1. Strona główna z opiniami o hotelach

• Stosunek jakości do ceny

• Bezpłatne WiFi

8,5

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

Wyświetlono 1 – 75

• Ocena dodana: 1 lutego 2019

Jak zawsze wszystko w porządku
    • 1 nocleg

Z obiektów smart2stay korzystam zawsze, kiedy muszę nocować w pobliżu Okęcia przed wczesnym odlotem lub po późnym przylocie. Znakomity stosunek jakości do ceny. Profesjonalny personel, komfortowe warunki.

• Ocena dodana: 28 stycznia 2019

bardzo ładny
    • 1 nocleg

Nie miałam okazji zjeść śniadania, bo wyjeżdżaliśmy dość szybko, ale standard pokoju był bardzo dobry, nawet zaskakujący jak na miejsce na takie jednodniowe pobyty

• Ocena dodana: 16 stycznia 2019

6,7
    Obiekt w świetnym stanie, jakby świeżo po remoncie.
    • 1 nocleg

Bardzo mały parking przy obiekcie, niewygodne parkowanie przez słabe oświetlenie. Nie było możliwości wyłączenia wentylatora w łazience i przeszkadzał nam w nocy.

Obiekt w świetnym stanie, jakby świeżo po remoncie. Pokój i łazienka ładna, łóżka wygodne.

• Ocena dodana: 4 grudnia 2018

Bardzo czysty, przytulny pokój, dobrze wyposażona kuchnia...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Jedyny minus w zasadzie niezależny od samego hotelu, a mianowicie "sąsiedzi". Impreza w kuchni piętro niżej bardzo dobrze słyszalna, łomotanie po schodach (w sabotach biegali czy co..). W przypadku nocowania w obiekcie z recepcją pewnie nie byłoby tego problemu.

Bardzo czysty, przytulny pokój, dobrze wyposażona kuchnia wspólna, przesympatyczna obsługa. Będę polecać i będę wracać. Wielki plus za akceptację psów <3

• Ocena dodana: 7 listopada 2018

Bardzo miła Pani w Recepcji, hotel bez zastrzeżeń, standard...

Nie ma na co narzekać.

Bardzo miła Pani w Recepcji, hotel bez zastrzeżeń, standard porównywalny z naprawdę dobrymi hotelami sieciowymi. Stosunek ceny do jakości oceniam jako bardzo bardzo dobry. Przede wszystkim czysto i pachnąco, wyposażenie domu/pokoju nowe. Lokalizacja również na plus.

• Ocena dodana: 6 listopada 2018

8,8
    Czysto, obiekt zadbany, personel bardzo miły, można zostawić...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Zasłonka pod prysznicem (!!!), recepcja w osobnym budynku (na szczęście blisko, bo tylko 200 kroków :))

Czysto, obiekt zadbany, personel bardzo miły, można zostawić bagaż

• Ocena dodana: 24 października 2018

Jestem bardzo zadowolona z pobytu w Smart2Stay Pod Lipami.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Jestem bardzo zadowolona z pobytu w Smart2Stay Pod Lipami. Spędziłam tam jedynie dwie noce, ale komfort był niesamowity. W moim pokoju było biurko, które okazało się dla mnie bardzo przydatne, gdyż podróżowałam w związku ze studiami. Kuchnia na dole też była użyteczna. Kompletna cisza w hotelu pozytywnie mnie zaskoczyła . Do lotniska rzut beretem. Nie ma do czego się przyczepić.

• Ocena dodana: 17 października 2018

Great
    • 1 nocleg

Milo, czysto, spokojnie. Bardzo dogodna lokalizacja. Pare krokow do przystankow komunikacji miejskiej. Dobry dojazd na lotnisko. Napewno skorzystam w przyszlosci.

• Ocena dodana: 15 października 2018

9,6
    Bardzo miła i pomocna obsluga w recepcji.
    • 1 nocleg

Nie bylo rzeczy, do których miałabym zastrzeżenia

Bardzo miła i pomocna obsluga w recepcji. Na plus to,że można było zjeśc znakomite śniadanie w sąsiadujacej restauracji. Pokój w mile zaskakującym standardzie.Wygodne łóżka. Czyściutka łazienka.Możliwość zaparkowania samochodu na posesji. Korzystam z wielu hosteli, ten był najlepszy :)

• Ocena dodana: 5 października 2018

Hotel będzie brany pod uwagę przy kolejnych wizytach w Warszawie.
    • 2 noclegi

Może warto rozważyć, czy cena parkingu nie jest zbyt wygórowana.

1. Czystość w obiekcie. Duży plus 2. Kultura osobista osób pracujących i chęć okazania pomocy w sprawach, które niekoniecznie są w gestii hotelu (ukłony dla Pani Moniki z recepcji). 3. Dostępność kuchni, w której można było przygotować posiłek, i przyrządzić udostępnioną przez obiekt kawę i herbatę. 4. Bliskość sklepów i przystanków komunikacyjnych. 5. Możliwość skorzystania z kuchni, mimo, że kilka godzin wcześniej skończyła się doba hotelowa.

• Ocena dodana: 1 października 2018

Jesteśmy zadowoleni definitywnie ostatecznie polecam na krótkie pobyty

Wszystko ok

Czystość parking nowoczesne wnętrza , łazienka w pobliżu lotniska Chopina na czym nam najbardziej zależało ze względu na szybki transfer szybka obsługa w recepcji TV LCD wszystko na poziomie dostęp do aneksu kuchennego

• Ocena dodana: 30 września 2018

Bardzo komfortowo. Dziekuje

Tak trzymać!

Bardzo miła i konkretną obsługa. Personel kontaktowy i nastawiony na pomoc i dogodnie gościom. Śniadanie rewelacja. Pyszna jajecznica dostosowana do moich potrzeb

• Ocena dodana: 19 sierpnia 2018

6,7
    Cena adekwatna do warunków w hotelu.
    • 1 nocleg

Robiłem złożoną rezerwację dla gości weselnych. Panie na recepcji nie potrafiły sobie z nią poradzić, kilkukrotnie zostałem wprowadzany w błąd, moi goście musieli ponosić opłatę, którą ja już uregulowałem lub miała być ściągnięta z karty. Kilkukrotnie musiałem osobiście przyjechać do recepcji i za każdym razem otrzymywałem inną informację na temat moich rezerwacji.

Cena adekwatna do warunków w hotelu.

• Ocena dodana: 8 sierpnia 2018

5,8
    Można przenocować od biedy jedną noc.
    • 1 nocleg

Pokój posiada klimatyacje, ale pilota brak. Smród papierosów od osob palących na balkonach. Zaduch w pomieszczeniach, mikroskopijny parking.

Można przenocować od biedy jedną noc.

• Ocena dodana: 12 lipca 2018

9,2
    Blisko lotniska -super hotelik na jedną noc przed wylotem.Bardzo korzystny stosunek cena/jakość
    • 1 nocleg

zasłonka przy prysznicu jest za krótka przylepia się do ciała w czasie korzystania z prysznica .Ponadto z powodu zbyt krótkiej zasłonki woda wydostaje się na podłogę w łazience .

Blisko do lotniska,bardzo miły i pomocny personel,czyste i wygodne pokoje,możliwość przygotowania i zjedzenia posiłku(na dole jest pomieszczenie, gdzie jest czajnik,kawa i herbata,talerze ,sztućce,kilka stolików.) Jest też restauracja ok 100 m dalej ,obok drugiego budynku hotelu -podają tam za 20 zł smaczne i obfite śniadanka

• Ocena dodana: 13 czerwca 2018

Dobry hotel blisko lotniska
    • 1 nocleg

Fajny hotel w pobliżu lotniska. Niekoniecznie jako baza wypadowa do zwiedzania Warszawy, ale jeżeli to przystanek przed dalszą podróżą - zdecydowanie polecam.

• Ocena dodana: 3 czerwca 2018

8,3
    Dobre miejsce, cicho, czysto.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Jednego ranka nie było cieplej wody. No i niestety mamy prysznic z zasłonką, która się do mnie kleiła. Tak poza tym zero minusów.

Dobre miejsce, cicho, czysto. Za tę cenę naprawdę warto

• Ocena dodana: 17 maja 2018

Jak będę jeszcze nocować w Warszawie to będę pamięetać o Smart2Stay
    • 2 noclegi

Małym minusikiem jest bardzo twardy materac. To jest moje jedyne zastrzeżenie. No i może ceny śniadań są ciut za wysokie dlatego nie skorzystałam.

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona obiektem, pokojem i łatwością mieszkania. Świetnie wyposażona kuchnia dawała mi możliwość samodzielnego przygotowania posiłków, a czystość zarówno pokoju jak i łazienki jest na szóstkę. Osobom wrażliwym polecam stoppery, bo obiekt znajduje się obok lotniska i startujące samoloty mogą w nocy budzić.

• Ocena dodana: 17 maja 2018

6,3
    Pokój na jedną noc.... i to nie przespaną przez hałas.
    • 1 nocleg

Pokój znajdował się w innym budynku co recepcja, fatalne wyciszenie, tramwaje od 4,30 , samoloty do 23:30. Sąsiedzi - cała noc.

Pokój na jedną noc.... i to nie przespaną przez hałas.

• Ocena dodana: 11 maja 2018

8,3
    bardzo dobra baza na lotnisko
    • 1 nocleg

Brak sztywnego parawanu pod prysznicem, była jedynie zasłonka która słabo zabezpiecza łazienkę przed wydobywającą się wodą spod prysznica. Nie działające automaty do kawy.

Czysto, przyjemnie, wygodne łóżka, fajny widok na lądujące samoloty. Możliwość skorzystania z kuchni.

• Ocena dodana: 2 maja 2018

9,6
    Jak dla trojki mlodych podróżujących studentów cena super !
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Jak dla trojki mlodych podróżujących studentów cena super ! ;) blisko centrum. Cisza spokoj. Pokój z własną lazienka to byl priorytet czego szukaliśmy! Polecamy !

• Ocena dodana: 12 kwietnia 2018

Standard zdecydowanie wyższy niż wynika z ceny
    • 1 nocleg

Śniadania są w innym budynku tego samego hotelu oddalonym o jakieś 100 metrów, więc w kapciach się nie zejdzie. Ale śniadanie bardzo dobre, więc można się przejść. Trzeba pamiętać aby najpierw podjechać po klucze do recepcji właśnie tam gdzie są śniadania, albo zostawić samochód przy budynku i przejść się te 100 metrów.

Ładnie urządzone pokoje, bardzo czyste i estetyczne łazienki, kameralny budynek, parking zaraz przy obiekcie. Ogródek przy hotelu jest bardzo miłą niespodzianką jak na Warszawę i lokalizację blisko centrum.

• Ocena dodana: 9 kwietnia 2018

7,9
    Wygodny hotel za rozsadną cenę , w dobrej lokalizacji.
    • 2 noclegi

Za śniadanie ogromny minus - Pani , z obsługi przyniosła na salę żółty ser a potem wędlinę i układała je plasterek po plasterku gołą ręką. A potem również rękami bez rękawiczek i bez widelca układała ćwiartki pomidorów. Jogurty miały dziurki w wieczkach. Moje śniadanie ograniczyło się do chleba z serem topionym bo ten był zapakowany.

Pokój duży, czysty, łóżko wygodne. Łazienka czysta, dość duża, liczne wieszaki i półki. Wygodny parking w dobrej cenie, mogłam zostawić auto nieco dłużej niż trwała doba hotelowa. W hotelu jest aneks kuchenny ogólnodostępny - można zrobić sobie herbatę itp. Lokalizacja tuż obok przystanku trzech tramwajów jadących do centrum. Bardzo miła, profesjonalna obsługa.

• Ocena dodana: 9 marca 2018

Miła obsługa.
    • 1 nocleg

W pokoju dość chłodno. Brudna półka pod prysznicem. Mały telewizor. Przydałby się drugi ręcznik. Żeby korzystać z bezpłatnego wi-fi, trzeba się zalogować do systemu i obowiązkowo wyrazić zgodę na przesyłanie spamu - granda.

Miła obsługa. Zarówno pokój, łazienka, jak i cały hotel są bardzo ładne urządzone. Podwójne gniazdka i lampki nocne przy łóżkach. Estetyczna łazienka. Wszystko nowe. Czysto. Na korytarzu są dostępne gry dla dzieci. Recepcja znajduje się w sąsiednim budynku, co dla niektórych może stanowić niedogodność, ale mnie nie przeszkadzało.

Pobyt: Marzec 2018

• Ocena dodana: 26 lutego 2018

Czysto i Wygodnie. Polecam Wszystkim !!!
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Jedynie brak mi było, czegokolwiek pod nogi wychodząc z pod prysznica (np. dywanik frotte).

Czysto i wygodnie, to mój kolejny raz w tym miejscu i cały czas trzymają wysoką jakość. Przemiły personel. Polecam wszystkim i jeszcze nie raz sam będę korzystał. Niby dalej od centrum ale tramwaje obok co 5 min, a dla zmotoryzowanych to parking na miejscu.

• Ocena dodana: 24 lutego 2018

9,2
    Bardzo przyjemna atmosfera zbudowana przez ekipę recepcji.
    • 1 nocleg

Łóżko było zbyt wąskie i budziłem się przez to w nocy. W pokoju nie ma wody mineralnej, ani szklanek czy czajnika. Na szczęście na korytarzu stoi dystrybutor do wody (bez ograniczeń FREE), z tym, że wychodzenie tam w środku nocy jest mało komfortowe.

Wygodny dojazd i parking. Opieka i zainteresowanie ze strony Pana Recepcjonisty. Doskonałe budowanie relacji poprzez elastyczność i empatię w odpowiedzi na zaistniałe potrzeby. Całkowita swoboda i brak presji. Rano przemiła i atrakcyjna Pani Recepcjonistka. W pokoju wszystko czego trzeba + małe biurko (!), a to duży plus. Na parterze bardzo przyjemny taras zamiast balkonu. Czysto i schludnie.

• Ocena dodana: 19 lutego 2018

Czysto, nowocześnie.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Internet, żeby się zalogować trzeba wyrazić zgody marketingowe.

Czysto, nowocześnie. Przemiła obsłuha recepcji. Obfite śniadania. Kuchnia ogólnodostępna.

• Ocena dodana: 10 lutego 2018

Wybieram ten obiekt ze względu na najlepszy stosunek ceny do...
    • 3 noclegi

Wszystko super ale brakuje mi dobrej kawy z ekspresu do śniadania. Oferowana jest tylko sypana lub z ekspresu za dopłatą.

Wybieram ten obiekt ze względu na najlepszy stosunek ceny do jakości oraz lokalizację. Dojazd komunikacją miejską do dzielnicy biznesowej w okolicach tzw. Mordoru zajmuje kilka minut bez stania w korkach.

• Ocena dodana: 6 stycznia 2018

idealny hotel przy lotnisku
    • 1 nocleg

Niezwykle pomocny personel, mogliśmy zostawić bezpłatnie na dwa tygodnie kurtki których nie będziemy potrzebować podczas wyjazdu w cieplejsze rejony. Pokój schludny i czysty, śniadanie dobre.

• Ocena dodana: 3 stycznia 2018

Bardzo mi się podobało!
    • 3 noclegi

Idealny pokój jednoosobowy z łazienką. Bardzo przytulny, komunikacyjnie świetnie położony - blisko tramwajów, biedronki, mcdonalda. Bardzo gorąco polecam, bo warto :) Obsługa najwyższa klasa!

• Ocena dodana: 19 grudnia 2017

Ok
    • 1 nocleg

Problemem są jedynie bardzo małe prysznice z zasłonkami. Ciężko jest się swobodnie umyć a jestem przeciętnego rozmiaru.

Wszystko było ok, sprawnie i bez problemu.

Pobyt: Grudzień 2017

• Ocena dodana: 30 października 2017

9,2
    Łóżka bardzo wygodne, czysto, bez żadnych problemów :) Późna...
    • 1 nocleg

Łóżka bardzo wygodne, czysto, bez żadnych problemów :) Późna godzina zameldowania nie stanowiła problemu. Serdecznie polecam i z chęcią wrócę tam jeszcze :)

• Ocena dodana: 30 października 2017

Czysto
    • 2 noclegi

Brak dostępności żelazka w obiekcie Pod Lipami - aby pożyczyć żelazko trzeba iść do innego budynku oddalonego o ok 100m Słabe śniadanie - stare pieczywo w środku tygodnia pomimo tego, że spożywcze sklepy są za rogiem

Czysto

• Ocena dodana: 23 października 2017

wszystko zgodne z opisem
    • 2 noclegi

Małe minusiki:w prysznicu zasłonka!-woda ścieka na całą łazienkę-brak ścierki do wytarcia podłogi, nie działała suszarka

śniadania -szwedzki stół,urozmaicone,ciepłe bułeczki, kawa z expresu. Czysto,b.wygodne łóżka, ręcznik,kuchenka z możliwością zaparzenia herbaty,w recepcji-do wypożyczenia kieliszki do wina.

• Ocena dodana: 16 października 2017

7,5
    Warto tam wrócić, jest wszystko czego potrzeba nocując w Warszawie. Polecam.
    • 1 nocleg

Brak żarówki w lampce przy łóżku. Dość zimno w pokoju mimo włączonych grzejników (prawie nie grzały), a najbardziej - zimno w łazience. Zaniża to mocno komfort brania prysznica, rozbierania się w tak chłodnej łazience. To zdecydowanie zaniżało wygodę i ocenę pobytu.

Smaczniejsze śniadanie, niż przy poprzednim pobycie (więcej opcji do wyboru i ciemne pieczywo!). Bardzo wygodne łóżko i idealna poduszka ;-), kołdra także.

• Ocena dodana: 13 października 2017

jestem zadowolona z pobytu w tym hotelu i polecam kazdemu kto chce odwiedzic Warszawe
    • 2 noclegi

Nie mam zastrzezen do hotelu

Bardzo latwy dojazd z lotniska I do lotniska , blisko do Galerii Mokotow, dobra komunikacja z centrum Warszawy. Hotel czysty , obsluga bardzo mila., miejsca parkingowe w poblizu.

Pobyt: Wrzesień 2017

• Ocena dodana: 4 września 2017

9,6
    Bardzo dobre miejsce na jednorazowy/i nie tylko/...
    • 1 nocleg

Płatny parking przy hotelu. Z tym , że jest też bezpłatny ,ale po drugiej stronie ulicy.

Bardzo dobre miejsce na jednorazowy/i nie tylko/ nocleg dla osób przyjeżdżających od strony Janek/Raszyna ,by kogoś odstawić na lotnisko, ale także jako baza wypadowa do zwiedzania Warszawy. Czyściutko i przytulnie.Rewelacyjne śniadanie- dodatkowo płatne ale warto.Polecam.

Pobyt: Wrzesień 2017

• Ocena dodana: 3 września 2017

Czysty, miły hotel

Wszystko było dobrze

Nocowałam w obiekcie z chłopakiem i bratem. Budynek z recepcją znajduje się około 100m od budynku z pokojami ale nie stanowi to większego problemu. Przyjechaliśmy do hotelu taksówką, nie było problemu ze znalezieniem budynku, jest przy samej drodze, widoczne szyldy. Późna godzina naszego przyjazdu (ok.01.00-02.00) nie była problemem- recepcja jest otwarta 24h. Pokój podobał nam się bardzo- szczególnie świeżość pościeli i ręczników. Pokój trzyosobowy przyjemny, czysty, łazienka ładna, nowa, ciche pokoje, można było się dobrze wyspać przed dalszą podróżą.....tv, wifi dostępne.Polecam

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2017

7,9
    Czysto, cicho, bardzo udany nocleg.
    • 1 nocleg

Płatny parking, zasłonka w brodziku nie zdaje egzaminu. Woda leje się na posadzkę i możliwość poślizgu jest duża!

Czysto, cicho, bardzo udany nocleg. Śniadania smaczne i obfite.

• Ocena dodana: 28 sierpnia 2017

8,8
    Personel bardzo sympatyczny, pokój czysty i komfortowy,...
    • 2 noclegi

brak wyposażenia w wspólnej kuchni tj. był czajnik, ale nie było kubków, ani żadnych sztućców; na korytarzu odczuwalny był nieładny zapach (na szczęście tylko na korytarzu)

Personel bardzo sympatyczny, pokój czysty i komfortowy, wystarczająca przestrzeń, ciepła aranżacja, wygodne łóżka i przyjemna łazienka; bardzo dobry stosunek cena-jakość

• Ocena dodana: 4 lipca 2017

Godne polecenia
    • 1 nocleg

"Telewizor z płaskim ekranem" wielkości laptopa, ale daje radę. Wszędzie kamery, ale... takie czasy.

Czysto, przyjemnie, wifi dobrze działa i śniadanie bardzo dobre.

Pobyt: Lipiec 2017

• Ocena dodana: 19 kwietnia 2017

8,3
    Bardzo miła obsługa, czysty pokój, wygodne łóżko, smaczne...
    • 1 nocleg

Śniadanie serwowane w restauracji oddalonej ok 100 metrów od hotelu. Słabo wyciszone drzwi, słychać dosłownie każdy ruch i dźwięk z korytarza.

Bardzo miła obsługa, czysty pokój, wygodne łóżko, smaczne śniadanie.

Pobyt: Marzec 2017

• Ocena dodana: 12 kwietnia 2017

9,2
    Wygodne miejsce za dobrą cenę.
    • 1 nocleg

Lekko denerwujący jest wentylator w łazience, ale na szczęście okna są otwierane więc można go szybko 'wyłączyć'

Stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry. Super lokalizacja jak dla mnie, pokój czysty, spory, łóżka wygodne. Megaaaa zaleta - dużo gniazdek w pokoju, więc w końcu nie miałem problemu żeby podłączyć komputer i telefon!

Pobyt: Kwiecień 2017

• Ocena dodana: 21 lutego 2019

Profesjonalne podejście do klienta.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Profesjonalne podejście do klienta. Chęć pomocy. Czysto.

• Ocena dodana: 12 lutego 2019

9,2
    Bardzo dobra lokalizacja dla wylatujacych wcześnie rano.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo dobra lokalizacja dla wylatujacych wcześnie rano. Pokoje czyste, wygodne łóżka. Polecam.

• Ocena dodana: 8 lutego 2019

Lokalizacja, wielkość pokoju

Lokalizacja, wielkość pokoju

• Ocena dodana: 3 lutego 2019

Znakomity stosunek jakości do ceny.
    • 1 nocleg

Znakomity stosunek jakości do ceny. Lokalizacja blisko lotniska. Doskonała opcja noclegu w przypadku wczesnego wylotu lub późnego przylotu. Polecam

• Ocena dodana: 3 lutego 2019

Fajne, czyste miejsce.

Fajne, czyste miejsce.

• Ocena dodana: 31 stycznia 2019

duży hałas od drogi i lotniska

duży hałas od drogi i lotniska

• Ocena dodana: 31 stycznia 2019

9,2
    Hotel idealny na nocleg przed lotem, blisko lotniska i parkingów lotniskowych

brak

Doskonała lokalizacja, sympatyczna obsługa, całodobowa recepcja, kawa i herbata do zaparzenia na korytarzu, atrakcyjna cena

• Ocena dodana: 11 stycznia 2019

Hotel w 100 % spełnił moje oczekiwania. Polecam
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo dobry obiekt przed wczesnym wylotem. Polecam

• Ocena dodana: 7 stycznia 2019

Mój kolejny pobyt w tym miejscu i po raz kolejny...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Mój kolejny pobyt w tym miejscu i po raz kolejny fantastyczne doświadczenie. Miła i pomocna obsługa, wygodny pokój oraz świetna cena i lokalizacja.

• Ocena dodana: 3 stycznia 2019

8,3
    Drodzy goście - 10 razy zapytajcie o formalności związane z parkingiem!!!

Bardzo czysto,

• Ocena dodana: 2 stycznia 2019

Hotel blisko lotniska....
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Dużo gosci w godzinach nocnych

parking (płatny) na miejscu

• Ocena dodana: 18 grudnia 2018

Obiekt dysponuje parkingiem, pokój czysty z dużą łazienką.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Obiekt dysponuje parkingiem, pokój czysty z dużą łazienką. Świetna lokalizacja - blisko lotniska, markety w pobliżu.

• Ocena dodana: 16 grudnia 2018

Było bardzo miło.
    • 2 pokoje
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

W hotelu było czysto, śniadanie było smaczne.

• Ocena dodana: 16 grudnia 2018

7,5
    Problemy ze skontaktowaniem się z obiektem.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Problemy ze skontaktowaniem się z obiektem. Trzeba dzwonić kilkakrotnie, sami nie oddzwaniają.

• Ocena dodana: 14 grudnia 2018

6,3
    Śniadanie tragedia.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Śniadanie tragedia. Suche bułki sprzed kilku dni to porażka. Pierwszy raz się z tym spotykam.

• Ocena dodana: 29 listopada 2018

Wszystko spełniało oczekiwania.

Wszystko spełniało oczekiwania.

• Ocena dodana: 26 listopada 2018

Czystość pokoju.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Śniadanie trochę skromne jak za cenę.

Czystość pokoju.

• Ocena dodana: 25 listopada 2018

lokalizacja i sniadania ok
    • 1 nocleg

Oświetlenie główne pokoju - czy ktoś z obsługi czasami to przegląda zanim udostępni pokój gościom?!

lokalizacja i sniadania ok

• Ocena dodana: 25 listopada 2018

Wszystko O.

Wszystko O.K. Na pewno tam wrócimy😊

• Ocena dodana: 19 listopada 2018

9,2
    Lokalizacja, prostota pokoju, idealne schludne miejsce na...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Lokalizacja, prostota pokoju, idealne schludne miejsce na pare nocy

• Ocena dodana: 15 listopada 2018

9,2
    Ogólny komfort i czystość.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Ogólny komfort i czystość.

• Ocena dodana: 7 listopada 2018

9,2
    Dobry stosunek ceny do jakości!

Wszystko było ok!

Dobry stosunek ceny do jakości! Polecam gorąco!

• Ocena dodana: 14 września 2018

9,2
    Blisko lotniska, czysto, możliwość skorzystania z kuchni,...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Blisko lotniska, czysto, możliwość skorzystania z kuchni, która znajduje się na dole, blisko przystanki autobusowe i tramwajowe oraz sklepy

• Ocena dodana: 9 września 2018

Czysty, nowoczesny, wygodny i stosunkowo blisko lotniska.
    • 1 nocleg

Czysty, nowoczesny, wygodny i stosunkowo blisko lotniska.

• Ocena dodana: 8 września 2018

8,3
    Brak zasłon na całe okna.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brak zasłon na całe okna.

• Ocena dodana: 28 sierpnia 2018

9,6
    Tani ale bardzo dobry hotelik.

Nic

Tani ale bardzo dobry hotelik.

• Ocena dodana: 13 sierpnia 2018

Pobyty udamy. Obiekt godny polecenia
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Dobra lokalizacja, ładny pokój wszystko w porządku.

• Ocena dodana: 10 sierpnia 2018

8,8
    Czysto i schludnie, dobry dostęp do komunikacji miejskiej,...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Czysto i schludnie, dobry dostęp do komunikacji miejskiej, klimatyzacja w pomieszczeniu ratowała nam życie w upalne wieczory po powrocie z wypadów.

• Ocena dodana: 7 sierpnia 2018

Pod Lipami
    • 1 nocleg

Pokój na jedną noc, blisko lotniska.

• Ocena dodana: 5 sierpnia 2018

Podobało się wszystko i pyszne jedzenie w restauracji.
    • 1 nocleg

Podobało się wszystko i pyszne jedzenie w restauracji. Miła obsługa. Bardzo blisko lotniska

• Ocena dodana: 1 sierpnia 2018

7,5
    wygodny hotel z dostępem do kuchni
    • 1 nocleg

pokoje od strony ulicy trochę głośne

czyste pokoje, ogólnodostępna kuchnia z lodówką, czajnikiem, kawą i herbatą, blisko lotniska

• Ocena dodana: 30 lipca 2018

Super miły pan zawiadujacy śniadaniem

Super miły pan zawiadujacy śniadaniem

Wyświetlono 1 – 75

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!
Przeglądaj galerię zdjęć obiektu Smart2Stay Pod Lipami zrobionych przez Gości

Goście ocenili również te obiekty: