1. Strona główna z opiniami o hotelach

• Stosunek jakości do ceny

• Bezpłatne WiFi

9,4

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

Wyświetlono 1 – 75

• Ocena dodana: 23 Maj 2019

Przytulnie, miło i spokojnie
    • 2 noclegi

Dziwnym wydawał się krzyż w pokoju, na pierwszym kanale TV telewizja "Trwam" i przy stołach w restauracji cytaty z nowego testamentu??!!

Miejsce bardzo blisko wyjścia na szlak w kierunku Śnieżki, lokalizacja bardzo spokojna i cicha, słychać szum drzew i czuć czyste górskie powietrze. Obsługa bardzo miła i zaangażowana w prace, chętnie udziela informacji na zadane pytania w zakresie możliwości wypoczynku w pobliżu pensjonatu.

Pobyt: Maj 2019

• Ocena dodana: 22 Maj 2019

Na wypad w Karkonosze, idealne miejsce
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Świetna baza wypadowa na okoliczne góry. Na skraju Karpacza, u podnóża gór, daleko od gwarnego centrum. Bardzo miła obsługa, klimatyczne miejsce z uroczą jadalnia i dostępem do spa.

Pobyt: Maj 2019

• Ocena dodana: 7 Kwiecień 2019

Wspaniała obsługa, czyste, zadbane pokoje.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wspaniała obsługa, czyste, zadbane pokoje. Wyjątkowe miejsce, blisko szlaków górskich. Bardzo polecam ten obiekt. Tworzą Go przemiłe, kochane Panie z obsługi 😁

Pobyt: Kwiecień 2019

• Ocena dodana: 12 Marzec 2019

Wszystko było super.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wszystko było super. Bardzo czysto. Śniadania i obiadokolacje były wyśmienite. Do dyspozycji gości całodzienne bezpłatne korzystanie z kawy, herbaty i napoji zimnych. Personel miły. Polecam!

Pobyt: Marzec 2019

• Ocena dodana: 28 Luty 2019

Świetne miejsce
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo miły Panie recepcjonistki, które również służyły podpowiedziami co warto zobaczyć. Bardzo dobra kuchnia, a także życiodajna kawka pod dostatkiem,herbatki różne smaki (nawet zielona liściasta),a także soki w każdej ilości i pyszna szarlotka. A to wszystko w przemiłej atmosferze i ciepełku kominka. Wrócę napewno. Mariola.

• Ocena dodana: 12 Luty 2019

7,1
    Aktywny wypoczynek
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo mała kabina prysznicowa, niepraktyczne półki na kosmetyki i brak wieszaków w łazience. W spa hałas z przyległej jadalni i kuchni oraz ciągle przechodzących ludzi wzdłuż gabinetów.

Wygodne i bardzo duże łóżka. Sympatyczna obsługa w barze i w spa. Ogólnodostępny bilard i napoje. Lokalizacja blisko stoków.

• Ocena dodana: 7 Luty 2019

9,6
    Stały dostęp do kawy, herbaty i gorącej czekolady w cenie.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Stały dostęp do kawy, herbaty i gorącej czekolady w cenie. Super atrakcje, ognisko na śniegu, bilard, domki iglo. Czysto, super personel. Dziecko bardzo zadowolone. Posiłki smaczne. Polecam! To już nasz trzeci pobyt w tym miejscu.

• Ocena dodana: 29 Styczeń 2019

Gorąco polecam

Nic było bez zarzutów.

Atrakcje dodatkowe dla dzieci. Pyszne jedzenie i pewność bezpieczeństwa dzieci. I świetna lokalizacja. Przemiła obsługa i memu przygotowane dla alergików i wymagających. Polecam

Pobyt: Styczeń 2019

• Ocena dodana: 5 Grudzień 2018

Przytulnie i sympatycznie.
    • 1 nocleg

Standard łazienki mógłby być wyższy. Nieco budżetowa armatura i "galopująca" temperatura prysznica ;)

Przytulnie i sympatycznie. Bardzo dobre jedzienie - polecam obiadokolację. Mały parking, ale z reguły wszyscy się bez problemu mieszczą. Bardzo sympatyczna i pomocna obsługa. Odnowa biologiczna z dwoma saunami, jacuzzi i grotą solną. Plus dodatkowy - mało Niemców :P

Pobyt: Grudzień 2018

• Ocena dodana: 13 Listopad 2018

7,9
    Bardzo miły personel, przywitał nas i nasze dziecko z uśmiechem. Ostateczna cena była jednak wyższa!
    • 3 noclegi

Ostateczna cena była wyższa niż deklarowana przy rezerwacji na booking.com! Niespodziewanie musieliśmy na koniec pobytu zapłacić ponad 400 zł za dwudniowy pobyt naszego 2,5 rocznego dziecka!

Bardzo miły personel, przywitał nas i nasze dziecko z uśmiechem!

Pobyt: Listopad 2018

• Ocena dodana: 5 Listopad 2018

9,6
    Hotel znajduje się w zacisznym miejscu,blisko śnieżki.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Zbyt mała ilość miejsc parkingowych,brak cieplej wody o 8 rano w niedzielę.

Hotel znajduje się w zacisznym miejscu,blisko śnieżki. Bardzo smaczne i obfite śniadania,personel bardzo pomocny.Kawa z ich własnej palarni wyśmienita.Pokoje bardzo czyste,troszkę biedna łazienka.Polecam mimo wszystko.

Pobyt: Listopad 2018

• Ocena dodana: 23 Październik 2018

Super pobyt.
    • 4 noclegi

Niewielkim minusem były zbyt późne informacje o przesunięciu terminu zabiegów w SPA.

Doskonałe położenie, miła obsługa, smaczne śniadania, możliwość dokupienia obiadokolacji. Duży plus - całodzienny dostęp do expresu z kawą oraz herbaty i zimnych napojów.

• Ocena dodana: 22 Październik 2018

Hotel z przemiłą obsługą, w świetnej lokalizacji
    • Wyjazd służbowy
    • 2 noclegi

Brak minusów. Hotel przewyższył nasze oczekiwania.

- OBSŁUGA - zarówno w restauracji jak i przy recepcji; pracujące Panie nie dość, że są bardzo, bardzo profesjonalne, dodatkowo są niezwykle sympatyczne i szczerze miłe; ich uśmiech, pytania i uwagi sugerują, że naprawdę lubią swoją pracę, lubią ludzi. BARDZO DUŻY PLUS! - posiłki - obfite, smaczne - napoje dostępne przy każdym posiłku, a także po godzinach wydawania głównych posiłków - centrum wellness i spa - duży basen; sauny, tężnia - LOKALIZACJA - dość wysoko, 5-10 minut od wyjścia niebieskiego szlaku (obok Świątyni Wang); 15 minut do głównego deptaku (w dół) Szczerze polecam!!!

• Ocena dodana: 14 Październik 2018

9,2
    Super miejsce na odpoczynek z dzieckiem
    • 7 noclegów

Personel jest niezwykle sympatyczny i pomocny. Pokoje są duże i wygodne. Sala zabaw jest super, to rewelacyjne miejsce na wyjazd z dzieckiem, obsługa jest też niezwykle pozytywnie nastawiona do dzieci. Pensjonat ma w ofercie nie tylko łóżeczko, ale też elektroniczną nianię, podgrzewacz do słoiczków, nosidełka i inne udogodnienia.

• Ocena dodana: 9 Październik 2018

Na pewno jeszcze wrócę
    • 2 noclegi

Pobyt oceniam bardzo dobrze, byłam tam już drugi raz, więc to o czymś świadczy. Sniadania super, dodatkowo jest bufet otwarty cały dzień, więc można skorzystać, personel na piątke z plusem

• Ocena dodana: 3 Październik 2018

8,3
    Pokój ogrzewany, z ładnym widokiem.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wystrój pokoi dawno nieaktualizowany, ale schludnie.

Pokój ogrzewany, z ładnym widokiem. W hotelu można korzystać z zimnych i ciepłych napojów w restauracji. Dostępne małe SPA. Śniadania naprawdę smaczne, podawane w klimatycznej restauracji z tarasem letnim.

• Ocena dodana: 25 Wrzesień 2018

8,8
    Przyjemny pobyt w Karpaczu.
    • 2 noclegi

Warto byłoby zaopatrzyć bar w więcej gatunków piwa. To wstyd, żeby pensjonacie położonym w tak piwnym regionie (wybór polskich i czeskich browarów) można było wypić tylko Żywca. Przydałoby się coś słodkiego do porannej kawy przy śniadaniu - jakieś ciastko, drożdżówka. Jedna uwaga dotycząca komfortu - przy oknie pokoju nr 1 zlokalizowana jest weranda na której stoją fotele i stolik. Nie jest to dobry pomysł, bo rozmowy tam prowadzone słychać w pokoju, co zapewne działa w obydwie strony i ogranicza prywatność.

Pensjonat zlokalizowany w górnym Karpaczu, blisko Wanga i szlaków w góry. W pobliży kilka knajp. Nie dla osób pragnących być w centrum. Obsługa bardzo pomocna, pokoje czyste i komfortowe. Bardzo dobre, urozmaicone śniadania, w tym prawdziwa kawa z ekspresu. Możliwość skorzystania z jaccuzzi i saun.

• Ocena dodana: 17 Wrzesień 2018

Fantastyczne miejsce na rodzinny wyjazd
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Minusów mało, ale gdybym miał coś znaleźć, to na minus dla mnie jest wanna zamiast prysznica. 2. Bardzo głośne zamki automatyczne do pokoju.

Bardzo dobre śniadania, cały dzień dostępna kawa, herbata, woda, soki. Dodatkową atrakcją dla dzieci było pieczenie ciasteczek. Przytulne miejsce, sympatyczna obsługa.

• Ocena dodana: 9 Wrzesień 2018

Pensjonat rewelacyjny
    • 1 nocleg

Pensjonat rewelacyjny Obsługa na najwyższym poziomie dzięki czemu panuje świetna atmosfera. Bardzo ładne pokoje a także piękny taras z ogrodem na którym można wypocząć. Spa i masaże z jakich można skorzystać również na wysokim poziomie. Polecam

• Ocena dodana: 6 Wrzesień 2018

Świetna lokalizacja ,wygodne pokoje i duży ogród z...
    • 8 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Świetna lokalizacja ,wygodne pokoje i duży ogród z atrakcjami dla dzieci .Urozmaicone menu.Najważniejsza jest jednak panująca w Pensjonacie przyjazna i ciepła atmosfera .Personel na „6”

Pobyt: Sierpień 2018

• Ocena dodana: 10 Sierpień 2018

8,3
    Zadowolony, polecam, przyjadę ponownie. Bardzo dobre jedzenie.
    • 4 noclegi

Za krótko otwarty bar, po 21.00 prawie nic nie można zjeść, a o 22.00 już nawet nic kupić do picia. Obiadokolacja też powinna być min. godzinę dłużej. Czytania z Biblii na stole trochę nie pasują do rzeczywistości społecznej XXI wieku.

• Ocena dodana: 9 Sierpień 2018

8,3
    Czystość i obsługa recepcji.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Późne śniadania (lokalizacja zachęca do wypraw w góry, tylko dlaczego dopiero po 8.00? Ja wychodziłam na szlaki wcześnie rano, w związku z tym nie mogłam korzystać ze śniadań ( które zupełnie niepotrzebnie są wliczane do rezerwacji i nie można z nich zrezygnować) Pokoje na parterze (szczególnie pokój nr 1) to nieporozumienie: wejść/wyjść do pokoju przez okno można z łatwością, zatem w nocy mimo upałów należy spać przy zamkniętym oknie. Dodatkowo tuż przy oknie postawiono stolik i krzesełka wraz z popielniczką - palacze oczywiście chętnie korzystają z tego miejsca. Gorzej jeśli akurat jesteś niepalącym klientem😟

Czystość i obsługa recepcji. Moim zdaniem pokoje i ich wyposażenie oraz czystość są na bardzo dobrym poziomie. Panie w recepcji miłe i kompetentne.

Pobyt: Sierpień 2018

• Ocena dodana: 7 Sierpień 2018

Nocleg w górach
    • 2 noclegi

Bardzo cienkie ściany i stropy przenoszą dźwięki, przez co utrudniają wypoczynek Nieładny wystrój pokoju

Dobre miejsce wypadowe na szlaki górskie Prywatny parking

• Ocena dodana: 30 Lipiec 2018

9,6
    Personel - zaangażowany, ale nie nachalny, uprzejmy, pomocny.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Proponuje, aby obok czajnika w pokoju postawić kilka woreczków herbaty, trochę cukru

Personel - zaangażowany, ale nie nachalny, uprzejmy, pomocny. Świetnie wyciszone pokoje. W nocy nie słychać naprawdę nic. Bardzo dobra kawa w nieograniczonych ilosciach, i na deser świetne, relaksujące zabiegi u Pani Anżeliki - niesamowita kobieta

• Ocena dodana: 30 Lipiec 2018

9,2
    Mila obsluga pyszne sniadania i obiadokolacje.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brak odpowiedzi na ten temat.

Mila obsluga pyszne sniadania i obiadokolacje. Plac zabaw dla dzieci sala zabaw oraz basen. I wiele innych udogodnien zeby milo spedzic czas. Ognisko zapoznawcze. Super nastepnym razem skorzystam z tego pensjonatu i polece go znajomym i innym rowniez polecam.

• Ocena dodana: 17 Lipiec 2018

Cudownie
    • 1 nocleg

Pensjonat położony w spokojnej okolicy. Udogodnienia na terenie obiektu przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Dodatkowym atutem był przemiły personel. Na pewno tam wrócimy.

• Ocena dodana: 14 Lipiec 2018

9,6
    Byłem po raz drugi i nie zawiodłem się.
    • 3 noclegi

W pokoju dołożyć mały talerzyk , by można było położyć jakieś ciastko , a nie na serwetce.

Świetny dobór potraw i napojów , myślę że trafi w każdy gust i smak.

• Ocena dodana: 24 Czerwiec 2018

Obsluga personelu na wysokim poziomie, serwowane owoce, kawa...
    • 1 nocleg

Mysle ze mozna czesciej wymieniac szczotke w toalecie.

Obsluga personelu na wysokim poziomie, serwowane owoce, kawa herbata po Saunie czy Jacuzzi samo to :) Polecam!. Ogolnie jestem zadowolony z obiektu i moge polecic z reka na sercu.

Pobyt: Czerwiec 2018

• Ocena dodana: 19 Czerwiec 2018

9,6
    Bardzo uprzejma obsługa, napoje gorące i zimne dostępne...
    • 2 noclegi

Pomimo zapewnienia, że napoje (kawa, herbata, zimne napoje) dostępne są do godz. 22, o 21.30 posprzątane były już dzbanki z wodą i sokami. Niedogodne korzystanie z sauny - wszystko wspólne, jacuzzi i kabina prysznicowa (przejrzysta) umiejscowione w pomieszczeniu, z którego wchodzi się do saun i na taras.

Bardzo uprzejma obsługa, napoje gorące i zimne dostępne prawie cały dzień, olbrzymi pokój, przytulny taras.

Pobyt: Czerwiec 2018

• Ocena dodana: 16 Kwiecień 2018

8,8
    Całodzienny dostęp do bufetu z napojami to super opcja (po...
    • 3 noclegi

Całodzienny dostęp do bufetu z napojami to super opcja (po południu jest też jakiś słodycz w gratisie ;)). A i jest herbata liściasta i tłoczone soki. Pro! Bardzo smaczne jedzenie i trochę inne każdego dnia, na plus! Dobra lokalizacja, dla tych co lubią sobie pochodzić (do centrum/deptaka w Karpaczu jest kawałeczek, ze 2-3km pewnie). Jest też mały plac zabaw i pokój zabaw dla dzieci. Miło! SPA też daje radę i ma taras!

Pobyt: Kwiecień 2018

• Ocena dodana: 18 Marzec 2018

9,6
    Świetny stosunek jakości do ceny. Warto!
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Nic. Prócz głośnych gości ale na to obiekt już wpływu nie ma ;)

Bardzo czysto. Pokój duży z widokiem na Gołębiewskiego. Super śniadania, strefa SPA w sam raz, parking, miła obsługa, blisko do wędrówek pieszych. Duży + za dostępność kawy, herbaty 24h/dobe. Dla narciarzy raczej autem lub skibusem. Cena adekwatna do jakości usług. Polecam!

• Ocena dodana: 6 Marzec 2018

Udany wypad na narty.
    • 6 noclegów

Absurdalne ulokowanie TV względem łóżka.

Miła i uczynna obsługa. Dobra lokalizacja - Karpacz Górny więc nie jest blisko do centrum. Na wyciąg Biały Jar trzeba jechać samochodem. Za to spokój w pensjonacie (było po feriach). Bardzo dobre śniadania, możliwość dokupienia obiadokolacji w restauracji na miejscu (dwa dania do wyboru). Po "zajęciach" na Białym Jarze możliwość wypoczynku w SPA.

• Ocena dodana: 6 Marzec 2018

Pyszne domowe obiady, duży plus za napoje, które są wliczone...
    • 2 noclegi

Pyszne domowe obiady, duży plus za napoje, które są wliczone w cenę :) Obsługa niezwykle miła, sympatyczna i kompetentna, świetne masaże w przystępnych cenach. Sauna oraz jacuzzi również spełniły moje oczekiwania. Niedaleko pensjonatu Świątynia Wang, którą warto zobaczyć. Na pewno chętnie tutaj wrócę ze względu na stosunek jakości do ceny :)

• Ocena dodana: 23 Luty 2018

8,3
    Atmosfera byla bardzo rodzinna,profesjonalny personel...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Jedzenie wysmienite zarowno jak sniadania tak i obiado-kolacja.Dostepnosc do napojow nieograniczona i czystosc w pensjonacie

Atmosfera byla bardzo rodzinna,profesjonalny personel wszystko na wysokim poziomie

• Ocena dodana: 21 Luty 2018

Cudownie beztroskie wakacje
    • 3 noclegi

Śniadania bardzo smaczne, sałatka ze świeżych owoców wprost genialna. Automat z napojami - rewelacja. Indywidualne podejście do każdego gościa - wzorowe.

• Ocena dodana: 11 Luty 2018

Nic. Wszystko ok.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Klimat, pokoje, obsługa, wszytko na bardzo wysokim poziomie. Brakowało mi tylko czegoś słodkiego przy barku z kawą i herbatą. Dodatkowo świetną sprawą są obiado-kolacje, tylko czas trochę za krótki, przedłużyć do 19:00 lub 20:00 i byłoby super.

• Ocena dodana: 8 Luty 2018

Gorąco polecam!
    • 4 noclegi

Z mojej strony to oczekiwałbym tylko wygodniejszych poduszek w pokoju. Na tych ze sztucznym wypełnieniem mnie osobiście śpi się źle.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje presonel wraz z szefem na czele. Wybór jedzenia może w hotelach większy, ale tu na smak w żadnym razie nie mogłem narzekać. Podczas pobytu urządzano dodatkowe atrakcje, typu pieczenie ciastek dla dzieci, ognisko z pieczeniem kiełbasek. Miejsce mogę polecić z czystym sumieniem. Jeśli ktoś chce skorzystać z Aquaparku w Gołębiewskim (znajduje się bardzo blisko) to można zakupić w recepcji wejściówki z 10% rabatem.

• Ocena dodana: 3 Luty 2018

Polecamy !!!
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Moze nie minus ale mala uwaga odnosnie kuchni, ktora co prawda kest bardzo smaczna ale dania mogly by byc bardziej urozmaicone.

Przemila i bardzo pomocna obsluga zasluguje na ogromną pochwałę, obiekt bardzo przyjazny dla rodzin z dziećmi, mnostwo atrakcji dla dzieci. Nieograniczony dostep przez caly dzien do bufetu kawowego i zimnych napoi zasluguje na ogromny plus.

• Ocena dodana: 30 Styczeń 2018

Śniadanie super!
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Śniadanie super! Obiady dobre. Fantastyczna obsługa. Hotel idealny dla rodzin z dziećmi. Mnóstwo atrakcji i udogodnień. Brakuje jedynie windy, ale poza tym wspaniale!

Pobyt: Styczeń 2018

• Ocena dodana: 24 Styczeń 2018

Było super!
    • 7 noclegów

Przepyszne śniadania, dostęp do kawy, herbaty i zimnych napojów przez cały dzień. Do tego obecność spa - sauna, jaccuzi i tężnia dostępne w cenie, dodatkowe zabiegi płatne. Bardzo smaczne dania na obiadokolacje w niewielkiej cenie. Zdecydowanie Polecam!

Pobyt: Styczeń 2018

• Ocena dodana: 6 Grudzień 2017

Pyszna sniadania, pyszne obiado-kolacje.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Pyszna sniadania, pyszne obiado-kolacje.I co szczegolnie wpłynęło na jakos i relaks to obsługa, mila, uprzejma,dostepna zawsze gdy jest potrzebna. Szczegolnie Pani Kasia dzieku ktorej atmosfera byla doskonała

Pobyt: Grudzień 2017

• Ocena dodana: 28 Listopad 2017

9,2
    miły personel, bardzo pomocny, smaczne, urozmaicone...
    • 2 noclegi

w strefie saun brakuje przynajmniej dwóch leżaków do odpoczynku..... odpoczynek na krześle nie jest odpoczynkiem

miły personel, bardzo pomocny, smaczne, urozmaicone śniadanie, mała ale przyjemna strefa saun

• Ocena dodana: 27 Listopad 2017

6,7
    Spore rozczarowanie. W to miejsce raczej nie wrócimy.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brak restauracji. Micro spa przez co nie mogliśmy z niego korzystać. Niedziałające radio, drzwi od prysznica się nie domykały. Widok może i piekny ale zasłonięte przez drzewo sąsiada. W recepcji skierowano nas alternatywnie do drogiej restauracji na drugim końcu Karpacza mimo że obok hotelu 100 metrów jest wspaniała restauracja gruzińska. Wszędzie krzyże, biblie i katolickie gusła, miałem wrażenie że obsługa recepcji potraktowała nas z buta bo przyjechaliśmy z Żoną na 1 noc i bez dzieci. Parking maleńki gdzie goście musieli wzajemnie zostawiać sobie samochody aby się pomieścić. Śniadanie jak za tą cenę za noc strasznie ubogie.

Wygodne łóżko.

• Ocena dodana: 23 Listopad 2017

Pełen profesonalizm i udany wypoczynek
    • 3 noclegi

Profesjonalny i przemiły personel, urozmaicone menu, wszystko świeże i smaczne, a także bardzo estetycznie podane. Pokoje schludne i odpowiadają opisowi na stronie. Na pewno wrócimy :)

• Ocena dodana: 22 Listopad 2017

Wyjazd do rewelacyjnego pensjonatu, z niesamowitymi ludźmi, to recepta na wspaniały wypoczynek!
    • 2 noclegi

Bardzo przyjazna atmosfera. Śniadania bardzo smaczne. Obiekt pod względem czystości na wysokim poziomie. Kawiarenka dostępna przez większość dnia jest rewelacyjnym rozwiązaniem!!

• Ocena dodana: 12 Listopad 2017

Miejsce godne polecenia :)
    • 5 noclegów

Serdecznie polecam ten obiekt. Bardzo miła obsługa, ładne, czyste pokoje, smaczne śniadania oraz obiadokolacje, przyjemna strefa SPA. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, na pewno jeszcze nie raz odwiedzimy to miejsce.

• Ocena dodana: 8 Listopad 2017

Po prostu jestem zachwycony.
    • 2 noclegi

Stół do bilarda przydał by się nowy. Poza tym Na prawdę SUPER Wszystko.

Posiłki BARDZO smaczne, bardzo czysto ,,można jeść z podłogi", SUPER obsługa , ale najważniejsze :-) jest to że łoże na którym spędziliśmy z żoną dwie noce ,ani razu nie zaskrzypiało.

• Ocena dodana: 8 Listopad 2017

Serdecznie polecam,.
    • 1 nocleg

Serdecznie polecam,. Pyszne sniadania, darmowe cieple i zimne napoje oraz ciasto ! Piekny widok z balcony gdzie mozna posiedziec i wypic kawe. A najbardziej polcam masaj japonski twarzy wykonywany przez Pania z Gruzji. Sam masaz pieknie napina skore i jest zdecydowanie lepszy niz jakiekolwiek kremy. Fajne, przytulne spa. Osrodek bardzo blisko szlakow.

• Ocena dodana: 21 Październik 2017

8,8
    Ogólnie pobyt udany, wiele plusów. Obiad zjadłem w schronisku Samotnia, później własny prowiant :)
    • 2 noclegi

Bardzo zła jakość wi-fi, w praktyce prawie nie było połączenia z internetem, więc żeby trochę popracować wieczorem, musiałem korzystać z komórki. W zasadzie brak jest restauracji na miejscu, lub w pobliżu, a są jedynie obiadokolacje do 18:00. Później proponowano mi zamówienie pizzy, ewentualnie zagrzanie tosta (niechętnie). Być może wielu osobom to odpowiada, jednak powinna być wyraźna informacja na ten temat.

Pokoje spore i dobrze wyposażone (czajnik, suszarka, mała lodówka). Śniadania obfite i urozmaicone. Świetna sałatka grecka :)

• Ocena dodana: 15 Październik 2017

Wspaniałe miejsce,pięknie położony obiekt.
    • 1 nocleg

Wspaniałe miejsce,pięknie położony obiekt.Kameralny klimat,miła obsługa,smaczne i świeże posiłki sprawiają,że czujemy się wyjątkowo. Pokoje są przytulne i bardzo czyste:)jeżeli szukacie spokoju i ciszy to polecamy:))) Beata i Wojtek

• Ocena dodana: 8 Październik 2017

8,8
    Bardzo smaczne śniadania i baaardzo wygodne łóżko.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Dziwny zapach z łazienki (może warto poprawić wentylację?) i dość małe jacuzzi.

Bardzo smaczne śniadania i baaardzo wygodne łóżko. Dobra lokalizacja, trochę z dala od centrum, ale za to w malowniczej okolicy i z bardzo rześkim powietrzem (pensjonat jest dość wysoko).

• Ocena dodana: 1 Październik 2017

9,6
    Bardzo czysty i zadbany obiekt, jacuzzi, sauny i tężnia...
    • 1 nocleg

Bardzo czysty i zadbany obiekt, jacuzzi, sauny i tężnia solankowa do dyspozycji gości. Fajne pakiety spa, śniadanie w sam raz (owoce, jogurty, płatki, wędliny, sery, parówki, jajecznica, twarożki, tosty, dżemy - dla każdego coś się znalazło). Dużą zaletą jest bar otwarty 8:00 - 22:00 z nieograniczoną ilością kawy, herbaty, soków, wody, nawet pysznych soków świeżo tłoczonych. Idealne miejsce na odpoczynek, przepiękna okolica, kilka kroków obok przystanek autobusowy, duży parking hotelowy. Do ścisłego centrum Karpacza ok 15min spacerkiem z górki (gorzej z powrotem :) ), natomiast dzięki tej lokalizacji, w okolicy jest spokój :)

• Ocena dodana: 28 Wrzesień 2017

Świetny wypoczynek z bliskością gór.
    • 2 noclegi

Atmosfera w pensjonacie bardzo przyjazna i profesjonalna. Posiłki bardzo smaczne i można się najeść do syta. Napoje dostępne są cały dzień, smaczne soki 100% oraz kawa i herbata w dużym wyborze. Możliwość skorzystania z jakuzzi i sauny w 3 odsłonach (sucha fińska, parowa oraz solanka). Mile widziane dzieci które też mają dla siebie pomieszczenie do zabawy jak i dodatkowe zajęcia np. pieczenie ciasteczek. Gorąco polecamy

• Ocena dodana: 18 Wrzesień 2017

6,7
    wyglad hotelu,czystosc,zamykany parking,duzy przestronny...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

nie najlepsze jedzenie(sniadanie) i kawa,rozmiar strefy spa (szczegolnie jacuzzi za ktorego rezerwacje trzeba dodatkowo placic).Moze nie do konca rzecz, ktora sie nie podobala ale jednak byla dosc dziwna:w pokoju na scianie krzyz a na stolach w resteuracji rozstawione czytania z Biblii.

wyglad hotelu,czystosc,zamykany parking,duzy przestronny pokoj,mila obsluga,polozenie hotelu z dala od zgielku Karpacza,piekny widok z pokoju,duzo udogodnien w ogrodzie(basen,miejsce na ognisko,bramki do gry w pilke)

• Ocena dodana: 17 Wrzesień 2017

7,9
    Pensjonat KARKONOSKI
    • 8 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Sposób i możliwości korzystania z zabiegów SPA. NIEBEZPIECZNY WYJAZD Z TERENU PENSJONATU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokój, łazienka, utrzymywanie czystości. Różnorodność posiłków oraz ich uzupełnianie.

• Ocena dodana: 11 Wrzesień 2017

Bardzo przyjemny wypoczynek w Karpaczu.
    • 4 noclegi

Ogólnie bardzo dobry standard pensjonatu jak na 3 * Dobra kuchnia , sympatyczny i doświadczony personel , bardzo przyjemna strefa Spa z dobrze nagrzanymi saunami zarówno suchą jak i parową . Za co można jeszcze pochwalić pensjonat ,to na pewno za całodzienną możliwość bezpłatnego korzystania z ekspresu do kawy , picia soków , wody mineralnej , herbaty .

• Ocena dodana: 11 Wrzesień 2017

Super pobyt.

Nie bylo takich rzeczy

Atmosfera, jak w domowym zaciszu, komfort i podejście do gościa. Napoje gorące bez limitu i o każdej porze. Obsluga zawsze służąca pomocą z uśmiechem na twarzy.

• Ocena dodana: 10 Wrzesień 2017

9,6
    Specjalnie dla Nas w deszczowy wieczór udostępniono basen...
    • 1 nocleg

Specjalnie dla Nas w deszczowy wieczór udostępniono basen zewnętrzny pomimo nieciekawej pogody. Kameralne, ale porządne SPA. Przemiła obsługa. Polecam...

• Ocena dodana: 4 Wrzesień 2017

Obiekt jest świetnie położony, bardzo blisko szlaków, w...
    • 6 noclegów

Obiekt jest świetnie położony, bardzo blisko szlaków, w spokojnej okolicy, a jednocześnie niedaleko atrakcji Karpacza innych niż góry. Pokój przestronny, cichy i z pięknym widokiem. Jedzenie domowe i bardzo smaczne. Świetną rzeczą jest nieograniczona dostępność napojów, wody, soków, kawy i herbaty do wyboru, bez konieczności płacenia za każdą filiżankę.

• Ocena dodana: 4 Wrzesień 2017

Pensjonat bardzo czysty, posiada duże udogodnienia dla...
    • 5 noclegów

Pensjonat bardzo czysty, posiada duże udogodnienia dla rodzin z małymi i większymi dziećmi. Personel niezwykle zaangażowany w swoją pracę, bardzo komunikatywny i przyjazny, każdego dnia dokładali maksimum starań, aby nasz pobyt był dla nas satysfakcjonujący. Bardzo przyjazna, wręcz domowa atmosfera. Wielki plus za ognisko integracyjne, oraz dodatkowe zajęcia z pieczenia ciasteczek dla dzieci. Posiłki rewelacyjne, śniadania znakomite i bardzo różnorodne, tak samo jak obiady- zawsze kilka dań do wyboru, dużo warzyw i owoców. Ponadto bufet z napojami i kawą dostępny całą dobę. Otoczenie pensjonatu sprzyja wypoczynkowi, basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą, plac zabaw, taras a wszystko to czyste i zadbane. Pensjonat położony malowniczo z pięknym widokiem na góry, blisko na szlaki nieco dalej do centrum, za to cicho i spokojnie. Gorąco polecam pensjonat, z wielką chęcią wrócimy tam ponownie.

• Ocena dodana: 24 Sierpień 2017

9,2
    Gorąco polecamy dla rodzin z dziećmi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

To bardziej zarzut do booking - pomimo zaznaczenia przyjazdu z dzieckiem, cena obejmowała tylko mnie i żonę. Na miejscu musieliśmy opłacić dodatkowo dziecko. To było dla nas zaskoczenie.

Przemiła obsługa, bardzo dobre jedzenie, świetna lokalizacja, pokój zabaw dla dzieci wraz z placem na zewnątrz. Od czasu do czasu dodatkowe darmowe eventy dla dzieci i dorosłych.

Pobyt: Sierpień 2017

• Ocena dodana: 18 Sierpień 2017

Super
    • 3 noclegi

* bardzo dużo rodzin z dziećmi, co skutkuje że jest głośno. Nie każdemu może się spodobać na krótki wyjazd we dwoje w celu wyciszenia się. Obiekt zdecydowanie prorodzinny.

* bardzo dobre śniadania i obiady * bezpłatny, ogólnodostępny ekspres do kawy, herbata, napoje przez cały czas * bezpłatna rozrywka, bilard, pingpong, spa * na prawdę miła obsługa * położenie blisko Wang, dobre na wycieczki

• Ocena dodana: 16 Sierpień 2017

Rewelacyjne miejsce do spokojnego odpoczynku!
    • 3 noclegi

Caly pensjonat urzadzony w bardzo spokojnym stylu i ze smakiem, jedzenie pyszne i bardzo swieze. SPA + darmowe caly dzien kawa, herbata i soki oraz bezplatny dostep do internetu w calym budynku sa bardzo duzym plusem tego miejsca. Naprawde godny polecenia!

Pobyt: Sierpień 2017

• Ocena dodana: 31 Lipiec 2017

Dobry standard
    • 2 noclegi

Mały parking, nieprzydzielone miejsca parkingowe do pokojów. Brak windy ale biorąc pod uwagę położenie to jak wdrapałeś się do hotelu to winda nie jest już potrzebna :-)

Śniadania standard bardzo wysoki, duży wybór i smaczne. Cisza, duży wybór rozrywek dla rodziny, basen, ping pong, kosz, miejsca do odpoczynku. Bardzo dobre położenie hotelu - wszędzie blisko.

• Ocena dodana: 23 Lipiec 2017

Mile spędzony czas !!!
    • 4 noclegi

Śniadania było smaczne, duży wybór, estetycznie podane, możliwość korzystania z baru, duży plus dostęp do strefy SPA - sauna i jacuzzi. Ośrodek położony w dobrym miejscu w Karpaczu - nie daleko kościółka Wang, wyciągu krzesełkowego na Śnieżkę, wodospadu oraz oraz pieszych szlaków spacerowych. Piękne widoki na Karkonosze.

• Ocena dodana: 19 Lipiec 2017

Powyżej oczekiwań
    • 1 nocleg

Pokój nr 5 jest ewidentnie pokojem "tymczasowym" - obite ściany, popękany sufit nieco odstraszają.

Fantastyczne śniadania podczas których otrzymałem bezglutenowy chleb na życzenie. Bar serwujący bardzo smaczne drinki

• Ocena dodana: 16 Lipiec 2017

7,5
    Trochę drogo jak na takie warunki
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Śniadanie było dobre, ale za brakło coś słodkiego do kawy. Wystroj mojego pokoju kiczowaty. Lazienki z ubiegłego wieku.

Mini spa. Blisko do Golębiewskiego. Atrakcje dla dzieci. Napoje zimne oraz kawa przez cały dzień w cenie.

• Ocena dodana: 13 Lipiec 2017

Zdecydowanie polecam

Większy parking?

Pokoje czyste i dobrze wyposażone. Znakomite posiłki. Klimatyczne miejsce. W tym miejscu dbają o gości. Kawa i herbata oraz soki gratis cały dzień.

• Ocena dodana: 10 Lipiec 2017

6,3
    Szału nie ma;)
    • 1 nocleg

Pleśń na uszczelkach kabiny prysznicowej. Informacja w jadalni o dodatkowej odplatnosci 5zł/kanapkę szykowaną na wynos, 15zł/obiadokolacje dla 30-miesięcznego dziecka i dopłata 30zł do pokoju przy pobycie takiego dziecka ( tego mi booking.com nie policzył) Niskiej jakości jogurty na śniadaniu zawierające syrop glukozowo-fruktozowy w składzie - bleeee

Ekspres do kawy ogólnodostępny.

• Ocena dodana: 3 Lipiec 2017

Sztuczka barmana
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brak klimatyzacji w pokoju , sztuczki barmana , który spuścił pianę jak nalewal piwo i powiedział do mnie ze to taka sztuczka , wstawi piwo do lodówki , piana opadnie i będę miał z tego piwo ! To już mnie dobiło.

Smaczne jedzenie

• Ocena dodana: 19 Czerwiec 2017

Polecam nawet mojej wybrednej koleżance ;-)
    • 3 noclegi

właściwie tylko jedno: brak jakiegoś "restroomu", w którym można by odpocząć i przede wszystkim się schłodzić po skorzystaniu z saun ponieważ pomieszczenie w którym były sauny strasznie się nagrzewało i było tam bardzo duszno. To jednak absolutnie nie waży na mojej opinii: daję 10 i jeśli będę w okolicy to na pewno się tam zamelduję.

-rewelacyjna lokalizacja (Karpacz Górny) blisko szlaków turystycznych w Karkonoskim PN -bardzo miła, zagadująca i pomocna obsługa -czyste, duże pokoje i wygodne łóżka -lodówka i czajnik elektryczny w pokoju -pyszne śniadania -możliwość nieodpłatnego korzystania z napojów zimnych i ciepłych na stołówce przez cały dzień -bilard -fajna przestrzeń dookoła pensjonatu (zadbany ogród i taras) -świetne bezapelacyjnie dobrze działające sauny i jacuzzi Dziękujemy za bardzo udany wypoczynek! ;-)

• Ocena dodana: 19 Czerwiec 2017

Pięknie, miło, czysto.
    • 1 nocleg

Ten pensjonat jest godny polecenia za : profesjonalizm personelu, czystość , bardzo dobre jedzenie,oraz dostępność kawy, herbaty, soków bez dodatkowej odpłatności, jak również innych udogodnień. Polecam!

• Ocena dodana: 13 Czerwiec 2017

Urodzinowy pobyt (10.06-11.06) - bardzo udany :)
    • 1 nocleg

Brak windy w obiekcie - może to trochę odstraszać niektórych turystów, np. niemieckich rencistów.

Super lokalizacja - blisko Świątyni Wang, wyciągu na Kopę oraz szlaków turystycznych. Bardzo miły personel oraz fajna sauna fińska + wanna z masażem. Śniadanie różnorodne i bogate. Fajny Pan barman w restauracji :)

• Ocena dodana: 11 Czerwiec 2017

Bardzo fajny pobyt! Polecam!
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Lokalizacja super! Pensjonat super! Bardzo przyjemna strefa spa. Dobra kawa do śniadania, co nie często się zdarza. I jeszcze można ją wypić na przytulnym tarasie. Miłym zaskoczeniem był nieograniczony dostęp do napoi w tym soków owocowych tłoczonych.

• Ocena dodana: 10 Czerwiec 2017

POLECAM wszystkim bez zastanowienia!!!
    • 2 pokoje
    • 2 noclegi

właściwie to NIC do poprawy!

czysto! Miło! wszyscy uśmiechnieści i pomocni! Kawa, herbata i picie dla dzieci przez cały czas...a do tego...nawet ciepłe ciasteczka!! ogólnie bez zarzutu!

Wyświetlono 1 – 75

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!
Przeglądaj galerię zdjęć obiektu Pensjonat Karkonoski SPA zrobionych przez Gości

Goście ocenili również te obiekty: