1. Strona główna z opiniami o hotelach

• Stosunek jakości do ceny

• Bezpłatne WiFi

9,1

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

Wyświetlono 1 – 75

• Ocena dodana: 26 listopada 2018

7,5
    Polecam, choć drobne potknięcia się zdarzyły
    • 1 nocleg

Dane, które otrzymałem do wejścia na teren, na którym znajdował się apartament nie były prawidłowe. Kod podany przy bramce nie powodował jej otwarcia. Całe szczęście, że wpuścił mnie obcy człowiek, ponieważ musiałbym o 23 wydzwaniać do właścicieli obiektu, a jednocześnie marznąć na chodniku. Problem wynikał najprawdopodobniej z faktu, że wcześniej dostałem błędne dane dostępowe, później poprawione, jednak w tych poprawionych wkradł się kolejny błąd dot. kodu wejścia na teren. Kody do budynku były już poprawne. Odnośnie wyposażenia - wspaniale urządzona jest kuchnia, dostępnych jest cała masa szafek, płyta grzewcza, wielka lodówka - wszystko na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi zaś o udogodnienia, na które zwracam uwagę przy pobycie na 1 noc, zabrakło: - szamponu i mydła pod prysznicem, - w łazience nie ma ani jednego wieszaka na ręcznik, czy inne rzeczy (ręcznik można powiesić na kaloryferze), - w sypialni, lampki nocne pozbawione były żarówek, dlatego drogę do łózka oświecać musiałem sobie telefonem - deszczownica nie działała prawidłowo i nie dało się jej ustawić (początkowe miłe zaskoczenie niestety zostało zastąpione zawodem)

Niezła lokalizacja, aczkolwiek w przypadku wczesnego wylotu lepiej zamówić wcześniej taksówkę na godzinę, niż liczyć na Ubera, ponieważ akurat w dniu mojego wylotu występowały problemy z aplikacją, a dodatkowo wielu kierowców rezygnuje z przejazdu, kiedy widzi, że trasa ma tylko kilka kilometrów. Wyposażenie na wysokim poziomie 7-8/10, natomiast zabrakło podstawowych rzeczy, na które zwraca się uwagę przy krótkim pobycie, szczególnie w celach biznesowych. Chętnie zrezygnowałbym z płyty indukcyjnej w zamian za działającą lampkę nocną (z żarówką, a nie bez żarówki), czy szampon pod prysznicem. W kwestii kontaktu z Gospodarzem, to jest on zrealizowany profesjonalnie, w przyjazny i usystematyzowany sposób. Na nieszczęście w mojej sytuacji przesłane dane były za pierwszym razem całkowicie błędne, a po otrzymaniu poprawionych, również niepozbawione błędu który uniemożliwiał wejście na ogrodzony teren.

• Ocena dodana: 20 listopada 2018

9,6
    Warszawa okropna, a mieszkanie wspaniałe
    • 1 nocleg

Założyć krótsze zasłony, aktualne są zbyt długie i trochę zabierają urok mieszkania wymienić/poluzować klamkę łazienkową, która działa zbyt opornie załatać dziury w futrynie od pokoju sypialnego (zapewne stąd ta cena +dźwięki remontu) Dodać suszarkę do naczyń

Stosunek jakości do ceny Wyposażenie mieszkania w tej cenie Życzliwość gospodarza W lato zapewne są ładne widoki z okna/balkonu. W jesień/zimę niestety nie :(

• Ocena dodana: 6 listopada 2018

8,3
    Bardzo sobry stosunek jakości do ceny
    • 1 nocleg

- Niestety, brudna , zakurzona podłoga. - Brak wentylacji w kuchni. W zimie, dla osób lubiących ciepło, gotowanie tylko przy otwartym oknie - Pootwierane wszystkie okna przy zameldowaniu. Niekoniecznie dobre rozwiązanie na porę jesienno-zimową

- Szybko rozwiązany problem z pilotem do dekodera - Proces zameldowania/wymeldowania. - Bezpieczeństwo - Wyposażenie kuchni - Duży apartament, dużo miejsc do spania. Wygodne łóżka - Blisko sklep i przystanek autobusowy

• Ocena dodana: 30 października 2018

9,2
    Bardzo czyste, piękne mieszkanie na strzeżonym osiedlu.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Odbierając klucze, dostaliśmy od razu pilota od parkingu. Niestety nie dział. Spędziliśmy jakieś 40 minut na proszeniu bardzo niemiłych pań z ochrony bo pomogły. Niestety bezskutecznie. Bardzo szybko zainterweniowała właścicielka po wykonaniu bezpośredniego telefonu do niej - numer będzie podany w e-mail'u. Więc w razie jakichkolwiek problemów polecam kontaktować się od razu z właścicielem, ponieważ na obsługę obiektu nie ma co liczyć.

Bardzo czyste, piękne mieszkanie na strzeżonym osiedlu. Idealne by odpocząć i się zrelaksować. Kuchnia wyposażona we wszystkie niezbędne rzeczy. Na e-mail'a przychodzi wiadomość z opisanymi krok po kroku czynnościami, które należy wykonać.

• Ocena dodana: 29 października 2018

7,1
    Czysto, łóżko w sypialni wygodne.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brzydki zapach w łazience. Brak pilota na parking w kopercie, nieporozumieniem jest zostawienie go w pokoju! 4 osoby i tylko 2 kołdry! (1os dorosła i 3 dzieci) Brak wieszaków na kurtki w korytarzyku oraz brak wieszaków na ręczniki w łazience.

Czysto, łóżko w sypialni wygodne.

• Ocena dodana: 27 października 2018

7,5
    ogólnie jest o.k., blisko do centrum, sklepy w okolicy, parking podziemny.
    • 2 noclegi

1. szafa w sypialni powinna mieć odsuwane drzwi a nie otwierane (drzwi otwierały się do połowy gdyż blokowało je łóżko - nawet po maksymalnym odsunięciu) 2. brak wieszaków na ręczniki w łazience 3. w kopercie z kluczami miała być instrukcja i mapka - mapki nie było zaś instrukcja była "wydrukowana" na kończącym się tonerze, czyli w 1/3 była nieczytelna, czyli też jakby jej nie było. 4. chip do garażu podziemnego jest w pokoju, a nie ma gdzie zostawić auta podczas odbioru klucza do pokoju z recepcji, spaceru po chip do pokoju i powrót by dopiero wjechać do garażu

1. jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym 2. łatwy dojazd do lotniska 3. łatwy dojazd do centrum 4. sklepy spożywcze w budynku 5. łatwy odbiór kluczy

• Ocena dodana: 24 października 2018

7,5
    Lokalizacja,mimo bliskiej obecności lotniska brak hałasu,...
    • 2 noclegi

Nie wstawione gniazdko i kable słabo zabezpieczone, nie zawieszone zasłony, nie działający pilot do parkingu podziemnego.

Lokalizacja,mimo bliskiej obecności lotniska brak hałasu, nowe osiedle, czysto i schludnie dookoła, nocleg godny polecenia.

• Ocena dodana: 18 października 2018

6,7
    zadowalajacy.
    • 2 noclegi

Telewizor tylko dla ozdoby. Nie udało mi się z niego skorzystać - - nie działały piloty (chyba). WiFI beznadziejne cały czas rwało połaczenie - nie dało się nic oglądać.

parking blisko windy.

• Ocena dodana: 11 października 2018

8,3
    Miejsce w hali garażowej, bezproblemowy odbiór kluczy, duża...
    • 1 nocleg

Brudna kołdra w sypialni (poplamiona), w apartamencie czuć było zapach palonych papierosów.

Miejsce w hali garażowej, bezproblemowy odbiór kluczy, duża przestrzeń, czystość i nowoczesne wykończenie.

• Ocena dodana: 9 października 2018

9,0
    Przyjazne miejsce dla dużej rodziny.
    • 1 nocleg

Brak lampki przy łóżku, bądź możliwości wyłączenia światła górnego bez wstawania z łóżka. Konieczność wietrzenia apartamentu zaraz po wejściu do niego, z powodu użycia przez osobę sprzątającą za dużej ilość, duszącego zapachu odświeżacza powietrza. Wymięta pościel.

Kompletnie wyposażony apartament. Świetnie wyposażona kuchnia. Posiada także środki czystości. Bardzo dobra lokalizacja miejsca parkingowego. Bliskość sklepu- czynny także w sobotę po godz. 22.00. Polecam.

• Ocena dodana: 21 września 2018

Przelotem, ale zadowolony
    • 1 nocleg

Brak zastrzezen. Nawet bylo gdzie zostawic samochod nie korzystajac z parkingu podziemnego. Przydalby sie cukier, kawa, herbata na miejscu.

Szybko, sprawnie, mieszkanko w porzadku.

• Ocena dodana: 8 września 2018

6,3
    Ogolnie apartamet ładny okolica rownierz
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Nie podobalo mi sie to ze 2 godziny czekakam na klucz poniewaz niby pani ktora sprzata nie wyrobila sie w czasie a tak naprawde za czysto to nie bylo kurz w szafie okruszki na podlodze zapchany brodzik gdzie woda nie splywa

Ogolnie apartamet ładny okolica rownierz

• Ocena dodana: 3 września 2018

Wrażenia ogólne dobre
    • 1 nocleg

Moim zdaniem niedostatecznie posprzątane, podłoga niepozamiatana i nieumyta, bardzo proszę o poprawę tego elementu oraz jak wyżej wspomniałem, jedno łóżko rozkładane jest zepsute.

Ładny, nowy apartament bardzo blisko Okęcia, bezpieczna okolica, ogrodzony teren, parking podziemny, wygodne łóżka, chociaż jedno rozkładane jest zepsute, ładny taras, nowoczesny plac zabaw dla dzieci, ogólnie dobre wrażenie, dobry kontakt, łatwość w odbiorze i zwrocie kluczy.

• Ocena dodana: 24 sierpnia 2018

Miejsce blisko lotniska, czysto i niedrogo.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Zawiła i zbyt obszerna instrukcja dotycząca odbioru klucza (klucz i pilot do garażu można było odebrać u portiera w budynku głównym gdzie otrzymałam całą instrukcję), miałam wrażenie że bawię się w podchody.

Blisko lotniska

• Ocena dodana: 15 sierpnia 2018

Transakcja bezproblemowa - jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu :)
    • 1 nocleg

Wszystko super, najbardziej zaskoczyło nas wygłuszenie mieszkania - było bardzo cicho. Byliśmy tam na jedną noc poprzedzającą wczesny wylot i apartament spełnił nasze oczekiwania w 100%! Polecamy

• Ocena dodana: 8 sierpnia 2018

6,7
    bylo OK, choc goraco
    • 3 noclegi

Goraco, brak klimatyzacji, i gdy okna sa otwarte wlatuja owady i jest halas samolotow

Teren zamkniety i bezpieczny, Place zabaw dla dzieci i dostepny parking

• Ocena dodana: 5 sierpnia 2018

9,5
    Przede wszystkim lokalizacja do centrum miasta jest dobra...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Przede wszystkim lokalizacja do centrum miasta jest dobra jest dużo sklepów gdzie można zrobić zakupy a nawet smacznie i nie drogo zjeść w bistro na osiedlu

• Ocena dodana: 16 lipca 2018

6,3
    Czysto, nowe mieszkanie, do zadowolenia brakuje WIFI i TV i miejsca parkingowego.
    • 1 nocleg

Brak wi-fi, brak odbioru TV, Tv mogliśmy jedynie pooglądać z zewnątrz, ponieważ nie było pilota i połączenia z kablówką lub jakimkolwiek dekoderem a byliśmy podczas Mistrzostw Swiata w pilce noznej - Skandal. Parking podziemny - nie udało nam sie dostać na wskazane miejsce. Szlaban nie reagował na pilota a jak już wjechalismy do podziemia dzieki pomocy ochrony to brama do garazu tez sie nie otworzyla. Placac 500 zl za dobę oczekiwałem czegoś innego. Jeżeli nie zakańcza sie prac to sie nie wynajmuje mieszkania. Albo wynajmuje za niższą cenę i informuje goscia z czego wynika cena.

Miękkie pościele, czysto, nowe mieszkanie

• Ocena dodana: 12 lipca 2018

5,4
    Porażka.
    • 2 noclegi

Apartament jest nie jest tym, który jest oferowany za pośrednictwem booking. Oferowany apartament ma mieć 45 metrów, faktycznie ma około 30, co jest zwykłym oszustwem. Po interwencji, gospodarz zaproponował zmianę apartamentu na ... kilkanaście godzin przez zakończeniem pobytu. Nie rozumiał jednak w czym jest problem (sic!) Na zdjęciach jest jakiś inny apartament- czyli płacimy za Mercedesa a otrzymujemy ... rower. W opisie nie mam także słowa o tym ,że okna oraz balkon znajdują się w linii prostej około 150 od placu budowy . Potworny hałas od godz. 6.00 do godz. 18. Zdecydowanie nie polecam!

Jedyny plus to zieleń na terenie obiektu oraz miejsce parkingowe w podziemnym garażu.

• Ocena dodana: 4 lipca 2018

7,9
    Dobry na krótki pobyt
    • 1 nocleg

Apartament bardzo mały, zdecydowanie tylko na krótki pobyt.Brak jakichkolwiek wieszaków lub półek w łazience.Pan w recepcji nie potrafił wskazać drogi do apartamentu.Recepcja nie jest oznaczona.Może należałoby dołączać do wskazówek dojazdu plan osiedla i dojazd do garaży? Na osiedlu dość głośno do późnych godzin.

Położony blisko lotniska, czysto, mieszkanie jest nowe

• Ocena dodana: 27 czerwca 2018

Nowe, czyste apartamenty polecam !
    • 1 nocleg

Jedyny minus - pilot od garażu nie działał, Jak już wjechałam, to stał inny samochód na wyznaczonym miejscu:) Bardzo pomocny okazał się Pan z ochrony :) Dużo sklepów w pobliżu, fajna restauracja z obiadami.

Nowe, czyste apartamenty polecam !!!. Dużo sklepów w pobliżu, fajna restauracja z obiadami.

• Ocena dodana: 24 czerwca 2018

2,5
    Omijajcie z daleka.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

NIe podobało mi się właściwie wszystko. Stosunek do klienta, cena zbyt wysoka jak na zaoferowany standard i wielkość apartamentu oraz przed wszysrkim czystość apartamentu. Zapuszczona pralka, resztki jedzenia w zmywarce oraz śmierdząca i niedziałająca lodówka. Nie mówiąc już o lepiącym się stole. Często podróżuje i korzystam z apartamentów w całej Polsce ale tak niskiego standardu i olewania klienta, nie spotkałem nigdzie. Zgłosiłem problem z lodówką, która bardziej grzała niż chłodziła i Pan z obsługi zapewnił iż w ciągu godziny ktoś się zjawi i pomorze. Nie stawił się nikt i nie było żadnego kontaktu do dnia następnego kiedy to opuszczaliśmy apartament. Szkoda Waszego czasu na rezerwację apartamentu w tej firmie. Poszukajcie czegoś innego.

Tylko i wyłącznie parking podziemny.

• Ocena dodana: 31 maja 2018

Cudowny odpoczynek
    • Podróżujący ze znajomymi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wszystko było cudownie:) Łatwo znaleźliśmy recepcję i apartament. Dzień przed przyjazdem otrzymaliśmy maila z bardzo szczegółową informacją! Piękny widok z balkonu i okolica. Bardzo czysto, w pełni wyposażono: w kuchni jest lodówka, czajnik elektryczny, mikrofalówka, piekarnik, sztućce, talerze, korkociąg i wiele innych rzeczy +kawa i herbata. W łazience: ręczniki (małe i duże), suszarka, mydło w płynie, papier. Również w apartamencie jest TV, odkurzacz, żelazko, deska do prasowania, wieszaki. Polecam wszystkim!

• Ocena dodana: 21 maja 2018

9,2
    Czysto, przytulnie, bardzo pomyslowo urzadzony, przestronny Apartament. Polecam :)
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wszystko w jak najlepszym porzadku. Niestety jest mały mankament, w łazience w wannie podczas odkrecenia wody z boku w baterii od kranu tryskala woda, problem z uszczelka.

• Ocena dodana: 14 maja 2018

Apartament jest w pobliżu lotniska, co dla nas było...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Apartament jest w pobliżu lotniska, co dla nas było szczególnie ważne. Jest nowy oraz czysty. Dostaliśmy szczegółowe informacje jak dojść do apartamentu oraz jak dojechać do podziemnego parkingu, który był bezpłatny. Jesteśmy bardzo zadowoleni i jeszcze tam wrócimy.

• Ocena dodana: 9 maja 2018

9,2
    Położenie apartamentu sprzyjało dalszej podróży, piękne...
    • 1 nocleg

Zasady dotyczące odbierania kluczy do pokoju i wjazdu na parking. Dodatkowo pomylono moją rezerwację i portier przez pół godziny szukał klucza. A tu się okazało, że mieszkam w apartamencie przy innej ulicy. To nie było fajne, kiedy wieczorem rodzina czekała na mnie w samochodzie. W przypadku pomyłki należało dać mi znać drogą telefoniczną, wysyłka kolejnej wiadomości elektronicznej to był zły pomysł, bo byliśmy już w drodze.

Położenie apartamentu sprzyjało dalszej podróży, piękne osiedle, nowy, pachnący obiekt

• Ocena dodana: 6 maja 2018

8,3
    Fajne miejsce, szczególnie dla planujących wylot/przylot na lotnisko Chopina
    • 1 nocleg

Odbiór kluczy bardzo dobrze rozplanowany. Ewentualnie można dodać w mailu przesłanie mapki dot. korzystania z garażu, sądzę, że niektórzy mogliby się zgubić ;-)))

• Ocena dodana: 2 maja 2018

Rodzinny wyjazd do stolicy
    • 2 noclegi

Niesamowity komfort i przestrzeń w mieszkaniu, dużo dużych okien dzięki czemu było niezwykle jasno. Wszystkie meble i akcesoria praktycznie nowe. Kuchnia bogato wyposażona, podobnie jak i samo mieszkanie (w akcesoria domowe takie jak odkurzacz, deska do prasowania, suszarka do ubrań). Parking podziemny a także możliwość parkowania poza posesją w bliskim sąsiedztwie. Osiedle bardzo "kulturalne" i na wysokim poziomie - cicho i z klasą. Balkon z pięknym widokiem.

• Ocena dodana: 24 kwietnia 2018

9,6
    Idealne miejsce na rodzinny odpoczynek.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Jedyny minus za brak kosmetyków, jakiś żel pod prysznic, szampon. Przyjechaliśmy w niedzielę wiec trudno było znaleźć sklep żeby kupić, bo się nie spodziewaliśmy że nie będzie.

Niesamowicie czysto, wygodne łóżka, wszystko nowe, Żelazko, suszarka, odkurzacz, czajnik, toster, TV, internet, dodatkowa pościel, wszystko super. Kawa, herbata na plus. Na dole jest bezpieczny, ogrodzony plac zabaw, na około sklepy, restauracje, auto jest w garażu bezpieczne. Dla mnie świetnie.

• Ocena dodana: 5 kwietnia 2018

9,2
    Apartament bardzo czysty, dodatkowo Netflix, gdzie przy...
    • 2 noclegi

Apartament bardzo czysty, dodatkowo Netflix, gdzie przy dzieciakach rzecz bardzo przydatna:)Poza tym informacje, które dostałam na maila dotyczące odbioru kluczy, bądź wskazówek gdzie jest miejsce parkingowe, czy też apartament, były bardzo szczegółowe, jeszcze nie spotkałam się by ktoś tak zatroszczył się o wytyczne dotyczące znalezienia wszystkich wymienionych wyżej punktów. Bardzo dobry i bezproblemowy kontakt!Naprawdę polecam

• Ocena dodana: 30 marca 2018

5,8
    Zgosiłem oszustwo na kondzie rejonowej Policji I wnisłem o sciganie - sprawa 124424/18
    • 1 nocleg

Państwo oszukuja klientów !!! Na stronie jest lokal wraz z parkingiem a na miejscu pani nie odbiera telefonów lub twierdzi ze jak nie ma pilota to mozna się gdzieś "przytulić " z autem na sąsiedniej uliczce ??? Na mój monit przestaje odbierac telefony

• Ocena dodana: 12 marca 2018

8,3
    Parking, który był przypisany do pokoju niestety był zajęty...
    • 1 nocleg

Parking, który był przypisany do pokoju niestety był zajęty przez inny samochód. Okazało się, że było to auto "właścicieli". Musiałem znaleźć sobie inne miejsce parkingowe na własną rękę. Jedyny minus

• Ocena dodana: 5 marca 2018

9,5
    Apartament całkiem przyjemny, czysty, wygodne łóżka,...
    • 5 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Minusem był brak wieszaka na okrycia wierzchnie. Kurtki kładliśmy na łózko lub wieszaliśmy na krzesła. W łazience rownież brakowało wieszaka na ręczniki.

Apartament całkiem przyjemny, czysty, wygodne łóżka, wyposażony we wszystkie niezbędne rzeczy.

• Ocena dodana: 4 marca 2018

Fajne mieszkanie godne polecenia
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Obiekt godny polecenia, mieszkanie zgodne z Opisem. Parking podziemny był dobrym udogodnieniem. Odbiór i zwrot kluczy fajnie rozwiazany - bez konieczności umawianie, czekania itp. Wszystko na 5 z plusem.

• Ocena dodana: 26 lutego 2018

Z pewnością jeszcze skorzystamy
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brak miejsca na kurtki i buty

Bardzo czyste i ładnie wykończone mieszkanie w miłym otoczeniu. Blisko przystanek i sklep spożywczy.Latwy odbiór i zwrot kluczy i bardzo dobra instrukcja jak znaleźć mieszkanie

• Ocena dodana: 3 lutego 2018

8,3
    Wszystko pachnie nowością, wygodny materac w sypialni.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Proces odbioru kluczy u ochrony obiektu, która nie ma tego w swoich obowiązkach, bo wynajmujący nie płaci im za bycie recepcją.

Wszystko pachnie nowością, wygodny materac w sypialni. Czysto.

• Ocena dodana: 30 stycznia 2018

5,4
    Zawiedziona :(
    • 1 nocleg

Ciężko było trafić do apartamentu, szczególnie po wskazówkach recepcjonisty który wyprowadzil nas na manowce:( z wieloma bagażami było to niefajne. Malutkie łóżko niby podwójne, jak dla mnie idealne dla 1 osoby, do tego 1 mała kołdra do współdzielenia, męka. Skoro świt słychać wiertarki, młotki itp. nowy blok i wszyscy zaczynają remonty. Planowaliśmy się wyspać przed długim lotem przynajmniej do 9:00, niestety się nie dało. Jesteśmy zawiedzeni.

bliskość lotniska

• Ocena dodana: 27 stycznia 2018

Lokalizacja
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brak informacji jak trafić do aparatu. Również zeo pomocy ze strony personelu małe mieszkanie ok 25m2 daleko od recepcji szczególnie jak masz dzieci i dużo bagaży

Lokalizacja

• Ocena dodana: 21 stycznia 2018

Wygoda i swietna cena
    • 5 noclegów

Osiedle jest jeszcze w trakcie budowy. Więc to jedyna rzecz, która może się komuś nie spodobać. Dla mnie to nie była przeszkoda. Prace głośne są wykonywane poza godzinami ciszy nocnej, więc wszystko ok.

Prosta instrukcja odbioru kluczy i zameldowania się w apartamencie. Wszystkie niezbędne sprzęty w środku. Miejsce w parkingu podziemny w cenie wynajmu - to niewątpliwie największa zaleta. Mieszkanie pachnie nowością. Wracam tam już 3 raz.

• Ocena dodana: 12 grudnia 2018

Super lokalizacja jak dla mnie ,spokojna okolica bardzo...
    • Podróżujący ze znajomymi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Super lokalizacja jak dla mnie ,spokojna okolica bardzo czysto i najważniejsze parking w cenie Polecam

Pobyt: Grudzień 2018

• Ocena dodana: 11 grudnia 2018

Uratowany humor pomimo zmiany lotu i konieczności nocowania.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Apartament był bardzo ciepły i nieskazitelnie czysty. Bardzo blisko od lotniska, tylko 20 minut piechotą. W okolicy sklep i fajny bar.

Pobyt: Grudzień 2018

• Ocena dodana: 6 grudnia 2018

8,3
    Ładnie urządzone nowe mieszkanie, spełnia oczekiwania.
    • 2 noclegi

Bardzo ładne, nowe mieszkanie na nowym osiedlu

• Ocena dodana: 4 grudnia 2018

9,2
    Znakomity pomysł na noc przed wczesnym wylotem
    • 1 nocleg

Korki do lotniska - dalej to niż wynika z kolometrażu

Miłe zaskoczenie z powodu dostępnej kawy i herbaty. Dobre miejsce transferowe

• Ocena dodana: 22 listopada 2018

9,6
    Potrzebowaliśmy pilnie noclegu, bez problemu doszliśmy do porozumienia. Świetna cena
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Stosunek ceny do jakości, kontakt z właścicielem, wystrój. Świetne warunki mieszkalne

• Ocena dodana: 12 listopada 2018

Wszystko jeszcze tam wroce
    • Apartament dwupoziomowy

Wszystko jeszcze tam wroce

• Ocena dodana: 5 listopada 2018

Wszystko idealnie.

Wszystko idealnie. Polecam

• Ocena dodana: 3 listopada 2018

Super dla rodzin z dziećmi :)
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Super dla rodzin z dziećmi :)

• Ocena dodana: 28 października 2018

Napewno wroce.

Wszystko

• Ocena dodana: 26 października 2018

Dobry standard za dobra cenę , fajna lokalizacja przy lotnisku spacerkiem 20 minut do terminala

Nic

Wszystko tak jak w ofercie .... wszystko bez problemu .... instrukcja mailem wyjaśniała wszystko , nic nie trzeba było dopytywać

• Ocena dodana: 20 października 2018

Dokładnie tego się spodziewałem. Było super.
    • 2 noclegi

Garaż podziemny. Infrastruktura osiedla. Dużo sklepów i knajpek. Spokojne miejsce. Dobra komunikacja z centrum.

• Ocena dodana: 16 października 2018

Mega zadowolona
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Znakomita lokalizacja , super bezpiecznie . Cicho . Czysto . Wszystko dostępne co potrzebne

• Ocena dodana: 14 października 2018

Bardzo czysty apartament Polecam wszystkim

Bardzo czysty apartament Polecam wszystkim

• Ocena dodana: 13 października 2018

9,6
    Warunki bardzo dobre za niewielką cenę.
    • 1 nocleg

Warunki bardzo dobre za niewielką cenę.

• Ocena dodana: 8 października 2018

Świetny stosunek jakości do ceny
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Czysty, schludny i bardzo przyjemny apartament. Garaż w cenie :)

• Ocena dodana: 2 października 2018

Chętnie wrócę.
    • 1 nocleg

Wszystko ok ale szkoda, że klucze do garażu są w pokoju a nie w recepcji.

• Ocena dodana: 26 września 2018

9,6
    Bardzo dobra lokalizacja, nowe spokojne osiedle.
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo dobra lokalizacja, nowe spokojne osiedle. Blisko sklepy i kawiarnie. Dobry dojazd do centrum. Mieszkanie nowo urządzone i dobrze wyposażone.

• Ocena dodana: 23 września 2018

Wszystko super !

Wszystko super ! Polecam

• Ocena dodana: 23 września 2018

Wszystko ok.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wszystko ok. Blisko do miejsca w którym miałem zawody. Blisko do lotniska.

• Ocena dodana: 19 września 2018

zadowolony

Wszystko

Polecam
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Nowoczesny, czysty apartament, bez zastrzeżeń

• Ocena dodana: 8 września 2018

Przestronny i czysty apartament na nowym ekstra osiedlu
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Przestronny i czysty apartament na nowym ekstra osiedlu, wokół zieleń i place zabaw. W pobliżu fajna pizzeria i kilka sklepów. 10 min od lotniska.

• Ocena dodana: 2 września 2018

Hałas z ulicy

Hałas z ulicy

• Ocena dodana: 24 sierpnia 2018

7,9
    Czystość i lokalizacja
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo mała przestrzeń, ograniczony dostęp do szafy w sypialni.

Czystość i lokalizacja

3,8
    Parking

Parking

• Ocena dodana: 11 sierpnia 2018

Wszystko w najlepszym porządku polecam jak najbardziej.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wszystko w najlepszym porządku polecam jak najbardziej.

• Ocena dodana: 11 sierpnia 2018

.Polecam ten apartament

.Polecam ten apartament

• Ocena dodana: 10 sierpnia 2018

Hałas od ulicy.

Hałas od ulicy.

• Ocena dodana: 6 sierpnia 2018

5,8
    Klimatyzacja i szpara w murze na balkonie.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Klimatyzacja i szpara w murze na balkonie.

• Ocena dodana: 3 sierpnia 2018

9,6
    Przytulny , ładnie urządzony apartament na cichym osiedlu.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Przytulny , ładnie urządzony apartament na cichym osiedlu.

• Ocena dodana: 2 sierpnia 2018

Bardzo komfortowy, świetnie zlokalizowany apartament!

Bardzo komfortowy, świetnie zlokalizowany apartament! Polecam wszystkim 😊

• Ocena dodana: 23 lipca 2018

8,3
    Sugestia: w kopercie z kluczem warto by zamieścić mapkę z zaznaczoną klatką do apartamentu.
    • 1 nocleg

Szczególiki takie jak odpadająca klamka w łazience czy niedomyty garnek z wyposażenia aneksu kuchennego

Czysta łazienka, sypialnia, podziemny parking

• Ocena dodana: 18 lipca 2018

Jestem zadowolony z wyboru tego apartamentu i będę go polecał znajomym.
    • 1 nocleg

Dobra organizacja. Wyposażenie pokoju. Dobra lokalizacja.

Wyświetlono 1 – 75

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!