. Bardzo dobry obiekt dla par jak i dla rodzin.

Wyświetlono 1 – 75

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!
Przeglądaj galerię zdjęć obiektu Browar Lubicz Residence zrobionych przez Gości