1. Strona główna z opiniami o hotelach

8,5

• Bezpłatne WiFi

8,1

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

Wyświetlono 1 – 75

• Ocena dodana: 18 lutego 2019

udany pobyt
    • 1 nocleg

hotel niby w centrum ale jednak na uboczu. Lokalizacja bardzo dobra jeżeli wybierasz się na imprezę w Atlas Arenie- 15 minut spacerem. Ciekawa architektura- zaadaptowany budynek pofabryczny. Sporo takich w centrum Łodzi ale dużo czeka dopiero na swoją szansę.

• Ocena dodana: 17 lutego 2019

Hotel godny polecenia
    • 1 nocleg

Stosunek jakości do ceny bardzo dobry. Lokalizacja blisko ścisłego centrum, naprawdę duże pokoje, wszędzie ład i porządek. Miły i pomocny personel, restauracja hotelowa przestronna - dobre śniadania ;) Polecam

• Ocena dodana: 16 lutego 2019

9,6
    Obsługa miła, zwłaszcza w restauracji.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Winda była tylko z jednej strony długiego korytarza więc albo trzeba było iść schodami albo dwukrotnie przechodzić korytarz. Karta do drzwi nie działała pomimo dwukrotnego programowania.

Obsługa miła, zwłaszcza w restauracji. Dania w restauracji były smaczne. Hotel spokojny, czysty, śniadanie smaczne. Polecam.

• Ocena dodana: 14 lutego 2019

Dobra lokalizacja - 10 min spaceru od centrum, dobra baza...
    • 1 nocleg

Mały minus - w momencie rezerwacji otrzymałam informację, że parking za dobę to 25 zł, a przy wjeździe okazało się, że 30 zł.

Dobra lokalizacja - 10 min spaceru od centrum, dobra baza wypadowa na miasto i do Atlas Areny. Bardzo smaczne i świeże śniadanie, w dużej ilości. Bardzo miła i pomocna obsługa, zarówno w recepcji jak i w restauracji. Bardzo duży pokój. Plus za możliwość pozostawienia auta na hotelowym parkingu jeszcze przez kilka godzin po wymeldowaniu. Ogólnie bardzo pozytywnie oceniam pobyt.

• Ocena dodana: 13 lutego 2019

7,5
    Przestronny pokój, wygodne łóżko, smaczne posiłki, bezpłatny...
    • 1 nocleg

Łazienka wymagałaby odnowienia, uboga oferta kanałów TV, zwłaszcza brak programów muzycznych, przybrudzone wykładziny, pani sprzątająca w dniu wyjazdu (doba do g. 12.00) o g. 11.00 weszła do pokoju.

Przestronny pokój, wygodne łóżko, smaczne posiłki, bezpłatny, duży parking.

• Ocena dodana: 11 lutego 2019

Bardzo udany pobyt.
    • 1 nocleg

Za wysoka temperatura w pokoju 25 stopni. Próbowałam ustawić niższą, ale się nie udało.

Duży, przestronny pokój. Polecam w restauracji orientalną zupę z papryką i krewetkami. Pycha!

• Ocena dodana: 10 lutego 2019

Best day ever.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Pani Ewelina oraz Basia na recepcji były bardzo miłe, kontaktowe i pomocne. Najlepsza obsługa hotelu w moim życiu. Pozdrawiamy, panie z pokoju 322. :)

• Ocena dodana: 9 lutego 2019

Oferta warta uwagi
    • 1 nocleg

Jeżeli musiałbym cokolwiek wskazać, to łazienka mogłaby zostać delikatnie odnowiona.

Przede wszystkim duże pokoje oraz położenie obiektu. Wygodne łóżka. Dosyć dobre wyciszenie pokoi. Zestaw do parzenia kawy i herbaty Przyzwoite śniadanie. Dużo miejsc parkingowych dookoła hotelu.

• Ocena dodana: 8 lutego 2019

Spoko na koncert w Wytwórni
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Z powodu wielkości pomieszczeń i konstrukcji budynku każdy krok na korytarzu czy piętrze wyżej słychać w pokoju. Brak dźwiękoszczelnych drzwi i hałas z ulicy. Łazienka wymaga pewnego liftingu a pokoje pomimo przestronności straszą pustką.

Dogodna lokalizacja w naszym przypadku, duży wybór na śniadaniu, parking hotelowy, miła obsługa.

• Ocena dodana: 7 lutego 2019

6,7
    Kolejny juz raz były przyjmowane duże grupy z firm na...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Kolejny juz raz były przyjmowane duże grupy z firm na szkolenia . Hałas , krzyki i bieganie miedzy pokojami do godziny trzeciej nad ranem . Zarząd hotelu bezradny albo bezczynny ...To nie dopuszczalne gdy śpią również prywatne osoby z dziećmi. Więcej niestety tam się nie zatrzymam i będę odradzał wszystkim znajomym

• Ocena dodana: 6 lutego 2019

3,8
    Nic.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Pobranie pieniędzy natychmiast po rezerwacji. Brak możliwości zmiany terminu przyjazdu. Zapłaciłem za pobyt, choć z przyczyn osobistych nie leżących po mojej stronie nie mogłem z niego skorzystać i uniemozliwiono mi skorzystanie z pobytu w innym terminie. Dla mnie - co najmniej nieetyczne postępowanie, choć zapewne zgodnie z regulaminem.

Nic.

• Ocena dodana: 5 lutego 2019

Na krótki pobyt ok.
    • 3 noclegi

1. przejście po dywanie po wieczornym praniu jest możliwe o ile ktoś nie ma nadwrażliwego węchu zapach stęchlizny "zbija" z nóg. Zapach utrzymywał się do rana. 2. Na kaloryferze widoczne ślady rdzy. 3. Szafa ubraniowa nie ma zamykanych drzwi, to nie jest fajny widok gdy "na widoku" są walizki. 4. od niedzieli do wtorku wciąż ten sam zestaw na śniadanie

lokalizacja ok, śniadania zawiera wiele propozycji ale … codziennie są dokładnie takie same.

• Ocena dodana: 28 stycznia 2019

9,2
    Bardzo szerokie, wygodne łóżko z jednym materacem, a nie...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Szkoda, że w pokoju dla jednej osoby było odliczone po jednej saszetce kawy i herbaty. Karta otwierająca drzwi czasami odmawiała posłuszeństwa.

Bardzo szerokie, wygodne łóżko z jednym materacem, a nie dwoma małymi jak to często ma miejsce. Pokój przestronny. Butelka wody (szkoda, że gazowanej). Czajnik elektryczny i suszarka. Łazienka czysta, dobrze zaopatrzona.

• Ocena dodana: 28 stycznia 2019

rewelacyjna lokalizacja
    • 2 noclegi

w restauracji gdy siedzieliśmy z klientami, brakowało bardzo taki przegryzek do piwa jak, orzeszki, chipsy, czy jakieś małe grzaneczki lub wędliny. Właściwie nie było nic co można by było zamówić do piwa tak by posiedzieć i pogadać.

Podobał mi się pokój, wysoki sufit, umeblowanie, bardzo wygodne krzesło przy biurku można długo i wydajnie popracować. Miło było dostać każdego dnia wodę do pokoju.

• Ocena dodana: 27 stycznia 2019

Przyjemny hotel w dobrym położeniu i z łatwym dojazdem.
    • 1 nocleg

Przyjemny hotel w dobrym położeniu i z łatwym dojazdem. Śniadanie dobre z sześcioma daniami na ciepło. Pokój przestronny i cichy. Wygodny i bezpłatny parking. Mój faworyt na następny pobyt w Łodzi. Cena adekwatna do jakości.

• Ocena dodana: 23 stycznia 2019

7,5
    Duże pokoje i wygodne łóżka.
    • 1 nocleg

Czasy świetności hotel ma za sobą - wymiany wymagają wykładziny w pokojach czy zagłówki. Drogi parking - dla klientów mógłby być w cenie.

Duże pokoje i wygodne łóżka. Dobry hotel na krótki pobyt w Łodzi. Bardzo ładny budynek.

• Ocena dodana: 20 stycznia 2019

Chętnie wrócę tu jeszcze i polecę znajomym :)
    • 1 nocleg

Ekspres do kawy troszkę szwankował ale miałam wrażenie, że to pani obsługujące śniadanie nie umiała sobie z nim poradzić ;) aaa i przydał by się daszek nad wejściem ( dla palaczy) ale to już takie trochę czepialstwo :D

Jeśli będę ponownie w Łodzi z pewnością wybiorę ten hotel. Duży przestronny pokój, wielki plus za oświetlenie łazienki oraz dodatkowe, powiększające lustro do makijażu. Ciepło, przytulnie, cicho. Bardzo dobre śniadanie. Panie w recepcji bardzo miłe, grzeczne, uśmiechnięte :)

• Ocena dodana: 16 stycznia 2019

5,0
    Duży pokój
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Rzadko spotykam aż tak brudne i "zużyte" pokoje. Czajnik elektryczny uszkodzony Głośna klimatyzacja

Duży pokój Miła obsługa Duży (płatny) parking

• Ocena dodana: 15 stycznia 2019

6,7
    Hotel dobry na krótki pobyt
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Niewystarczająco czysty pokój, zurzyte wyposażenie (zniszczona tapicerka mebli, poplamiona wykładzina, obtłuczone drzwi wejściowe i do łazienki)

Obsługa recepcji, ekspres do kawy w pokoju, kącik dla dzieci i krzesełko do karmienia w restauracji. Wysoki pokój hotelowy i piękne, ogromne pofabryczne okno.

• Ocena dodana: 14 stycznia 2019

Bliskość Centrum, cena, czystość w pokoju, obsługa
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

1) Hałas do późna w nocy na korytarzu, który wynikał pewnie z tego, że w hotelu jest kasyno. 2) Parking płatny dodatkowo.

Bliskość Centrum, cena, czystość w pokoju, obsługa

• Ocena dodana: 10 stycznia 2019

9,6
    Bardzo miła obsługa recepcji, szybki proces zameldowania i...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Na duży minus zasługuje jakość ręczników w pokoju, wyglądały na takie co o zbyt dużo gości się otarly. Zdecydowanie należy je wymienić, to szczera i pozbawiona złośliwości rada dla Dyrekcji hotelu

Bardzo miła obsługa recepcji, szybki proces zameldowania i wymeldowania. Bardzo duży i ciepły pokój. Duże komfortowe pojedyńcze łóżka, czysta i nowa pościel.

• Ocena dodana: 9 stycznia 2019

7,0
    Za to personel bardzo miły i uprzejmy.
    • 1 nocleg

Wymienic pościel, bo ta była zbyt syntetycznai sztuczna.... Prawdziwa kawa tylko extra płatna w barze??? a na sniadaniu produkt kawopodobny z automatu;(

Za to personel bardzo miły i uprzejmy... Kanapka na wyjściu ze śniadania,

• Ocena dodana: 6 stycznia 2019

Polecam. Świetny hotel za dobre pieniądze!
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Niestety mam wrażenie, że śniadania trochę się popsuły. Kiedyś było smaczniej. Oblodzony i zaśnieżony parking to spory minus. Ciężko było się poruszać pieszo, a samochodem nie można było ruszyć z miejsca. Wierzę, że to tylko jednorazowa wpadka.

Będąc w Łodzi zawsze wybieram ten hotel. Bardzo miły personel, świetne pokoje, poczucie intymności, czystość i komfort. Bardzo fajna sauna.

• Ocena dodana: 5 stycznia 2019

7,5
    Ogólnie wszystko było ok, ale niestety ręczniki, część...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Ogólnie wszystko było ok, ale niestety ręczniki, część pościeli miały zapach papierosów. Również mocny zapach papierosów był przy recepcji. Przy naszeym pierwszym wejściu do hotelu uderzył nas zapach papierosów tego nie lubimy i nie tolerujemny.

• Ocena dodana: 4 stycznia 2019

Lozka bardzo wygodne.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Pokoj przez trzy dni jakie spedzilam w tym Hotelu nie byl ani razu posprzatany,bylam juz ktorys raz w tym Hotelu i do tej pory bylo wszystko ok teraz cos sie zmienilo.

Lozka bardzo wygodne.Personel w recepcji bardzo mily.

• Ocena dodana: 4 stycznia 2019

Bardzo udany pobyt sylwestrowy

Wszystko ok

Obsługa jest wspaniała i bardzo zorientowana na gościa. Pokoje czyste i dobrze wyposażone. Nawet darmowy szampan się pojawił w pokoju (noc sylwestrowa :)).

• Ocena dodana: 3 stycznia 2019

Bardzo udany weekend !
    • 1 nocleg

Przestronne, czyste pokoje, bardzo dobre śniadania, dobra lokalizacja - zależało mi na hotelu, z którego w miarę blisko będzie zarówno do centrum ( ul. Piotrkowska ) jak i do Atlas Areny i ten hotel spełnił moje oczekiwania.

• Ocena dodana: 1 stycznia 2019

8,3
    Duży przestronny pokój, wysokie okna dające bardzo przyjemny...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Windy zlokalizowane tylko z jednej strony budynku, po przeciwnej stronie niż recepcja.

Duży przestronny pokój, wysokie okna dające bardzo przyjemny klimat

• Ocena dodana: 31 grudnia 2018

Fajne miejsce.
    • 1 nocleg

Płatny parking. Pokoje noszą już ślady zużytkowania.

Bardzo duże, przestronne pokoje. Sama konwencja miejsca też jest atrakcyjna - dawna fabryka bawełny Juliusza Kindermana. Nawet wysokość pokojów robi wrażenie - blisko 4m. Pomimo wielkich pokoi - dobre ogrzewanie. Dobre też wyciszenie.

• Ocena dodana: 29 grudnia 2018

9,2
    Ogólnie jestem zadowolony, jest to całkiem dobry hotel z akceptowalnymi jak dla mnie cenami.
    • 1 nocleg

Tempo obsługi gości w restauracji - na sali były dwa stoliki zajęte (łącznie z moim), mimo to oczekiwaliśmy na podejście kelnerki prawie 10 minut (stała za barem i wycierała szklankę), na samo zamówienie natomiast pół godziny. Jakość jedzenia była na szczęście doskonała i to nam rekompensuje "dynamikę" obsługi.

Dobra lokalizacja, zadowalający standard pokoi.

• Ocena dodana: 19 grudnia 2018

7,5
    Pobyt udany. Hotel godny polecenia. Przemiły Pan w recepcji.
    • 1 nocleg

Odwiedzając wieczorem restaurację hotelową - nie doczekaliśmy się obsługi. Nigdzie nie było kelnera. Wybraliśmy więc inną restaurację w mieście.

Śniadanie smaczne i urozmaicone. Obsługa pilnowała, żeby niczego nie zabrakło. W pokoju ciepło i przytulnie, łóżko fantastyczne.

• Ocena dodana: 19 grudnia 2018

6,3
    Pokój i czystość bez zarzutu.
    • 2 noclegi

Niestety ręczniki w łazience tragiczne - stare i w kolorze brudno-szarym. Dzięki miłej pokojowej otrzymaliśmy dużo lepsze, ale personel hotelu powinien zwrócić uwagę na to, co goście dostają do dyspozycji. Brak informacji o przeniesieniu recepcji i wejściu do hotelu od strony parkingu. Zamawiane taxówki również podjeżdżały pod stare wejście , co powodowało, że my czekaliśmy przy "nowym" wejściu, a kierowca Taxi przy 'starym" niepotrzebnie marnując czas. Pogorszyły się śniadania.

Pokój i czystość bez zarzutu.

• Ocena dodana: 18 grudnia 2018

7,9
    Generalnie polecam, chociaż są małe niedociągnięcia:
    • 1 nocleg

Łazienka zdecydowanie wymaga odświeżenia, słabe oświetlenie w pokoju - bardzo utrudnia pracę. Wifi jest bardzo słabe, praktycznie niemożliwe ściągnięcie chociażby maili, bez szans na obejrzenie filmu.

Duży pokój, działająca klimatyzacja, wygodne łóżka, bardzo czysto! Obsługa bardzo miła, szybki proces zameldowania i wymeldowania. W weekendy bezpłatna strefa parkowania przed samym wejściem do hotelu!

• Ocena dodana: 18 grudnia 2018

idealne miejsce do spędzenia nocy po koncercie w Wytwórni
    • 1 nocleg

Śniadanie bardzo bogate i smaczne, kilka dań na ciepło, wędliny, sery, płatki, słodycze, owoce, napoje. Pokoje dobrze wyciszone i wyciemnione :-). Trzeba uważać bo jak zasłoniliśmy wieczorem zasłony to rano w pokoju również było ciemno. Dużo nie brakowało żebyśmy spóźnili się na śniadanie. Przy taki zasłonach trzeba ustawiać budzik lub zamówić budzenie w recepcji. Hotel oczywiście bardzo polecam.

Polecam!!!
    • 1 nocleg

Super lokalizacja. Blisko do ul. Piotrkowskiej. Bezpłatny parking dla klientów Booking (standardowo koszt 25 PLN/doba), nie było również problemem pozostawienie auta na parkingu na kilka godzin po wymeldowaniu. Smaczne, urozmaicone śniadanie. Przesympatyczna obsługa.

• Ocena dodana: 17 grudnia 2018

Koncert się udał. Dziękuję, że jesteście BLISKO.
    • 1 nocleg

Było fantastycznie. Pokój bardzo przyjemny ze wszystkimi udogodnieniami. Bardzo miła obsługa. Na pewno wybiorę ten Hotel przy następnym wyjeździe. Dziękuję ZA WSZYSTKO oraz serdecznie polecam. Pozdrawiam obsługę Hotelu i Życzę Wesołych, Spokojnych Świąt.

Polecam gorąco.

brak.

Wszystko było w jak najlepszym porządku. Bardzo fajny hotel, komfortowy z wspaniałą obsługą. Nie ma się właściwie do czego przyczepić. Polecam wszystkim.

• Ocena dodana: 13 grudnia 2018

5,0
    Śniadania przeciętne, nic mnie szczególnie nie zachwyciło.
    • 2 noclegi

Mimo mojej miłości do Łodzi, ogólne wrażenie pobytu w hotelu mogłabym streścić słowami piosenki " Jesteś to jesteś, a jak cię nie ma To też niewielki kram...." Nie wiem, czy nie wymagam za wiele od tej klasy hotelu....

Śniadania przeciętne, nic mnie szczególnie nie zachwyciło. Ogólnie wszystko poprawnie i trudno mieć jakieś krytyczne uwagi, ale nic szczególnego - ani obsługa, ani klimat. Po prostu normalnie, przeciętnie, zwyczajnie.

• Ocena dodana: 9 grudnia 2018

Pobyt bardzo udany:)
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Pobyt w hotelu był niezwykle przyjemny - bardzo miła obsługa, czysto, bardzo wygodne łóżka, obfite, różnorodne, smaczne sniadanie, cicho, odpoczelismy rewelacyjnie. Bardzo serdecznie polecam!

• Ocena dodana: 4 grudnia 2018

Ciekawy hotel blisko Atlas Arena
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Łazienka nieco nas rozczarowała. Niektóre elementy nie były dobrze przymocowane. Był też dyskomfort z drzwiami wejściowymi. Trzeba było nimi dość mocno trzasnąć, żeby nie włączył się alarm niedomkniętych drzwi.

Bardzo miła i pomocna obsługa. Wysokie i przestrzenne pokoje, wprowadzające ciekawy nastrój :-) Śniadanie było bardzo smaczne. Było w czym wybierać, wszystko świeże. Łóżko w pokoju było wygodne.

• Ocena dodana: 2 grudnia 2018

udany pobyt
    • 1 nocleg

super wybór, doskonała lokalizacja, blisko i od Wytwórni i do Areny , pokoje przestronne, ładnie urządzone, śniadania smaczne, doskonały dla grupy przyjaciół , polecam

• Ocena dodana: 30 listopada 2018

6,7
    duży pokój, wygodne miejsca parkingowe.
    • 1 nocleg

nieustawiala temperatura w pokoju, bardzo gorąco. pokój pełen kurzu - dla mnie alergika katastrofa, jednak dla ludzi bez tej przypadłości może być OK. słaby wybór dań na śniadanie.

duży pokój, wygodne miejsca parkingowe. miła załoga.

• Ocena dodana: 29 listopada 2018

6,7
    Otrzymałam od hotelu informacje o niby nieuregulowanej...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Otrzymałam od hotelu informacje o niby nieuregulowanej opłacie za nocleg ,w związku z tym pilnie skontaktowałam się z hotelem. W rozmowie telefonicznej pani recepcjonistka wmawiała mi usilnie że nie płaciłam im za pobyt co nie było prawda . Po przesłaniu zdjęcia rachunku oraz potwierdzenia transakcji bankowej otrzymałam na odczepne przeprosiny od pani recepcjonistki .

• Ocena dodana: 26 listopada 2018

8,3
    Ogólnie oceniam dobrze, ale poczekam z wizytą do zakończenia remontu.
    • 1 nocleg

Dla mojego męża osoby niepełnosprawnej problem z dotarciem do recepcji (brak informacji na drzwiach gdzie kiedyś była recepcja )odległość restauracji od pokoju i brak windy przy recepcji.

Smaczne śniadanie, miła obsługa, wygodne łóżko.

Lokalizacja, parking
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Winda na końcu 100-metrowego korytarza to długa wycieczka z bagażami z recepcji Mało urozmaicone śniadanie. Kawa jak w większości polskich hoteli niemożliwa do wypicia bez mleka, aromat spalenizny przebija się jednak i po dodaniu sporej ilości mleka. Dominuje wrażenie średniej dbałości o czystość, personel sprzątający rozkłada w długim korytarzu jednocześnie wiele wózków ze zmianami pościeli i ręczników co może i ułatwia im pracę ale nie sprawia, że goście czują się komfortowo.

Lokalizacja, parking

Do zastanowienia
    • 1 nocleg

Sauna potrzebowała aż 3 godzin, żeby się nagrzać, a jest naprawdę mała (chyba coś szwankuje z piecykiem). Poza tym, w porównaniu z poprzednim wyjazdem, w strefie sauny brakowało wody - zaniedbanie czy oszczędności? Na śniadaniu nie było naturalnych jogurtów, tylko owocowe. Irytował włączający się telewizor - za każdym razem po wejściu do pokoju. Cena nie była adekwatna do tego, co oferował hotel.

Przestronny pokój i bardzo wysoki. Czysto. Dźwiękoszczelne drzwi. Zestaw do przygotowania kawy i herbaty + woda mineralna do dyspozycji gości. Uczynna i miła pani z recepcji. Rozbudowane śniadanie.

8,8
    Personel na recepcji bardzo miło i szybko reaguje.
    • 1 nocleg

Obsługa restauracji trochę zakręcona. Przy trochę ponad 1/4 obsady sali był trochę problem wydajnością i czasem oczekiwania na realizację zamówienia. Uśmiech naturalnie Panie miały super, ale uzyskaniem gorącej wody było nie możliwe do kubka. W sumie moja wina bo zapomniałem zaparzyć herbatę podczas kolacji, ale ;-). Ogólnie pewnie miałem pecha. W pokojach jest czajnik także można to było ostatecznie opanować przy małym sprycie ;-)))

Personel na recepcji bardzo miło i szybko reaguje. Widać, że Panie nie były tam za kare ;-)! Dziękuje.

• Ocena dodana: 23 listopada 2018

7,9
    Dobra lokalizacja - blisko dworca łódź Kaliska i sali Atlas...
    • 1 nocleg

Dobra lokalizacja - blisko dworca łódź Kaliska i sali Atlas Arena. Bardzo duży, wysoki pokój. Dodatkowym atutem jest czajnik elektryczny i wszystko co potrzebne do zaparzenia kawy i herbaty oraz butelka wody mineralnej dla każdego gościa.

• Ocena dodana: 21 listopada 2018

6,3
    Tym razem pochwalić mogę tylko recepcję z obsługą na...
    • 1 nocleg

Bywałem w tym hotelu kilka lat temu i niestety jakość usług, zamiast wzrastać, mam wrażenie, że spada. Kiedyś bywały tam najlepsze śniadania w Łodzi, nie wspominając o super serwisie!

Tym razem pochwalić mogę tylko recepcję z obsługą na najwyższym poziomie.

było lepiej
    • 1 nocleg

hotel w trakcie remontu, restauracja zamknięta przed czasem, brak oferowanych niegdyś kanapek na drogę

świetna lokalizacja blisko Atlas Areny i Wytwórni, bezpłatny i obszerny parking, dobra kawa na śniadaniu

Nocleg po koncercie na Atlas Arena, 2 osobowy pokój
    • 1 nocleg

Czystość pościeli nie najlepsza, plamy na poszewkach, które widziały lepsze czasy. To samo z łazienką, grzyb w kabinie prysznicowej. Można by też pomyśleć o lepszym oznakowaniu hotelu gdyż wiele gości wchodzi do kasyna które jest drzwi obok. Nie najcichsze pokoje, słychać sąsiadów.

szybkie rozwiązywanie problemów i duże zaangażowanie pracowników. Komfortowa obsługa. Bardzo dogodne miejsce na nocleg podczas imprez na Atlas Arenie. W pokoju telewizor, czajnik, kawa, herbata. Ciepły pokój.

7,5
    duże i przestronne pokoje, wygodne łóżko, przyjemna pościel,...
    • 1 nocleg

łazienka w pokoju na słabiutkim poziomie, zdecydowanie do remontu, neon hotelu wisi nad kasynem do którego przez przypadek wszedłem, wejście do hotelu dopiero kilkadziesiąt metrów obok

duże i przestronne pokoje, wygodne łóżko, przyjemna pościel, śniadanie ok, zamówiono sprawnie taksówkę na moją prośbę

8,3
    Polecam hotel Focus, restauracji zdecydowanie nie.
    • 1 nocleg

Obsługa w restauracji, dania z karty zupełnie bez smaku. W cenie śniadania miały być kanapki i kawa na drogę. Nie było ich więc poprosiłam o przygotowanie. To co przyniosła niemiła kelnerka to jakaś kpina, w dwie kromki chleba włożony jeden plaster wędliny i to wszystko. Kiedy zwróciłam uwagę kelnerce nie usłyszałam nawet przepraszam. Liczę że menedżer restauracji jakoś się do tego odniesie. Byliśmy po g. 9 (śniadania w nd do 11) i nie było już żadnych ciast, owoców również nie uzupełniono. Wizyta w restauracji bardzo popsuła pozytywne wrażenie z pobytu w hotelu.

Świetna lokalizacja, przestronny pokój, czysto,wygodne łóżko, miła obsługa w recepcji.

9,6
    Na imprezę do Atlas-Arena - tylko Hotel Focus :)
    • 1 nocleg

Recepcja nie była przygotowana na wysyp klientów w związku z koncertem i troszkę się kolejka zrobiła. Ale przyszły posiłki i dalej było OK. Za drogie śniadania - ale być może pyszne - nie sprawdzałem.

Duży pokój, czajnik w pokoju. Świetne położenie w pobliżu Atlas-Areny. Parking w cenie.

9,2
    Przestronny pokój, wygodne łóżka, delikatna miła pościel.
    • 1 nocleg

Do poprawy organizacja pracy w zakresie przygotowania pokoju i czasu zameldowania.

Przestronny pokój, wygodne łóżka, delikatna miła pościel. Czysto. Ciepło. Jest winda, nie trzeba dźwigać bagaży po schodach. Miła obsługa.

• Ocena dodana: 18 listopada 2018

9,2
    Śniadanie urozmaicone , choć uważam, że trochę za drogie (...
    • 1 nocleg

Informacja o położeniu parkingu hotelowego powinna być wyraźnie sprecyzowana.

Śniadanie urozmaicone , choć uważam, że trochę za drogie ( 40 zł ) . Pokój ciepły, dobry wybór kanałów TV , łóżko bardzo wygodne , duży parking z tyłu hotelu . Ale informacja o jego położeniu powinna być zawarta w opisie hotelu na jego stronie www.

• Ocena dodana: 14 listopada 2018

7,5
    Ładny pokój, wykładzina na podłodze, szerokie, wygodne łóżka...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wejście do hotelu mało reprezentacyjne , mała elastyczność personelu przy chęci zamiany pokoju, śniadanie przeciętne, trzeba wołać personel , że w ekspresie skończyła się kawa lub trzeba coś wymienić- sami nie nie zainteresują

Ładny pokój, wykładzina na podłodze, szerokie, wygodne łóżka, czysta pościel, ciepło, zestaw do kawy i herbaty w pokoju, przytulnie

• Ocena dodana: 9 listopada 2018

Udany pobyt

Nie mam uwag.

Całkiem dobry hotel. Bardzo duży i wysoki pokój. Było trochę problemów z czytnikiem kart do drzwi, ale Pan z recepcji jakoś sobie z tym poradził. Myślę, że hotel oferuje dobrą jakość za taką cenę.

• Ocena dodana: 5 listopada 2018

7,1
    Śniadanie bardzo urozmaicone i świeże.
    • 1 nocleg

Obsługa restauracji. Jedzenie wydano nierównocześnie dwóm osobom, które przyszły razem na kolację, siedzącym przy jednym stoliku. Obsługa po zwróceniu uwagi nie poprawiła sytuacji, nie zaproponowała nic w ramach zadośćuczynienia. Zamówione piwo było rozwodnione.

Śniadanie bardzo urozmaicone i świeże. Pokój czysty, łóżka wygodne. Obsługa w recepcji miła.

• Ocena dodana: 5 listopada 2018

5,8
    Dobra alternatywa na krótki wyjazd służbowy
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Hotel wyglada jakby był w trakcie remontu. Wygląd pokoju i łazienki odbiega od zdjęć hotelowych. Płatny parking.

Bardzo smaczne sniadanie, przestronny pokój w wersji Premium i wygodne łóżka. Miła iponocna obsługa hotelu.

• Ocena dodana: 2 listopada 2018

6,3
    Ciekawy budynek, dobra lokalizacja, jednak hotel wymaga remontu.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

W pokojach było okropnie zimno. Pomimo wyregulowania klimatyzacji przez personel nadal nie udało sie ogrzać pokoju. Bardzo cienkie kołdry w pokoju, które nie dawały żadnego ciepła w nocy. Hotel wymaga remontu i kilku udoskonaleń, np. winda zdecydowanie wymaga wymiany.

Dobre śniadania, duży wybór. Miły personel.

• Ocena dodana: 28 października 2018

Festiwalowy wyjazd do Wytwórni
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Przestronne pokoje, jasno urządzone. Świetne zasłony, pozwalają się wyspać ;) Cisza od strony parkingu - w restauracyjce smaczne jedzenie. Blisko do klubu Wytwórnia, do Piotrkowskiej też niezbyt daleko.

• Ocena dodana: 23 października 2018

6,3
    Hotel wybrałam ze zg na lokalalizację.
    • 1 nocleg

Niestety bardzo brudny, zniszczony pokój. Wykładzina w fatalnym stanie. Ręczniki które winny być białe były sine. W pokoju potwornie śmierdziało przepalonymi papierosami.

Smaczne, wystarczające jak dla mnie śniadanie

• Ocena dodana: 22 października 2018

7,5
    na sniadaniu byl oddzielny stol dla gości konferencji, stała...
    • 1 nocleg

na sniadaniu byl oddzielny stol dla gości konferencji, stała przy nim pani i pilnowała, żeby gosci pozostali nie czestowali sie ciastem do kawy. Szaleni nieprofesjonalne, niemile i nieeleganckie rozwiazanie.

• Ocena dodana: 17 października 2018

dobra miejscówka obok Wytwórni, na Piotrkowską i do galerii ok 1km
    • 2 noclegi

cały dzień słońce w okno, klima coś słabiutko radzi, aż się boję pomyśleć co by było w lato

duży przestronny pokój, a nie jakaś klitka 13m2 jak w większości tańszych hoteli, darmowy parking

6,7
    Był to bardzo fajny hotel... kiedyś
    • 1 nocleg

Kilka lat temu ten hotel był wart każdych pieniędzy. Były w nim fajna restauracja i bar z miękkimi kanapami, a śniadania były zjawiskowe (nawet można było zabrać kanapki na wynos). Teraz brudne stoły, znudzone kelnerki i słabiutki wybór. Nawet kawa się pogorszyła. Zdecydowanie nie polecam w 2018 r.

Duże, komfortowe pokoje, wygodne łóżka, ekspres do kawy oraz czajnik i herbata do dyspozycji. Duży wewnętrzny, dozorowany parking.

8,3
    Hotel utrzymany w fajnym loftowym klimacie.
    • 1 nocleg

Hotel utrzymany w fajnym loftowym klimacie. Bardzo sprawne zameldowanie i szybkie otrzymanie pokoju pomimo przyjazdu do hotelu znacznie wcześniej niż możliwa godzina zameldowania. Pokoje przestronne. Smaczne urozmaicone śniadanie. Duży bezpieczny parking przy hotelu.

8,3
    Ogólna ocena bardzo dobra, duże, wygodne i znakomicie wykończone pokoje. Bardzo dobra lokalizacja.
    • 1 nocleg

Pani w recepcji nie wiedziała gdzie mieści się popularny klub muzyczny znajdujący się w odległości 100m od hotelu. Dobre ale za drogie jak na ten standard śniadanie.

Wyjątkowo wysoki stosunek jakości do ceny, zdjęcia obiektu nie oddają faktycznego stanu (za wyjątkiem łazienek)

• Ocena dodana: 14 października 2018

8,3
    Hotel połozony przy skrzyżowaniu ulicy Łąkowej i Kopernika.
    • 2 noclegi

Hotel połozony przy skrzyżowaniu ulicy Łąkowej i Kopernika. Bardzo dobry dojazd z dworca Łódź Fabryczna lub z Piotrkowskiej tramwajem linii 12. Hotel w starych postindustrialnych zakładach przemysłowych, dlatego wysokośc pokoju to +/- 4m.. Pokój obszerny, widny, łóżko wygodne bardzo dobry standard jak na 3* Jest cicho i spokojnie, bo miałem pokój od strony parkingu Internet działa bez problemu duży wybór stacji tv nie tylko bezpłatnych

• Ocena dodana: 11 października 2018

8,3
    lokalizacja, dosyć blisko do centrum i Atlas Areny, a...
    • 2 noclegi

kabina prysznicowa swoje lata ma już za sobą, nie domykała się. Nie uzupełniane na bieżąco pojemniki z mydłem.

lokalizacja, dosyć blisko do centrum i Atlas Areny, a jednocześnie z boku.

• Ocena dodana: 11 października 2018

3,3
    Nie polecam.
    • 3 noclegi

Sam obiekt jest w nieciekawej dzielnicy ale moja wina mogłam to sprawdzić - pokój bardzo brudny niestety jakość zdjęcia nie odzwierciedla tego co zastałam na miejscu. W łazience pod prysznicem grzyb, wykładzina brudna co widać pod drzwiami łazienki i poplamiona co też widać w innym miejscu nie wspomnę o brudnych firanach i oknach. Już na pewno nie skorzystam z tej sieciówki.

Obiady były bardzo smaczne

• Ocena dodana: 6 października 2018

9,2
    Jak zawsze wszystko bez zarzutu.
    • 2 noclegi

Miłą pomocna obsługa, czysty, duży pokój, bezpieczny, duży parking, bardzo dobre śniadania z dużym wyborem dań. Hotel znajduję się 15 minut spacerem od ulicy Piotrkowskiej. Dużym plusem jest możliwość przedłużenia doby hotelowej. Szczerze polecam.

• Ocena dodana: 16 września 2018

Jedna noc w Łodzi.
    • 1 nocleg

Wieczorem woda pod prysznicem nie była gorąca, a jedynie ciepła. Rano było ok. Pojemnik na płyn/szampon pod prysznicem był pusty. I jedna rzecz niezależna (chyba) od hotelu - w nocy padało. Krople spadające z piętra wyżej waliły w wielki blaszany parapet z siłą młotka. I nie chodzi o krople deszczu ale o wodę która zbierała się gdzieś wyżej i wielką kroplą spadała na mój parapet :) Niestety mam bardzo płytki sen i obudziłem się o wiele za wcześnie. Ogólnie, oprócz małych mankamentów opisanych wyżej, hotel oceniam naprawdę wysoko.

Duży pokój. 119 na pierwszym piętrze. Wewnątrz wszystko co powinno być. Śniadanie pyszne. Hotel zarezerwowałem z myślą o uczestnictwie w MFKiG 2018, ale też chciałem zwiedzić troszkę centrum Łodzi. Obok hotelu są przystanki tramwajowe, a odległość od Atlas Areny to 3 minuty samochodem.

• Ocena dodana: 10 września 2018

8,8
    Udany pobyt,jeszcze kiedyś odwiedzę ten hotel

Kurz w szafie!

Duży pokój,parking obok hotelu,miły personel w recepcji,cisza i dobre śniadanie. Dodatkowa niespotykana opcja TV TRWAM i RADIO MARYJA!POLECAM

• Ocena dodana: 3 września 2018

8,3
    Ogolnie bylo czysto ale np w łazience czuć, że ręczniki nie...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Le camere più grande nella città

Ogolnie bylo czysto ale np w łazience czuć, że ręczniki nie były bezpośrednio po praniu...musiały już trochę tam leżeć

Wyświetlono 1 – 75

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!
Przeglądaj galerię zdjęć obiektu Focus Hotel Łódź zrobionych przez Gości

Goście ocenili również te obiekty: