1. Strona główna z opiniami o hotelach

• Stosunek jakości do ceny

• Bezpłatne WiFi

9,3

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

Wyświetlono 1 – 75

• Ocena dodana: 4 marca 2019

Świetny obiekt, czyste i przestronne pokoje.
    • 3 pokoje
    • 3 noclegi

Świetny obiekt, czyste i przestronne pokoje. Przemiła właścicielka! Przestronna kuchnia z jadalnią więc rano można ukręcić porządne śniadanie a wieczorem zagrać w bilarda. Blisko do skibusa więc można iść w butach narciarskich i bezpłatnie dojechać do ośrodków narciarskich. Polecam!

• Ocena dodana: 17 lutego 2019

Bardzo miły pobyt
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo fajne miejsce z miłym gospodarzem. Czysty pokój z łazienką i wygodnym łóżkiem. Dodatkowo w pokoju kilka książek w sam raz na wieczorną chwilę relaksu. Do naszej dyspozycji była również przestronna kuchnia w której niczego nie brakowało. Miło będzie jeszcze tam wrócic:) Dla większej wygody przydałyby się większe ręczniki w łazience.

• Ocena dodana: 23 stycznia 2019

9,2
    Pobyt bardzo mi się podobał i chętnie jeszcze tam wrócę :)
    • 2 noclegi

Podjazd do posesji jest bardzo stromy i brak łańcuchów na kołach samochodu nie pozwala podjechać pod sam dom, zwłaszcza w okresie zimowym.

Przede wszystkim czystość i w pełni wyposażona kuchnia z dostępem do wszelkich niezbędnych rzeczy. Piękny widok z okna tarasowego na góry i sympatyczny gospodarz domu, który chętnie służy pomocą. Obiekt godny polecenia :)

• Ocena dodana: 21 stycznia 2019

5,8
    Skromny mały, czysty pokój w trudno dostępnej lokalizacji na...
    • 3 noclegi

Dojazd do posesji możliwy w okresie zimowym tylko na łańcuchach lub 4x4. Dojście do drogi głównej ok. 500 m po oblodzonej drodze karkołomne, co wyklucza raczej dotarcie do skibusa. Mały pokój.

Skromny mały, czysty pokój w trudno dostępnej lokalizacji na obrzeżach Szczyrku. Dobry kontakt z właścicielami - na bieżąco informowali o trudnościach z dotarciem do obiektu.

• Ocena dodana: 19 stycznia 2019

9,6
    Pobyt super, bardzo dobre warunki, miło, czysto, praktycznie., mil
    • 5 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brak możliwości podjazdu w pierwszych dniach pod cam obiekt, gdyż nawet na łańcuchach nie dało się podjechać pod górę.

Bardzo czysto, wszystko bardzo zadbane, miły właściciel, wszystko co potrzeba było na miejscu,

• Ocena dodana: 17 grudnia 2018

Bardzo sympatyczna obsługa.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Zimą jeśli nie ma łańcuchów na koła nie będzie się dało wjechać na parking, który jest na sporym wzniesieniu. Lecz to nie jest jakaś straszna wada pisze by wziąć to pod uwagę.

Bardzo sympatyczna obsługa. Cena bardzo dobra co do jakości wypoczynku polecam gorąco

Pobyt: Grudzień 2018

• Ocena dodana: 17 października 2018

Wyśmienicie spędzony czas

Skrzypiące łóżko :)

Wspaniały klimat, świetna lokalizacja, schludny, czyściutki pokój, bogato wyposażona kuchnia, uprzejmy, gościnny gospodarz, blisko Biedronka

• Ocena dodana: 27 września 2018

Bardzo przytulny pokój, wygodne łóżko, wszystko czyste i...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brak blokady do łazienki, trzeba było zabierać ze sobą klucz od pokoju, aby się zamknąć

Bardzo przytulny pokój, wygodne łóżko, wszystko czyste i wysprzątane. Dodatkowo darmowy bilard plus urokliwy i zabawny wystrój w budynku

