1. Strona główna z opiniami o hotelach

• Stosunek jakości do ceny

• Bezpłatne WiFi

8,2

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

Wyświetlono 1 – 75

• Ocena dodana: 14 lutego 2019

7,9
    Lokalizacja świetna, bardzo dobre śniadanie.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brak przygotowanego pokoju w momencie przyjazdu, cieknąca bateria prysznicowa. Mało miejsca przy automacie z kawą na śniadaniu.

Lokalizacja świetna, bardzo dobre śniadanie.

• Ocena dodana: 12 lutego 2019

It's OK
    • 1 nocleg

Wszystko co dodatkowe - DODATKOWO PŁATNE :( - bilard,kręgle,itp Parkingu strzegł Pan parkingowy tzn. że wjazd tylko dla klientów hotelu.Mimo wszystko parking płatny 25 zł /dzien

Przyzwoite śniadanie, fajnie zrobiony basen, dobra okolica ( w zasadzie wszędzie blisko) Fajny i dobrze zaopatrzony bar, ogólnie na + mimo wszystko za te pieniądze .....no ale sezon i Szklarska Poręba która jest teraz na fali Jedno z niewielu miejsc z wolnymi pokojami Ogólnie polecam

Pobyt: Luty 2019

• Ocena dodana: 3 lutego 2019

6,3
    Dobre miejsce , ale w hotelu trochę do dopracowania.
    • 7 noclegów

W pokojach nie było wi-fi - a jak się pojawiła to bardzo słaba. W pokoju dla trzech osób dostawione dla 14-latka łóżko polowe ( za tą cenę myślę że to pomyłka ). Bardzo niemiła obsługa pubu - na dodatek źle naliczane opłaty za bilard ( zaokrąglane bardzo mocno w górę).

Śniadanie dobre,, bogaty wybór. Bardzo dobra lokalizacja. W basenie ciepła woda, w pubie bilard, kręgle, dart. Dobra miejscówka na wypady w góry czy na narty. Blisko sklepy i restauracje.

Pobyt: Luty 2019

• Ocena dodana: 31 stycznia 2019

9,6
    Na kilkudniowy wypoczynek zdecydowanie polecam!
    • 2 noclegi

Śniadania doskonałe! :) Dodatkowo warto wspomnieć, iż lokalizacja rzeczywiście godna polecenia, auto zostaje na parkingu, a wszędzie blisko na piechotę. Ponadto komfortowy basen, SPA i masaż po całym dniu w górach, to coś wspaniałego! Polecam!

Dobry hotel w samym centrum. Niestety fatalne WiFi
    • 1 nocleg

Wi-Fi fatalne, zapomnijcie o Netflix czy nawet Youtube. W dzisiejszych czasach, w hotelu o takim standardzie to wstyd,

Komfortowy hotel położony przy głównej, spacerowej ulicy miasta. W sąsiedztwie wiele restauracji i sklepów. Bardzo dobre śniadanie, choć kiepska kawa. Ciepła woda w basenie i dobrze nagrzana sauna :) Miły i uczynny personel, zwłaszcza w restauracji i kawiarni.

• Ocena dodana: 16 stycznia 2019

przytulny rodzinny .
    • 4 noclegi

mimo weekendu w hotelu brak nocnego zycia ..

przytulny rodzinny . pod względem wizualnym idealnie pasuje do urokliwego klimatu gór .Super Barman na dole w Pubie profesionalista pozdrowienia

• Ocena dodana: 6 stycznia 2019

6,7
    Personel w kawiarni, basen, plac zabaw dla dzieci, pub.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brak ciągłego dostępu do cieplej wody, sprzątanie pokoju po godzinie 16, pokoje swoje lata już maja.

Personel w kawiarni, basen, plac zabaw dla dzieci, pub.

• Ocena dodana: 6 stycznia 2019

9,2
    Strefa saun, basen, urozmaicone śniadania.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Szkoda ze parking nie jest połączony bezpośrednim wejściem do hotelu. Ale to mały szczegół 😉

Strefa saun, basen, urozmaicone śniadania. Bardzo czysta łazienka.

• Ocena dodana: 1 stycznia 2019

Basen, sauny, kręgielnia, cafe bar
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Nie było prądu podczas śniadania w wyniku awarii, więc nie dostaliśmy nic do picia. Personel nie przyniósł nawet zimnej wody do picia, o cieplej na kawę nie wspomnę, ponieważ jak to wytłumaczyli nie ma picia bo automat nie działa.

Basen, sauny, kręgielnia, cafe bar

• Ocena dodana: 30 grudnia 2018

Basen
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Kasują jak za 5 gwiazdkowy hotel rano brak prądu do wymeldowania zero skruchy ja zapłaciłam ponad 800 zł za pokój z mediami ! Ani rekompensaty ani przepraszam . Polecam zainwestować w agregat 800 razy 300 pokoi stać was ... ze względu na ta sytuacje więcej tam nie pojadę pozatym Niemcy traktowani o wiele lepiej ! Wstyd Polak Polakowi nie pozdrawiam

Basen

• Ocena dodana: 20 grudnia 2018

9,2
    Przyjemny hotel w swietnej lokalizacji
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Jak na miejsce typowo turystyczne - sniadanie max do 10.00 a opuszczenie pokoju do 11.00 to zbyt krotko. Mysle, ze przesuniecie o 1 godzine byloby idealne, tym bardziej, ze meldunek dopiero od 15.00.

Badzo przyjemny hotel, miejsce, udogodnienia. Mila obsluga. Polecam.

• Ocena dodana: 19 grudnia 2018

Bardzo smaczne jedzenie.
    • 1 nocleg

Chłodno w gabinecie masażu. Za szybki masaż relaksacyjny.

Bardzo smaczne jedzenie. Dbałość o klienta. Dostaliśmy po masażu nawet ciepłą herbatkę do pokoju. Hotel elegancki i kameralny, świetnie położony.

• Ocena dodana: 16 grudnia 2018

4,2
    Duże rozczarowanie.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Zepsute ogrzewanie w pokoju i brak jakiejkolwiek reakcji personelu, musieliśmy spać w ubraniach bo na dworze była ujemna temperatura. Na dywanie w pokoju duże plamy. Nieświeże owoce w restauracji. Hotel powinien mieć maksymalnie 2,5 gwiazdki. Bardzo słaby standard za wysoką cenę.

• Ocena dodana: 9 grudnia 2018

Hotel w rzeczywistości przewyższył nasze oczekiwania!
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Hotel w rzeczywistości przewyższył nasze oczekiwania! Obsługa hotelu na na najwyższym poziomie, świetny kontakt, atmosfera nie do pobicia, personel pomógł mi w zorganizowaniu zaręczyn, które były niespodzianka i wszystko wyszło perfekcyjnie. Dziękuję wam wszystkim jesteście niesamowici! Rewelacyjna kameralna i romantyczna atmosfera spa jest nie do opisania. Restauracja, karta, jedzenie - rewelacja, pięknie nastrojowo, romantycznie i przepysznie. Za polędwicę wołową dla kucharza - chapeau bas - wielki okrzyk uznania za całokształt. Dziękujemy!

• Ocena dodana: 8 grudnia 2018

Kolejny raz obsluga hotelu na bardzo wysokim poziomie,...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Kolejny raz obsluga hotelu na bardzo wysokim poziomie, pokoje wysprzątane perfekcyjnie, klimatyczny basen i przepyszne śniadanie. Zdecydowanie polecam

• Ocena dodana: 23 listopada 2018

9,6
    mimo, że zarówno wieczorem jak i rano byłem już poza...
    • 1 nocleg

mimo, że zarówno wieczorem jak i rano byłem już poza godzinami działania restauracji dostałem smaczną kolację i co jeszcze ważniejsze rano śniadanie. Piątka dla personelu

• Ocena dodana: 15 listopada 2018

8,8
    Zdecydowanie warty polecenia b.dobry hotel w samym centrum z saunami, basenem i jacuzzi.

Mało przestronna łazienka.

Bardzo przyjemny, elegancki i doskonale zlokalizowany hotel, praktycznie w samym sercu Szklarskiej Poręby. Wokół restauracje, kawiarnie i sklepiki w zasięgu dosłownie paru kroków. Miałam przestronny, cieplutki pokój narożny z widokiem na góry i miasto. Sauny - parowa i fińska, jacuzzi i średniej wielkości basenik w hotelowyej strefie spa spełniają oczekowania amatora ciepła, wody i relaksu:) Bardzo smaczne śniadania w eleganckiej restauracji, do której przyjemnie zejść w sukience i szpilkach:) Hotel posiada nieduży parking (dodatkowo płatny). Poza tym wszystkie udogodnienia dla tej kategorii hotelu.

Pobyt: Październik 2018

• Ocena dodana: 15 listopada 2018

7,5
    Dobra lokalizacja, pokoje są na odpowiednim poziomie,...
    • 1 nocleg

Za mało miejsca w Wellness center - jaccuzzi malutkie, 3 osoby ledwo wchodza. Slaba izolacja dzwieku - dobrze bylo slychac rozmowe w pokoju obok. Zabiegi trzeba rezerwowac z wyprzedzeniem

Dobra lokalizacja, pokoje są na odpowiednim poziomie, śniadanie również dobre

• Ocena dodana: 12 listopada 2018

5,4
    Fajny wypoczynek, ale nie wrócimy do tego hotelu.
    • 3 noclegi

Pub, Basen, Kręgle, Bilard - dostępne dla wszystkich. Zostaliśmy wyproszeni z PUB'u bo była tam impreza zamknięta dla osób z zewnątrz. Drugiego dnia też duże obłożenie, problem aby korzystać z tych atrakcji. Basen na 3 osoby - w tym również osoby z zewnątrz.

Lokalizacja

• Ocena dodana: 12 listopada 2018

Obsługa na wysokim poziomie
    • 1 nocleg

Obsługa na wysokim poziomie Pan z recepcji bardzo miły i kompetentny, pokój czysty i pachnący śniadanie pyszne i obfite obsługa na śniadaniu dobra, Hotel godny polecenia

• Ocena dodana: 5 listopada 2018

9,0
    W centrum, wszędzie blisko.
    • 2 noclegi

Pub czynny tylko do 23.00 , później brak jakiejkolwiek rozrywki , wszystko jest związane z godzinami otwarcia pubu.

W centrum, wszędzie blisko. w obiekcie czyściutko. bardzo dobre i urozmaicone śniadanie.

• Ocena dodana: 4 listopada 2018

Hotel idealny na krótki wypad i naładowanie swoich baterii :-)
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Hotel położony przy głównej drodze, nie sposób go nie zauważyć. Baseny i sauny są darmowe dla gości i nie ma w nich tłumów wiec można sobie pozwolić na chwilę relaksu, a nawet na całą saunę dla 1 osoby. Prowadzone są darmowe zajęcia z aqua aerobiku na które przypadkiem się natknęłam i pomimo małej ilości osób prowadząca była bardzo zaangażowana :-) Bowling jest dodatkowo odpłatny ale każdemu polecam z niego skorzystać w ramach wieczornej rozrywki.

• Ocena dodana: 6 października 2018

Udany wyjazd na weekend.

Płatny parking.

Hotel w samym centrum Szklarskiej Poręby. Pokoje ładne, przestronne i czyste. Dobra strefa spa. Bardzo smaczne i zróżnicowane śniadania.

Pobyt: Wrzesień 2018

• Ocena dodana: 6 września 2018

9,2
    Bardzo wygodne łóżka i smaczne śniadania.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Uważam, ze dla gości hotelowych rozrywka powinna być tańsza lub darmowa w przypadku bilarda... Płatność za parking tez była dla mnie zaskoczeniem.

Bardzo wygodne łóżka i smaczne śniadania. Pracownicy naprawdę mili i pomocni.

Pobyt: Wrzesień 2018

• Ocena dodana: 31 sierpnia 2018

5,4
    Generalnie słabo i nie polecam.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Pokój nie do końca wysprzątany, plamy na dywanie jak na 4 gwiazdkowy hotel słabo , ratownik na basenie bardzo nie miły w stosunku do mojego 4 letniego synka mało brakowało a by na niego krzyczał za wygłupianie się w wodzie.

Śniadanie bardzo dobre, bogaty wybór jedzenia. Łóżka bardzo wygodne

Pobyt: Sierpień 2018

• Ocena dodana: 30 sierpnia 2018

Bardzo przyjemnie. Gorąco polecam
    • 1 nocleg

Z negatywów: - Ktoś niepotrzebnie dał jasną wykładzinę do pokoju hotelowego i efekt jest taki że nawet małe zabrudzenie jest mocno widoczne - Silikony pod prysznicem wymagałby już wymiany - Dużym minusem i zdziwieniem był płatny parking 25 zł/dobę. Rozumiem, że to centrum Szklarskiej ale...

Śniadanie wyjątkowo dobre. Niezła strefa spa z przyjemnym basenem saunarium jacuzzi i biczami. Przyjemny pokój z przyjemną łazienką. Super lokalizacja w samym centrum Szklarskiej Poręby.

Pobyt: Sierpień 2018

• Ocena dodana: 1 sierpnia 2018

5,8
    Miły rodzinny wyjazd niedogodność zamknięty basen w każdy poniedziałek od 12 do 16
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brak zadowolenia ze świadczonych usług miłe uśmiech to duża gwarancja sukcesu

Dobra lokalizacja wspaniały widok na Szrenice Liczne restauracje i możliwość uprawiania climbingu trekkingu

• Ocena dodana: 24 lipca 2018

9,2
    hotel godny polecenia i na pewno tu jeszcze kiedyś wrócę
    • 2 noclegi

Zbyt wczesne godziny zamknięcia basenu, czy pubu z kręglami, noooo ale my turyści zawsze będziemy niezaspokojeni a tam również pracują ludzie ;-)

Fantastyczny hotel z wszelkimi udogodnieniami. Restauracja poezja, obsługa w każdym miejscu, fantastycznie miła.

• Ocena dodana: 22 lipca 2018

Skąd te gwiazdki???!!!
    • 4 noclegi

Hotel bardzo przeciętny! Plusem jest basen, sauna,....ale są czynne do 21!!!!!!!!!!!!! Tak samo jak hotelowe restauracja i pub!!! W Szklarskiej Porębie życie zamiera około 21. Latem!!!!! Ale żeby i w hotelu dla gości hotelowych też nie było czynnego baru, basenu, czegoś więcej poza własnym pokojem! W hotelu 4-gwiazdkowym - SKANDAL Śniadania - zwykły standard! A do tego dopiero od 07.30!!!!!!!!!!! Choć, wiadomo, że okoliczne biura podróży organizują wycieczki z godziną wyjazdu 08.00, a niektóre wcześniej!!!! Trzeba prosić o możliwość wcześniejszego śniadania (od 07.00) - ale bez gorących dań!!! Poza tym obsługa pokoju - w ciągu 4 dni - ograniczono się do opróżnienia koszy na śmieci i dostarczenia wody mineralnej! Nawet łóżka nie były "poprawione", nie mówiąc o wymianie pościeli. Poza tym sama lokalizacja przy głównej ulicy - niby plus, ale hałas uliczny, a szczególnie hałas sąsiadujących restauracji - związany z porannymi dostawami, czy też "praca" śmieciarki..... uciążliwe! Ogólnie nie polecam!

• Ocena dodana: 17 lipca 2018

Dobre miejsce na wypoczynek
    • 1 nocleg

Za mały parking. Da się zaparkować ale wymaga współpracy z parkingowym (zastawiamy inne samochody). Lokalizacja hotelu tuż przy ruchliwej ulicy - wieczorami jest dość głośno.

Znakomite śniadania, wygodne i czyste pokoje, dobra lokalizacja. Strefa spa i basen dość mały, ale wystarczająca. Jest pub z kręglami i bilardem.

• Ocena dodana: 12 lipca 2018

9,6
    Znakomity hotel z wzorcową bardzo pomocną obsługą.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Jedynym drobnym mankamentem jak na hotel tej klasy jest przekazanie tylko 1 karty klucza do pokoju co powoduje pewne niedogodności jeśli 1 osoba na chwilę opuszcza pokój.

Znakomity hotel z wzorcową bardzo pomocną obsługą. Położony w centrum miasta z wygodnym parkingiem. Świetny i czysty basen oraz sauna. Obiekt przyjazny zwierzakom z niewygórowaną opłatą za pobyt czworonoga. Możliwość bezpiecznego przechowania roweru. Wysokiej jakości i wieloskładnikowe śniadania.

• Ocena dodana: 9 lipca 2018

Wspaniały wypoczynek

Nie było takiej rzeczy.

Bardzo mili pracownicy. Naprawdę dbali o komfort gości. Smaczne sniadania. Obiekt fajnie położony - blisko sklepów i restauracji, ale tez niedaleko szlaków.

• Ocena dodana: 5 czerwca 2018

Basen,
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Klimatyzacja sterowana centralnie (nie z naszego pokoju), przynajmniej taka informacja była w moim module klimatyzacji. Parking dodatkowo płatny, miał być w cenie. Brak balkonu. Widać, że już pomieszczenie trochę zużyte. Głośno, okna od strony głównej ulicy robiły swoje. Brak lampki w przedpokoju

Basen, Sauna, Lokalizacja, wszędzie blisko, Personel, Pyszne śniadanie, Pokój zabaw dla dzieci

Pobyt: Czerwiec 2018

• Ocena dodana: 11 maja 2018

Hotel nie dla dzieci
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Gdy wchodzisz do hotelu 4 gwiazdkowego , chcesz zeby byl czysty. Jezeli w hotelu jest jasna wykladzina podłogowa niestety tego nie masz. Bylam poza sezonem i bylo malo ludzi w hotelu, slyszysz wszystko co dzieje sie na koryrarzu. A jeszcze dostalam pokoj z ktorego slychac , co sie dzieje na kregielni. Dobrze, ze bylam zmeczona i szybko zasnęłam. Nie wiem co sie dzieję, w sezonie. Dla mnie problemem byl maly przekaz informacji. Gdy szlam na basen nagle sie okazalo ze jest areobik. Podobno byla informacja gdzies na tablicy w recepcji. Czemu nie przy wejsciu do basenu. Przyszlabym za godzine. Dziecku musisz wytlumaczyc ze musi wyjsc po 15 minutach z basenu i poczekac pol gosziny. Ten hotel na pewno nie jest dla dzieci. Starsi ludzie oczekiwali cisze na basenie. Ja rozumiem w saunie, korytarzu, restauracji , ale na basenie.A co dziecko ma robic na basenie, po prostu sie cieszy.

Lokalizacja, na najwazniejsze atrakcje dojdziez na piechote. Restauracje na wyciagniecie reki. Duza i czysta lazienka. Duzy pokój jak na dwie osoby. Dobre sniadanie. Mało ludzi przy basenie, ponoewaz bylam poza sezonem. Moglam juz dostac pokoj o 11 rano, co bylo dla mnie udogodnieniem.

Pobyt: Maj 2018

• Ocena dodana: 30 kwietnia 2018

8,8
    Najlepszy hotel w tej okolicy
    • 3 noclegi

Brzydki zapach z odpływu pod prysznicem. Obsługa podczas śniadania w obecności gości robi sobie kawę i rozmawia na tematy nie związane z pracą,,,, trochę nie wypada w hotelu tej kategorii......

Duży pokój z pięknym widokiem na góry. Duża kabina prysznicowa i bardzo dobre oświetlenie. Smaczne śniadania ( duży wybór gorących dań ). Mapa okolicy i informacje od Pani z recepcji. Basen, sauny, jacuzzi w cenie, wspaniale zaprojektowane. Szczerze polecam ten hotel ( pomimo pewnych minusów,,, ). :)

Pobyt: Kwiecień 2018

• Ocena dodana: 23 kwietnia 2018

4,6
    Nie polecam
    • 2 noclegi

Personel nie poinformowany o dokupionych pakietach - wypoczynek był w prezencie i nabawiłem się tylko wstydu - Masaż wykupiony za 260zl dla każdej osoby osobno po 1h to Pani zabrała 2osoby na raz i zrobiła masaż sama w 1h dla 2 osób - wstyd !

Pobyt: Kwiecień 2018

• Ocena dodana: 15 marca 2018

Pobyt bardzo udany, dzieci sie nie nudziły a to komfort dla rodziców.
    • 2 pokoje
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Nie mam do czego sie przyczepić.

Pokój zabaw wyposażony w bardzo dużo dobrej jakości zabawek dla dzieci w rożnym wieku. Basen bardzo klimatyczny. Byliśmy w zasadzie po sezonie wiec przyjemnie mało gości. W pełnym sezonie pewnie nie byłoby aż tak komfortowo.

Pobyt: Marzec 2018

• Ocena dodana: 6 marca 2018

5,4
    Bardzo drogi, przeciętny hotel ***, na pewno nie ****.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Hotel nie zasługuje na 4*, pokoje duże, ale łazienki malutkie, w kabinie prysznicowej nie sposób się umyć bez obijania się o ściany, łóżka z tandetnymi materacami i jeszcze bardziej tandetna pościelą.

Pobyt: Marzec 2018

• Ocena dodana: 5 lutego 2018

Miło, spokojnie idealne położenie,,,
    • 11 noclegów

Sauny i część z basenem już trochę odczuło lata eksploatacji , kregielnia cały czas ten sam problem z zawieszaniem się ,,,,

Hotel odwiedzam już kilka lat. jestem bardzo zadowolona ze śniadań oraz lokalizacji . Spa wymaga już remontu, szczególnie sauny, ale jest dobrze,,, Miałam dostawkę w pokoju, ponieważ nie było już wolnych większych pokoi i trochę było ciasno ale do samego spania ok.

• Ocena dodana: 28 stycznia 2018

7,5
    Lokalizacja, kawiarnia i kręgielnia z nocnym klubem.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Ogrzewanie pokoju z nadmuchem , które wysuszało powietrze do poziomu dyskomfortu podczas snu. Brak dostępu do strefy saun przed 16:00. Sam basen to nie spa. Sprzątanie pokoju nieregularne.

Lokalizacja, kawiarnia i kręgielnia z nocnym klubem.

• Ocena dodana: 24 stycznia 2018

8,3
    Kryształ: dla rodzin z dziećmi.
    • 1 nocleg

Bardzo mały parking (nie na nowoczesne, szerokie auta), byliśmy w okresie ferii więc dużo rodzin z dziećmi : wrzask na basenie i korytarzach. W kranie u nas w pokoju nie było ZIMNEJ wody- leciał ukrop - o czym obsługa wiedziała przed naszym przyjazdem: dostaliśmy klucze do innego pokoju aby tam się wykąpać co wiązało się z koniecznością defilowania z całym majdanem kąpielowym po korytarzach;/ a można było od razu zaproponować pokój bez tej usterki.

Czysto, dobra lokalizacja. Pokój umiarkowanie duży, urządzony przytulnie. Łóżka wygodne. Hotel raczej dla rodzin z dziećmi- dla ludzi bezdzietnych może być trochę męcząco.

• Ocena dodana: 16 stycznia 2018

wspaniały pobyt, na pewno tam jeszcze wrócimy.

NIE BYŁO niczego takiego

Śniadania super- świeże,urozmaicone,pyszna kawa. Personel bardzo uprzejmy.Czystość idealna w całym obiekcie.Pełen relaks w spa,bardzo ładny basen.

• Ocena dodana: 19 grudnia 2017

2,5
    Absolutny brak szacunku dla gości ;(
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Uszkodzony prysznic, brak jakiejkolwiek rekompensaty za bieganie i kompiel po pokojach w których był sprawny. Kierownictwo najwidoczniej nie ma pojęcia o hotelarstwie. Nie polecam w skali od 1 do 5 bardzo słabe 1,3! Hotele 2** trzymają wyższy poziom...

Pobyt: Grudzień 2017

• Ocena dodana: 9 listopada 2017

Hotel 3 gwiazdowy
    • 1 nocleg

Wyposazenie pokoju (brak minibarku, brak mozliwosci regulacji temperatury, paskudna akustyka), kawa na snaidanie jedynie w wersji rozpuszczalnej

Recepcja czynna cala dobe, mila obsluga, dogodne parkowanie, pyszny omlet na sniadanie.

Pobyt: Listopad 2017

• Ocena dodana: 1 listopada 2017

Ogółem wszystko, inaczej drugi raz nie przyjechał bym.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

W sumie nie jestem upierdliwy ani szczególnie wymagajacy.

Ogółem wszystko, inaczej drugi raz nie przyjechał bym. Jeden szczegół bije w klienta... KUCHNIA JEST REWELACYJNA

Pobyt: Październik 2017

• Ocena dodana: 21 października 2017

6,7
    pobyt udany bo pogoda była piękna

mały basen ogólnie strefa spa nie za duża a i parking płatny 25 zł

jedzenie ok pokój ok chociaż pajęczyny były taras fajny obiekt w centrum obsługa bardzo miła

Pobyt: Październik 2017

• Ocena dodana: 10 września 2017

3,8
    Jedna wielka porażka

Do poprawy wszystko

Jedynie obsługa restauracji zasługuje na pochwałę.Pokoje "klitki",parking ,czy też szumnie nazywany garaż to jakaś porażka.Nie polecam tego obiektu nikomu.....:((

• Ocena dodana: 2 września 2017

8,3
    Obsługa na 6, lokalizacja perfect , spa na 6 .
    • Apartament
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Opłata za wszystko , brakuje tylko za " oddychanie ". Paranoiczna opłata za room service

Obsługa na 6, lokalizacja perfect , spa na 6 . Ogólnie bardzo dobre miejsce na wypoczynek z rodzina

• Ocena dodana: 1 września 2017

6,7
    Śniadanie było smaczne, łóżka wygodne, sauny w spa ok.
    • 2 noclegi

Basen był za mały , łóżko małżeńskie to dwa pojedyncze złożone razem - do spania razem ale osobno. Kręgielnia wymagająca remontu torów. Jedna wanna z bąbelkami na basenie, która był oblegana.

Śniadanie było smaczne, łóżka wygodne, sauny w spa ok.

• Ocena dodana: 25 sierpnia 2017

Fajne położenie .
    • 2 noclegi

Widać w tym hotelu pierwsze oznaki zużycia eksploatacyjnego - w najbliższym roku góra dwóch niezbędny będzie solidny remont odnawiający .

Fajne położenie . Dobre śniadania. Personel dba o czystość .Dobre WiFi .

• Ocena dodana: 20 sierpnia 2017

Pobyt bardzo udany, wypoczęci, zrelaksowani wróciliśmy z urlopu👍😀
    • 9 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Śniadania bardzo smaczne, łóżka wygodne, bardzo miły personel pozdrawiamy gorąco 😀 Będziemy ciepło wspominać nasz pobyt w Szklarskiej w hotelu Kryształ.

• Ocena dodana: 14 sierpnia 2017

9,2
    Łóżka, wyposażenie pokoju, łazienki - super .
    • 1 nocleg

Śniadanie- wybór duży, ale, ale, ...nigdzie nie widziałem w restauracji w hotelu 4 gwiazdkowym aby były serwowane talerzyki deserowe jako główne talerze do posiłku. Bardzo nie wygodne w użytku. Jajecznica ...kiepska ...niestety. Wodnista, płynna , nie taka powinna być. Kawa, pieczywo inne, ok. Ponadto TV, ..hm...nie może tak być aby nie było w hotelu 4 gwiazdkowym programów : eurosportu i np. pobliskich czeskich programów .

Łóżka, wyposażenie pokoju, łazienki - super . Spa - basenik, sauny, super.

• Ocena dodana: 13 sierpnia 2017

7,1
    Pobyt był bardzo fajny. Hotel w ogólnej ocenie całkiem niezły.
    • 5 noclegów

Hałas - mieliśmy pokój od strony ulicy... Niestety jak dla dzieci za zimna woda w basenie. W pokoju brudna wykładzina (jakby dawno nie widziała prania).

Pyszne i urozmaicone jedzenie. Miły personel. Fajny pokój zabaw dla dzieci (minusem były nie działające zabawki - przypuszczam, że ze względu na zużyte baterie).

• Ocena dodana: 12 sierpnia 2017

9,2
    Przyjemnie spędzony czas z rodziną w pięknym miejscu.
    • 7 noclegów

Troszkę za chłodna woda w basenie jak dla mnie, ale dziecko było zadowolone ;)

Pyszne śniadania, duży wybór zimnych i ciepłych potraw. Panie w kawiarni chętnie pomagały przy podgrzewaniu lub przygotowaniu potraw dla dziecka. Reakcja personelu na wszelkie uwagi była wręcz natychmiastowa. Bardzo dobrze wyposażony został pokój zabaw dla dzieci - nasz Maluch nie chciał stamtąd wychodzić! Usytuowanie hotelu dawało duże możliwości to codziennych pieszych wycieczek w ciszy z pięknym widokiem na góry.

• Ocena dodana: 7 sierpnia 2017

7,9
    Bardzo miła obsługa, pokoje czyste, przyjemne chociaż...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Trochę za duży hałas, pokoje niewyciszone, słychać było zarówno odkurzanie nocne, prace wentylatorów na zewnątrz jak i innych gości hotelu oraz ludzi na ulicy.

Bardzo miła obsługa, pokoje czyste, przyjemne chociaż zatłoczone spa, świetna okolica.

• Ocena dodana: 24 lipca 2017

8,3
    zatrzymaliśmy się tylko na jedną noc z zamiarem skorzystania...
    • 1 nocleg

zatrzymaliśmy się tylko na jedną noc z zamiarem skorzystania z usług Spa, przed rezerwacją dzwoniłem do hotelu celem upewnienia się czy usługi będą dostępne w przypadku późnego zameldowania i wymeldowania następnego dnia rano. Obsługa zapewniła mnie, że nie będzie z tym problemu, na miejscu okazało się, że ledwo udało się zamówić jeden zabieg w wieczór przyjazdu. Następnego dnia przed wymeldowaniem (godz 11) nie było możliwości skorzystania z zabiegów Spa. Informacji tej nie ma na stronie, nie otrzymałem jej również w trakcie konktaktu telefonicznego.

• Ocena dodana: 24 lipca 2017

6,3
    Porządny hotel - godny polecenia choć 1 gwiazdka zdecydowanie na wyrost.
    • 3 noclegi

Parking to zdecydowany minus dla hotelu. Ciasno, wjazd bezpośrednio z wąskiej ulicy. Manewrowanie większym, dłuższym autem tylko dla doświadczonych kierowców. Za to sporo kosztuje jak na taki standard.

śniadanie bardzo smaczne i obfite. Pokój (i hotel) czysty, przestronny, choć nie pierwszej "młodości". Obsługa miła, kompetentna.

• Ocena dodana: 9 lipca 2017

Dobry hotel. Rewelacyjny masażysta p. GOSIA
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Odgłosy z ulicy w nocy. Mało warzyw na śniadanie.

Śniadanie dobre! Bardzo dobry kryty basen. Rewelacyjna odnowa w strefie SPA ! Masaże z elementami akupresury na najwyższym poziomie w wykonaniu Pani Gosi!!!.

• Ocena dodana: 19 czerwca 2017

Warty polecenia
    • 2 noclegi

Hałas (na korytarzu słychać dobrze nawet "normalne" rozmowy z pokoi i odwrotnie), materace na łóżku położone luźno, non stop trzeba poprawiać.

Dobra lokalizacja, czystość w pokojach, smaczne śniadania.

Pobyt: Czerwiec 2017

• Ocena dodana: 8 maja 2017

Pobyt udany, personel miły, b uprzejmy pan Piotr Jozwik
    • Apartament
    • 2 noclegi

Generalni OK, choc - kawa dosc słaba typu rozpuszczalna choc z expresu, zastanowiłbym sie czy nie dodac malych bawelnianych serwetek w miejscu gdzie kroi sie pieczywo, aby nie dotykac rekami

Polecam Kryształ- znakomita lokalizacja,przy głównej ulicy- jednocześnie nie uciążliwa. Apartament b obszerny, wygodny, choc malym mankamentem są skosy, świetna łazienka.Bardzo przyjemna pościel, praktyczne szlafroki.Basen ładny z nieco zbyt zimna woda- niby 29 stopni, ale chyba bylo mniej,jacuzzi b db,Sniadania urozmaicone, swietne ryby-łosos,pstrąg, urozmaicone pieczywo, malym minusem jest brak standardu tj smazonego boczku, bdb wedliny

Pobyt: Maj 2017

• Ocena dodana: 4 maja 2017

7,1
    Pierwszy raz spotkałem się z sytuacją że muszę ponosić...
    • 4 noclegi

Pierwszy raz spotkałem się z sytuacją że muszę ponosić dodatkową opłatę za korzystanie z parkingu hotelowego. Za wszystkie rozrywki które są w hotelu jak bilard czy kręgle trzeba również dodatkowo płacić.

Pobyt: Maj 2017

• Ocena dodana: 23 kwietnia 2017

Czystość, hotel w centrum
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Obsługa w restauracji i kawiarni, nie zostaliśmy obsluzeni, Pani kelnerka słabo znała co lokal serwuje, zimna woda w basenie 29C, kawa z ekspresu ale rozpuszczalna

Czystość, hotel w centrum

Pobyt: Kwiecień 2017

• Ocena dodana: 27 marca 2017

Do 4 gwiazdek dość daleko
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Duży rozstrzał pomiędzy czterema gwiazdkami hotelu, a realnym komfortem. Cieknący prysznic z bardzo słabym strumieniem wody, bardzo wąskie łóżka. Wszystko sprawia wrażenie nadmiernej oszczędności przy nienajnizszych cenach hotelu i liczeniu każdej usługi dodatkowo.

Smaczne śniadania i dość miła obsługa. Świetna lokalizacja obiektu.

Pobyt: Marzec 2017

• Ocena dodana: 16 marca 2017

Smog w Szklarskiej Porębie
    • 3 noclegi

Na przeciwko hotelu dom opalany jest śmieciami. Po południu i wieczorem nie da się tego wytrzymać. A to ponoć miejscowość uzdrowiskowa...

Wyjątkowo miła obsługa. Gratuluję!

Pobyt: Marzec 2017

Ok

Ok

Było nieżle.
    • 2 noclegi

Nie można było wcześniej przed 15 zająć pokoju.

Sniadania smaczne.Obsługa miła. Cysto.

9,6
    Wszystko nam się podobało :)
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wszystko nam się podobało :)

• Ocena dodana: 20 stycznia 2019

7,9
    Polecam ten hotel nawet bardzo wymagającym klientom
    • 1 nocleg

Bardzo dobre śniadanie, duży wybór potraw, bardzo miły personel

• Ocena dodana: 19 stycznia 2019

Cudowny basen z saunami, pomocny personel, akceptacja...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Cudowny basen z saunami, pomocny personel, akceptacja zwierząt

• Ocena dodana: 14 stycznia 2019

Świetna lokalizacja, ciekawe śniadania, super pub i basen

Świetna lokalizacja, ciekawe śniadania, super pub i basen

• Ocena dodana: 13 stycznia 2019

Sniadania, pyszne, świeże, kazdy znajdzie cos pysznego dla...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Sniadania, pyszne, świeże, kazdy znajdzie cos pysznego dla siebie

• Ocena dodana: 11 stycznia 2019

Smaczne śniadania
    • 2 pokoje
    • 2 noclegi

drogo w restauracji, mały parking samochodowy

Smaczne śniadania

• Ocena dodana: 8 stycznia 2019

Super śniadania :)

Super śniadania :)

• Ocena dodana: 2 stycznia 2019

Bardzo miły personel.

Udogodnienia w pokoju.

Bardzo miły personel. Życzliwy i pomocny :)

• Ocena dodana: 1 stycznia 2019

śniadanie smaczne,różnorodne.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

chaos podczas braku prądu. na taki standard powinien być plan B. może agregat ?

śniadanie smaczne,różnorodne.polecam

Wyświetlono 1 – 75

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!

Goście ocenili również te obiekty: