1. Strona główna z opiniami o hotelach

• Stosunek jakości do ceny

9,1

• Bezpłatne WiFi

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

Wyświetlono 1 – 65

• Ocena dodana: 11 stycznia 2019

Przecudownie!
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Przecudownie! Piekna okolica, cudowny, czysty i baardzo cieply pokoj! Sniadanie przepyszne, darmowa herbatka i wspaniala kawa i cappuccino z maszyny dostepne dla gosci 24h. Panie z obslugi bardzo bardzo mile i pomocne. Spedzilismy pod platanem 5 dni, panie udostepnily pralke do zrobienia prania, rano szykowaly na swiezo ciepla jajeczniczke! Lozko w pokoju bardzo duze i wygodne. Calodzienny, (i nocny) darmowy dostep do krytego basenu z podgrzewana woda. Niedaleko restauracja z pysznym jedzeniem. Serdecznie polecamy pod platanem! Jeden z ladniejszych, wygodniejszych i przyjemniejszych miejsc w ktorych sie zatrzymalismy ...od lat, na pewno wrocimy!

• Ocena dodana: 2 stycznia 2019

- bardzo miła obsługa
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

- bardzo słabe wyciszenie pokoju

- bardzo miła obsługa - bardzo ładny i komfortowy pokój, wygodne łóżko - ogólnie dostępna mikrofalówka po napisaniu prośby na ten temat - ekstra !!! - kawa i herbata do dyspozycji gości przez cały pobyt

• Ocena dodana: 30 grudnia 2018

Wszystko, czego potrzeba.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Czysto. Obiekt świeżo po remoncie. Kawa, herbata bez ograniczeń. Wygodne łóżko. Urządzony, wyposażony pokój - Wi-Fi, biurko, komoda, duże lustro, oświetlenie. Wygodnie, gustownie urządzona łazienka.

• Ocena dodana: 17 grudnia 2018

9,6
    Bardzo smaczne śniadanie, bardzo miła obsługa.
    • 1 nocleg

Bardzo smaczne śniadanie, bardzo miła obsługa. Parking na miejscu. Basen, sauna obok korty tenisowe. przy tej cenie rewelacja. jak skończy się remont restauracji będzie mega fajnie.

• Ocena dodana: 16 grudnia 2018

8,3
    Życzliwość personelu, śniadanie na wysokim poziomie,...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brak dostępnej restauracji w lokalu.

Życzliwość personelu, śniadanie na wysokim poziomie, dostępność basenu, duży parking przed objektem, estetyczne pokoje, TV.

• Ocena dodana: 6 grudnia 2018

Przemiła Pani właścicielka.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Przemiła Pani właścicielka. Bardzo pomocna. Bardzo fajne miejsce, czyściutko, miła rodzinna atmosfera. Pyszne śniadanko. Bardzo polecam i dziękuję na pewno jeszcze wrócę.

• Ocena dodana: 3 grudnia 2018

8,3
    Czysto, przyjemnie, w zaciszu, w miłej atmosferze. Polecam !
    • 5 noclegów

przydałoby się coś do ciągłego podgrzewania kiełbasek i parówek na śniadaniu. Niestety jeśli pojawisz się z opóźnieniem na śniadaniu kiełbaski będą chłodne :/

Pani w recepcji wyjątkowo uprzejma i pomocna! (obecna w pracy 26 oraz 30.11.2018) Wnioskuję o podwyżkę!

• Ocena dodana: 25 listopada 2018

7,9
    Bardzo mila obsluga.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Obiekt najwidoczniej jest powoli dostosowywany do standardow dobrego hotelu. Brak restauracji by zjesc kolacje to olbrzymi mankament. W pokoju bylo bardzo czysto i schludnie jednak basen to brudna woda pukle wlosow plywajace na dnie grzyb na suficie a w saunie bardzo stare wykonczenie wymagajace szybkiej wymiany.

Bardzo mila obsluga. Panie sa chetne do pomocy za kazdym razem. Gosc czuje sie zaopiekowany i komfortowo. Standard pokoju wysoki lazienka bardzo na plus. Wygodne lozka. Niestety ogrzewanie szwankuje. Sniadanie bardzo smaczne choc male pomieszczenie nieco klaustrofobiczne.

• Ocena dodana: 20 listopada 2018

8,8
    ogólnie bardzo przyjemny pobyt, bardzo czysto, dobre śniadanie, miła obsługa
    • 2 noclegi

trochę kłopotliwy może być dojazd, w nocy nie było łatwo trafić do hotelu, po przybyciu późnym wieczorem nie było gdzie ani co zjeść, na szczęście mieliśmy ze sobą prowiant

bardzo czysto, obfite śniadanie, personel bardzo uprzejmy i pomocny, bez problemu dostaliśmy do pokoju dwa łóżeczka dla małych dzieci, hotel położony jest w zacisznej okolicy, na obrzeżach lasu, obok stawu, z dala od innych zabudowań i ruchliwych dróg (co oznacza, że raczej trudno się tam dostać bez samochodu), dwukrotnie w ciągu dwóch dni obserwowaliśmy z okna dzięcioła zielonego

• Ocena dodana: 7 listopada 2018

9,6
    Byłoby idealnie, gdyby ukryć prowizję Bookingu
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Doliczanie 10% za "prowizję Bookingu". Szkoda, bo wystarczyło podnieść nieco cenę, a tak niesmak pozostał. To tak jakby w restauracji dokuczali opłatę za gaz, bo na nim smażone było danie.

- Obiekt całkowicie nowy, - Bardzo wygodne łóżko, - Czysto, - Miły personel, - Basen, - Dobrej jakości zastawa stołowa na śniadaniu (przydałaby się jajecznica)

• Ocena dodana: 4 listopada 2018

Piękne miejsce i cisza.
    • 1 nocleg

Bardzo spokojna i cicha okolica. Nocowaliśmy przed zawodami pływackimi i udało nam się w pełni wypocząć. Wygodne łóżka, cisza, pyszne śniadanie oraz bardzo miła Pani w Recepcji. Najważniejsze, że zwyciężyliśmy w zawodach pływackich Gliwice Night&Lights 2018 - więc hotel sprawdził się w 100%:).

• Ocena dodana: 2 listopada 2018

Super, polecam wszystkim, którzy szukają spokoju i życzliwych ludzi.
    • 2 noclegi

Dla mnie i mojej rodziny spełnił wszystkie oczekiwania.

Super miejsce, lokalizacja, spokój, miła obsługa, śniadania rewelacyjne, pachnąco w pokojach, świetny basen do pływania, polecam to miejsce w 100%. Przyjechaliśmy na koncert zespołu FEEL do miejscowości Knurowo. Damian, Alicja i Roksana ze Zbąszynia. Pozdrawiamy wszystkich.

• Ocena dodana: 24 października 2018

9,6
    Bardzo ładne miejsce na spokojny nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Teren jeszcze lekko nieuporządkowany, ale z dużym potencjałem.

Bardzo ładna, spokojna okolica, piękny duży pokój z bardzo wygodnymi łóżkami, smaczne śniadanie, piękne jeziorko.

• Ocena dodana: 21 października 2018

Fantastyczna obsluga, bardzo przyjazni wlasciciele, bardzo...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Fantastyczna obsluga, bardzo przyjazni wlasciciele, bardzo czysto, przyjemnie, basen do dyspozycji o kazdej porze, pobyt w tym miejscu to wyjatkowa przyjemnosc. Bardzo polecam

• Ocena dodana: 16 października 2018

Było cudownie.
    • 4 pokoje
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Obsługa perfect! Czuliśmy się jak w domu. Pokoje czyste i przestronne. Polecam wszystkim chcącym cieszyć się ciszą i spokojem oraz spędzić aktywnie czas :)

• Ocena dodana: 7 października 2018

5,4
    UWAGA: dodatkowa opłata 10%!
    • 3 noclegi

UWAGA: hotel pobiera dodatkową opłatę 10%, która nie jest wliczona w cenę prezentowaną na booking.com. Z informacji wynika, że jest to podatek miejski, choć taki obowiązek podatkowy prawdopodobnie nie istnieje na terenie gminy wiejskiej, na której znajduje się hotel. Szkoda, bo obiekt ma swój potencjał. Ja więcej nie wrócę.

Hotel z dużym potencjałem. Niestety polityka cenowa niweczy ten potencjał - obiekt pobiera dodatkową opłatę 10%, która nie jest wliczona w cenę. Poczułem się oszukany.

• Ocena dodana: 3 października 2018

Śniadanie było smaczne ,obsługa bardzo miła,
    • 1 nocleg

Niestety poza miłą obsługą ,która bardzo się starała żeby zadbać o gościa ,nie mogę powiedzieć miłych rzeczy ,restauracja była w remoncie ,nieczynna o czym niestety nie doczytałam na stronie i przyjeżdżając do obiektu wieczorem chciałam zamówić kolację ....na szczęście miałam resztę swoich kanapek , dojazd jest fatalny , łóżka niestety niezbyt wygodne ,za miękkie materace ,problem z telewizją bo był chyba słaby sygnał lub problem z nadajnikiem i tak naprawdę można było obejrzeć 2 programy . Na minus jest też brak czajnika w pokoju ,co przy niedziałającej restauracji dla mnie byłoby oczywistą sprawą... same pokoje niezbyt dobrze wygłuszone ,było słychać każdego kto szedł korytarzem . Woda ciepła była ale trzeba bardzo długo puszczać zanim poleciała ciepła woda . Mój chłopak wstał z łózka do łazienki i walnął głową w skos dachu ,co nie było zbyt przyjemne. Minus jest także za to że za przedłużenie wymeldowania z pokoju za każdą godzinę płatność była 20 zł , co nie spotkało mnie w innych hotelach nigdy , niestety okoliczność była taka,że musiałam zdecydować się na taką opcję .

Śniadanie było smaczne ,obsługa bardzo miła,

• Ocena dodana: 22 września 2018

9,6
    Uroczy hotel położony w cichej i spokojnej okolicy, przemiła...

słabo wyciszone pokoje

Uroczy hotel położony w cichej i spokojnej okolicy, przemiła i pomocna obsługa, możliwość korzystania z basenu, bardzo smaczne śniadania

• Ocena dodana: 14 września 2018

5,4
    Dobre miejsce na jedną noc, bardzo dobre śniadania (duży...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

To mój drugi pobyt, tym razem na dłużej i pojawiło się kilka minusów: codziennego sprzątania, brak środków czystości (papier toaletowy, mydło), brak ręcznika podłogowego w łazience, brak reakcji ze strony hotelu na głośna muzykę i rozmowy innych gości

Dobre miejsce na jedną noc, bardzo dobre śniadania (duży wybór), ładna okolica, zaledwie 20 min do centrum Gliwic, ładnie urządzone pokoje

• Ocena dodana: 13 września 2018

8,8
    Lokalizacja hotelu zaskoczyła mnie pozytywnie.
    • 2 noclegi

Nocowałem w pokoju nr 2. Brakowało mi w nim małego biurka w pokoju, można by pomyśleć o klimatyzacji w pokoju.

Lokalizacja hotelu zaskoczyła mnie pozytywnie. Obsługa hotelowa bardzo miła i pomocna. Śniadania bardzo dobre. Na plus możliwość korzystania z basenu.

• Ocena dodana: 13 września 2018

9,2
    Świetna lokalizacja, blisko Gliwic a jednak w lesie, spokój,...
    • 1 nocleg

Świetna lokalizacja, blisko Gliwic a jednak w lesie, spokój, cisza, przemiły personel, fajne pokoje, ekstra klimat dworku. Dobra kawusia i pyszne śniadanie.

• Ocena dodana: 4 września 2018

Piękne, klimatyczne miejsce, przepyszne śniadania, przemili...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Otwieranie okien dachowych i brak stolika z krzesłem w małym pokoju

Piękne, klimatyczne miejsce, przepyszne śniadania, przemili i pomocni właściciele, dbający o każdy szczegół, pokoje małe ale przytulne, z bardzo wygodnym łóżkiem.

• Ocena dodana: 3 września 2018

Przytulne pokoje, śliczne, czyste łazienki, niesamowicie...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Droga dojazdowa średnia- chociaż to nie wina obiektu.

Przytulne pokoje, śliczne, czyste łazienki, niesamowicie uprzejma obsługa, dostęp do basenu, smaczne śniadania w niewygórowanej cenie- polecam na weekendowy wypoczynek bardzo! Mimo kiepskiej pogody bawiliśmy się świetnie.

• Ocena dodana: 1 września 2018

z przyjemnością wracałam po pracy pod Platanem
    • 2 noclegi

Fantastyczne miejsce na mapie noclegów w Gliwicach i okolicach. Otwarte i gościnne podejście do każdego gościa, dbanie aby wszystko było na jak najwyższym poziomie. Odległość od miasta 20 samochodem to duży atut, jest czas na spacer przy jeziorku, ścieżką do lasu, po ciężkim dniu można odetchnąć spokojem. Śniadania przepyszne.

• Ocena dodana: 31 sierpnia 2018

Przemili właściciele, bardzo dbający o komfort...

Nie ma takiej rzeczy😄

Przemili właściciele, bardzo dbający o komfort odwiedzających. Niesamowita obsługa, życzliwa i pomocna. Czyściutkie i z gustem urządzone pokoje. Basen! Duży i czysty! Przepyszne śniadania. Piękna i spokojna okolica☀️😄

• Ocena dodana: 31 sierpnia 2018

9,2
    Bardzo malownicze położenie i otoczenie.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

W obiekcie jest bardzo dobra akustyka, co powoduje, że bez wysiłku wiadomo co robią inni. Minus - faktura tylko w godzinach 8-16. To do dopracowania.

Bardzo malownicze położenie i otoczenie. Szybki dojazd nawet do Sosnowca. Na życzenie można prawie wszystko.

• Ocena dodana: 7 sierpnia 2018

ok
    • 2 noclegi

Brak lodówki i czajnika w pokoju, w upalne dni pokój mocno nagrzany, otwarte okno dachowe na noc to możliwość deszczu w łóżku. Toalety i prysznice przy basenie czekają na odnowienie.

Bardzo fajnie urządzone pokoje, basen bardzo przyjemny

• Ocena dodana: 13 stycznia 2019

9,2
    Obiekt przekroczył moje oczekiwania.
    • 1 nocleg

Brak wieszaków na płaszcze, brak szafy.

Bardzo uprzejmy personel, świetne śniadanie, odnowione czyste pokoje. Basen , ośrodki sportowe,

• Ocena dodana: 13 stycznia 2019

wszystko na 5!

wszystko na 5!

• Ocena dodana: 7 stycznia 2019

Polecam
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Basen sauna dostępne za darmo bardzo dobre śniadanie

• Ocena dodana: 6 stycznia 2019

Profesjonalna i kompetentna obsługa w recepcji , obfite...
    • 1 nocleg

Profesjonalna i kompetentna obsługa w recepcji , obfite śniadanie w formie bufetu

• Ocena dodana: 5 stycznia 2019

Ale ok miły pobyt...polecam
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Nie miałem jak wysuszyc włosów....bo już w wszystkich hotelach to standard..

Miła obsługa....czysto....wygodne łóżka......

• Ocena dodana: 2 stycznia 2019

Cisza, klimat budynku

Cisza, klimat budynku

• Ocena dodana: 30 grudnia 2018

Duży basen, klimatyczna lokalizacja
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brak przedpokoju, wchodzi się w zasadzie bezpośrednio do pokoju ale to drobiazg

Duży basen, klimatyczna lokalizacja

• Ocena dodana: 29 grudnia 2018

Cudnie, domowo, miło, przyjacielsko, cicho!

Spokój!!!

Cudnie, domowo, miło, przyjacielsko, cicho!!

• Ocena dodana: 21 grudnia 2018

Na pewno tam wrócę
    • 1 nocleg

Brak możliwości zjedzenia czegokolwiek, brak baru i restauracji

Śniadanie wyśmienite, Pokoje czyste , łózka wygodne jak nigdzie indziej. Basen

• Ocena dodana: 19 grudnia 2018

Wszystko😁

Wszystko😁

• Ocena dodana: 10 grudnia 2018

Cudowne miejsce.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Cudowne miejsce. Wspaniały personel. Wyśmienite jedzenie. Jak u mamy :)

• Ocena dodana: 10 grudnia 2018

8,8
    Możliwość skorzystania z basenu i sauny.
    • 1 nocleg

Możliwość skorzystania z basenu i sauny. Bardzo dobre śniadanie, w pokoju czysto.

• Ocena dodana: 3 grudnia 2018

Domowa atmosfera, przemiły personel, czysciutko, śniadanko...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Domowa atmosfera, przemiły personel, czysciutko, śniadanko pyszniutkie, czego chcieć więcej. Polecam w 100 procentach.

Rewelacyjne śniadania.
    • 1 nocleg

Rewelacyjne śniadania. Przemiły personel. Polecam!!!

9,6
    Super obsluga szczegolnie p.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Super obsluga szczegolnie p.Dorota.Fantastyczny hotel super basen.

Pani Dorota jest najlepszą wizytówką tego miejsca ;
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Zbyt miękkie łóżko ( materac )

Pani Dorota jest najlepszą wizytówką tego miejsca ;)

Personel, pokój
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Basen brudny śmierdzący, personel wspaniały , brak możliwości zjedzenia kolacji na miejscu

Personel, pokój

• Ocena dodana: 8 listopada 2018

4,6
    na jeden dzień służbowo ok ja byłem cztery doby i już tam raczej nie pojadę
    • 4 noclegi

strasznie miękkie materace ale niektórzy tak wolą

śniadanie ok

• Ocena dodana: 8 listopada 2018

6,3
    Cena, śniadanie

Brak restauracji, szybkość wifi

Cena, śniadanie

• Ocena dodana: 1 listopada 2018

Super czystość. Pyszne śniadanie. Spokojna okolica. Polecam.
    • 1 nocleg

Bardzo czysty obiekt. Smaczne śniadania.

• Ocena dodana: 29 października 2018

Atmosfera.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Atmosfera. Bardzo miła obsługa.

• Ocena dodana: 27 października 2018

Polecam.
    • 5 noclegów

Śniadanie smaczne, miła lokalizacja, przytulny pokój, sympatyczny personel. Polecam.

• Ocena dodana: 27 października 2018

Polecam.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Polecam. Miła obsługa, czyste pokoje. Pyszne śniadanie.

• Ocena dodana: 25 października 2018

9,6
    Super relaks po całym dniu pracy.
    • 2 noclegi

Jedna jedyna rzecz. Za bardzo miękkie łóżko.

Śniadania pyszne i bardzo miła obsługa. Lokalizacja ciche i spokojne miejsce. Polecę na pewno znajomym.

• Ocena dodana: 18 października 2018

9,6
    Super hotel, miło schludnie, dostęp do basenu, pyszne...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Super hotel, miło schludnie, dostęp do basenu, pyszne śniadanie, bardzo cicha okolica.

• Ocena dodana: 11 października 2018

Bardzo serdecznie pozdrawiamy Panią z recepcji :) Nowożeńcy

Bardzo serdecznie pozdrawiamy Panią z recepcji :) Nowożeńcy

• Ocena dodana: 8 października 2018

9,6
    Przemiła obsługa wciąż obecna :)
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Przemiła obsługa wciąż obecna :)

• Ocena dodana: 25 września 2018

9,2
    Dzięki noclegowi "Ppd Platanem" spotkanie rodzinne uważam za bardzo udane.

Lokalizacja od centrum.

Rewelacyjna atmosfera, uprzejma obsługa i mega wygodne łóżka.

• Ocena dodana: 10 września 2018

Naprawdę byłem mile zaskoczony!
    • 1 nocleg

Naprawdę byłem mile zaskoczony!

• Ocena dodana: 10 września 2018

5,4
    Dobrze, że tylko jedna noc!.
    • 1 nocleg

Obsługa, skrzypiące schody, niedopasowane drzwi do pokoju, hałasujący inni goście bez kontroli obsługi.

Śniadanie było wspaniałe, basen.

• Ocena dodana: 7 września 2018

Fantastyczne miejsce.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wszystko. Przytulny pokój, wygodne łóżko, cisza, atmosfera budynku.

• Ocena dodana: 2 września 2018

Ładne czyste pokoje, miła obsługa, cisza i spokój

Brak restauracji

Ładne czyste pokoje, miła obsługa, cisza i spokój

• Ocena dodana: 1 września 2018

Fajna oaza ciszy po dłuższej drodze.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Obiekt idealny na odpoczynek cisza spokój miła obsługa czyste pokoje. Polecam i zatrzymam się tam ponownie.

• Ocena dodana: 8 sierpnia 2018

6,3
    Korty tenisowe.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Miejsce budowy. Brak restauracji.

Korty tenisowe.

• Ocena dodana: 27 lipca 2018

7,9
    Dopiero zaczynają:)
    • 4 pokoje
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Niestety nie było ciepłej wody pod prysznicem.

Dostępność basenu. Sam w sobie obiekt jest ładny, nowy, czysty.

• Ocena dodana: 17 lipca 2018

Wszytko zgodnie z opisem.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wszytko zgodnie z opisem. Rewelacyjne śniadanie. Gorąco polecam.

• Ocena dodana: 11 lipca 2018

Wąskie łóżko

Wąskie łóżko

• Ocena dodana: 3 czerwca 2018

9,6
    Czyste ładne zadbane pokoje, bardzo mila i uprzejma obsługa,...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Czyste ładne zadbane pokoje, bardzo mila i uprzejma obsługa, cena alkoholu w hotelu na duży plus ;)

Pobyt: Maj 2018

Obiekt ma także 43 opinie, które nie zawierają tekstu. Mają one jednak wpływ na ogólną ocenę.

Wyświetlono 1 – 65

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!
Przeglądaj galerię zdjęć obiektu Pod Platanem Gliwice zrobionych przez Gości