• Ocena dodana: 10 września 2018

Super udany pobyt.
    • 2 noclegi

Super udany pobyt. Mega życzliwi właściciele! Doskonała lokalizacja, piękne widoki. Pokój bardzo czysty i ładny. Łazienka zadbana. Polecamy serdecznie wszystkim chcącym spędzić udany urlop/weekend w uroczym miejscu. (Pozdrowienia dla ślicznego i przyjacielskiego pieska;) )

• Ocena dodana: 28 sierpnia 2018

8,8
    Bardzo fajne położenie obiektu.
    • 3 pokoje
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Troszkę zbyt niecierpliwe zachowanie personelu. Pomimo iż opuściliśmy pokoje o godzinie kończącej dobę nie pozwolono nam w spokoju spędzić choćby godziny w jadalni na spokojnym posiłku przed wyjazdem

Bardzo fajne położenie obiektu. Piękny ogród z widokiem na Skrzyczne. Bogato wyposażona i przestronna kuchnia. Łóżka wygodne. W pokojach czysciutko

• Ocena dodana: 16 sierpnia 2018

Tanio, przytulnie, cudowne widoki, super odpoczynek!

brak

Pokój z pięknym widokiem z tarasu. Bardzo przytulny pokoik, z lodówką i tv. W domku możliwość korzystania z ogrodu, kuchni na dole, bilardu itd. Wszystko na duży plus!

• Ocena dodana: 15 sierpnia 2018

9,6
    Piękny, zadbany ogród z tarasem gdzie można wypić kawę i...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Piękny, zadbany ogród z tarasem gdzie można wypić kawę i poczytac książkę. Cisza i spokój, pelen relaks. Miły, przytulny pokoik z wygodnym łóżkiem. Gorąco polecam...

• Ocena dodana: 15 sierpnia 2018

Rewelacja!
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Absolutnie nie mam nic do zarzucenia.

Baaardzo uprzejmi i sympatyczni właściciele. Miejsce oddalone parędziesiąt metrów od ulicy, wiec bardzo ciche i spokojne, a zarazem w niewielkiej odległości od centrum (około 500m). Kuchnia wyposażona i czysta, do dyspozycji garnki, patelnie, przyprawy. Śniadanie można zjeść na tarasie patrząc na przecudne, górskie widoki. Zdecydowanie polecamy. Na pewno wrócimy właśnie w to miejsce, przy kolejnej wizycie w Szczyrku.

• Ocena dodana: 18 lipca 2018

7,1
    Pobyt krótki, ale udany.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

- cienkie ściany oraz drzwi (słychać znacznie, co się dzieje na korytarzu oraz rozmowy sąsiadów) - mały balkonik oddzielony od sąsiadującego zbyt niskim "płotkiem" (zero intymności - wszystko widać i słychać) - lokalizacja ładna, ale trzeba iść trochę pod górkę (stromą) - miałam prośbę do właścicieli, o czym napisałam ponad dobę wcześniej; po 8h dostałam odpowiedź, ze odzywam się za późno (prośba była do zrealizowania, wystarczyłoby odrobinę chęci)

- bardzo czysty pokój oraz łazienka - sala klubowa, w ktorej znajduje się bilard (bezpłatnie) oraz fajny sprzęt grający :) - dobrze wyposażona kuchnia z wejściem na b.przyjemny ogólnodostępny taras i ogród - w pokoju bezpłatna woda mineralna, herbata, cukier - szeroki wybór kanałów w tv (to duży plus w razie niepogody ;) )

• Ocena dodana: 18 lipca 2018

Szczerze polecam!
    • 2 noclegi

Znakomity, kameralny ośrodek, blisko centrum z widokiem na skocznie. Całość urządzona chyba całkiem niedawno, bo wszystko nowe, gustowne i wręcz idealne. Szczerze polecam!

• Ocena dodana: 13 lipca 2018

Bardzo przyjemne miejsce w pięknej okolicy
    • 1 nocleg

Pokoje i łazienka bardzo czyste, pokoje rewelacyjnie wyposażone (lodówka, czajnik, kubki, herbata, woda na powitanie, książki, telewizor). Gospodarz bardzo miły, jak potrzebowaliśmy deski do prasowania od razu ją dostaliśmy. Wspólna kuchnia świetnie wyposażona, jest też pokój w którym można zagrać w bilard. Nie było można skorzystać z opcji późniejszego wymeldowania, ale mogliśmy zostać godzinę dłużej we wspólnej kuchni :). Cały obiekt dobrze zagospodarowany i przemyślany, polecamy :)

• Ocena dodana: 11 czerwca 2018

Rewelacyjne miejsce, cisza, spokój, pokoje czyste, łóżka...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Rewelacyjne miejsce, cisza, spokój, pokoje czyste, łóżka niesamowicie wygodne. Piękny widok z balkonu, aż miło Jeść śniadanie z takim widokiem. Gospodarze niezwykle uprzejmi, i cudowna Sara która zawsze była towarzyszem na tarasie :) polecam z całego serca, żal było wyjeżdżać :)

Pobyt: Czerwiec 2018

• Ocena dodana: 4 czerwca 2018

Wysoki standard w niskiej cenie.
    • 4 noclegi

Jeśli trzeba koniecznie znaleźć jakiś minus, to ręczniki w łazience mogłyby być większe.

Obiekt położony na końcu cichej ulicy (hałasują jedynie bażanty ;)), 15 min. spacerem od centrum Szczyrku. Fajnie urządzony pokój z balkonem, a dodatkowo dla gości udostępniona dobrze wyposażona kuchnia z tarasem (przy dobrej pogodzie można skorzystać z leżaków) oraz sala z bilardem. W pokoju czajnik, woda, herbata i mała lodówka. Miłym zaskoczeniem były książki (alternatywa dla również znajdującego się w pokoju TV). Sprawnie działające wi-fi. Dobra wiadomość dla alergików: brak wykładzin. Uprzejmy i pomocny gospodarz. Polecamy innym, a sami chętnie wrócimy w to miejsce :)

Pobyt: Czerwiec 2018

• Ocena dodana: 29 maja 2018

Polecam z całego serca :)
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wszystko, cisza, widoki, taras na którym można zjeść śniadanie a wieczorem posiedzieć przy kawie, cudowny uśmiechnięty gospodarz :). Polecam z całego serca.

• Ocena dodana: 15 maja 2018

Bardzo przyjemny ośrodek w górach
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Krótki czas zameldowania, ale właściciele nam poszli na rękę za co bardzo dziękujemy

Bardzo zadbany obiekt, czysty i schludny. Przyjemnie było tam wracać po górskiej wędrówce. Plusem był piękny widok z balkonu oraz dostęp do kuchni. Stosunek jakosci do ceny rewelacyjny:)

• Ocena dodana: 7 maja 2018

Tu naprawdę można odpocząć
    • 1 nocleg

Fantastyczne, ciepłe miejsce. Czajnik w pokoju, co wcale nie jest takie powszechnie spotykane :). Bardzo przyjemna pościel (jaśki!) i wygodne łóżko. Łazienka idealnie czysta i wystarczająco duża. Na balkonie suszarka i piękny widok z balkonu. Fantastycznie wyposażona kuchnia, dodatkowo grill, i uroczy taras przed nią. Spokój i cisza.

• Ocena dodana: 23 kwietnia 2018

9,6
    Rodzinny wyjazd na weekend z czworonogiem.
    • Ze zwierzęciem
    • 1 nocleg

Super!!! Dobra lokalizacja, 15min spacerkiem do centrum. W każdym pokoju mała lodówka- rewelacja!!! Bardzo miła i pomocna właścicielka obiektu. Możliwość zorganizowania grilla. Byliśmy z psem i nie było żadnych problemów ze strony gospodarzy. Zdecydowanie POLECAMY!!!

Pobyt: Kwiecień 2018

• Ocena dodana: 9 kwietnia 2018

Świetne miejsce na weekendowy wypad w góry
    • 1 nocleg

Bardzo miła i pomocna obsługa, aż żal było wyjeżdżać. Każda prośba była rozpatrzona pozytywnie i mogliśmy liczyć na radę w każdej kwestii. Pokoje czyste i dobrze wyposażone, łazienka tak samo. Sama lokalizacja z pięknymi widokami i parkingiem. Polecam!

Pobyt: Kwiecień 2018

• Ocena dodana: 23 marca 2018

9,2
    Apartament czysty i z wszystkimi potrzebnymi udogodnieniami...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Apartament czysty i z wszystkimi potrzebnymi udogodnieniami (czarjnik, lodówka). Kuchnia świetnie wyposażona, duża łazienka a nawet bilard na wieczorny odpoczynek. Serdecznie polecam!

• Ocena dodana: 20 marca 2018

Bardzo bardzo miły pobyt w przyjaznej atmosferze.
    • 1 nocleg

w zasadzie nic. Tak trzymać :)

Bardzo miła obsługa, przytulny pokój i bardzo bardzo czyściutko. Ładna wygodna kuchnia, wszystko co potrzebne do naszykowania sobie śniadania , dostępna kawa w kuchni, cukier, sól, olej i inne podstawowe przyprawy. Telewizor w jadalni. Nie ma się do czego przyczepić. Bardzo wygodne łózka, czyściutka łazienka w pokoju. Oby tak dalej. Na pewno wrócimy !

• Ocena dodana: 16 marca 2018

8,3
    Bardzo czyste pokoje oraz cisza i spokoj.
    • 7 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Zbyt intensywny zapach lawendy w pokoju. Odnosiłem przez to wrażenie ze odczuwam zapach gazu. W przypadku sąsiedztwa zbyt mała izolacja akustyczna pomiędzy pokojami.

Bardzo czyste pokoje oraz cisza i spokoj. Ponadto po całym dniu na stoku nieoceniona była możliwość relaksu przy stole bilardowym.

• Ocena dodana: 5 marca 2018

Jest naprawdę super.
    • 1 nocleg

Przemiła obsługa, czysto, pokoje przestrzenne, ładnie urządzone, w pokoju do dyspozycji czajnik, (herbata, cukier) ...naprawdę jest tam wszystko, czego potrzebujemy by czuć się dobrze i komfortowo.

• Ocena dodana: 5 marca 2018

Super!
    • 2 noclegi

Ciepłe grzejniki - po całym dniu na stoku było mi zimno nawet pod kołdrą. Dopiero w nocy robiły się gorące. Myślę, że bez problemu można to było zgłosić miłemu panu właścicielowi i by coś zaradził, ale szczerze mówiąc nie za bardzo mi się chciało zawracać mu głowę :)

Bardzo ładny, czysty pokój z łazienką, telewizorem, lodóweczką i czajnikiem. Dobrze wyposażona kuchnia do użytku gości. Sala bilardowa. Zarówno w pokoju, jak i w kuchni znajdują się książki, co stanowi miły akcent dla tych, którzy lubią czytać. W osobnym pomieszczeniu można przechować snowboardy i wysuszyć buty na specjalnym urządzeniu wiejącym ciepłym powietrzem. Przemiła obsługa, bardzo serdeczny właściciel, który bardzo dba o komfort gości.

• Ocena dodana: 24 lutego 2018

9,6
    Było czysto, cicho i spokojnie.
    • 4 noclegi

W zimie raczej dla zmotoryzowanych bądź przechowujących przy stoku sprzęt narciarzy. Do skybusa około 300 metrów, z czego 200 to strome podejście.

Było czysto, cicho i spokojnie. Ładnie urządzony pokój, ciepło, zawierał wszystko co potrzebne. Dobrze wyposażona kuchnia. Ładny widok z okien. Ogólnie bardzo polecam.

Pobyt: Luty 2018

• Ocena dodana: 8 lutego 2018

9,6
    Klimatycznie, przytulnie i wygodnie do spędzenia czasu po nartach :)
    • 2 noclegi

Ogrzewanie - mimo najwyższego stopnia - chłodno w pokoju - to jedyny minus jak ktoś lubi bardzo ciepło w pokoju, zwłaszcza po powrocie ze stoku.

Niesamowity wystrój, wygodne łóżka, książki w pokojach, praktyczna kuchnia (zmywarka) i billard ! Bardzo polecam :D

Pobyt: Luty 2018

• Ocena dodana: 15 stycznia 2018

Udany pobyt

N/D

Obiekt wygląda tak jak na zdjęciach, standard zgodny z opisem, wygodny pokój, bardzo czysto, dobrze wyposażony aneks kuchenny, bardzo miły gospodarz.

Pobyt: Styczeń 2018

• Ocena dodana: 8 stycznia 2018

Bardzo miłe miejsce
    • 1 nocleg

Pokój bardzo przyjemnie i gustownie urządzony, wygodne łózko, czysto, balkon z pięknym widokiem na szczyty gór... Goście mogą korzystac z przestronnej kuchni, doskonale wyposażonej z ogromnym tarasem i kącikiem dla dzieci. Do użytku gości jest również pokój ze stołem bilardowym oraz przechowywalnia sprzętu narciarskiego.

Pobyt: Styczeń 2018

• Ocena dodana: 25 grudnia 2017

Ogólnie - OK, szybki jednodniowy wyjazd na narty się udał
    • 1 nocleg

W sumie wszystko OK, ale jeśli mam coś znaleźć, to proszę :) Rozumiem, że śniadania czy restauracji w tego typu obiekcie nie ma, ale np. fajną opcją byłaby możliwość zakupienia za 10zł jakiegoś muesli na dole, czy czegoś w tym stylu - czajnik jest w każdym pokoju, takie startowe "mini-śniadanko" można sobie zalać samemu w pokoju.

Czysto, schludnie, blisko centrum. Miła p. Magda z elastycznością ws płatności przelewem :) No i gotowość zaczekania na mnie po godzinach udostępniania pokoi. Wifi bez dopłat, smaczna (naprawdę!) herbata w pokoju, nie żadna tania owocówka ;)

Pobyt: Grudzień 2017

• Ocena dodana: 3 grudnia 2017

9,6
    Lodówka, czajnik, herbata, woda gaz i niegaz w pokoju.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Łazienka na zewnątrz pokoju. Co prawda prywatna i wiedziałem o tym, ale minus. Jedyny 😀

Lodówka, czajnik, herbata, woda gaz i niegaz w pokoju. Balkon, widok na góry. Jadalnia z wyposażeniem, bilard, muzyka. Wygodne łóżko. Fajnie!!!

Pobyt: Grudzień 2017

• Ocena dodana: 13 listopada 2017

5,4
    Nie wychodźcie z ram... bo Państwo nie są elastyczni.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Umówiliśmy się z tatą właścicielki, który opiekuje się obiektem, że oddamy klucze tuż po śniadaniu (by mogli przygotować pokój następnym gościom) oraz umówiliśmy z nim na możliwość skorzystania z łazienki i aneksu kuchennego (ogólnodostępnych)po powrocie ze szlaku. Jak liczcie na kubek gorącej herbaty po dniu na szlaku - tutaj możecie się przeliczyć... Pan nie raczył nam nawet otworzyć drzwi :(

Jest czysto :)

Pobyt: Listopad 2017

• Ocena dodana: 6 listopada 2017

Wspaniałe miejsce i na pewno tam powrócę oraz polecę znajomym.
    • 2 noclegi

Polecam to miejsce jeśli cenicie sobie prywatność, ciszę oraz komfort wypoczynku,łóżko wygodne,widok z balkonu wyśmienity,na balkonie przytulne miejsce na poranną kawkę,czysto i przytulnie.Powrócę tam.

Pobyt: Listopad 2017

• Ocena dodana: 23 października 2017

Czyste, zadbane miejsce, sympatyczna obsługa.
    • 2 noclegi

Czyste, zadbane miejsce, sympatyczna obsługa. Pan zarządzający obiektem jest bardzo miły i pomocny. Chętnie udzielał odpowiedzi na wszystkie pytania. Okolica spokojna.

Pobyt: Październik 2017

• Ocena dodana: 4 września 2017

8,3
    Bardzo mili i usłużni właściciele .
    • 1 nocleg

Słabo wyciszone pokoje od strony korytarza . Nocne wędrówki ludzików co chwilę otwierających i zamykających kluczem drzwi nie dawały spać .

Bardzo mili i usłużni właściciele . Czyściutkie pokoje .

Pobyt: Wrzesień 2017

• Ocena dodana: 2 września 2017

Wybrałam się na wypoczynek w górach
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Myślę, że można by poprawić ocenę Bookinga z 9,6 na 10. :)

Bardzo podobał mi się pokój, był po prostu prześliczny! Bardzo czysto, a czas umilała nam suczka Sara.

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2017

Było cicho, było cudnie, z dala od ulicy, z dala od...
    • 1 nocleg

Było cicho, było cudnie, z dala od ulicy, z dala od samochodów:-) widoki z tarasu najładniejsze na świecie, zapomniałyśmy o naszym mieście z którego przyjechałyśmy. Trafiła nam się piękna pogoda, więc niebo z białymi, czystymi chmurami było do patrzenia, patrzenia i odpoczywania. Polecamy z całego serca. następnym razem będziemy tam dłużej.

• Ocena dodana: 6 sierpnia 2017

Polecam
    • 3 noclegi

- czysto - wygodnie - miejsce parkingowe - do dyspozycji wyposażona kuchnia, sprzęt do grilowania, bilard, taras z leżakami - chłodziarka w pokoju

• Ocena dodana: 20 lipca 2017

9,6
    Piękne miejsce na wypoczynek w Szczyrku
    • 1 nocleg

Bardzo mili i uczynni właściciele. Piękny, zadbany ogródek. Dom nowy i pięknie położony. Możliwość skorzystania z wspólnej, dużej kuchni. Przyjazna suka bernardynka ;-)

• Ocena dodana: 13 lipca 2017

7,1
    przepłacony nocleg
    • 3 noclegi

Zdecydowanie za drogi jak za standard (175 zł za noc) - teraz widzę, że taki sam pokój jest za 100 zł, więc cena była podbita na długi weekend czerwcowy. Tego już nie skomentuję, ale 100 zł jest adekwatne do standardu - a ten jest po prostu zwykły. Ani zły, ani jakieś cuda. Najzwyczajniej w świecie czujemy niesmak płacąc tyle za taki pokój - tym bardziej teraz, wiedząc, że cena była wywindowana.

bardzo mili właściciele, pomocni w każdym momencie. fajny pies dostęp do bilarda

• Ocena dodana: 10 lipca 2017

Wspaniałe miejsce, wspaniałe widoki
    • 4 noclegi

Chyba nie ma się do czego doczepić :)

Bardzo ładne miejsce na wypoczynek, piękne widoki na góry i spokój którego można zaznać w pięknym ogrodzie i na tarasie, do tego super pies właściciela :)

• Ocena dodana: 3 lipca 2017

• Wysłana przez urządzenie mobilne

Trochę wąskie łóżko małżeńskie - 140 cm, mąż ma 190 cm wzrostu i przy takiej szerokości trochę nam ciasno ;)

Bardzo czysto.Bardzo dobrze wyposażona duża kuchnia (także zmywarka i mikrofala), czysta. z kuchni wyjście na duży taras i ogród, można zjeść na tarasie. Nasz pokój był zjeść prywatna łazienka poza pokojem co zupełnie nie przeszkadzało - łazienka była tuż obok pokoju, tylko my mieliśmy do niej klucz.

Pobyt: Lipiec 2017

• Ocena dodana: 23 czerwca 2017

Śliczne miejsce na odpoczynek
    • 1 nocleg

Wyjazd był zupełnie nie planowany i chyba takie są najlepsze. Udało się zarezerwować ostatni pokój i wyruszyliśmy w drogę. Co tu dużo mówić, świetne miasteczko z bardzo urokliwą przyrodą i prześliczny domek. Bardzo mili i gościnni właściciele. W całym budynku jest bardzo czysto, pokój był duży z telewizorem, lodówką, wygodnymi łóżkami i łazienką, bardzo ładny i przytulny wystrój. W wolnym czasie można zejść do pokoju z bilardem i sobie pograć przy muzyce. Przestronna kuchnia z jadalnią wyposażona we wszystkie niezbędne rzeczy, wyjście na taras i wszędzie mnóstwo książek!!! Bardzo nam się spodobało, na pewno jeszcze tu wrócimy. Bardzo dziękujemy za udany pobyt!!!!

• Ocena dodana: 22 czerwca 2017

Jeśli Szczyrk to tylko tam!

ŻADNYCH minusów. Żadnych.

Wszystko! Pokój ładnie, nowocześnie, przytulnie i ze smakiem urządzony, z balkonem. Do tego dla każdego coś miłego - sala klubowa z bilardem, taras, przestronna jadalnia i w pełni wyposażony aneks kuchenny. I największy dodatkowy i niespodziewany atut - pies pilnujący posesji - i ogromnych rozmiarów, i ogromny pieszczoch :)

• Ocena dodana: 19 czerwca 2017

9,6
    Polecam Dom w Dolinie Żylicy.
    • 1 nocleg

Wszystkim tym, którzy cenia sobie spokój i prywatność polecam ten obiekt. Nasz pokój był nieduży, baaardzo ładnie urządzony i przede wszystkim czysty. Plusem był też balkon z widokiem na skocznię i dwa krzesła, żeby wypić poranną kawę lub poczytać książkę na świeżym powietrzu ( jeżeli zapomnisz swojej ulubionej książki, to również można skorzystać z książek które znajdują się w pokoju). Obawialiśmy się przed przyjazdem jedynie łazienki, która znajdowała się poza pokojem. Jednak jak się okazało na miejscu, dostaliśmy do niej prywatny klucz, a samo pomieszczenie znajdowało się zaledwie krok od drzwi pokoju. W obiekcie znajduję się również duża kuchnia, gdzie można przygotować sobie posiłki i zjeść je np. na tarasie, a gdy pogoda nie dopisuje ( tak jak nam) można zagrać w bilarda lub zabrać dzieci do sali zabaw. Warto wspomnieć o właścicielach - przemili ludzie. Nasz wypad był bardzo krótki, ale z pewnością do Szczyrku wrócimy i oczywiście do Domu w Dolinie Żylicy. Przekazujemy naszą opinię dalej i polecamy z całego serca.

• Ocena dodana: 18 czerwca 2017

Super! Na pewno tam wrócimy😁
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo dobra lokalizacja,super warunki mieszkalne.nowoczesne,czyste wnętrze.Balkon z widokiem na góry

Super warunki,czysto,dostęp do wszystkiego co jest potrzebne,miła atmosfera.na pewno tam wrócimy.

• Ocena dodana: 7 maja 2017

Czysty elegancki pokój.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Jeśli muszę podać coś na minus to już bardzo się czepiając to małe ręczniki (ale za to na plus był ręczniki pod nogi przy prysznicu i mały ręcznik do rąk). Lokalizacja troszkę z boku pod górkę ale nam to bardzo odpowiadało bo spokojnie i bazanty urzędowaly za oknem :)

Czysty elegancki pokój. Było w nim wszystko co potrzeba nawet lodówka i zestaw do herbaty. Super jadalnia z wyposażoną kuchnią (była nawet zmywarka). Wszystko czyste, nowe, urządzone ze smakiem. Cisza, spokój.

Pobyt: Maj 2017

• Ocena dodana: 18 kwietnia 2017

Znakomita lokalizacja blisko centrum.
    • 3 noclegi

Znakomita lokalizacja blisko centrum. Pokój fajny z pięknym widokiem na góry, wygodny, czysta łazienka. Kuchnia bardzo dobrze wyposażona. Polecam wszystkim.

Pobyt: Kwiecień 2017

• Ocena dodana: 27 marca 2017

• Wysłana przez urządzenie mobilne

Super atmosfera. Piękne pokoje z pięknymi widokami. Czysto i przyjemnie. W obiekcie panowała cisza i spokój. Można było wypocząć na 100%. W piwnicy billard, który wyglada jak nowy. Polecam serdecznie.

Pobyt: Marzec 2017

• Ocena dodana: 11 marca 2019

Za krótko.
    • Ze zwierzęciem
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo miło zostaliśmy przyjęci.Nasze psy były mega szczęśliwe bo mogły być z nami. Bardzo czysto,cicho,można odpoczywać.Na pewno tam wrócimy.

• Ocena dodana: 7 marca 2019

Pokój był piękny i wyremontowany, kuchnia wyposażona i...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Pokój był piękny i wyremontowany, kuchnia wyposażona i zadbana. Wszystko było na znaczniw lepszym poziomie niż sugerowała tp cena

• Ocena dodana: 6 marca 2019

9,6
    ładne pokoje, świetna kuchnia oraz sala klubowa, przemiłą...
    • 1 nocleg

ładne pokoje, świetna kuchnia oraz sala klubowa, przemiłą właścicielka, ogólnie wszystko perfect

Widok na góry.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Widok na góry. Zadbane i czyste pokoje.

9,6
    ładnie, fajnie, domek położony na wzgórzu, w pokoju...
    • 3 noclegi

ładnie, fajnie, domek położony na wzgórzu, w pokoju biblioteczka

Ferie 2019
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Czysto, miły personel, kuchnia z pełnym wyposażeniem. Wszystko ok.

• Ocena dodana: 15 lutego 2019

9,6
    Świetne warunki, miło, czysto i spokojnie.
    • 5 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Świetne warunki, miło, czysto i spokojnie.

• Ocena dodana: 5 lutego 2019

Świetne miejsce !
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Świetne miejsce ! Polecam bardzo !

• Ocena dodana: 31 stycznia 2019

7,5
    dojazd tylko w sprzyjającychbwarunkach pogodowych
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Dojazd w okresie zimowym tylko w autem wyposazonym w lancuchy i to pod warunkiem że opady sniegu nie byly zbyt obfite

Fajny i czysty pokój

• Ocena dodana: 12 stycznia 2019

9,2
    Bardzo uczynna pani gospodarz.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo uczynna pani gospodarz. Wszystko Perfect!!!

• Ocena dodana: 10 grudnia 2018

Bardzo przytulne i czyste pokoje.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo przytulne i czyste pokoje. Wygodne łóżka, dobrze wyposażona kuchnia :) wszystko na plus !

Pobyt: Grudzień 2018

• Ocena dodana: 8 listopada 2018

Super miejsce
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Właściciel to bardzo miły człowiek. Pokoje czyste i wygodne łóżka. lokalizacja idealna

• Ocena dodana: 2 listopada 2018

Ładny, mały pokoik z widokiem, blisko centrum.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Ładny, mały pokoik z widokiem, blisko centrum. Właściciel był przemiły. Polecam.

• Ocena dodana: 19 października 2018

9,6
    Piękny dom w przepięknej okolicy.
    • 1 nocleg

Piękny dom w przepięknej okolicy. Pokoje czyściutkie, miły Pan Gospodarz. Polecam na weekend jak i na dłuższy wypoczynek :)

• Ocena dodana: 20 września 2018

Wszystko w porządku, bez zastrzeżeń, zgodnie z opisem.
    • 1 nocleg

Wszystko w porządku, bez zastrzeżeń, zgodnie z opisem. Czysto, schludnie. Polecam

• Ocena dodana: 16 września 2018

wszystko ok
    • 6 noclegów

wszystko ok

• Ocena dodana: 3 września 2018

Chciałabym tu wrócić.
    • 2 noclegi

Nie było niczego, co mogłoby mi się nie podobać.

Komfortowe warunki. Przemiły właściciel.

• Ocena dodana: 1 września 2018

9,2
    Świetne miejsce aby wyjść w góry. Dobra lokalizacja.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo mili właściciele. Komfortowe warunki Czysty pokój oraz możliwość skorzystania z tarasu. Zadbany ogród.

• Ocena dodana: 19 sierpnia 2018

• Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo ładne i czyste pokoje z wygodnymi łóżkami. Bardzo mili gospodarze. Polecam wszystkim, którzy pragną wypocząć 😊

• Ocena dodana: 14 sierpnia 2018

Blisko centrum, cudny widok.
    • 6 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Serdecznie polecam. Cisza, spokój, wszystko zgodne z ofertą. Właściciel bardzo miły.

Blisko centrum, cudny widok.

• Ocena dodana: 31 lipca 2018

Polecam
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo miły i pomocny właściciel, szereg udogodnień, spokojna okolica

• Ocena dodana: 23 lipca 2018

Cudowni właściciele 😊 Pięknie, czysto i w przystępnej cenie.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Cudowni właściciele 😊 Pięknie, czysto i w przystępnej cenie...Widoki wspaniałe 😍

• Ocena dodana: 22 lipca 2018

Cisza, spokój można wypocząć
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Super okolica. Taras skierowany na piękne widoki.

Wyświetlono 1 – 75

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!

Goście ocenili również te obiekty: